Palatab

Man Made Diamonds & Lab Utworzono …

Man Made Diamonds & Lab Utworzono ...

Q – są one dostarczane w pakiecie?

Tak, wszystkie zlecenia realizowane w ramach krajowego USA otrzyma Free 2 dni wysyłkę UPS z pełnym ubezpieczeniem. Porządki międzynarodowi wysyłają przez Fedex z pełnym ubezpieczeniem za niewielką opłatą ryczałtową:

 • International – 50 $
 • Kanada – 40 $
 • Hawaje & Alaska – 30 $

Q – Jak będę wiedział moje zamówienie zostało wysłane?

Jak tylko twój rozkaz wysyła, otrzymasz e-mail potwierdzający, który zawiera kod śledzenia zamówienia.

Q – Jak długo potrwa mój pierścionek na statek?

To zajmie 10 dni rzemieślnicze biżuterię i 2 dni dla dostawy. Wyjątki będą ubiegać się o niestandardowe i zamówień międzynarodowych.

Q – Czy muszę podpisać za zamówienie?

Wszystkie zamówienia wymagają podpis od osoby w wieku 21 lat i powyżej.

Q – Kiedy moja karta kredytowa zostanie obciążona?

Każde zamówienie jest weryfikowane ręcznie. Proces ten przeprowadza się zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Q -Co opcje płatności są dostępne?

Visa, Master Card, American Express, Discover oraz PayPal.

Q – Czy są jakieś dodatkowe opłaty?

Nie, nie pobieramy dodatkowych opłat.

Q – Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Q – nie widzę rozmiar kamienia lub kamień kształt chcę?

Istnieje duża szansa, mamy to, czego szukasz, prosimy o kontakt z nami pod adresem 1-866-996-9642, napisz prośbę do info@miadonna.com. lub LiveChat nas.

Q – Czy mogę zmodyfikować ten pierścień?

W zależności od stylu pierścienia pewne modyfikacje mogą być wykonane. Na przykład: Kamienie w miejscu bocznych kamieni diamentowych lub obniżyć głowy itp Możemy również zaprojektować coś niestandardowego można pomarzyć. Zadzwoń 1-866-996-9642 lub napisz swoją prośbę do info@miadonna.com.

Q – Jakie metale używacie?

Eco friendly recyklingowi litego złota 14K i 18K złota w biały, żółty i Rose. Czysta 950 Palladium Czysta 950 Platinum.

Q – Jakie są moje opcje kamienne uboczne?

Wszystkie accenting diamenty poniżej rozmiary .20 karata diamentów są recyklingowi Ziemi wydobywa się w G / H koloru. Jeśli chcesz, aby zastąpić te dla Lab stworzyli (uprawiana) Kamienie Rubiny, szafiry, szmaragdy i Aleksandryty lub AAAA Super Premium Cyrkonia w kolorze białym lub różnych kolorach, prosimy o kontakt z nami pod adresem 1866-996-9642 lub info@miadonna.com.

Q – Co jest symulowane diament Hybrid®?

Diamond Hybrid® jest symulowane diament tworzone przy użyciu opatentowanej formy wykonane przez człowieka diament infuzji w górnej części rdzenia kryształu. Ucz się więcej.

Q – Jaki jest sztucznym diament?

Q – Jakie są Lab Utworzono Kamienie?

Linia MiaDonna z dnia Lab utworzone kamieni są najwyższej jakości strumienia Fusion kamieni dostępne. Są one tworzone z identycznym fizyczne, chemiczne i właściwości optycznych do kamieni wydobyty. Ucz się więcej.

Q – Jakie są gwarancje i polisy ubezpieczeniowe oferowane?

Oferujemy uzupełniającą przypadkowemu uszkodzeniu polisy ubezpieczeniowej oraz dożywotnią gwarancję na Diamentowej Hybrid® ograniczony. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej polityki, prosimy kliknąć tutaj.

Q – Co to jest 15 dni "W Twoich rękach" okres próbny?

Jeśli z jakiegoś powodu nie są spełnione, można powrócić żadnego niezużytych przedmiot wolny od niestandardowego grawerowanie, zmiany i / lub niestandardowych zamówień w oryginalnym stanie w ciągu 15 dni od daty dostawy na żadnych pytań zwrot lub wymianę. Niezmienionym przedmioty sprzedawane mogą być wymieniane, ale nie kwalifikują się do zwrotu. Należy pamiętać, że przedmioty, które miały znacznik bezpieczeństwa naruszony lub usunięte nie będą kwalifikować się do zwrotu lub wymiany. Ucz się więcej.

Q – W jaki sposób mogę dokonać zwrotu?

Wszystko wracający towar musi być nowy, niezużytych stanie z:

 • Znacznik Zwrot nadal załączony bez widocznych śladów manipulowania.
 • oryginalna faktura & Certyfikat.
 • Karta gwarancyjna.

Nie zwracamy kosztów przesyłki lub karta oceny, ponieważ wysyłka jest bezpłatna dla wszystkich zamówień krajowych zostanie zwrócona kwota zakupu minus $ 25.00 oryginalnego wysyłki opłatę. Kiedy już z wnioskiem o zwrot otrzymasz e-mail z listy pełne instrukcje, aby zakończyć proces.

Aby dokonać zwrotu, zadzwoń 1-866-996-9642 lub napisz do nas na orders@miadonna.com żądać powrocie kod autoryzacji.

RELATED POSTS

 • Jak Ziemniaki made my próżniaków Więcej …

  Niedawno kupiłem Kimi mokasyny Munro w bieli, bo są one hit z kilkoma z moich klientów. Ich werdykt był jednomyślny: to genialne buty chodzenia. Dobrze wykonane, amortyzacja, maślany miękkie,…

 • Home made aborcji, aborcja roboty napój.

  Q: Jak zrobić domowy aborcji? A: Spadek w dół po schodach. Pij dużo, dużo wódki. Wieszak do oonie. Falcon poncz do macicy. Źródło (-a) Jestem RN.Read Więcej » P: Jaka jest najlepsza metoda…

 • Jak zbudować Home made wodzie …

  Build Your Own Home made miernik poziomu wody Proste domowe obwodu wskaźnik poziomu wody przedstawione w tym artykule jest naprawdę proste w konstrukcji zawierającej tylko garść elementów. Po…

 • Home made żaluzje, rolety domowej roboty.

  żaluzje Zasłony są idealne do blokowania niechcianych światła dodając odrobinę stylu do swojego domu. Idealne do sypialni, salonu, kuchni, oraz łazienki, mamy tablicę stylów do wyboru najlepiej…

 • Jak to Karton Made, produkty …

  Karton jest materiałem bardzo uniwersalny, że są wykorzystywane w wielu produktach konsumpcyjnych. Jest to jeden z najbardziej łatwo utworzone i recyklingu materiałów dzięki czemu jest bardziej…

 • Home made niestandardowe wanny z hydromasażem, zbudowany w jacuzzi.

  Nie próbujcie tego w domu! Niektórzy ludzie podejmują kreatywność na całkiem nowy poziom. Ostatnio patrząc poprzez sieć natknąłem niektórych, również z braku lepszego słowa interesujących…

Comments are closed.