Palatab

Mam małe swędzące czerwone wypryski …

Mam małe swędzące czerwone wypryski ...

Mogą one być ugryzienia? ukąszenia pcheł są raczej małe guzki, które rozwijają się małe, wodniste (płaczliwy) centrum, które zamienia się w małą parcha i krok po kroku, marnie swędzenie. Oni wszyscy nie gryzie, ale nie bite me czyli skąd to wiem. Rozwiązaniem jest, aby umyć pościel i odkażania w środek owadobójczy, który ma nieletnich hormonu wzrostu. Pozostawia to depozyt w domu tak, że gdy jaj wylęgają się larwy jedzą hormon i nie rozwijają się w hodowli (stąd karmienia) pchły.

To nie może być to, co cię dręczy, bo ukąszenia pcheł są zwykle na kończynach lub całego, a nie tylko na brzuchu. Ale brzuch może być ulubionym miejscem. Jest to bardzo indywidualna sprawa. Jak powiedziałem, oni nie gryzą wszystkich i nie mogą gryźć wszystkich w tym samym miejscu. Raz spojrzał na dziecko w ośrodku opieki dziennej, bo dozorca zapytał mnie o zdanie na temat wysypka. Jedno spojrzenie i powiedziałam: "Pchły." Nikt inny w domu był ugryzieniu, tylko dziecko (i jakieś zwierzęta, które zostały dotknięte).

Kot rodziny umiłował mnie i spał w nogach mojego łóżka każdego popołudnia. Moje nogi były żałośnie ugryziony się i zajęło nam miesiąc, aby dowiedzieć się, dlaczego. Pchły ignorowane cztery inne osoby, aby przejść po mnie i kota.

Plajta · 9 lat temu

RELATED POSTS

Comments are closed.