Palatab

Maltańczyk łza, oczu i twarzy plamy …

Maltańczyk łza, oczu i twarzy plamy ...

Jednym z najczęstszych obaw właścicieli maltańskich jest oko, rozdarcie i twarzy plamy. Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami, sugestii i opinii po wykonaniu trochę badań na ten temat. Mam nadzieję, że je znaleźć pomocne.

Czy barwienie łza wspólnego z maltańskiego rasy?
W ostatnim badaniu, które przeprowadziliśmy, 93% z 600 maltańskich właścicieli poinformował, że oni mają na rozdarcie problemu wybarwieniu ich maltańskim.

Czyżby woda moi maltańskie napoje mają nic wspólnego z barwieniem?
Tak. Wysoka zawartość mineralnych w wodzie może spowodować prawie całą twarz do barwienia. Jedna sugestia będzie trenować Maltese do picia z butelki wody, które pomogą utrzymać suche twarzy. Innym rozwiązaniem byłoby zakupić oczyszczoną wodę mineralną.

Po gruntownej testu 2 lat na 15 różnych maltańskim w różnym wieku, z różnych rodów, wyniki wykazały, że woda z kranu vs wody butelkowanej wykonane absolutnie żadnej różnicy w wysokości tearstain chociaż była zauważalna poprawa w wysokości twarzy plamę przy użyciu butelkowana woda vs zarówno kranu i studni.

Moi Maltański miał zapalenie ucha w zeszłym tygodniu i wydawało się, że tearstaining dostał gorzej, gdy problem ten zaczął. czy to możliwe?
Wierzę, infekcja ucha może powodować nadmierne łzawienie i przebarwienia. Lekarz weterynarii będzie więcej niż prawdopodobne, przepisać produkt o nazwie Otomax pomóc wyeliminować infekcję ucha. Ważne, aby dowiedzieć się, jak infekcja rozpoczęła się w pierwszej kolejności. Należy być bardzo ostrożnym po kąpieli swoją Maltese, aby upewnić się jego uszy są dokładnie wysuszone. Także wszystkie włosy wewnątrz uszu powinny być usunięte. To jest coś, co można zrobić samemu dość łatwo. Wyraź swoją weterynarz pokazać, jak raz, jeśli nie jesteś pewien.

Co mogłoby spowodować głęboki czerwonawo-brązowe plamy poniżej moich maltańskie oczach?
Drożdże mógł. Jednym z najbardziej powszechną jest czerwonych drożdży lub Ptyrosporin. Możesz uzyskać opinię od weterynarza, czy Twój maltański mogło zatkane kanaliki łzowe. Istnieją metody do nawadniania lub chirurgicznie otworzyć je.

Kiedy mój szczeniak zaczyna ciąć swoje dorosłe zęby, spowoduje to jego twarz do barwienia?
Myślę, że czasami robi. Rozmawiałem z ludźmi, które nie miały wcześniej problemy z tearstain aż szczeniak był około 5 miesiąca życia. Jest to zazwyczaj kiedy Maltańczyk zacznie obniżyć swoje dorosłe zęby. Tak naprawdę nie ma wiele można zrobić innego niż utrzymać zarost Twojego maltański możliwie suche w tym czasie. Po zęby są, problem powinien ustąpić.

Słyszałem, że tetracyklina działa cuda dla problemów eyestain. Prawdziwe?
Niektórzy ludzie odkryli ten antybiotyk być bardzo pomocne i twierdzą, że istnieje wyraźna poprawa. Złą wiadomością jest to, że tetracyklina może spowodować poważny rozstrój żołądka i musi zostać wyeliminowana przez nerki. Tetracyklina spowoduje również zęby do plam. Ja osobiście nigdy nie używać go nawet w ostateczności do problemu tearstain. Jeśli znajdziesz się w chęć spróbować, to należy używać tylko to bardzo krótki termin i dopiero po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii.

Nie chcę mieć moją maltański pić z butelki wody. Mogłyby powodować przebarwienia niektórych miski?
Tak, niektóre misy z tworzywa sztucznego może spowodować odbarwienie twarzy. Miska ze stali nierdzewnej jest najlepszy. Stal nierdzewna jest bakteriostatyczne, nie ma chipa lub pęknięcia i jest łatwa do utrzymania w czystości.

Używam collyrium w moich oczach noszę kontakty i uważam, że kojące. Może to pomóc mojemu Maltese jej eyestain?
Nigdy nie próbowałem, ale słyszałem, że niektórzy ludzie mieli kilka doskonałych wyników z nią w kontrolowaniu eyestain. Collyrium jest bardzo łagodny, kojący przemywania oczu, że ma jakiś kwas borowy i bufory w nim. Jest on dostępny przez większość drogeriach i nie wymaga recepty.

Czy istnieje predyspozycja genetyczna w kierunku barwienia łzawiący?
Zdrowy rozsądek powie ci, że faktyczna struktura wokół oczu będzie odgrywać znaczącą rolę w nadmierne łzawienie. To jest moja opinia jest predyspozycja genetyczna w kierunku barwienia łzowego.

Robić produkty, takie jak "Diament oczu" lub "Piękne oczy" działa dobrze dla wyeliminowania eyestain?
Nie słyszałem naprawdę dobre raporty na temat któregoś z tych dwóch produktów lub kilku innych im podobnych. Są one na tyle tanie, choć dać im szansę. Oni nie mogą działać, jeśli nie ich spróbować. Po raz kolejny, nie należy się spodziewać żadnych cudów na jędrny czystej białej twarzy, czy problem jest bardziej niż minimalne.

Czy poleciłbyś wszelkiego rodzaju bielenia do usuwania plam na twarz i rozdarcia?
Nie, nie dla większości ludzi. Jeśli twój umysł składa się i wybielanie jest to, co chcesz zrobić, należy najpierw porozmawiać z kimś można zaufać i ma doświadczenie we wszystkich aspektach, przygotowanie i zagrożeń przed próbą go samodzielnie.

Czy wiesz cokolwiek mógłbym spróbować tearstain. Jestem zdesperowany?
Spróbuj maltański Tajny pobyt Biały Tear odplamiacz. Opinie na niej pokazać, że jest to rozwiązanie, które naprawdę działa dla większości. Więcej dyskusji na ten temat:

  • Nagroda Marjorie Martin Winning Tearstain artykuł
  • Tear plama Vet oczu
  • maltese dog & Tear Barwienie
  • Tetracyklina dla Tear plamę?
  • kanaliki łzowe
  • maltański barwienie łza & collyrium

Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę maltańską najbardziej kompletny na WWW

RELATED POSTS

Comments are closed.