Palatab

Lucy s Oszczędny Living Zrób to sam …

Lucy s Oszczędny Living Zrób to sam ...

Zrób to sam usuwania pleśni

Pleśń jest dużym problemem w dusznej południu, gdzie wysoka wilgotność karmi swoje zapotrzebowanie na wilgoć. Mój dom jest stale atakowany wydaje, a każdy członek mojej rodziny jest solidarnie uczulony na pleśń. Będąc oszczędny, chciałem spróbować pozbyć się pleśni bez pomocy profesjonalnego, które by mnie kosztować więcej niż 1000 $.

Najpierw próbowałem szorowania ścian z wybielaczem. To wydawało się działać na początku, ale w ciągu kilku dni, wyglądało to tak, jakbym niczego nie zrobił w ogóle. Czemu? "Wybielacz nie zabija pleśń," mówi Michael Dooley, wiceprezes działu New Mexico American Society of Home inspektorów. Byłem w szoku, gdy to usłyszałem, aż zrobiłem rozeznanie i zorientował się, że powodem używania wybielaczy na białych ubraniach jest usunięcie kolor. Zasadniczo, właśnie usunięcia koloru z formy; oszukiwanie się do myślenia, że ​​nie było.

Dooley mówi, że istnieją wielkie, niedrogie rozwiązania zabijania pleśni. Jednym z nich jest użycie środka czyszczącego, który zawiera co najmniej 3% nadtlenku wodoru na materiały nieporowate. Inspirowane, że wykonany jest roztwór, który się nadtlenek wodoru, a część trzy części wody i umieścić go na butelki z rozpylaczem. I zastosowano mieszankę do formy w moim domu, i muszę powiedzieć, że to było bardzo skuteczne. A ponieważ butelka wody utlenionej kosztuje mniej niż dolara, to niedrogie, zbyt.

"Innym niedroga alternatywa," mówi Dooley, "jest zrobić pastę z boraksu i wody. Użyciu pasty do szorowania powierzchnię, która jest zakażona formy i płukania." Boraks można znaleźć na tej samej wyspie co do prania w lokalnym sklepie spożywczym
sklep. 16 uncji boraks około 80 centów.

"Większość materiałów porowatych, takich jak sheetrock, wykładzina, płyty sufitowe i tak dalej powinny być wycięte i usuwane i zastępowane nowymi materiałami," mówi Dooley. To może dostać drogie! Więc, oczywiście, najtańszym sposobem zwalczania pleśni jest unikanie go rośnie razem. Upewnij się, że pokoje, zwłaszcza łazienki, są dobrze wentylowane. Jeśli mieszkasz w wilgotnej części kraju, jest to dobra inwestycja
kupić osuszacz (idealnie, wilgotność powinna pozostać poniżej 60% w domu). Jeśli widzisz kondensacji na ścianach i parapetach, aby go wytrzeć do sucha. Fix przecieki wody od razu i utrzymania powierzchni na sucho.

Pamiętaj, że kiedy jesteś pozbycie się pleśni, zarodniki mogą stać powietrze ponoszone i podróży do innych miejsc w domu. Dooley zaleca umieszczenie folii z tworzywa sztucznego wokół skażonego obszaru aż praca jest wykonywana. mówi on również, że "Jeśli zdecydujesz się usunąć pleśń się na obszarze więcej niż kilka stóp kwadratowych, należy nosić pewną ochronę takich jak zatwierdziła NIOSH N95 ochronną maskę."

Musiałem przyznać, że wszystkie formy w moim domu mi myśleć, że będziemy musieli przenieść. Poniższych wskazówek dokonał mój dom o wiele bardziej wygodne miejsce do życia. Jesteśmy chorzy mniej i mają mniej objawów alergii związanych, i nie trzeba wydawać bardzo
dużo pieniędzy.
_____________________

Alina Bradford jest niezależnym pisarzem, artystą, a właściciel strony internetowej dla matek. www.Defrazzledmom.com jest miejsce dla matek na odstresowanie, znaleźć odpowiedzi na codzienne problemy i więcej.

Uwaga od Lucy: Maski na twarz N95 można znaleźć na większości Home Depot i Lowes sklepach lub można je zamówić przez Internet. Słyszałem rozmowę w ubiegłym tygodniu o pandemii grypy i te maski są również dobre do wykorzystania do ochrony podczas wybuchu pandemii grypy.

Rozmawiać z tobą później.

Mimo to, nie należy rozpylać chlorowych wybielaczy, jak mgła poważnie drażnić swoich dróg oddechowych, a także, że nigdy nie powinno być mieszane z bynajmniej wody, w celu na wypadek (z produktów zawierających amoniak, tworzy hydrazyny i z produktów kwasowych, chloru gazowego -. zarówno równie toksyczny i nie rozpylać chlorowych wybielaczy raz do dezynfekcji kuchni poszedł prawdziwe złe, a nie z pleśnią tym razem, choć i został przykuty do łóżka przez dwa dni)

Używam octu (bardzo tanie). Czytałem gdzieś, że pleśń na ścianach mur suchy może rozprzestrzeniać się na i mierniki wewnątrz wnęk ściennych. Octu wysyła formy do szału podawania tak silny wybucha się aż do 82% śmierci organizmu żywego formy. Mieliśmy ciężką infekcję czarna pleśń w naszym domu. Jest teraz mimimal. Śledzę się ocet z wybielaczem do usunięcia plamy. Jeśli powraca formy, ponowne leczenie ocet następnie bielenia godziny później. Wysusz dobrze.

usuwanie pleśni jest rzeczywiście łatwa rzecz do zrobienia. Ale najtrudniejsze jest znalezienie ich kryjówkę. Zazwyczaj formy mogą być widoczne w obszarach wilgotnych. Oni szybko rosnąć i może powodować reakcje niebezpieczne dla zdrowia innych osób. Kiedy jesteś narażony na pleśnie, najczęstszych objawów będziesz faktycznie czują się kichanie, podrażnienie skóry, łzawienie oczu i ból głowy. W gorszych scenariuszy, może powodować raka płuc, krwawienie, utratę pamięci, a nawet śmierć. To jest bardzo ważne, aby usunąć i zapobiega form, wewnątrz i na zewnątrz budynku. Podczas czyszczenia, ważne jest, aby nosić rękawice i maska ​​dla ochrony. Albo jeszcze lepiej, szukać jakichś specjalistów, aby zlokalizować i usunąć foremek w domu.

usuwanie pleśni może być skomplikowana i kosztowna rzecz dla domu do wynajęcia w twarz. Jednak konsekwencje opuszczeniem pleśni w domu są zbyt poważne, aby być ignorowane. Niektóre formy jest uważane za niebezpieczne, i niestety, nasze nowoczesne domy są często pożywką dla niego. Profesjonalne usuwanie pleśni może sprawić różnicę między chorego lub zdrowego domu.

Oto kilka dobrych rad, Lucy! Wentylacja, jak sądzę, jest przedostatnim rozwiązaniem dla formy jak oni naprawdę lubią ciemnych i wilgotnych miejscach. Jeżeli uda nam się uniknąć początkowego wzrostu, możemy zapobiec tygodniowy problemu z nich rośnie w naszych domach! Oczywiście, gdy już masz problem, że będzie to zupełnie inna sprawa. W twoim przypadku, cieszę się, że udało się go rozwiązać. Mam nadzieję, że można znaleźć sposób, aby szybko pozbyć się pleśni w ogóle.

Czarnej pleśni nie tak jak w niektórych form, które są nietoksyczne i zwykle nieszkodliwe. Ta forma będzie rodzaj to bardzo toksyczny i niebezpieczny dla ludzi.

Jestem bardzo zadowolony, że czytam thru to, bo niedawno rozpoczęła czyszczenie 4bdrm hous tht było nieobsadzone dla licznej ilości lat, był w wielkiej potrzebie czystości. Ostatnich lokatorów pozostawia wiele śmieci i masywnego uszkodzenia obu łazienkach. Kiedy dotarliśmy wszystkie śmieci i podłogi zamiatany i otarł się wydawać dużo mor znośny. Wciąż pracujemy na ścianach i toalety z powodu masowej formy. Bóg pozwoli to nie dzieje się zagrożenie dla zdrowia dla mnie i naszych dziewczyn rozważa jesteśmy astmę. Dziękuję za info mamy rękawice, maski i gogle, aby przejść wraz z nadtlenkiem wodoru. Byłem tak bojąc peeling wybielający, że wiem, musiałby mnie dusi i odruch wymiotny całą drogę thru procesu czyszczenia.

Mam problem pleśni. Jest w mojej łazience głównie. Jej na parapecie, gdy creveses wokół wanny, sufit oraz w pobliżu prysznica. Jego disqusting i moja mama nie wezwie właściciela więc Biorę sprawy w swoje ręce. Dzięki za posta wspólnego. bardzo przydatnych wskazówek dla mnie.
Identyfikacja forma

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć się pluskwy – zrób to sam …

  Gdy pojawi się inwazji pluskiew, może wydawać się koniec świata. Czytasz opowieści grozy o nich cały czas i zastanawiam się, w jaki sposób pozbyć się pluskiew? Są one przeznaczone na pobyt raz…

 • Zrób własną Detox Drink for …

  Claire (Codzienne Roots) mówi: Dziękuję za pytanie to! I rzeczywiście zastanawiał się samo po raz pierwszy zrobiłem oczyszczają wodę, jak również i powinna wyjaśnić: p To zależy od tego, jak…

 • Koszt usuwania pleśni – co można …

  Zdrowie i bezpieczeństwo twojej rodziny jest o wiele ważniejsze niż cena, którą trzeba zapłacić, aby usunąć pleśń, ale ten poradnik pomoże Ci, jeśli trzeba dostać ofertę. Jeśli obszar jest…

 • Jak usunąć pleśń, zapobiegają powstawaniu pleśni …

  Poprzednie musieliśmy wymienić zlew przecieka i usunąć pleśń, który rósł pod spodem ze względu na wilgotnym otoczeniu przeciek był przyczyną. Badając sposób usuwania pleśni, znalazłem…

 • Zrób centralny klasą Silk Flower …

  Jak zrobić ten stylowy Silk Flower budynkiem Pięć łatwe, prostych krokach Można zrobić to stylowe jedwab kwiat centralny w ciągu zaledwie kilku prostych krokach, prostych z tych darmowych…

 • Zrób Tektura Toolbox, kupić karton z recyklingu.

  Dwa lata temu znalazłem piękne stare drewniane pudełko strzyżenia owiec w Camberwell Rynku podczas podróży do Australii z rodziną. Było pięknie zużyte i nawet malutkie kosmyki wełny wciąż…

Comments are closed.