Palatab

Low Back Pain Diagnoza – 5 kroków …

Low Back Pain Diagnoza - 5 kroków ...

Dokładna ocena fizyczne i neurologiczne mogą ujawnić przyczynę swojej dolnej części pleców-bazowego stanu kręgosłupa prowadzące do bólu.

Badanie fizykalne: Etap 1 w dolnej części pleców Diagnozy

W badaniu przedmiotowym zaczyna się od obecnego stanu i historii medycznej. Lekarz będzie zadawać pytania na temat:

 • gdy ból zaczął
 • jakie działania sprawiają, że gorsze lub lepsze
 • co już próbował złagodzić bóle krzyża

Lekarz będzie wówczas zbadać RAnge ruchu. Twój zakres ruchu kręgosłupa ocenia stojąc prosto, pochylając się do przodu i na boki. Asymetria, postawa i długości nóg zauważyć. Metodyczny palpacyjne kręgosłupa może ujawnić skurcze mięśni, możliwe przemieszczenie kostny, a punkty SIWZ.

Obmacywanie brzucha jest wykonywany, aby sprawdzić, czy przyczyną ból pleców jest prawdopodobnie związane narządu (np trzustki.); Ból może promieniować z podróży (z) narządu i powodować bóle krzyża.

Neurologicznego ocena ocenia osłabienie, brak odruchów, mrowienie, pieczenie, ból, funkcja zmniejszył i inne objawy, które mogą wskazywać na udział nerwów.

W niektórych przypadkach, takich jak badania elektrodiagnostyczna elektromiografii (EMG) lub Szybkość przewodzenia nerwowego (NCV) przeprowadza się w celu potwierdzenia diagnozy lub zlokalizowanie miejsca uszkodzenia nerwów.

MRI stanowi złoty standard w obrazowaniu dzisiaj. MRI renderuje obrazy o wysokiej rozdzielczości tkanek kręgosłupa, takich jak rdzenia kręgowego i krążków międzykręgowych.

Promienie rentgenowskie są jeszcze metody obrazowania z wyboru do badania elementów kostnych w dolnej części pleców.

Jeśli zakażenie, nowotwór, złamanie lub inne czynniki ryzyka są podejrzane, rutynowe badania laboratoryjne mogą być zamawiane. Testy te mogą obejmować morfologia krwi (CBC), odczyn Biernackiego (OB), a analiza moczu .

Wyniki badań fizycznych i neurologicznych w połączeniu z wynikami badań (rentgenowskie, MRI oraz wszelkich niezbędnych badań laboratoryjnych) są starannie oceniane w celu potwierdzenia diagnozy-samej kondycji kręgosłupa, powodując ból.

Zaktualizowano: 01.09.15

© 1999-2016 Vertical Health, LLC
Informacja ta nie jest przeznaczona do zastąpienia lekarza niezależnej opinii na temat stosowności lub zagrożeń związanych z procedurą dla danego pacjenta. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem o swoich schorzeniach lub z tyłu problemu. SpineUniverse nie udziela porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Korzystanie z serwisu SpineUniverse.com jest uzależnione od zaakceptowania naszej Umowy z użytkownikiem

Edward C. Benzel, MD

RELATED POSTS

 • Low Back Pain Arkusz na całym bólu pleców.

  Jeśli masz ból w dole pleców, nie jesteś sam. Około 80 procent dorosłych wystąpić bóle krzyża w pewnym momencie ich życia. To jest najczęstszą przyczyną niepełnosprawności związanych z pracą…

 • L5 S1 Back Pain Relief, L4 L5 ból kręgów.

  L5 S1 Back Pain Relief Zastrzyki zawierające paraliżujący leki mogą być użyteczne w dostarczaniu krótkotrwałą ulgę, ale aby uniknąć bólu okresowych zastrzyki steroidowe mogą być rozwiązaniem…

 • Lower Back Pain – Warunki zdrowotne …

  Ból dolnej części pleców Lata nadużywania plecy (słaba postawa, niewłaściwe podnoszenie i brak klimatyzacji ciała) sprawiają, że powrót podatne na uszkodzenia. Dolnej części pleców jest…

 • Prawym dolnym Back Pain – 3 rzeczy …

  Prawy dolny pleców, znany też jako ból Sacro-Iliac, jest powszechną formą ból w dole pleców. Wspólna jest powszechnie używany i stąd powszechnie nadużywane, dlatego ból pojawia się tu często….

 • Lower Back Pain – Zwyrodnienie Disc …

  Leczenie bólu krzyża lędźwiowego związanego z degeneracji dysku rzadko wymaga operacji kręgosłupa. Obiektywne Druga opinia pomoże Ci zdecydować, czy potrzebna jest operacja. Ból w dole pleców…

 • Lower Back Pain Chiropraktyka Leczenie …

  Ból pleców drastycznie wpływa na nasze zdrowie i jest wiodącą przyczyną dlaczego ludzie szukają terapii Chiropractic. Lokalny kręgarz może pomóc zapewnić niższą leczenia bólu pleców i pomoże…

Comments are closed.