Palatab

Lost Creek Systems cieplarniane …

Lost Creek Systems cieplarniane ...

Przegrana Systemy cieplarniane Creek – Strona główna Na profilu działalności

Czy kiedykolwiek chciał zbudować szklarnię lub szklarniowe dla roślin? Czy jesteś wynalazcą? Czy sprzedają rośliny i produkty pokrewne Cię interesują? Dobrze więc, nauczmy się o jednym z udanych przedsiębiorstw opartych domu odkryłem w Mineola, Teksas.

Biznes…

To Loy i Shirley Robinson, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą Systems cieplarniane Lost Creek. Zarówno Loy i Shirley uwielbiają uprawiać rośliny i wymyślać produkty jako część ich domu biznesu ogrodniczego. Oferują one Sadzonki i zioła na rynku lokalnym; giętarki do rurek do-it-majsterkowiczów; i materiały cieplarniane, takie jak jasne wykładziny Poly, garnki, pellet z torfu i ściółki tkaniny.

Zabrali małych pomysłów biznesowych i dużo ciężkiej pracy, a wykonany piękny przedsiębiorstwo, które pomagają innym. W rzeczywistości, jestem jednym z ich klientów.

Ludzie, którzy są zainteresowani w budowaniu własnego domu obwodowe z łukowatym rury stalowej są dobrze poinformowani, aby zobaczyć tych ludzi i dowiedzieć się, co mają do zaoferowania.

Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że ​​Loy i Shirley Robinson są o zaspokajanie potrzeb zrób to sam budowniczych cieplarnianych. Oferują one giętarki rurek że wymyślone i zbudowane siebie.

Poniżej znajduje się przykład jednego z do-it-yourself rurek giętarki w NAŚCIENNEGO konfigurację w lokalizacji klienta.

Ich produkty i instrukcje na CD pozwalają niemal każdemu, aby odnieść sukces gięcia rurek cienkościennych stalowych w „żeber” w przygotowaniu przydatnych struktur ogrodniczych za ułamek tego, co kosztowałoby do zestawu handlowego.

Oto przykład tego rodzaju konstrukcji, że ich giętarki rurek pomóc swoim klientom budować.

Do giętarki rurek sprzedają pochodzą z pisemnymi instrukcjami i filmów demonstracyjnych, aby zapewnić sukces klienta. Najlepszy ze wszystkich, Loy i Shirley są zawsze bardzo pomocny. Są one dostępne na pomoc poprzez e-mail i przez telefon każdego dnia, i to jest bardzo ważne dla satysfakcji klienta.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz zobaczyć, jak go zbudować sobie z giętarki rur, i pamiętaj, aby wrócić, aby dowiedzieć się więcej o tej udanej domu biznesu.

Wszystko zaczęło się, gdy …

Loy zawsze miał zamiłowanie do wynalezienia i budowania rzeczy. Shirley zawsze miał zamiłowanie do roślin i był dobrze obeznany ze szklarniami, więc były to dwa kasowniki dla tej branży. A potem pewnego dnia spotkali.

Wkrótce nasza para newlywed przedsiębiorców z Teksasu miał barwną i ciekawą rozpoczęcia ich działalności z powrotem w 1996. Podobnie jak w przypadku wielu firm, nie zawsze było tak gładkie i bez wysiłku. Mimo pełnej ostrości czasu i wytrwałość opłaciła się na dłuższą metę, a oni są teraz ugruntowaną częścią zrób to sam marketplace cieplarnianych.

Na początku ich uruchomienia biznesu, ale sprzedawane zarówno giętarki Węże i obręcze stalowe do produkcji struktur. Teraz, że rozszerzył swój wybór giętarki rur, koncentrują się one głównie na sprzedaży giętarki oraz szczegółowe instrukcje, jak również zaopatrzenie dla domowych szklarnie i uprawy roślin.

Jak firma rośnie …

Dziś ich podstawowym środkiem rozwój firmy jest Internet i poczta pantoflowa. Word of mouth pochodzi od zadowolonych klientów, a to świetny sposób, aby rozwinąć swoją działalność. Nie tylko masz skierowanie od innych, ale trzeba także zadowolony klient jako odniesienie.

Innym kluczem do sukcesu jest wiedza, co jesteś w firmie – znając rynek i gdzie pasuje. Jest to jedyny sposób, można skupić się na swojej niszy, a nacisk jest niemal gwarancja sukcesu. Dla moich przyjaciół w Lost Creek Systems cieplarnianych, ich biznes niszowy jest ogrodnik właściciel domu.

Jako właściciel domu i stracił Creek Systems cieplarniane klienta, jestem tu, by powiedzieć, że są one całkowicie koncentruje się na swojej niszy na rynku. Mają dobrze wykonany produkt, który jest niedrogie i szybko i sprawnie wysyłają. Jest to kolejny imponujący aspekt tego małego domu biznesu.

Daj te drobne ludzie na Systems cieplarnianych Lost Creek okrzyk i powiedzieć im, że przysłał cię Clair Schwan.

Korzyści z branży …

Czy nie byłoby miło rozpocząć dzień spokojnie kawę i zwiedzanie swoich spokojnych ogrodach i szklarniach? Oczywiście, że będzie, a to, jak Loy i Shirley chciał rozpocząć swoje dni.

Jedną z największych korzyści z prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest to, że będziesz miał więcej czasu, aby cieszyć się życiem i działają przedsiębiorstwa w tempie, które lubisz.

Zasoby będzie trzeba …

Firma taka jak ta wymaga zielony kciuk, miejsca na budowę szklarni i podniesienia rośliny na sprzedaż, i odpowiedni klimat. Z tego co widziałem, Loy i Shirley właśnie to, czego potrzebują do osiągnięcia sukcesu.

Ten rodzaj działalności wymaga również powierzchnie magazynowe dla materiałów takich jak wykładziny Poly, ściółka tkaniny, granulkach torfowych, garnków i akcesoriów cieplarnianych. Wymagane są również Instrument wykonanie i zakład wysyłki. Nawet jeśli są to bardzo skromne rozmiary, musisz dedykowanej przestrzeni tworzyć, przechowywać i transportować swoje produkty do klientów.

Jeśli przedsiębiorstwo wymaga odkryty składowanie materiałów, będzie trzeba także pomyśleć o chroniąc je i chroniąc go przed "lepkie palce" w sąsiedztwie. Ponadto, jeśli firma znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, nie mogą być pewne obawy "owrzodzenia oczu" na bloku, więc płot prywatności lub inny blok wizualna może być w porządku.

Wreszcie, będziemy chcieli, aby umieścić kilka myśli w jaki sposób i gdzie dostawy są wykonane tak, jest to wygodne dla firmy przewozowej a nie niedogodność dla dnia na dzień działalności.

W zależności od lokalizacji, może być konieczne zezwolenie na prowadzenie działalności przez przedsiębiorstwo posiadające otwarte dla publiczności. Odległych miejscach, gdzie sprzedają produkty mogą również potrzebować licencji dla sprzedaży detalicznej. Sprawdź również z władzami lokalnymi w celu ustalenia, czy są jakieś wymagania i ograniczenia związane z uprawy i sprzedaży roślin, które mogłyby się gromadzić lub przenosić choroby i szkodniki.

Potencjał dochodowy …

Dla firmy dostaw cieplarnianych, takich jak ta, potencjalny dochód brutto w przedziale od $ 80K do $ 120K jest rozsądne. Dużo tego będzie zależeć od rodzaju i kosztów produktów, które oferujesz, szerokości i głębokości swojego rynku i zdolność do utrzymania klientów zadowoleni.

W końcu zgodził się pokazać, jak zbudować szklarnię dla telewizji. Zdjęcie powyżej przedstawia Loy prawa na lewo z ekipy filmowej na koniec strzelania epizod Michaela Holigan jest twój nowy dom. Szklarnia w tle, co Loy i Shirley nazwać "wielkość hobby" który jest najbardziej odpowiedni dla początkujących.

Wyzwania do pokonania …

Największym wyzwaniem dla tej firmy był koniec z końcem, podczas gdy wprowadzenie nowego innowacyjnego produktu na rynek. Pierwsze słowo na temat nowego produktu jest zrozumiałe wyzwaniem. Trzeba stworzyć produkt, a także „wyciągnąć go” przez rynek, który nie jest w ogóle zna, ani ciebie.

Jeśli sprzedajesz znany produkt lub usługę, można „ja też” reklama na rynku, który jest już obeznany z produktem lub usługą.

W każdym razie, Loy i Shirley się korzystać z Internetu w celu wykazania ich produkt. Widząc filmy produktów w działaniu jest bardzo przekonujący.

Osiągnięć …

Loy i Shirley są wygodne z ich sukcesu jako kupców, ale wierzą ich największych osiągnięć znajdują się w swoich zadowolonych klientów. Loy i Shirley powiedzieć: „Jeśli podasz dobrej jakości usługi i produkty po konkurencyjnych cenach, będzie sukces. To może potrwać trochę dłużej, ale będzie sukces. „

Kiedy klienci są zadowoleni i pozwolili się zorientujesz, że musi być wspaniałe uczucie. Jest to jeden z tematów wielu udanych małych przedsiębiorstw. Robią coś, czego cieszyć i mieć pasję, a sukces finansowy następuje gdy ich serce je prowadził.

Jako zadowolony klient, mogę powiedzieć, że pozytywne opinie klientów Systemów cieplarnianych Lost Creek jest nieco zaskakujące. Loy i Shirley są proste strzelcy, super ludzie do czynienia, i dostarczyć to, co obiecują.

Specjalna wiadomość od naszej specjalnej przedsiębiorcy …

Jeśli masz zamiar rozpocząć własną przedsiębiorczość, Loy sugeruje „start na młodszym wieku”.

To nie jest to, że jest starszy robi biznes trudniejsze, ale pomysł, że po odkryć jak dużo zabawy i zaspokojenia własnej firmy może być, będziesz życzę zaczął wcześniej.

Loy doradza: „Bądź przygotowany na trudne czasy i niskiego przepływu środków pieniężnych w pierwszych latach” i „nauczyć się wydać mniej i sklep dla niższych cenach dłużej”.

Są to dobre małe pomysłów biznesowych, i po prostu stare dobre pomysły, jeśli chodzi o mnie.

Robinsonowie, żebyś wiedział, że „mała rodzina własnością i jest zarządzana firma może być bardzo skuteczne, jeśli skupić się na nowych koncepcji i świeżych pomysłów innowacyjnych i mieć zdrową dawkę odwagi, jeśli chodzi o marketing. Musisz być również określona w celu zaspokojenia i pomagać swoim klientom przed i po sprzedaży."

Loy zauważa: "Oferuje produkty i usługi w przystępnych cenach, aby zrobić to sam myślących ludzi jest kluczem do naszego sukcesu."

RELATED POSTS

 • Pomysły Home cieplarniane, pomysły ogród cieplarnianych.

  Szklarnie są coraz popularniejsze z tendencją w kierunku ogrodów przydomowych i lokalnie uprawianych warzyw, ale zakup prefabrykowanych szklarnia może być zbyt kosztowne dla wielu z nas….

 • Ivory Creek, kości słoniowej ślubne treski.

  To niesamowite myśleć o tym, jak bardzo technologia zmieniła się w ciągu ostatnich dwóch dekad. Nawet myśli o skoku z Modem do WiFi będzie zaskakująca. Kiedy myślisz o tym, jak daleko zaszliśmy…

 • Lost Creek Ogrodnictwo Bougainvillea, gleba dla bugenwilli.

  Kilka rośliny tolerują ciepło lepiej niż tej kolorowej, szybko rosnącej roślin tropikalnych. Z należytą starannością, bogainvillea, będzie produkować bounty czerwony, różowy, pomarańczowy,…

 • Jak zbudować plany cieplarniane …

  Niestety, te zestawy cieplarnianych mogą być dość drogie, kiedy rozpocząć dodawanie w akcesoria potrzebne, aby to funkcjonalne. Gdy zestaw jest dostarczony, trzeba jeszcze, aby umieścić go na…

 • HOLLOW CREEK Bonsai – Bonsai winogron, moszczu pielęgnacji roślin.

  Informacje ogólne: Rosną bardzo szybko, nawet w doniczkach bonsai tak stylizacji jest trochę problem, ale są one dość uderzające z klastrami jadalnych jagód na nich. Pnie mogą być najbardziej…

 • Michael J, terapeuta Walnut Creek.

  Oceny leków Zarządzanie leki Oceny psychiatryczne Druga opinia i fachową pomoc Dr Kron jest wspaniały! On pomógł mój mąż bardzo dużo. Dr Kron naprawdę wie, co robi, jest dobrym słuchaczem i…

Comments are closed.