Palatab

Lokalne ośrodki rehab narkotyków, lokalne ośrodki rehab narkotyków.

Lokalne ośrodki rehab narkotyków, lokalne ośrodki rehab narkotyków.

Mając kogoś w naszym życiu, że ma problem z alkoholem bez względu na to, kim są, ma wpływ na nas i na nasze życie. Możemy łatwo zobaczyć, jak picie ma wpływ na osoby w naszym życiu, że ma problem z alkoholem, ale nie zawsze wiem, jak to wpływa na nas. Ważne jest, aby wziąć uwagę od pijącego problemu i pracy nad własnym zdrowiem emocjonalnym i uświadomić sobie, że nie można naprawić nikogo innego, tylko można naprawić samemu.

Al-Anon jest wzajemne grupy wsparcia, gdzie wszyscy są równi uczestniczy spotkania. Członkowie Al-Anon wszystkie mają jedną wspólną cechę; wszyscy doświadczyli problemów z kimś w życiu pitnej. Członkowie Al-Anon nie dają rady innych członków lub kierunku. Członkowie udostępniać swoje osobiste historie i doświadczenia z innych członków grupy, a jeśli coś mogą powiedzieć lub zrobić mogą być pomocne, ty decydujesz, jak zastosować je do własnego życia.

Nigdy nie jest obowiązkiem członka do uczestniczenia w posiedzeniach albo. Nikt nie bierze udziału w spotkaniach i można przyjść tak często lub tak rzadko, jak trzeba lub chcesz. Nie trzeba mówić na spotkaniach albo niektórzy ludzie po prostu lubią słuchać i raczej nie udostępniać historie z grupy. To jest ok, jeśli tam kiedykolwiek czas chcesz porozmawiać i podzielić się z grupą jesteś bardziej niż mile widziane, to właśnie do Ciebie.

Al-Anon Grupy Rodzinne duchowe są stypendia, stypendia nie są religijni. Członkowie wszystkich wyznań lub bez wiary są zawsze mile widziane. Znalezienie moc, która jest większa niż sam pomaga znaleźć spokój i siłę, aby rozwiązać swoje problemy. Przez Dwunastu Kroków dowiesz się, że „Siła Wyższa” jest własne osobiste koncepcji i zdefiniować je w swój własny sposób z własnego indywidualnego zrozumienia.

Większość osób będzie do Al-Anon po raz pierwszy niechętnie i być może obaw. Nie wiedząc, czego się spodziewać, może dokonać osoba, trochę niespokojny lub zdenerwowany na początku, ale nie musi być. Wszyscy w grupie był nowy członek w jednym czasie i wszyscy czuli się tak samo. Użytkownicy mogą odnosić się do tego, jak się czujesz i co przeszłaś i co przechodzisz teraz.

Al-Anon ma 3 zapisy, Al-Anon Dwanaście Kroków. Tradycje Al-Anon Dwanaście i Al-Anon Dwanaście Concepts of Service. Gdy uczestniczy w spotkaniach grupy rodzinnej dowiesz się jak stosować zasady Al-Anon do własnej sytuacji osobistej. Jest to bezpieczne i wspierające środowisko mężczyzn i kobiet, którzy wspierają się nawzajem podczas przechodzenia przez ich osobistego odzysku.

Reseources & Referencje

4 Komentarze

Trzeźwy Dziewczynka 5 lat temu

Nie wiedziałam, jak sobie radzić z żoną alkoholu aż poszedłem do Al-Anon. Ludzie na Al-Anon było absolutnie niesamowite. Przez długi czas myślałem, że muszę być odpowiedzialny za problemem picia mojej żony. Myślałem, że nie był mąż, który chce lub potrzebne, a które doprowadziły ją do picia. Winy uniemożliwiło mi konfrontacji z moją żoną i przejęcie mojego życia.

Pierwszą rzeczą, dowiedziałem się w Al-Anon jest to, że nie był sam. Że sam był niezwykle silny. Nie miałem pojęcia, że ​​inni ludzie bał wracać do domu do swoich pięknych żon, bo ich żony będzie prawdopodobnie pijany, gdy szli w drzwiach. Przestałem utrzymanie zmagania moim życiu z dnia na dzień jest tajemnicą i zacząłem dzielenie się nimi z ludźmi I rosły blisko z Al-Anon.

W końcu dowiedziałem się, że nie ponosi winy za alkoholizm żony, a ona nie była. Alkoholizm jest uzależnienie, które jest silniejsze od nas obu. I konfrontacji żonę i powiedział jej, że ponieważ zależało mi o niej, jej samopoczucia i jej szczęścia Chciałem, żeby iść na odwyk. W pierwszej chwili odmawia miała problem, ale spodziewałem się, że z powodu czego nauczyłem się w Al-Anon. wystarczająco szybko, moja żona zgodziła się, że jej alkoholizm był problem zarówno w naszym życiu i zgodził się pójść na odwyk. Teraz robi na spotkania AA, kiedy idę na spotkania Al-Anon. Nasze małżeństwo jest silny, ponieważ walczymy jej alkoholizmu razem.

Lenora K. 5 lat temu

Jestem bardzo wdzięczny za Al-Anon! Moja córka jest odzyskanie alkoholikiem. Dowiedziałem się, że ma problem z alkoholem, kiedy był studentem pierwszego roku na studiach. Ona wraca do domu późno każdej nocy, nawet w nocy przed wielkimi egzaminów. Jej stopnie były okropne, chociaż była zaszczytem Student rolka w liceum. Czułem się samotny i wstyd, że nie podniesie moją córkę lepiej i że nie widzę tego monumentalnego kwestia najbliższych.

Pewności, gdzie jeszcze się zwrócić o pomoc i wsparcie, udałem się do Al-Anon. Minęło kilka tygodni, zanim naprawdę wierzył, że alkoholizm moja córka nie była jej wina lub kopalni. Uzależnienie to potężne zwierzę, które można zgrać swoich bliskich z dala. Jest skromny i zmanipulowana, przekonując narkomana, że ​​nic nie jest źle.

Raz wykształconych się o uzależnieniu córki i nauczył się żyć zdrowo żywo bez względu na to, czy ona miała być zdrowy, czułem się upoważniony. I wystawił interwencji i pomógł moja córka iść na odwyk. Była czysta i trzeźwa od trzech miesięcy, ale nie sądzę, by to się stało, gdybym nie poszedł do Al-Anon.

Moja córka ma się dobrze w szkole, a teraz zmieniła jej dur od księgowego do psychologii. Mówi, że nie dotyczy coraz więcej bogatych. Teraz chce pomagać innym ludziom z problemami takimi jak ona. Nadal iść do spotkań dziennie. Idę na spotkanie Al-Anon każdy dzień i moja córka jedzie na spotkanie AA.

Dental Instruments 4 lata temu

Doceniam wysiłek jej taką Nicea, i ma bardzo pouczające.

RELATED POSTS

Comments are closed.