Palatab

Listerine, Vicks – Ocet Utwardzanie …

Listerine, Vicks - Ocet Utwardzanie ...

Wspólne elementy apteka jak Vicks i Listerine są kluczowymi składnikami do domu środków, które mogą okazać się pomocne w pozbyciu się nieprzyjemnych grzybicy paznokci.

Q. Witam, jestem 21-letni student, a ja nie miałem „normalny” duży paznokieć na mojej lewej stopy, ponieważ byłem 14. Okazało się, kiedy byłem studentem pierwszego roku w szkole średniej, kiedy było usunięcie paznokci , Od tamtej pory, paznokieć wzrosła z powrotem (z grzyba) w kółko, a następnie kilkakrotnie spadł wycofać.

Poszedłem do podiatrist raz, który przewidziany mi farby na leki, które nie robi żadnej różnicy w ogóle. Paznokieć nadal odrastają szorstki i żółto-brązowy kolor. To było brzydkie i kłopotliwe, zwłaszcza w liceum. W lecie Ciągle jest pokryta bandaid. Jak mam starszych odkryłem, że mogę kupić fałszywe gwoździe z Wal-Mart i przykleić je na moim brzydki paznokieć. Delikatnie mówiąc, mój paznokieć było denerwujące i uciążliwe. I często się mówi, czy mogę coś zmienić, chciałbym po prostu ładne nogi.

Około rok temu, mama kolegi powiedział mi, że słyszała o kimś używając olejek z drzewa herbacianego na grzyba. Próbowałem to przez kilka miesięcy. Ponownie, myślałem paznokieć rósł w jasne, ale wtedy po prostu spaść ponownie. Dałem się na olejku z drzewa herbacianego.

Uważam jednak, że może były inne propozycje, które mogłyby naprawdę działa, więc mam online i znaleźć wiele stron internetowych, takich jak ten. Byłem sceptyczny, ale myślałem, że coś było warto spróbować. Wyszedłem na następny dzień i kupił Listerine, Vicks VapoRub i octu (off-marki wszech 3). To było 4 miesiące temu. Od tamtej pory moje paznokcie moczone przez trzydzieści minut dziennie w mieszaninie równych ilości Listerine i octu.

Używam samą mieszankę na kilka dni przed wyrzuceniem. W nocy kładę Vicks na moich paznokciach i umieścić skarpetki do spania (the Vicks plami cię na kolana!). Bo zostały użyciem Vicks i Listerine, nie wiem, która jest faktycznie utwardzania mój paznokieć, ale coś działa!

ZA. Dzięki bardzo za podzielenie się swoją historią. Znajdziemy to fascynujące, że wielu odwiedzających naszą stronę spodziewać środki grzyba paznokci do pracy w ciągu kilku tygodni. Wiele zrezygnować i założyć, że ich moczy stopy są stratą czasu.

To zajmuje dużo czasu na paznokcie wyrastają. Nawet potężne doustne leki anty-grzybicze może trwać wiele miesięcy do pracy. Cieszymy się, że cierpliwość została nagrodzona. Oto niektóre inne historie, które wspierają swoje doświadczenia:

„Byłem moczenie moje palce w 50% / 50% roztworu Listerine (używać oryginalnej formuły – w Freshmint wykonany nogi zielony) i ocet jabłkowy cydr przez 20 minut każdego dnia, wiernie mi clip moje paznokcie raz w tygodniu.. robię tyle, aby pokryć swoje palce w małym plastikowym pojemniku. kładę folię na powierzchni roztworu, gdy nie używam go, aby utrzymać powietrze, a ja zmienić rozwiązanie co dwa tygodnie.

„W ciągu sześciu tygodni, widziałem istotną różnicę. Grzyb przestał się rozprzestrzeniać i roztwór faktycznie wydaje się naprawy szkód, jest to możliwe. Moje paznokcie rosną w zdrowe i wyglądają świetnie. Pewnie nadal korzystać okresowo rozwiązanie, aby zapobiec tej kłopotliwej grzyba od zawsze wraca. Chciałbym powiedzieć wszystkim o tym niedrogiego i skutecznego rozwiązania. ” Suzy

„Got to stare toe grzyba Czytaj tutaj ponad rok temu. – Zanurzyć palec w bursztynowej Listerine 20 minut / dzień, codziennie Nadawca powiedział to zrobić w tym samym czasie każdego dnia, którego nie byłem w stanie zrobić..

„Czy moczyć przez kilka tygodni, dużo ludzi, zatrzymał się codziennie, ale tak 2-3 razy / tydzień OH MY GOSH. – Miał to za 30-40 lat, ale teraz stało się czarne paznokci Po paznokci moczyć wyrastające ładnie!. doktor nie chciał dać mi RX, a ja zgodziłem, więc po prostu żyć z nim …. krępujące, nie sandały latem, itp Ma około 1/4 cala do przebycia.

„Ale proszę pamiętać, że: Wędrówka kilka lat temu, moje stopy stały się strasznie gorąco, więc zrobiłem sobie przerwę, aby je schłodzić Chyba włączony skarpetki, bo grzyb rozpoczął na drugim palcu..
Bądź bardzo ostrożny, i tak sprayu każdy but, Klapki, wszystko można umieścić na nogach.
Myślałam leczenia Lazer, ale było to 900,00 $ za palca lub stopy, który troszczy się zbyt wiele!

„To naprawdę opłaca się sprawdzać na tej stronie, a ja zupełnie zapomniałem Vicks! Potrzebujesz przypominając na wiele rzeczy i trzeba nowe eksperymenty wyjaśnione.

„Łatwiej i dobrze jest dodać co nite, co może być prostsze. Myśli także dodając ocet jabłkowy cydr do Listerine. Mam smutne uczucie grzyb może być powrocie jak mój palec HURTS- i nie byłem sumienny.

„Jak zawsze Graedons-bardzo wdzięczny” Char

Nie każdy korzysta z Listerine, octu lub Vicks. Jeśli sprawdź naszą książkę, Ludowy Szybkie Pharmacy & Handy Home Remedies . dowiesz się o papka kukurydziana (foot wchłania), Pert Plus, nadtlenek wodoru, jodu, moczu, jak również bardziej szczegółowe informacje na temat Vicks & Ocet winny. Dodatkowo będzie można znaleźć kilka fajnych środków radzenia sobie z alergiami, zapalenie stawów, ugryzienia, bezsenność, powięzi podeszwy oraz dziesiątki innych typowych warunkach.

Powiedz nam, co środki pomogły Ci w leczeniu grzyba paznokci, a które nie mają w sekcji komentarzy poniżej.

19 sierpnia 2016 o 7:09 am

Miałem paznokieć grzyb na moich wielkich palcach przez około 3 lata. Próbowałem wszystkiego …. no prawie. Czytałem o ocet. Poszedł i kupił butelkę taniego czerni i złota białego octu. I cofać mój paznokieć tak daleko, jak tylko mogłem i zalane wacik w nim. Skazani na moim palcu (bez załamując go) z jakąś taśmą, zostawiłem go na około 45 minut (ukąszony jak buggery), a następnie zrobił to ponownie później tej nocy. Moja paznokci urosła powrotem w około miesiąca i yay! Nie grzyb !!

Liz
Phoenix, AZ
Maj 30, 2016 6:41 pm w

TO pracował dla mnie wspaniale ….
Miałem grzyb na 3 do 4 stóp przez 5 lat. Próbowałem wszystko bezskutecznie. Nie zrobię lasera lub tabletki. Przez przypadek Próbowałem to i to działało, ale byłem bardzo sumienny. # 1. Trzymam paznokcie bardzo krótki. # 2. Trzymam łożyska paznokcia dotkniętych palcach złożonych więc są one bardzo cienkie z pilnikiem tak nightly krem ​​wchłonięcia przez paznokieć.
# 3 Ja prysznic codziennie wieczorem i starannie wysuszyć moje palce.
# 4 WAŻNE …. Po kąpieli, ja dodatkowo osuszyć wszystkie palce z suszarką jednocześnie odsuwając skórę więc każda część wysusza. Jest to Biggie!
# 5 kładę lamisil Extra Strength krem ​​na każdym palcu uważając je zdobyć pod paznokciem, jak również. Używam mniej na nie dotkniętych palcach. # 6 Trzymam sandały w moim samochodzie i zsunąć buty w miarę możliwości, tak jak palce pozostać suchym i chłodnym miejscu, jak to możliwe. Do tej pory tak dobrze przez rok. Gwoździe wzrosła z powrotem i są jasne. Wiem, że latem będzie walka jak wzrost temperatur i wilgotności. Dodam leczniczej proszek stóp w moich butach latem celu zmniejszenia zawartości wilgoci.
Daj Listerine & Ocet spróbować, jeśli to nie zadziała dać moje leczenie iść. Smutno mi, że jest to problem, będę musiał pozostać na szczycie każdego dnia przez resztę mojego życia … i tak będę. Powiedziałbym miałem umiarkowany sprawę. Moje paznokcie były umiarkowanie żółty i chrupiący i trochę zagęszczony i boli.
O tak, tylko kładę toe lakier do paznokci na na specjalne okazje, ale biorę to od razu, ponieważ, aby pozostać na leczeniu. Mała cena do zapłacenia.
Przykro mi to powiedzieć, ale diligence jest krytyczna. Gdy moje paznokcie były zdrowe
I nadal dokładny rutyna, każdej nocy, po prostu zużywają mniej lamisil śmietanę. Myślę, że to jest długi termin problemem, ale przynajmniej ja
Można żyć z tą rutynę, nie jest tak źle. Kupuję marką w aptece. nie ryzykować.

To staje się bardzo gorąca tutaj …. bardzo złe dla grzyba.

Suzanne
19 maja 2016 o 10:46 pm

Nie trać czasu i pieniędzy na dowolnej klinice laserowej. Spędziłem $ 700 robi Laserowe usuwanie paznokieć grzyb na jeden nogi i kupił około 90 $ antifungi leku od tego samego lekarza, wszystko zapłacił z własnej kieszeni. Kazała mi czekać 6 miesięcy, aby zauważyć wyraźną paznokieć rośnie. I cierpliwie czekał i czekał, nic się nie zmieniło. Gwóźdź rósł gęsty i żółty. 9 miesięcy później, udałem się do kliniki laserowej i spędził kolejne 100 dolarów robi powtarzania leczenia, czekał 6 miesięcy, nic się nie zmieniło, do tej pory ponad rok przeszłości, nic się nie zmieniło.
Właśnie zacząłem próbować ocet. Ktoś wspomniał również można moczyć małą bawełny z octem i użyć zwykłego kranu nad zainfekowanym paznokciem i spać na nim na noc.

Lynn
Las Vegas

RELATED POSTS

 • Listerine Ocet Foot Soak Dla …

  Czy Listerine octu stóp moczyć przez miękką, gładką stóp pomoc lub szumu? Dermatolog Jo Herzog waży, a czytelnicy Rodzina Doświadczeni podzielić się swoimi doświadczeniami! Oto wirusowy…

 • Listerine na paznokieć grzyb …

  Czytelnik zaproponował następującą sugestię na pozbycie się grzybicy paznokci: „I utwardzeniu mi paznokieć grzybów przy użyciu mieszaniny 50/50 octu i Listerine. I łączy je w naczyniu o…

 • Listerine przesiąka okazała się skuteczna …

  Moczenie nóg w staromodnym bursztynu Listerine jest jeden środek domu nasi czytelnicy kochają za walkę trudne do leczenia paznokieć grzyb. Q. Miałem grzyba na jednym z moich palcach przez długi…

 • Jak działa Vicks Vapor Rub Pomoc …

  Co jest paznokieć grzyb i jak go rozpoznać? Co powoduje paznokieć grzyb? Leczenia paznokieć grzyb z Vicks Vapor Rub i Listerine® Jednym ze sposobów leczenia grzybicy paznokci jest Vicks®…

 • Jak stosować ocet jabłkowy cydr …

  Poniżej znajdują się zdjęcia dziecka z świerzb i bólu rodzina przetrwała próbuje ustalić przyczynę Za wybojów, ale najpierw pozwól mi wyjaśnić trochę o tej zakaźnej choroby skóry. Świerzb jest…

 • Ciało holistyczne leczenie trądziku, żel do mycia ciała jabłkowy ocet.

  Naturalne leczenie trądziku ciała utrzymać skórę czystą i nawilżona przez traktowanie trądzikowej obszary z domu środków, takich jak drzewa herbacianego i nadtlenku wodoru. Trądzik jest chorobą…

Comments are closed.