Palatab

Lista Roślin Hardy Hardy pomieszczeniach zakładów.

Lista Roślin Hardy Hardy pomieszczeniach zakładów.

Hardy rośliny są sklasyfikowane jako rośliny z możliwością przetrwać mróz. Hardy odmiany dostępne są jednoroczne i byliny, z których te ostatnie wymagają mniej konserwacji i nawożenia dla ogrodnika. Hardy rośliny rozwijają się w ciepłej pogody latem i musi być starannie utrzymane, czy umieszczone w mniejszych kwietniki, ponieważ będą one łatwo przerastać ich przestrzeń życiową.

Calendula

Nie tylko wytrzymały, ale także odporne na susze i ciepła, nagietek to piękny dodatek do dużych ogrodów. Nagietek kwiat szybko i wytwarzają doskonałą wydajność przy minimalnym kwiat pracy. Kwiaty mogą być zbierane i suszone do stosowania w medycynie, w leczeniu różnych schorzeń skóry, w tym wyprysku. Calendula będzie rozprzestrzeniać się szybko, dlatego ważne jest, aby utrzymać doskonałą opiekę w celu zapewnienia kontrolowanego wzrostu.

Chryzantema

Pochodzi z Chin i Japonii, to mrozoodporna łączy DNA marguerites, mam i daises. Ten zakład będzie produkować kwitnie na dowolny kolor z wyjątkiem niebieskiego. Chryzantema otrzymała swoją nazwę od greckiego terminu, na "złoty kwiatek." Rośliny te są na tyle wytrzymałe, będą nawet produkują kwiaty, gdy wykonane w bonsai.

Naparstnica

Foxgloves są dwuletnie mrozoodporna, co oznacza, że ​​wytwarzają kwiaty w swoim drugim sezonie wegetacyjnym. Te wysokie wieże zakwity są idealne dla przyciągnięcia kolibry i zapewniają kolorowe wypełniacz w łóżkach ogrodowych. Foxgloves wytwarzają kwiaty w odcieniach bieli, fioletu, różu, róży i żółty.

Bratek

Piękne i pachnące, bratki są koniecznością w łóżkach ogrodowych. Ich głębokie niebieskie kwiaty stworzyć wrażenie sobie równych. Jeśli pragnąc pachnący ogród, żółte i niebieskie bratki mają najsilniejszy zapach. Rozważ zbierając te piękne kwiaty, aby stworzyć miody smakowe i dodanie koloru do sałatek letnich.

Piwonie

Piwonie typowo kwiatowe tylko jeden krótki tydzień każdego roku, ale są znane do napełniania ogród z ich zapach, podczas gdy w rozkwicie. Te rośliny wieloletnie zmienia się wysokość od 2 do 4 stóp i kwitną w każdym kolorze można sobie wyobrazić, z wyjątkiem niebieskiego. Te kwiaty są doskonałym wyborem dla ogrodników pragnących kwitnienie przejściowe, ponieważ będą one wiernie kwitną co roku późną wiosną lub wczesnym latem.

Kto może pomóc

Słowa kluczowe: hardy hardy jednoroczne kwiaty, byliny, wytrwałych

O tym autorze

Ann White jest niezależny dziennikarz z wcześniejszego doświadczenia jako korporacyjnych i biznesowych Attorney i prawo rodzinne mediatora. Jest autorką wielu gazetach uniwersyteckich i opublikował ponad 300 artykułów dla wydawców, takich jak eHow i ogrodnicze Guides. Biały zdobyła Juris Doctor z Thomas Jefferson School of Law i Bachelor of Arts w literaturze angielskiej.

Zdjęcie zrobione przez: Mary / Flickr.com

RELATED POSTS

Comments are closed.