Palatab

Lista dobrych non piw alkoholowych, alkohol liście darmowe piwo.

Lista dobrych non piw alkoholowych, alkohol liście darmowe piwo.

Najlepsza odpowiedź: Tak więc, jeśli wypił Michelob i Budweiser on naprawdę nie lubią smaku piwa, co oznacza, że ​​prawdopodobnie właśnie o któryś z nich zrobi. Jeśli ów przypadku ODouls (Anheuser-Busch / InBev) lub ostrym (Miller) będzie wystarczająca. Ok, Im jest trochę sarkastycznie. Przykro mi z powodu stanu zdrowia, który zapobiega kogoś z posiadania żywności, które mu się podobały.

Nie jestem fanem przemysłowych piw lekkich jak standardowe Michelob lub Bud, więc może mój gust będzie różnił się od niego. Nie mogę powiedzieć, że miałem żadnej z NAS, które są szczególnie dobre, ale jeśli lubi Michelob, podejrzewam coś takiego Clausthaler lub Buckler nie byłoby tak źle. Zobacz również pod Bitburger "Napęd" i Kaliber.

(Buckler był jeden Joe Biden pili na Obamę "szczyt piwa" z dr Gates i funkcjonariusza policji Cambridge, którego nazwisko ucieka mi w tej chwili).

Źródło (-a): Ive wypróbowany niektóre z nich. Im certyfikowane jako "Krajowy" Ranking sędzia piwa.

ngha · 7 lat temu

· właśnie

Ta witryna może pomóc.

RE:
Lista dobrych bezalkoholowe piwo?
Jeden z członków mojej rodziny ma stan chorobowy, w którym nie można pić piwo już. On używać do picia Michelob i Budweiser. Może ktoś polecić non piwo alkoholu, które mogą mu się podoba, że ​​jest podobna do Budweiser i Michelob smaku.

Źródło (-a): lista dobre piwo alkoholowe: https://tr.im/2lW9P

? · 1 rok temu

· właśnie

Ten isnt łatwe pytanie. Słyszałem, że wino ma korzyści dla zdrowia, zamontowanie krzywej J (czyli nie-pijących są mniej zdrowe niż umiarkowanie pijących, ale o wiele bardziej zdrowe niż pijących, wykreślić go – wygląda jak J). Ale znaleźli również podobne rzeczy z piwem, i wierzę, że duchy, jak również. Tak więc wydaje się, że alkohol jest rzeczywiście dobre dla Ciebie z umiarem, ale wino ma trochę coś ekstra w nim. Moja osobista opinia jest taka, że ​​nasze ciała wiedzą jak metabolyze alkoholu, ponieważ miały go pić, a te j-Krzywe powiedzieć, że 1-2 drinki / dzień.

Małgorzata · 5 miesięcy temu

RELATED POSTS

Comments are closed.