Palatab

Lion Rękodzieło, słodkie nadziewane lwa.

Lion Rękodzieło, słodkie nadziewane lwa.

Make Craft Lion puzzle:

1. Użyj dwa kawałki układanki do twarzy. Przyklej jeden na drugim. Farba puzzli farbami akrylowymi, a następnie przedstawić malowane kształty z markerem.

2. Wytnij kształt twarzy i ogon z kartonu, pomalować i przykleić ją do układanki.

3. Używaj markerem narysować w jamie ustnej, oczu i innych szczegółów.

4. Przyklej magnes lub taśmy szpilkę do tyłu kawałki, aby magnesy lodówce lub broszki.

Lew z układanki puzzle Mane

kawałki układanki z starej układanki (kawałki jeden-calowe działa dobrze)

Fluorescencyjny pomarańczowy farby w sprayu

Jak zrobić puzzle Pice Lion:

1. Umieść wszystkie kawałki układanki obraz do dołu na kawałku gazety tak, że żadne kawałki zachodzą.

2. Lakier kawałki ze sprayem. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać co najmniej trzy warstwy farby. Niech warstwami wyschnięcia przed opryskiem kolejną warstwę.

3. Narysuj obraz lwa z dużym Grzywa. Przyklej pomarańczowe kawałki układanki nad grzywą. (Wzór dla tego rzemiosła jest dostępna dla członków Danielle miejscu).

Płaski Craft Cat dla dzieci

Można użyć tej śliczny kota do gry słów, która uczy swoje dzieci ze słów, które rym "kot", Dzieci pokochają podejmowania własnych płaskich koty do domu i pomóc im nauczyć się czytać.

Dwa lub trzy płyty styropianowe kolację lub ciężki obowiązek papier płyta dla każdego kota

Jedna mała płytka papier, Farba akrylowa

Kleju lub zszywek

Duży spinacz

Sticky Note Paper lub papieru biurowego

1. Cięcie na nogi, uszy, ogon i papieru z jednej płytki i tacy styropianu. I cut nogi z całego obrzeża płyty papieru tak, że naturalnie schylić. Staraj się nie mieć nogi i ogon wystaje zbyt daleko. To sprawia, że ​​trudniej się kręcić, ponieważ ogon i nogi trzymać wpadając na rzeczy.

2. kleju lub zszywanie nogi i ogon do góry jednej płyty.

3. Pokrycie że płyta papier z innej płyty papieru, aby utworzyć korpus kotów. Płytki powinny być klejone albo zszyte z góry na górze.

4. Złożyć mały talerz w połowie do tworzenia szef kotów. Klej uszy na głowę na zgięciu. Przyklej głowy do ciała.

5. Farba kota.

Lew Paper Bag Lalek

Jak zrobić Lew Puppet Craft:

1. wydrukować wzory na czubku głowy i szczęki na brystolu. (I stosuje się brązowy kolor).

2. Przed klasy wyciąć wzory i zamontować je, jeśli nie masz dużo czasu w klasie.

3. Począwszy od czubka głowy (Wzór oczami) Złożyć na linii zagięcia, a także dokonać gnieceniu od szczytu nosa do górnej linii przerywanych, jak pokazano na rysunku. Klej mniejszą trapezowy kształt klapek środkowych. To będzie dach ujście lwy. Następnie obniżyć stronach większej trapezu i przyklej na wypustki, które mają mniejszą trapezu przyklejony do niego.

5. W klasie pokazać dzieciom jak wyciąć długie paski budowy papieru o 1/2" gruba (lub wyciąć je przed klasą). Je zwijać paski papieru budowy wokół ołówkiem lub kredką, a następnie skleić je na głowę. Aby zakończyć przykleić na uszy i pokolorować marionetką.

Scaredy Cat – (A Little Lion dowiaduje się o Courage)

Dzieci uczą się, jak pokonać strach przez to udawanie opowieści o małym, Scaredy kot lew, który spełnia Daniel w jaskini lwa. Izajasz 41:10 Lekcja ta została zaprojektowana do użytku domowego chrześcijańskiej szkoły. Będzie on również doskonale do chrześcijańskich przedszkolach i szkółki niedzielnej. Obejmuje ona arkusze do pisania ABC drukiem i kursywą, gry i działań w celu wzmocnienia lekcji biblijnych karty wersie gry matematyczne i Phonic gry, sztuki i rzemiosła, nauka pomysłów projektowych i innych działań edukacyjnych.

Rzemiosło i Działania te obejmują: "Spin Lion" Gra przegląd, "Lwi w Den" piosenka, nadziewane rzemieślniczy lew, lew twarz rzemiosła makaron grzywa, Scaredy kot lalek oraz Scaredy kot Werset książki.

Lion Rzemiosła na innych stronach

RELATED POSTS

Comments are closed.