Palatab

Linzess – długotrwała biegunka …

Słyszałem Linzess powodując różnego rodzaju biegunki. Mój lekarz chciał mnie to, bo ja też jestem często wpływ, ale po zaksięgowaniu wątek tutaj prosząc doświadczenia ludów, to zupełnie mnie przeraziło off próbować. Czytałem na innych stronach zbyt wszelkiego rodzaju wystąpień ludzi mających wypadkom i crapping ich łóżka i etażerka. Mój lekarz ostrzegał mnie, że nawet w małej dawce, niektórzy ludzie tracą kontrolę nad ich wnętrzności. Umm, nie dzięki.

Ja pamiętam przeczytaniu kilku ludzi, którzy nienawidzili go, ponieważ spowodował takie złe biegunkę i zatrzymał go i miał biegunkę jeszcze przez jakiś czas (kilka tygodni może). Więc nie martw się wiele o tym teraz. Jeśli potasu kończy się nawet niższe od wszystkich biegunki, być może trzeba będzie rozważyć zatrzymanie Linzess lub przynajmniej cięcia dawki. Moja GI mi Linzess będzie budować w systemie, a on chciał rozpocząć mnie na 145 mcg dawki tego powodu. Powiedział, że wyższa dawka prawdopodobnie przynieść ulgę szybciej, ale może powodować zbyt wiele "ulga" Po byłam na nim jakiś czas. Jego pacjenci zostali reaguje najlepiej na mniejsze dawki i po prostu dając mu więcej czasu, aby w pełni działać.

W każdym razie nadzieję, że pomoże nieco. Powodzenia, i mam nadzieję, że przyzwoity poprawki dla swoich mniejszych kłopotów GI wkrótce.

@ Klprn– wątpię to infekcja z podróży – Byłem w Niemczech, a nie w żadnym z obszarów ryzyka zakażeń przewodu pokarmowego.

@ Everythingishorrible– Mam stoppped się Linzess prawie od tygodnia – dlatego Zastanawiam dlaczego biegunka trwa – nie biorę żadnych lekarstw w ogóle na zaparcia Dotychczas tydzień i że nigdy nie zdarzyło się w 4 lata.

Zastanawiam się Sibo – jelita cienkiego jelita przerostu.

No to faktycznie lepiej niż dziś – tylko 2 miękkie BM – Jeszcze rzeczywiście chcą to gdzie by to zatrzymać – to nie jest tak źle. 3-4 wodniste BM za dzień było zbyt wiele. Ale to byłoby wspaniale, nie trzeba podejmować żadnych przeczyszczające leki ponownie. – Myślę, że jest to tylko pobożne życzenia. Zobaczymy jak moja potasu jest w moim kaprawe łóżkami. tomorroe.

Słyszę o starając się znaleźć złoty środek. Moja GI wydaje się bardzo wrażliwe na leki, a swoje robi też. Mój lekarz poszła tak daleko, że przepisze mi przeczyszczające na poniedziałek / środa / piątek a następnie Imodium dla pozostałych dni. Nawet dostaliśmy go do miejsca, gdzie brałem połowę dawek Imodium spróbować i mieć idealne wypróżnienia. Ostatecznie to właśnie musi być zbytnio pigułki podejmowania próbować kontrolować moje gówno i zatrzymałem wszystko.

Teraz jestem na nic dla mojej dolnego odcinka przewodu pokarmowego i mam BMS co drugi dzień lub tak, co jest w porządku. Wciąż wpłynęły kał przyklejone do ścian mojej okrężnicy, ale to nie przeszkadza nic, więc będzie to robić teraz. Mam nadzieję, że można znaleźć diety lub leków, które daje ten sam rodzaj ulgi, jak masz teraz. Zgadzam się, że 1-2 dzień byłby idealny. Czasami po prostu trzeba wziąć mniejszego zła!

Dzięki za radę. Widzę mojego reumatologa dzisiaj i jestem moim głównym chciał mnie poprosić go, aby ponownie sprawdzić moje potas (ponieważ zawsze mam bloodwork zrobić nie tak). Zobaczę, co kaprawy uważa, że ​​powinno się zrobić. Mój następny GI APPT jest dopiero w październiku 24. Nie jestem pewien, czy powinienem zadzwonić i powiedzieć doc GI, co się dzieje i postarać się wcześniej. Chyba wiele będzie zależało od tego, co mój poziom potasu.
Biegunka kontynuuje (trzymał mnie trochę ostatnią noc), ale to nie jest ciężka, a przynajmniej ja nie zostały wymioty. Mam GP jak dobrze, ale Zofran zwykle pomaga utrzymać wymiotów w zatoce.

RELATED POSTS

 • Moje doświadczenia z Linzess, co …

  TODO: Email modalne zastępczy Nie przychodzę tu dużo, ale nie czyta sporadycznie. I zdiagnozowano żołądka i może IBS-C (oficjalnie nie zdiagnozowano, ale mówi GI może). Tak czy inaczej,…

 • Homeopatia Leczenie Biegunka …

  Korzystanie Homeopatia na biegunkę Luźne stolce Skutki biegunka może być szczególnie niszczące dla niemowląt; przez wiele lat główną przyczyną umieralności niemowląt na świecie zostało…

 • Noworodek biegunka

  Poniżej będziesz znaleźć wszystkie pytania odpowiedział dziecko poop Dziecko tu w Easy Life. Jak widać, nie jesteś jedynym, martwiąc się o swoich ruchach Babys jelit. Przeglądając pytania i…

 • Moja 4 1, 2 mies biegunka dziecka.

  odpowiedzi 3 z 3 uznało tę pomocne To właśnie przydarzyło się mnie. mój syn ma 3 miesiące i nagle dostał również żółtawy, wytarty, mucosy biegunka, ale nigdy nie był wybredny, nie ma gorączki,…

 • Noworodek biegunka – Baby zielony …

  Biegunka u noworodka Noworodek biegunka jest coś, co każdy nowy matka martwi. Z dobrej higieny, biegunka rzadko jest tak poważne, jak to było kilka lat temu. Matka musi wiedzieć, czego się…

 • Strona główna zadośćuczynienie za biegunka u …

  Strona internetowa będzie rzucić światło na najlepszych środków domu biegunki u niemowląt i dorosłych. Biegunka odnosi się do funkcji organizmu do usuwania zbędnych substancji, często…

Comments are closed.