Palatab

Linki obrazy roślin, obrazy wewnątrz rośliny.

Linki obrazy roślin, obrazy wewnątrz rośliny.

Botanic Gardens Conservation International

BGCI zapewnia globalny głos dla wszystkich ogrodów botanicznych, walka i doceniają ich inspirującą pracę. Jesteśmy największą na świecie sieć ochrony roślin, otwarty dla wszystkich. Dołącz do nas, pomagając ratować zagrożone rośliny na świecie.

PlantSearch

GardenSearch

Zapisz się do Pielęgnuj

Otrzymywać wiadomości i powiadomienia

resource Center GT; Linki: Obrazy Roślin

Linki zewnętrzne

Commercial biblioteka obraz z ponad 70.000 zdjęć alpines, byliny zielne drzew i krzewów, kwiaty, grzyby i wieloma funkcjami ogród w przeważającej części pobranej w Wielkiej Brytanii.

W karierze więcej niż 30 lat, Karl Blossfeldt (1865/32) sfotografowany nic oprócz roślin, a raczej części roślin. Pracował z kamerą on zaprojektowany się, że pozwoliło mu powiększać rośliny do 30-krotności ich rzeczywistej wielkości. Ten serwis prowadzi rejestr wszystkich swoich obrazów.

EcoPort ("ekologia Portal") Jest wolna, otwarta baza danych wiki wiedzy ekologicznej. Każdy korzysta z informacji w EcoPort bez konieczności rejestracji lub zalogować się, dla celów edukacyjnych i non-profit. Istnieją dziesiątki tysięcy zdjęć w EcoPort gatunku.

Odkrywaj Życie oferuje darmowe narzędzia on-line do identyfikacji gatunków, udostępnianie sposoby nauczania i studiowania cuda natury, zgłaszać wnioski, budowania mapy, obrazy procesowe, i przyczyniają się do i uczyć się od rosnącej Encyclopedia of Life, która liczy dziś 1,213,489 gatunków stron.

Narodowy Ogród Botaniczny w Hawaii Tropical posiada internetową kolekcją zdjęć roślin. Celem tej kolekcji jest edukacja. Wiele z prezentowanych tu zdjęć roślin są udostępniane do wykorzystania w innych materiałów edukacyjnych.

Ta strona od wydawców akademickich oferuje szeroką gamę obrazów roślinnych na sprzedaż. Jeśli grzebać trochę znajdą Państwo również bezpłatną udogodnien, y pełne obrazów, które można wykorzystać w swoich projektach (niekomercyjnych).

Brooklyn Botanic Garden Florilegium Stowarzyszenie to grupa 44 najwybitniejszych artystów botanicznych w USA, w przywracaniu witalności tego wielowiekowego formie. W wieloletniego wysiłku, który łączy botaniczne Sztuka i zielnikowych okaz, społeczeństwo tworzy rejestr roślin uprawianych w ogrodzie.

Botanicus jest swobodnie dostępne, oparte na sieci Web encyklopedia zdigitalizowanych 18 i 19 wieku literaturze botanicznej z Missouri Botanical Garden Library. Koncentrując się przede wszystkim na pięknie ilustrowanych tomów z naszej kolekcji rzadkich książek, Botanicus zawiera również ważne non-ilustrowane dzieła.

Raintree Nutrition posiada użyteczną galerię roślin tropikalnych.

zdjęcia roślin naczyniowych rodzinne z University of Hawaii wydziału botaniki.

RELATED POSTS

Comments are closed.