Palatab

Linacare Skin Care tematy & # 149 …

Linacare Skin Care tematy & # 149 ...

PROBLEMY skóry dziecka

Problemy skórne są bardzo powszechne wśród niemowląt i małych dzieci. Ich skóra jest bardziej wrażliwa i delikatna niż dorosłego i dlatego jest bardziej podatna na drażniące i alergiczne choroby skóry. Idealnymi nawilżające powinny być bardzo łagodny, ale w rzeczywistości większość produktów mających na niemowląt i małych dzieci są formułowane być niczego, ale delikatne i kojące. Ale można zaufać LINACARE ponieważ jego składniki zostały wypróbowane klinicznie przetestowane i sprawdzone bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka.

Czy Twoje dziecko ma normalną skórę lub problem ze skórą, zaufanie LINACARE dać im bezpieczne i długotrwałe nawilżenie, które jest bezproblemowe. LINACARE rehydrating krem ​​do ciała (Bezzapachowy) są non-leczniczych, lanolina, sztucznych zapachów i kolorów darmo. LINACARE szybko absorbująca i nie tłuste i dzieci uwielbiają jego chłodny, kojący dotyk.

Jak można się spodziewać, skóra dziecka jest bardziej wrażliwa i delikatna niż dorosłego i dlatego jest bardziej podatna na drażniące i alergiczne choroby skóry. Idealne środki oczyszczające, środki nawilżające, proszki i filtry słoneczne powinny być bardzo łagodne, aby uniknąć podrażnienia, alergiczne lub uczulających reakcje skórne. Pomimo tego dość potocznej informacji, okazuje się, że większość produktów do pielęgnacji skóry ukierunkowane na dzieci formułuje się niczego, ale delikatne i kojące.

Produkty dla niemowląt i małych dzieci są zwykle bardzo perfumowany która jest numerem jeden przyczyną podrażnienia skóry. Ponadto, zawierają one zwykle środki barwiące, które są również potencjalnie drażniące dla skóry wrażliwej.

delikatna skóra dziecka jest lepszym podawany z produktami, które są zapachowych, lanolinę darmo i kolor-free – bez dodatku źródeł podrażnienie lub składników uczulających. Spróbuj LINACARE rehydrating krem ​​do ciała (bezzapachowa), najdłużej trwały wilgoci, która jest bezproblemowa.

"Nie mogę powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczny za matką i sceptykiem, by w końcu mieć non-leczniczych produkt, który faktycznie działa na wypryski moich dzieci."

Produkty polecane do egzemy

Za bezpieczne, skuteczne nawilżenie, który jest łagodny dla skóry dziecka spróbować LINACARE rehydrating krem ​​do ciała (Bezzapachowy). Oba są non-leczniczych i daje dziecku najdłużej trwały nawilżenie, które jest bezproblemowe. Jest szybki dzieci izolujące nietłusta i kochać swoją chłodną, ​​kojącą atmosferę.

Co to jest egzema?
Słowo „wyprysk” pochodzi z języka greckiego i dosłownie oznacza „kipi”. Normalna skóra działa jak bariera, aby zapobiec utracie wody i zatrzymać drażniących skórę przed penetracją. Jeśli masz wyprysk skóry nie robi tego tak skutecznie, jak powinien, co prowadzi do sucha, swędzenie i łuszczenie się skóry, popękane, który pozwala bakterii i alergenów, które mogą powodować reakcje alergiczne.

Wyprysk jest organizmu nadmierną reakcją na obce substancje, powodując, że skóra staje się czerwona, stan zapalny i bardzo swędzące. To zazwyczaj występuje u osób, które mają naturalną tendencję do rozwoju alergii, takich jak astma, katar sienny i alergie pokarmowe. Stan ten może być dziedziczone i ma tendencję do uruchomienia w rodzinach. Warunkiem jest bardzo swędzące i dotyka głównie wnętrza łokci i kolan, a także nadgarstkach i kostkach. Jest to najczęściej u dzieci, choć dorośli mogą skorzystać też.

Objawy wyprysk są zmienne

Mild Dry Wyprysk
Najłagodniejsze forma wyprysku dotyczy przewlekłą suchość skóry i swędzenie. (Patrz sekcjach na suchą skórę i suche Itch) Niektórzy ludzie nigdy nie rozwijają objawy zapalne związane z ostrego wyprysku, ale stan jest nadal nieprzyjemne i wymaga leczenia terapią wilgoci.

ostra Wyprysk
W najgorszym przypadku ostra egzema może obejmować szereg poważnych objawów, w tym suchość skóry, zapalenie, świąd, pęcherze, zaczerwienienie, łuszczenie i płaczu.

Przewlekłe Wyprysk
Gdy ktoś cierpi z powodu ostrego wyprysku, jego lub jej objawy mogą wejść na scenę długoterminowej, ponieważ funkcja skóry pogarsza. Jest to znane jako przewlekłej egzemy. Mogą wystąpić następujące cechy:

 • Początkowy stan zapalny opada i zostaje zastąpiony przez zgrubienie naskórka
 • Wagi pojawiają się wraz ze wzrostem obrotów komórek
 • Swędzenie i drapanie prowadzi do pękanie naskórka, gdy skóra zostaje uszkodzony i pęknięty
 • Nieustanne drapanie może powodować wtórne zagęszczenie
 • Skóra pozostaje bardzo suche

Co powoduje wypryski?
Nikt tak naprawdę nie wie, co powoduje wypryski, ale wiemy, że pewne rzeczy, które sprawiają, że gorzej. Gdy wyprysk gorzej, to nazywa się pochodni-up. Flara-up pojawia się, gdy układ odpornościowy w skórze dziecka overreacts do czynników środowiskowych lub emocjonalnych i prowadzi czerwony, łuszcząca się i swędząca skóra.

Wspólne wyzwalacze i co z nimi zrobić:
Mimo, wyprysk nie można wyleczyć za większość dzieci warunek ten może być również udało leczenia i unikania wyzwalaczy. Ponieważ jest drapanie się swędzenia, które następnie powoduje wysypkę, ważne jest, aby złagodzić swędzenie i utrzymać skórę dobrze nawilżona, aby przerwać cykl swędzenie / zarysowania. Od wyzwala się różnić od osoby do osoby, ważne jest, aby starać się zauważyć, co powoduje nawroty dla Twojego dziecka i starać się ich unikać.

alergie: Twoje dziecko może wystąpić reakcje alergiczne, takie jak astma, trudności w oddychaniu, pokrzywka, itp, które są wystarczająco, aby uzasadnić unikanie alergenów, niezależnie od ich wpływu na wyprysk. Jednak ważne jest również zidentyfikowanie alergenów, które specyficznie powodować wyprysk flare-ups.

Chociaż dzieci z wypryskiem są bardziej narażone na rozwój alergii na żywność (mleko, jaja, pszenicy i orzeszków ziemnych) i alergenów w powietrzu (roztocza, pleśnie i sierść zwierząt), ważne jest, aby pamiętać, że alergie mogą wystąpić niezależnie od egzemy. Możesz chcieć skorzystać z pomocy specjalisty, aby określić, co dziecko jest uczulone i co powinni unikać.

Zmiany temperatury / wilgotności: Utrzymanie umiarkowanej i stałej temperatury i wilgotności przez cały rok jest bardzo pomocna. Ciepła, pocenie się i uderzenia gorąca (zaczerwienienie twarzy lub zmętnienia) może powodować nawroty u niektórych dzieci, ponieważ mogą skóry, które jest zbyt suche przed narażeniem na suchy upał, wiatr lub klimatyzację.

W okresie zimowym, wyprysk często pogarsza jak zimne powietrze posiada mniejszą wilgotność i ogrzewanie jest szerzej używany, co prowadzi do obniżenia wilgotności pokojowej. Ponieważ sucha skóra jest bardziej podatna na swędzenie, stosując nawilżacz podczas zimowych miesięcy może utrzymać wilgotność na optymalnym poziomie. Gdy jest ciepło i wilgotno w lecie, upewnij się, że temperatura wewnątrz pozostaje chłodna z klimatyzatora. Należy także pamiętać, że klimatyzowane powietrze może być również wysuszeniu skóry dziecka, dlatego należy regularnie stosować krem ​​nawilżający.

Odzież: Barwniki, detergenty i szorstka lub syntetyczne tkaniny mogą być bardzo irytujące. Spróbuj wybrać All-bawełnianych ubrań i unikać materiałów, które czują "swędzący" takich jak wełna. Umyj sobie nowe ubrania, zanim je usunąć nadmiar barwnika. Wybierz łagodny, nie uczula, bezzapachowy proszku do prania i mieć pewność, ubrania Twojego dziecka są dokładnie wypłukane.

pokarmy: Niektóre atopics reagować na produktach spożywczych, takich jak mleko, jaja, pszenicy i orzeszków ziemnych. Spróbuj obejrzeć na połączenie, aby wiedzieć, które produkty spożywcze dziecko powinno unikać.

drażniące: Drażniące mogą być zarówno fizyczne i chemiczne. Składniki takie jak alkohol, ściągające i zapachy mogą wywołać lub pogorszyć wyprysk. Składniki te można znaleźć w proszku dla niemowląt, środki czyszczące, środki zmiękczające, środki czyszczące, odświeżacze powietrza, papier toaletowy, itp Czytanie list składnik na produktach jest inteligentny sposób, aby uniknąć kontaktu z czynnikami drażniącymi.

Co może pomóc?
Ponieważ nie ma lekarstwa na egzemę, zamiast skupić się na zarządzaniu kondycję i minimalizowanie występowania i nasilenie zaostrzeń. Najskuteczniejsze sposoby zarządzania wyprysk są:

 • próbować zmniejszyć czynniki zapalne
 • traktować suche objawy skórne i zapalenie

Poniżej znajduje się kilka różnych technik zarządzania wyprysk:

Zmiany mydła i płyny
Regularne mydło może wyschnąć i podrażniać wrażliwą skórę dziecka, i może zawierać składniki (takie jak substancje zapachowe i dezodoranty), które mogą powodować nagłe pogorszenie. Zamiast tego, spróbuj substytutów mydła lub myje, które są delikatniejsze od delikatnej skóry dziecka.

Nawilżacze są w wielu różnych formach i pomaga utrzymać skórę wilgotny i elastyczny, tak że nie swędzenie tyle. Kremy i maści są ogólnie greasier niż balsamów; jednak stanowią one trwalsze nawilżenie. LINACARE różni. Ma zalety balsam, gdyż szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej po odczucie i zapewnia długotrwałe nawilżenie kremem. Im dłużej trwające balsam – im mniej razy Twoje dziecko potrzebuje, aby zastosować go w ciągu dnia.

Steroidy
Wprowadzony w 1950 roku, sterydy znacznie poprawiły leczenie egzemy. Są to produkty przeciwzapalne, które różnią się w działaniu. Choć mogą one być skuteczne w opanowywaniu objawów, długotrwałe, nieprzerwane stosowanie sterydów nie jest zalecane, zwłaszcza dla dzieci. Odpowiednia terapia wilgoci jako terapia wspomagająca może być skutecznym sposobem na zmniejszenie liczby i intensywności zaostrzeń.

W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

 1. Nawilża, nawilżają, nawilżają. LINACARE może zapewnić dziecku najdłużej trwały nawilżenie, które jest bezproblemowe. Jeśli Twoje dziecko ma skórę, która jest uszkodzony lub ma otwarte rany ze względu na zarysowania, użyj LINACARE, który jest sformułowany tak, aby nie żądło. Użyj co najmniej dwa razy dziennie przez najlepszych wyników.
 • Unikaj produktów zawierających perfumy lub nieważne jak słodko pachnący!
 • Unikać myjki ściernych i energicznego pocierania lub szorowania.
 • Kąpać dziecko codziennie w ciepłej, nie gorącej wody (długie, gorące kąpiele pozbawi skóry dziecka z jej naturalnych olejów). Pięć minut lub więc jest wystarczająco długi. Pat – nie trzeć – skórę prawie sucha ręcznikiem. Nałożyć krem ​​natychmiast (w ciągu 3 minut) po kąpieli do uszczelniania w wilgoci.
 • Użyj non-biologiczne, bezzapachowy proszki do prania i zmiękczaczy tkanin.
 • Przechowywać paznokcie dziecka krótkie, aby pomóc utrzymać zarysowania pękaniu skóry. Wyprysk sprawia że skóra jest bardziej podatna na zarazki, które mogą z łatwością dostać się do rany lub pęknięć.
 • Na ubrania, luźne 100% bawełna jest najlepsza, ponieważ zmniejsza pocenie się, które mogą być drażniące. Jeśli ubrania są nowe, umyć je przed wprowadzeniem ich na swoje dziecko, aby uczynić je bardziej miękka i usunąć tagi z ubrań, więc nie będą podrażniać skórę.
 • Unikać wełny i innych szorstkich materiałów w odzieży i koców, a jeśli to możliwe, usunąć wełniane dywany. Jeśli masz na sobie wełny, bawełny pieluchy umieścić na ramieniu kiedy trzymasz dziecko.
 • Zachowaj zimną krew sypialni jak przegrzanie nasila swędzenie. Nawilżacz lub miska wody umieszcza się w ciepłym pomieszczeniu pomoże utrzymać powietrze wilgotne.
 • Jeśli Twoje dziecko ma alergię na roztocza kurzu lub pyłu, należy pokryć ochronnych na poduszki i materace, pościel i myć często w gorącej wodzie. Pościel powinna być bawełna i poduszki i kołdry pióro darmo.
 • Utrzymywać zwierzęta z domu jak futra i piór może podrażniać stan.
 • Pobyt w kontroli. Im więcej wiesz, tym lepiej będziesz w stanie pomóc dziecku odeprzeć flare-ups.

  Złagodzenie Emotional Stress
  Dzieci mają stres, zbyt, a stres może wyprysk gorzej. Oto kilka wskazówek, które pomogą ułatwić dziecku radzić sobie:

  • Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne. Nawet bardzo małe dzieci wzrośnie o swoich uczuciach, więc mimo, że może nie być łatwe, starają się ukryć swoje obawy i Twoje dziecko może zacząć czuć się lepiej o kondycję.
  • Zachować procedurę: To nie tylko pomóc dziecku czuć się spokojniejsza, ale również pomaga zapamiętać / krem ​​/ rozkład leku kąpieli. To ważne dla każdego, kto dba o dziecko, aby utrzymać na tym samym harmonogramem.
  • Porozmawiaj ze swoimi dziećmi o wyprysku. Uczyć ich o wyzwalaczy i jak ich uniknąć. Wyjaśniać, jak ważne jest leczenie, a jak ważne jest, aby używać nawilżających i medycyny. Oni również potrzebują pomocy w podejmowaniu decyzji, jak radzić sobie komentarze od innych dzieci, a nawet dorosłych. Jeśli są one wystarczająco stary, pomóc im znaleźć sposoby, aby wyjaśnić, że wyprysk nie jest zaraźliwe, i jak to omówić z ich kolegów.
  • Przede wszystkim, niech dziecko wie, że istnieje duża szansa, że ​​będą go przerastać.

   Za bezpieczne, skuteczne długotrwałego użytkowania nawilżenie LINACARE – rehydrating krem ​​do ciała (bezzapachowa). Jest to idealne rozwiązanie dla skóry ze skłonnością do egzemy, ponieważ nie zawiera drażniących substancji zapachowych, lanolinę lub uwrażliwiające. Używaj go 2 lub 3 razy dziennie, a Twoje dziecko będzie mieć 24-godzinną ochronę przed wilgocią. Po 7 dniach ciągłego użytkowania, widać różnicę.

   Kiedy skóra jest bardzo sucha – czy od warunków pogodowych i stanu skóry, takich jak atopowe zapalenie skóry, wyprysk lub cukrzycy – może zacząć swędzieć. Kiedy dzieci mają swędzenie chcą go drapać! Wynika to w niekończącym się cyklu swędzenie i drapanie. Jeśli masz dziecko z atopowym zapaleniem skóry, zapewne wiesz, jakiego rodzaju szkody zbyt drapanie może zrobić.

   Najlepszym sposobem, aby przerwać cykl i łagodzi swędzenie suchej jest utrzymać skórę dobrze nawilżona. Im lepiej dbasz o chronicznie suchej skóry dziecka zdrowsze i bardziej komfortowe i będzie mniej prawdopodobne, aby stać się nie do zniesienia swędzenie.

   Za bezpieczne, skuteczne nawilżenie, który jest łagodny dla skóry dziecka, spróbuj LINACARE rehydrating krem ​​do ciała (bezzapachowa) Oba są non-leczniczych i dać dziecku najdłużej trwającą nawilżenie, które jest bezproblemowe. LINACARE szybko absorbujący i nietłusta i dzieci uwielbiają jego chłodny, kojący dotyk.

  • RELATED POSTS

   • Natural Skin Care Porady dla niemowląt masaż …

    W tym artykule Newborn suchej skóry: Wyprysk Większość noworodków problemy skórne, takie jak wyprysk lub pieluszkowe. nie rozwijają za pierwszy miesiąc lub dwa. Wyprysk pojawia się jako…

   • Natural Olive Oil Skin Care Korzyści …

    Oliwa z oliwek do pielęgnacji skóry jest prawie nowy na naturalne piękno. Jest to prosty, łatwy do znalezienia składnik, który może (i) zostały wykorzystane w wszystko od mydła do balsamów do…

   • Strona główna zadośćuczynienie za Skin Care Dry …

    Suchość skóry jest jedną z najczęstszych chorób, które nawiedzają ludzi, którzy są świadomi ich wygląd i zdrowie. Suche wyniki skóry w sytuacji, gdy gruczoły łojowe w naszym organizmie…

   • Lupus i Skin Care Sun Protection …

    Z archiwum WebMD Amanda Greene, 43, stashes rurkę z filtrem przeciwsłonecznym w torebce i samochodem, tak że można aplikować je przez cały dzień – tak często, jak niektóre kobiety dotyka się…

   • Skin Care Medical łupież pstry …

    Najpopularniejszy Objawy grzybicy versicolor są jasnobrązowe lub białe plamy na skórze. Tak więc, to jest bardzo łatwe do wykrycia łatek łupież pstry, jeśli dana osoba została wykonujących lub…

   • Włosy naturalne i Skin Care Porady – dr, suchość skóry i włosów.

    Rzednące włosy? Łupież? Sucha skóra? Użyj tych łagodnych, naturalnych pomysłów, aby zoptymalizować stan swoich włosów i skóry. 1. Zapobieganie i cofania Łysienie Wypadanie włosów to nie tylko…

   Comments are closed.