Palatab

Leki homeopatyczne na zapalenie błony śluzowej żołądka …

Leki homeopatyczne na zapalenie błony śluzowej żołądka ...

Wiele ziołowe i homeopatyczne zostały sformułowane konkretne składniki, aby zapewnić stabilną podstawę dla rozstrój żołądka. Imbir jest od dawna uważana za delikatnym naturalnym remedium na łagodzeniu objawów nudności, wymioty, niestrawność i ból brzucha. Nat. Sulph. jest homeopatycznym stosowany w celu zapobiegania nudnościom, a także spokój i uspokoić żołądek i złagodzić skurcze brzucha i problemy z trawieniem podczas zapalenia żołądka.

Zingiber officinale (imbir) – Gingers lecznicze (i kulinarne zbyt ponieważ jest szeroko stosowane jako przyprawa i aromat) wykorzystuje się znaleźć w jego kłącza, czyli podkładki. Aromatyczne olejki zawarte w kłącza imbiru są składniki aktywne farmakologicznie. To one odpowiedzialne za charakterystyczny zapach i smak. Obejmują one seskwiterpeny, szczególnie zingiberene, a także aldehydy i monoterpeny. Gingerole to kolejne elementy, które dają obecne imbiru jej ostry właściwości, a tym samym sprawiają, imbir fantastyczny środek jako środek anty nudności. Jej efekty są porównywalne do najlepszych leków konwencjonalnych, takich jak metoklopramid. Jest to przeciwskurczowe i ogólnie dobre na trawienie. Pomaga w bólach epoki i trawiennych skurcze, jak również wzdęcia i biegunkę.

Mentha piperita jest jednym z najbardziej skutecznych Mennicy ziół, została wykorzystana przez wieki w leczeniu niestrawności, nudności i zgaga. Współczesne badania wykazały jego skuteczność w łagodzeniu objawów uchyłkowatości, IBS i innych zaburzeń trawiennych. Mentha piperita jest powszechnie uprawiana do celów leczniczych, a także posiada właściwości przeciwzapalne i anty-spazmatyczne. Rozluźnia mięśnie przewodu pokarmowego i pobudza przepływ naturalnych soków trawiennych i żółci, tym samym pomagając zdrowe trawienie.

Matricaria recutita (niemiecki Rumianek) – Dzięki daisy jak kwiaty rzucają aromatyczne zapachy wszędzie, tego dzikiego herb znajduje się w całej Europie. Olejek niemieckiego kwiat rumianku zawiera bisabols, flawonoidy i azulenów które dają Zioło swoje działanie przeciwzapalne, przeciwskurczowe i mięśni relaksujące właściwości. To sprawia, że ​​jest to doskonałe lekarstwo na zaburzenia trawienia. Bisabolowa co daje niemieckiego rumianku właściwości przeciwzapalne, pomaga złagodzenia stanu zapalnego na błony śluzowe i wspomaga gojenie. Jest to dobre lekarstwo na bóle brzucha i wzdęcia.

Foeniculum vulgare (koper włoski) był ulubionym zioło w czasach średniowiecza i był używany do zatrzymania huczy brzucha i kolki. Został on powszechnie stosowany po posiłkach, aby zapobiec wzdęcia, niestrawność, kolki i inne problemy trawienne. Koper ma silne uspokajająco i właściwości przeciwzapalne.

Ulmus fulva (Slippery Elm) jest jedną z najbardziej skutecznych ziół stosowanych w zmniejszaniu bólu i podrażnienia przewodu pokarmowego, a także chroni i łagodzi wyściółki żołądka i przewodu pokarmowego ze względu na dużą zawartość śluzów. Tylko Kora z najwyższej jakości Slippery Elm jest stosowany w Gastronic Dr.

fosforan wapnia (D6) jest biochemic sól tkanka, która pomaga organizmowi w jej naturalnej funkcji tworzenia nowych komórek. Efektywne wytwarzanie krwinek jest ważne, aby zapewnić dobrą cyrkulację krwi. Komórki naszego organizmu są ciągle umierają i są zastępowane co dzień. Jak się starzejemy, ważne jest, aby utrzymać produkcję komórek tak szybko jak pogorszenie komórkowej dzieje. fosforan wapnia (.. zwany także Calc fos) promuje zdrowe żywienie; jest istotnym elementem dla poziomów skuteczne trawienie, wzrost komórek i energii. Jest to doskonały ogóle tonik dla osób w każdym wieku.

fosforan sodowy (D6) jest znany jako biochemic zobojętniający kwas, Nat. fos. Jest on powszechnie stosowany w celu rozwiązania komfort trawienny, zwłaszcza po posiłkach i jest bardzo korzystne dla osób, które często cierpią z powodu niestrawności wspólnego

U dzieci w wieku (zazwyczaj oprócz powyższych ziół i soli tkanki):

alpinia galangal. krewny Imbir jest przyprawą Azji Południowo-Wschodniej z długą historią terapeutycznego i kulinarnego wykorzystania. Przez tonowanie tkanek i wspieranie normalne procesy trawienne, Alpinia jest skutecznym lekarstwem na utrzymaniu równowagi pokarmowego.

Alchemilla vulgaris (Ladys Mantle) jest ściągające herb (zmniejszenie wydzieliny), który był używany od czasów średniowiecza do utrzymania zdrowego funkcjonowania jelit i taborety.

W diecie dotyczących zapalenie błony śluzowej żołądka, zawierające niektórych pokarmów jest bardzo ważne, ale ważniejsze jest unikanie wielu wielu. aby pomóc żołądek pozbyć się toksyn, a jednocześnie uspokoić błonę śluzową żołądka.

Chociaż niżej wymienione produkty mogą stanowić część zwykłej diety, są bardzo ważne na samym początku leczenia ustępują objawy jak najszybciej.

Banany energii i potasu, które pomaga w utrzymaniu dobrą równowagę płynów w organizmie

węglowodany o niskim światłowodowe w postaci zwykłego gotowanego ryżu

jabłka ponieważ mają one doskonałe właściwości środek czyszczący, który jest pomocny w przemycie toksyny z dala

woda kokosowa wraz ze zwykłej wody, jak również dostarcza ona ważnych minerałów i witamin

suchy tost na osiedlenie się żołądek i dają energię (z powodu węglowodanów obecnych)

Fluid spożycie musi być zwiększona (minimum 10 szklanek wody dziennie), ale należy zachować ostrożność, że Woda nie jest spożywane wraz z posiłkiem inaczej będzie zmyć kwasów żołądkowych, które są tak bardzo istotne dla trawienia, a tym samym opóźnia trawienie.

Wreszcie, można spaść z powrotem do wymaganego zbilansowanej diety, zawierającej owoce, warzywa i zboża.

Niektóre typowe produkty, które należy unikać, czym każdy z nich drogę, jeśli zdiagnozowano zapalenie błony śluzowej żołądka są

– bogate (w tym ciast i ciastek) i pikantnych przypraw i sosów (), zwłaszcza późno w nocy

– mocna kawa lub herbata, napoje gazowane, czekolada (wszystkich produktów zawierających kofeinę)

– kwaśne potrawy: sól jest uważany za główną drażniące na błony śluzowej żołądka

Istnieją pewne nawyki żywieniowe, które należy przestrzegać religijnych żołądka, jeśli chce się uniknąć. Oni są

– brać właściwie gotowane jedzenie łagodzić swoją błonę śluzową żołądka

jedz powoli podczas żucia pokarmu studnię

– spróbuj i jeść mało i częściej

nigdy nie opuszczają żołądek pusty przez dłuższy czas

– uniknąć pójściem do łóżka zaraz po posiłku, odstęp co najmniej 2 godziny po kolacji jest bardzo ważne

– zawsze posiłków w miłej nastroju; stres i pośpiech zrujnuje trawienie pokarmów

– nie przyjmują wody z posiłkami, ponieważ rozrzedza soki trawienne

RELATED POSTS

Comments are closed.