Palatab

Leczenie homeopatyczne Wasp użądlenia …

Leczenie homeopatyczne Wasp użądlenia ...

Źródło: Zestawione z Internetu

Oto kolejna opcja, która podobno działa bardzo dobrze! –

Ja sprzątałam moje kwietniki na jesień, kiedy osa poleciał i piekły mnie w policzek. Nie tylko to boli, obawiałem może puchnąć, więc moje oko będzie zamknięte. Pamiętałem piszesz coś na temat cebuli cięcia. więc plasterkach koniec off cebuli i trzymał go na użądlenia przez około 20 minut. Zajęło ból się szybko, a strona nie puchną albo. Dzięki za lekarstwo. Według Eric Block, PhD, ekspert w dziedzinie chemii cebuli, istnieją enzymy w świeże cięcia cebuli, które pomagają przełamać związki w żądło, które powodują stan zapalny.

Słyszałem o użyciu albo pasty do zębów lub sody. Mój mąż używa sody do zębów. więc szybko umieścić niektóre, że na miejscu użądlenia. Od razu poczułem się uczucie rysunek jak to miało miejsce, kiedy dostał ukąszony jako dziecko i został wklejony z tytoniu do żucia. Po tym sensacją odszedł, ustąpi ból szybko.

Przyszedłem na swojej stronie innego środka zaradczego w przypadku to nie działa, choć wydawało. Po przeczytaniu sody / ocet lekarstwem. Próbuję go. Myślę, że pasta sody pracował bardzo dobrze i było pod ręką, bez konieczności mieszać coś. I do tej pory, niewiele jest obrzęk. Dzięki.

Jeśli masz „żądło osy – co robić?” Dylemat, oto co można zrobić:

 • Wyciąg żądło osy jak najszybciej. Jest to pierwsza pomoc dla użądleniu osy.
 • Nie dopuszczać do rozprzestrzeniania się jadu osy do innych części ciała. Można położyć i opuść rękę lub nogę, cokolwiek część ciała została ugryziona, aby go ograniczyć do danego regionu.
 • Można zawiązać wstążkę szczelnie w pewnej odległości od obszaru piekły, w kierunku ciała. Pozwoli to również zapobiec jad osy rozprzestrzenianiu się.
 • Obszar urażony mogą być swędzące i irytujące. Nie rysuj, wycisnąć lub szczypta go lub może pomóc w rozprzestrzenianiu się jadu.
 • Aby złagodzić swędzenie, stosuje kortykosteroid lub balsam Calamine na oparzone przez 4-5 razy dziennie. Jest to wielka osa żądło lekarstwem.
 • W przypadku nie można znaleźć żadnej pociechy z powyższym etapie, można wziąć doustnych leków przeciwhistaminowych. Będzie to osiągnąć ukąszony regionu poprzez krwiobiegu i leczeniu stanów zapalnych i swędzenie szybciej.
 • W obszarze ukąszony czyste. To pozwoli na przyspieszenie procesu gojenia. Przemyć obszar wodą z mydłem 3-4 razy dziennie.
 • Możesz uspokoić zabrudzoną skórę owijając ręcznik bawełniany zanurzona w lodowatej wodzie przez około 15 minut. Nie stosować lodu bezpośrednio na skórę, gdyż może to spowodować oparzenie skóry.
 • Zamrozić kilka groch i owinąć je czystym ręcznikiem. Związać go wokół ukąszony przez około 20 minut każdego dnia, aż uzdrowienie jest widoczne.
 • Aby złagodzić bolesność powodu użądlenia osy, można wziąć over-the-counter leki przeciwbólowe, jak paracetamol, ibuprofen i acetaminofen. Upewnij się, że nie mają żadnych alergii wobec tych leków w pierwszej kolejności.
 • Jednym ze skutecznych środków użądlenia osy to Benadryl. Stosuje się kilka kropli miejscowo, raz lub dwa razy dziennie, do szybkiego wyzdrowienia.
 • Nałożyć pastę chłodnej lub zielonej glinki na i wokół obszaru poparzeni. Są jakieś inne środki do domu osa żądło.
 • Jeden bardzo skuteczny środek domu użądleniu osy jest żel z aloesu. Rozłóż go na obszarze zagrożonym i zachować go na 10-15 minut. Zrób to dwa razy dziennie w celu zmniejszenia obrzęk, świąd i stany zapalne na ukąszony części skóry.
 • Weź świeży kwiat nagietka i wcierać go na uszkodzoną skórę. Jest to jeden z najprostszych i naturalnych osa środków Sting.
 • Co ciekawe, moneta miedziana może również działać jako remedium na użądlenia osy. Umieścić go na części ukąszony przez kilka minut, dla chwilowej ulgi.
 • Weź kawałek cebuli i natrzeć na zmienioną chorobowo skórę. Zapewnia wygodę i łatwość z czułością i zaczerwienienie, a tym samym jest jednym z naturalnych osa środków Sting.
 • Jadu osy jest zasadowy charakter. Jego neutralizacja kwasów, takich jak ocet złagodzi dolegliwości. Nałożyć 1-2 krople octu jabłkowego na terenie ukąszony przez 20-25 minut, a następnie spłukać wodą. Zrób to 3-4 razy dziennie do szybkiej ulgi.
 • Po powyższej strategii neutralizacji, weź łyżeczkę sody oczyszczonej lub jakiejkolwiek innej zasady i dodać 3-4 kropli wody do niego. Dobrze wymieszać, tak aby ciasto. Stosuje się go na obszarze poparzeni. Trzymaj go na noc, aby zmniejszyć zaczerwienienie i swędzenie spowodowane przez użądlenia osy.

RELATED POSTS

 • Strona główna zadośćuczynienie za Wasp Sting, utwardzenia na użądlenia szerszeni.

  użądlenia osy są bardzo podobne do użądlenia pszczół, ale główna różnica polega na tym, że większość osy są bardziej agresywne niż pszczoły, a więc tendencję do wielokrotnego ugryźć. Jednakże…

 • Leczenie homeopatyczne na drożdżach …

  Homeopatyczne leczenie drożdże na skórę wykorzystuje kombinację leków homeopatycznych w leczeniu przerost Candida, drożdże odpowiedzialne za większość zakażeń skóry u ludzi. Zarówno mężczyźni…

 • Leczenie domu na użądlenia pszczół

  Leczenie pszczół i os użądlenia zależy od ich nasilenia. Większość problemów, które wymagają pomocy medycznej pochodzą z reakcji alergicznej na użądlenia. W większości przypadków, powikłań tej…

 • Ukąszenia owadów i użądlenia, ukąszenia owadów leczenie.

  Akt kłucie lub gryzienie zazwyczaj wiąże zastrzyk niektórych substancji chemicznych w organizmie celu, który może powodować podrażnienie tymczasowe lub długoterminowe spowodowana reakcją na…

 • Leczenie homeopatyczne łuszczycy …

  Informacje o łuszczycy i jej leczenia homeopatii. nie zaraźliwe nie raka Nie związane z dietą nie stwierdzono uczulenie Cechy kliniczne łuszczycy Miejsca z upodobaniem Dołącz głowy, retro…

 • Domowe Hemoroidy Leczenie …

  Cierpi na hemoroidy mogą być jednym z najbardziej niewygodnych rzeczy będzie kiedykolwiek czują się w tym obszarze. Czując ból, który może poczuć się jak tępy ból lub nożem kłucia, zwłaszcza…

Comments are closed.