Palatab

Leczenie homeopatyczne do Zatoki …

Leczenie homeopatyczne do Zatoki ...

Jeśli masz zamiar użyć leki homeopatyczne, proszę zobaczyć wytycznych stronę.
Samoleczenie ze starannie dobranych środków, które podejmowane są właściwie może pomóc osobom z GWI / GWS. Ale GWI / GWS jest bardzo skomplikowane i powinny być traktowane zawodowo.

W klasycznej homeopata, nie mogę konsultować o leki homeopatyczne Gulf War Chorób bez omawiania prawdziwych przyczyn i objawów GWS. Homeopatyczny przepisywanie jest najbardziej zależne od indywidualnych objawów każdego chorego, a więc jest to najbardziej opłacalna metoda leczenia dla bardzo zróżnicowanych objawów GWS, ale znalezienie przyczyny GWS jest ważne dla przepisywania zbyt.

Całe rodziny są teraz źle. Ich niemowlęta rodzą się z poważnymi wadami wrodzonymi i deformacji, w tym rodzi się z jednego lub większej liczby brakujących kończyn, brakuje oka lub ucha lub narządów i choroby krwi. Sześćdziesiąt siedem procent dzieci urodzonych przez weterynarzy Gulf War są naruszone, a ponad połowa wszystkich dzieci urodzonych w Iraku po wojnie zostały naruszone. Nawet ich zwierzęta są schodzili z chorób GWS i umierających. Irak jest również zgłoszenie alarmująco wysokie wzrosty rzadkich i nieznanych chorób, przede wszystkim w ich dzieci. Kuwejt jest również wpływ, podobnie jak brytyjscy weterani wojny w Zatoce.

Pod koniec wojny w Zatoce Perskiej, w marcu 1991 roku Pentagon okrzyknięty wojnę jako praktycznie bezkrwawy victory– dla USA, ale może to trwać wiele lat i pokoleń, zanim prawda liczyć ofiara jest znana.

Objawy zaczęły natychmiast w niektórych przypadkach, ale przede wszystkim mają pojawiła 6 miesięcy do 6 lat po czasie ekspozycji. Mogą się coraz gorzej, aż ofiara jest częściowo lub całkowicie wyłączone.

Sarin śmiertelna Związki V, takie same jak używane w atakach metra Tokio.

 • gaz musztardowy. środek pęcherzy, które mogą spalić ciało i płuca.
 • Fallout czynników biologicznych zwolniony w trakcie i po alianckich bombardowań irackich broni chemicznej amunicji obiektów.
 • Szczepionki tężca i jadu kiełbasianego wąglika i wiele innych, wszystkie szczepionki eksperymentalne podawano przymusowo sił USA jako świnek morskich. (Są to środki z tych wymienionych poniżej).
 • Weterynarzy również narażone na co najmniej 21 potencjalnych substancji toksycznych rozrodcze ewentualnie szkodliwe dla nich i ich przyszłych dzieci.
 • bromek pirydostygmina. środek przeciw nerwów przed leczeniem lekiem siłą podawano żołnierzy USA; to wykorzystywać w połączeniu z DEET insektycydu repelent może być szkodliwa.
 • Piętnaście środki kiełków warfare jak na przykład fermentans Mycoplasma i Incognitus który infekuje komórki ludzkie i uszkodzenia nich.
 • Last but not least, a ten pozostał w większości ukryte przed publicznej wiadomości: Zubożony uran (DU) w amerykańskich i brytyjskich broni i zbroi używanych w wojnie w Zatoce Perskiej. Żołnierzy i ludności cywilnej były narażone na broń wykonane z radioaktywnego zubożonego uranu. DU jest najbardziej zabójcze przyczyną GWS. Składa się on z zabójczą radioaktywnych odpadów nuklearnych i jest zdolny do powodowania prawie wszystkich objawów choroby, wojny w Zatoce.

 • DU był używany w czasie wojny po raz pierwszy w operacji Pustynna Burza. To był pierwszy test polowy żywo Pentagonu z przeciwpancerny kul, pocisków cystern i zbiorników zbroi wykonanych z tej śmiertelnej radioaktywnych odpadów nuklearnych. Ze względu na zdolność do wnikania du stali, stał się popularną bronią z mosiądzu. Po wystrzale dalszy użytkownik powłoki spala na uderzenia, a nawet o 70% materiału jest zwalniany i przekształca się w aerozol radioaktywnych cząstek uranu. Staje się naświetlanie proszku w powietrzu. Przemieszcza się on w powietrzu lub miesza się z pyłu i brudu. To może być wdychane i spożycia i może być uwięziony w płucach i nerkach.

  „Zubożony” Uran jest sprytnie zwodnicze termin promieniotwórczego produktem ubocznym procesu wzbogacania uranu. „Zubożony” nie znaczy nie-radioaktywne. Zubożony uran jest radioaktywny, z okresem półtrwania 4,4 mld lat. To teraz zanieczyszcza bitewnych, bazy wojskowe, udowadniając względów setki tysięcy żołnierzy, którzy go dotykały, i niewinnych ofiar wojny. DU pozostaje osadzone w glebie, wodzie i płynach ustrojowych długo po jego użyciu, gdzie miliony mogą stykać się z nim. Kiedy te cząstki uranu wysoko toksyczne dostają się do organizmu, stają się one złożone w głównych narządach lub kości, szpiku kostnego i produkcję uszkodzenia DNA.

  Jak połączenie tych materiałów toksycznych i radioaktywnych wpływa na układ odpornościowy nie jest jeszcze znana, ale objawy powiedzieć wiele.

  Wiele chorób, objawów i zaburzeń GWS

  Anthracinum
  [Wąglik nosode]
  choroby z Wąglik tężca Vaccine i septyczny i złośliwe zapalenie tkanki łącznej lub komórkowych, błon śluzowych, gruczołach i skóry, z posocznicą, ropień, ogromna obrzęków, pieczenie i zniesienia bólu. Osłabienie i wyczerpanie kończyn. Skrajny zawalić się z trudności w połykaniu i oddychaniu, zamartwicy, utraty przytomności i śmierci w przypadkach krwawień. Narządów w powiększeniu, obrzęk lub przekrwione. Silny trud kończyn i stawów. wybuchy i wrzody są czarne lub ciemno-czerwony i są bardzo bolesne. Ogromny obrzęk zapalnym części. Do zniesienia bóle spalania. Niespokojny sen i nieodświeżającego lub śpiączce sen.

  ropnie. są czarniawy lub ciemno-czerwony, strasznie bolesne, a nawet rozwiązać powoli po dniach rozładowania ropą, posocznica, ogromny obrzęk; złośliwy wygląd.

 • Gorączka. z pragnienia, pomniejszonej apetytu, rozszerzonych źrenicach, dzwonienie w uszach, wielkiego osłabienia, majaczenia, biegunka, pot na całym, bóle kończyn i stawów.
 • Bół głowy. jak gorący dym uboczny przez głowę; z zimna; zawroty głowy; obrzęk głowy.
 • Krwotok. gruby czarny smołę jak z każdym otworem; krew nie koagulacji.
 • Skóra. sukcesja czyraki i gotować, jak wybuchy i straszny spalanie i bolesne carbuncles (głęboki połączone czyraki), które produkują czarniawy lub ciemno-czerwone ropnie; septyczne zapalenie, złośliwe krosty i wrzody, owrzodzenia i ropnie ropą; zgorzel; czarne lub niebieskie pęcherzy; dymienica (obrzęk węzłów chłonnych, zwłaszcza pod pachami oraz obszary pachwiny); ospa; chrupiący erupcja sączący; złuszczanie (przelania martwych warstw skóry) whitlows i owrzodzeń; użądlenia owadów; Faul wydzieliny; whitlows które są złośliwe i spalenie; czarne palmy pęcherzyki, które mogą być duże; czarne blister wykwity na udo; kolano blister wybuch; zgorzelinowe owrzodzenia, które są strasznie obraźliwe.
 • Pragnienie. nadmierne, ale trudno połknąć; z gorączką.
 • warunki:
  gorszy od LT;
  Jajka; przed miesiączką; seks; otwór wylotowy.
  lepiej od GT; zrzuty; płacz.

  Usposobienie:
  Emocjonalne rany, które są głęboko ukryte w niezrealizowanej cichego smutku. Są emocjonalnie żyje z głębokim zatrzymywania i ograniczenia swoich uczuć. Ich depresja silniejszej ekspresji jako fizyczny osłabienia z chłodzącym i ból w kończynach. Oni akceptują ich stan cierpienia jako naturalnego sposobu życia i nigdy nie mówić o ich traumy z przeszłości, ani nie wydają się nawet rozpoznać. Jest zamieszanie i brak świadomości. Seks jest martwy problemem dla nich i nie może być niechęć do seksu. Lęk jest odczuwalne zwłaszcza w obszarze klatki piersiowej pokrywającą serce. Myślą, że czują śmierć zbliża. Jest otępienie jakby od narkotyków. W skrajnych mogą wyć jak zwierzę, i biegać gryzienia.

  Spragniony. Brak apetytu. Pragnie słodyczy i czekolady. Niechęć do jaj.

  Antidoted przez. APIS, ARS, CAMPH, CARB-AC, CARB-V, KREOS, LACH, PULS, Rhus-T, SAL-AC, SIL; Kawa.

  Reakcja alergiczna: gdy skóra jest jasny różowy, pieczenie, swędzenie, pieczenie, obrzęk, opuchliznę i obrzęki; pokrzywka; szok anafilaktyczny; substancji chemicznych, antybiotyki; gorzej dla ciepła i dotyku.

 • Alergiczny Ból gardła: z powodu alergii: tył gardła jasne zaczerwienienie, obrzęk języczka, ból pieczenie pieczenie.
 • Pęcherza Zapalenie pęcherza: nagły początek z częstych chęć oddania moczu ból pieczenie i ból przy oddawaniu moczu, zwłaszcza ostatnie krople; naciśnięcie ból pęcherza moczowego, zachęcając bolesna; spalanie prasowania ból pęcherza moczowego; piekący ból szyi pęcherza moczowego przed i w trakcie oddawania moczu; gorzej po uśpienia i 4-6 P.M.
 • Nowotwór: w celu łagodzenia bólu raka, palenie, pieczenie, obrzęk prawej piersi, języka, powiek dolnych i otwartych nowotworów.
 • torbiele: piersi, jajników, oraz wszelkiego rodzaju, które rozwijają się bardzo szybko i są bardzo duże.
 • Obrzęk: spowodowane głównie przez alergen; wewnętrznej i zewnętrznej, z obrzękiem i białawej świecą; z stawów i bóle kończyn; bez pragnienia; obrzęk stóp z poceniem się.
 • Zapalne oczu: alergicznym z obrzęk wokół oczu pokrywki spęcznieniu (pełna płynu), błyszczące, czerwony, nadmierne łzawienie; pieczenie, kłucie; nagłe bóle przebijające; zapalenie spojówek; trachoma; Lepiej na zimne aplikacji, gorzej dla ciepła i światła.
 • Pokrzywka / Pokrzywka: pieczenie i obrzęk warg i powiek, gorzej na ciepło; guzkowe erupcja na twarzy i kończynach; w kłopoty astmatyczne, zmiany pogody i powietrza; podczas chłodu, gorączka pot; sina / niebieskawy; gorszy w nocy i ciepła.
 • Obrzęk: warg, języka, uszy, oczy, skóra; opuchnięte zewnętrznych narządów płciowych kobiet i mężczyzn; z zapaleniem.

 • warunki:
  gorszy od LT;
  Ciepła i ciepło dowolnego rodzaju, w zamkniętych ogrzewanych, gorących kąpielach, sauny; dotykać / ciśnienia; prawa strona; nadmiar seksualną lub frustracji; północ; po spaniu.
  lepiej od GT; Zimno, zimno aplikacje lub kąpiel; odkrywając; na wolnym powietrzu; ruch; siedzi wyprostowany; leżąc na prawym boku.

  Uczulony. Brak pragnienia ogólnie. Latający marzenia.

  Antidoted przez: Lach LED IP NAT M PLAN URT U.
  To odtrutki: Canth, podbródek, DIG, IOD, NAT-P.
  Niekompatybilny: Rhus-T; cebula, słodkie oleje.
  Ostra z: NAT m, bar-C (jeśli obrzęk limfatyczny lub gruczoły).

  Niepokój. z rozpaczy, niepokój i wiele obawy od samotności, śmierci, przyjaciel spotkał się z wypadku, rabusie, niejasne i niezrozumiałe, wąskich miejscach, po złości, a podczas ciepła; Swobodnie lęk, gorzej w nocy w łóżku; bojaźliwy z chęci ukrycia; niepokój, jakby winnego przestępstwa; jakby nie zrobili swoje obowiązki i jeśli oczekuje się czegoś od nich; Niepokój może przyjść na podczas gorączki, relaksacyjna, w łóżku, z siedzącym trybem pracy, od cierpienia, a gdy sam; lęk może być odczuwalne w brzuch; obawy o zdrowie i ich objawy powoduje stres; podatne na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.

 • Alkoholizm. od lęku, strachu i słabości usposobienia.
 • Alergia i nadwrażliwość. podatne na alergie; do pestycydów, chemikaliów, leków, antybiotyków alopatycznego; bardzo wrażliwe na wrogich elementów w otoczeniu zewnętrznym, w tym zanieczyszczenia powietrza; do określonej żywności alergie szczególnie mleko, pszenica, cukier, lody, hipoglikemii; zapachów z ostrym zmysłem węchu; reakcja anafilaktyczna. Katar sienny z płonących oczach, łzy wrażliwy na światło; wodnista wydzielina z nosa cienka spalanie; pieczenie gardła, astma, obawia uduszenie; niespokojny, zmartwiony, wyczerpany objawów.
 • Astma. spazmatyczny i okresowe ataki, pochodzące na czasie snu, po północy, co powoduje, że wyrastają z łóżka; u osób w podeszłym wieku; po złości lub rozdrażnienia; ze zmiany pogody; po stłumionych wybuchów; w stanie położyć się na strachu przed uduszeniem; gorsze od podejmowania zimnej połowie lata, noc, 2 przed południem leżącej w godzinach popołudniowych, a lepiej siedzi w górę lub w przedmowę zginanie.
 • Gorączka Denga. ze zmęczenia od najmniejszego wysiłku, gorączka, oraz do zapobiegania lub leczenia parzona, jak wysypki.
 • Depresja. przy depresji są bardzo niespokojne, obwiniają siebie, wstręt i są denerwować z depresją oraz z wszystkich i wszystkiego; W wybrednych nerwowych ludzi, którzy są bardziej martwi się o przeszłości ówczesnego przyszłości; Smutek nie można pocieszał; wielki niepokój, sterowane z jednego miejsca do drugiego, zmieniając łóżka w nocy, podrzucając i obracając całą noc; myśli o skacząc z okna (ale strach przed śmiercią zwykle uniemożliwia samobójstwo); gorzej, gdy sam, a od północy do 3 A. M.
 • Biegunka. po jedzeniu lub picia; od skażonej żywności, zwłaszcza mięsa, drobiu lub zbyt dużo owoców, lodów lub lodowate napoje na gorąco; ciepła w żołądku; pieczenie podczas wydalania stolca, lepsze dla ciepła; ze szczególną słabość i oziębłość kończyn;
 • Obrzęk. wewnętrzna i zewnętrzna z obrzękiem skóry i ból kończyn; z pragnienia; nogi puchną z poceniem się.
 • Oczy. pieczenie i łzawienie; podpuchnięte wokół oczu; powieki i marże powinny być suche i łuszczące; zapalenie tęczówki (zapalenie tęczówki); intensywne wrażliwość na światło (światłowstręt); lepiej z ciepłem.
 • Wyczerpanie. zbyt słaby, aby przenieść, i nadmierna od jakiegokolwiek wysiłku; lepiej leżał wciąż; także z wycieńczenia.
 • Choroba Hodgkina. z gorączką.
 • Niestrawność. z uczuciem masie kamienia w żołądku, z odruchy wymiotne i wymioty, zgaga po jedzeniu, zwłaszcza bardzo późno w nocy, gorzej z owoców, zimne napoje, lody, kwaśnych pokarmów, a lepiej od łykami wody i ciepła.
 • Stres pourazowego. wiele niepokoju i "strach wszechświata," jako niebezpieczne miejsce z rozpaczy i beznadziei; strach: być wyłączona, zarazków i zanieczyszczeń, złapania choroby zakaźnej, AIDS, z pozostaniem w spokoju i samotności; obsesję na ich stan i nieświadomie przymocowaną do niego; niepokoju sumienia z żalu. dolegliwoĹ ze strachu, z lęku; strach zabija lub chęci zabicia; insane lękowe spowodowane przez strach lub strachu, albo z żalu, manii prześladowczej i religijności; przewrażliwiony do wrażeń psychicznych; Chęć ucieczki i wyskakuje z łóżka nagle.
 • Skóra. Wysypka nagłego zachorowania, gorsze od źródeł ciepła. Ance różowaty z grudki fioletowe na nosie, co gorsza na wiosnę. Wyprysk jest przewlekłą z świąd, pieczenie i swells.Psoriasis skóry w przewlekłych przypadkach, gdy skóra jest sucha, szorstka i pogrubiona; łuszcząca, płatki off drobny biały proszek; gorąca i pieczenia skóry; pieczenie swędzenie; lepiej na ciepło i na zimno i gorsze zarysowania. Ule ze spalania WTH, lęku i niepokoju, także z jedzenia skorupiaków.
 • Wizja. mglisto, podczas czytania; iskry podczas Bóle i zawroty głowy; migocący; zielone męty; niebieskie iskry; obiekty wydają się szare; białe punkty i plamki; poziome hemiopia i górnego sektora widzenia utracone.
 • wrzody. żołądka i dwunastnicy; z piekący ból w żołądku natychmiast po jedzeniu; nudności i wymioty; niezdolność do trawienia pokarmu; utrata apetytu.

 • sposoby:
  gorsze od lt; zimno, przeciągi, mokra pogoda, nad morzem; w pozycji leżącej na plecach w razie konieczności kołatanie serca; zimne jedzenie i picie, alkohol, wzrok i zapach jedzenia, po posiłku, zepsutych ryb, owoców i warzyw wodnisty diety, mleka, pszenicy, cukru, lodów, alkoholu, kawy, ocet; gdy sam; w trakcie lub po północy, 12-2 późnej porze 1-3 rano i (gdy mogą one budzić spocony i spragniony), 2-3 rano, godzina piętnasta zmierzchu; prawa strona; wysiłek; sklepienia i piwnice.
  Lepsze od gt; ciepła zewnętrznego, gorące aplikacje, ciepło, gorące napoje, podwyższone łeb, na świeżym powietrzu; rozmowy i rozmowy esp. o problemach; ranek; 11 rano 1-2 p.m .; ruch.

  Usposobienie:
  Niepewność fizyczny przenika tego typu, z intensywnym troski o ich zdrowie. Obawiają i nienawiści jest chory, ale także cieszyć się o tym mówić. Zmiana lekarzy i próbuje wszelkich terapii, zwykle znajdzie je niezadowoleni. Często obsesją ich układów pokarmowego i eliminative, Brzydzą są zaparcia. Istnieje wielka troska o rygorystycznych diet zdrowia i nastąpi ich religijnie. Są perfekcjonistami, albo zawsze szuka doskonałości, aspiruje do więcej niż większość z nich może osiągnąć zarówno kompulsywne i napędzane. Napędzanego nadmiernie wykonawcą cokolwiek warte zrobienia, to zanurzyć się w pracy za najważniejsze. Słyną z niezwykłą dbałością o i lubienia, szczegółowości i dokładności, że wydają się być skuteczne i załatwiać sprawy. Ich lęk może być użyty do wypełnienia próżni emocjonalnej. Anal-retencyjnego, są one uporządkowane, czyste i uparty opór, odmawiając, i przytrzymaj strach. Oni są tak punktualni ze strachu, a nawet koszmary spóźnienie, że będą one rozpocząć się wcześnie, aby uniknąć spóźnienia i przybyć wcześnie. Są one również zdenerwowany, jeśli się czekać i mieć pasję napięte terminy. mogą one być podatne na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.

  Chłodny. Łaknie ciepła. Spragniony łykami. Ziemisty blada, niemal alabastrowy cera. Sucha, szorstka skóra.

  Antidoted poprzez: BELL, CAMPH, CARB-V, podbródek, Chin-S, FERR, HEP, IOD, IP, KALI-BI, Lach, MERC, NUX-M, NUX-V OP, SAMB, PULS, VERAT.
  To odtrutki: Arg-N, CARB-AN, CARB-V, podbródek, FERR, wykres, HEP, HYPER, IOD, IP, KALI-BI, Lach, MAG-C, MAG-M, MERC, NAT-C, NAT-M, NUX-V, PHOS, PLB, SAMB, stry, TAB, VERAT.
  Niekompatybilny. miód, sok z trzciny cukrowej. Zgodny oraz współistniejące z: ARN, BAR-C, CAUST.

  Problemy z oczami: extreme światłowstręt; hemiopia z poziomym utraty wzroku, górna lub dolna połowa obiektów są niewidoczne; jaskra; wszystko wygląda na niebiesko; podwójne widzenie.

 • Cuchnący oddech choroba. okropny zapach z ust i nosa; zapach starego sera; Faul smak, gorzki, zgniły, słodkawy lub mleczny; nadmierne ślinienie; dziąseł i dziewcząt w okresie dojrzewania, którzy są ponure lub depresji.
 • Bezsenność. zmęczony, ale nie mogę spać z przewlekłą depresję i aktywności umysłowej, która uniemożliwia sen; zakłócenia snu przez podniecenia seksualnego; niespokojny sen z niepokoju lub strasznych snów, budzi się z krzykiem i przestraszony; szlochając głośno we śnie; częste przebudzenia i niespokojny sen.
 • Problemy w nosie. przewlekłe zapalenie kości nosa; Rozpad martwicy z cuchnącym wyładowania ropy, krwi i okropnego zapachu; owrzodzenie, bolesność, obrzęk, utrudnione; wiertnicze bóle są gorsze w nocy; rak jamy antrum (zatok); zapachy wrażliwych; czerwona wskazówka guzowaty nosa.
 • Zaburzenia jądra. Ból, nerwobóle, obrzęk i stwardnienie; przewlekłe stwardnienie; enlargment prawego jądra; naciskając ból prawego jądra; bolesność w wieczornym 6-11 p.m .; Napięcie jąder; atrofia i niezabudowane u chłopców; wodniak dzieci; Przepływ płynu stercza z wiotkością penisa.
 • Zawrót głowy. jakby kręci w kółko, kiedy pochylona lub wzrasta po pochylając ale wtedy lepiej; Aż tak jakby pijany podczas spaceru na wolnym powietrzu, czuje się jak gdyby jeden wchodzą w lewo lub kołysze się na lewo i musi leżeć; Uczucie jakby porzeczki powietrza pędzi przez głowę, gdy zimna; Głowica czuje się pełny, roztrzepany i gorąca; ból głowy; z ruchu.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Emocje; niepowodzenie; noc; przebudzeniu; prawa strona; zimno, pochmurno, zima; stygnie; od zachodu do wschodu słońca, w nocy; hałas.
  Lepsze od gt; Ciepło, ciepło, chłodno open air, cool kąpieliskach; spacery na świeżym powietrzu; wieczory; muzyka; światło księżyca.

  Prawostronne objawy. Chłodny.

  Antidoted poprzez: BELL, podbródek, COCC, COFF, CUPR, MERC, PULS SPIG, SOL-N.
  To odtrutki: MERC, SPIG, KALI-I.

  Toksyna
  [Toksyna Bacillus botulinum]
  choroby z Toksyna tężca Vaccine z objawami: opadanie powiek (opadanie górnej powieki); podwójne i niewyraźne widzenie; skurcze bóle żołądka; ciężkie zaparcia; trudności z połykaniem i oddychaniem, zadławienia uczucie; słabość i niepewność w chodzeniu, "ślepe zatacza"; zawroty głowy; pogrubienie mowy; Słabość mięśni twarzy maski powodujących podobny wyraz twarzy; oraz objawy zatrucia pokarmowego i zatrucia jadem kiełbasianym.

  Kadm sulphuricum
  [Cadmic siarczanu]
  choroba z choroby popromiennej, chemiczne i toksyczne zatrucie. zatrucie ołowiem, szczepienia. Chroniczne zmęczenie ze szczególną pokłonu, wielkiego osłabienia i wyczerpania. Nowotwór. Mrowienie skóry i głębszych tkanek. Uczucie śpi albo jak mrówki w kończynach głębokich mięśni i skóry. Przeczulica lub znieczulenia. Drętwienie części; nos, jedną ręką. części sparaliżowane są czasami bolesne. Indeksowania w części sparaliżowany.

  Nowotwór. jeśli masz raka ze spalania pokłon i wymioty CADM-S będzie złagodzić te objawy przez kilka tygodni; wielki paliatywna podrażnienia żołądka raka.

 • Chemioterapia i terapia radiacyjna. przeciwdziałać lękowi poważnych skutków ubocznych tych terapiach nowotworowych, które mogą powodować uporczywe wymioty [30c, które mogą powodować u pacjenta, aby rzucić się wkrótce po lekarstwo, a potem czuje się znacznie lepiej]; podnosi na duchu cierpiącego na raka w ogóle; intensywne i gwałtowne nudności, odruchy wymiotne; czarne wymioty; wielu z tych pacjentów umiera, ponieważ nie można jeść, ale środek ten będzie je zapisać.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Spacery, ruch; Niosąc; po śnie; na wolnym powietrzu; używki.
  Lepsze od gt; Odpoczynek; jedzenie.

  Usposobienie:
  Istnieje obawa pracy; niechęć do robi wszystko, psychiczne i fizyczne. Chce być idealnie ciche; Część z nich jest stan lenistwa, część z nich jest niechęć do ruchu. Nie mów do mnie; Nie przeszkadza mi; pozwól mi być w spokoju; z lękiem.

  Majka
  [Hiszpańska Mucha]
  Choroby z inflamatories z zapaleniem i oparzeń z surowego, pieczenie, ból poparzenia. Infekcja pęcherza i dróg moczowych. z nieznośnej stałej częstego parcia na mocz w małych ilościach; bolesne oddawanie moczu popychanie ze spalania, cięcia i poparzenia ból pęcherza moczowego i cewki moczowej rozszerzające; oparzenia moczu; piekący ból przed i podczas oddawania moczu; obolałe po moczu; ostrego i przewlekłego zapalenia, ze stałym lub zniesienia parcia na mocz w małych ilościach; cięcia ból w pęcherzu po oddawanie moczu rozszerzające na nerki. Skóra. pęcherze i blister-jak wykwity skórne, oparzenia. Palenie, surowy ból w ogóle. Burns. Ból, z surowego, pieczenie, poparzenia.

  pęcherze. aby zapobiec przed ich formy, jeżeli tarcie jest prawdopodobną przyczyną.

 • Kamienie nerkowe. Ból jak nóż przeszywający we wszystkich kierunkach, pieczenie i ból w pęcherzu nieznośnej parcia na mocz.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Urinating- przed, w trakcie i po; pić zimną wodę lub kawę; szum wody; prawa strona; dotknąć, podejście; jasne obiekty.
  Lepsze od gt; Tarcie; ciepło; odbijanie, farting; zimne aplikacji; alkohol, wino.

  Usposobienie:
  Lęk i niepokój, gniew i rozdrażnienie, kończąc z wściekłości. mania seksualne, podniecenie podczas bólów. Próbuje zrobić coś nieustannie, ale realizuje nic. Wodowstręt.

  Antidoted poprzez: ACON Apis, BELL, CAMPH, PULS, SULPH, SYMPH.
  Niekompatybilny: COFF; olej, kawa.
  To odtrutki: BELL, CAMPH, CARB-V; ocet, alkohol.

  carbo Vegetabilis
  [Węgiel roślinny]
  Choroba, załamanie i osłabienie z trucizny. tlenek węgla, szok, stres i uszkodzenia ciała, utrata krwi, chirurgia, alkohol, ryby (zwłaszcza zepsute), warzywa, lód-woda, sól, solone wędliny, masło. Osoby, które nigdy nie zostały odzyskane z działaniem jakiejś poprzedniej choroby lub urazu. Psychiczne i fizyczne osłabienie, zmęczenie, ospałość. Trudność myślenie i mogą czuć się niespokojny i niespokojny, zwłaszcza w nocy. Istnieje nagła krążenia zawalić się z utratą płynów, zastoju krwi, słaby puls i zewnętrznego lodowatym chłodem i zimnym oddechem. Nie może być wyciek krwi z błonami śluzowymi i wyczerpując poty. Mogą cierpieć trudności z oddychaniem w oddychaniu. Ludzie, którzy nigdy w pełni odzyskać od skutków jakiegoś poprzedniego choroby.

  Znieczulenie. dla złych skutków znieczulenia ogólnego podczas operacji, gdy brak tlenu powoduje problemy. [30c, 3 dawki w ciągu 2 dni.]

  sposoby:
  gorsze od lt;
  Utrata płynów; ciepło, ciepły pokój, ciepłe wilgotne pogoda, coraz przegrzany; ruch; leżeć; noc, 4-5 p.m .; w trakcie i po jedzeniu, bogate i tłuste jedzenie, masła, mleka, kawy, wina, skorupiaków, zepsutej ryby, drób, lodowate napoje; Ciśnienie tkanin.
  Lepsze od gt; Na świeżym powietrzu, wentylujące, chłodne powietrze; spoczynku w pozycji leżącej; odbijanie; Podnoszącym stopy.

  Usposobienie: Brak zainteresowania czymkolwiek; Szybkie zmiany w nastroju. Leniwy, ospały, łatwo się wstydzić w towarzystwie łatwego spłukiwania. Strach przed ciemnością i publicznych wystąpień. Niepokój o lęku i niepewności. Osoby, które nigdy nie zostały odzyskane z działaniem jakiejś poprzedniej choroby lub urazu. Brak reakcji na leki homeopatyczne. Nagła utrata pamięci.

  Musi mieć powietrze i okna otwarte. Chłodny. Niebieski bladość i wargi. Kończyny są niebieskie i cętkowane.

  Antidoted poprzez: ARS, CAMPH, Canth, COFF, Lach, NUX-V.
  To odtrutki: ARS, Bry CALAD, CALC-AR, podbródek, Lach, MERC, Tarent.
  Niekompatybilny. KREOS; gliceryna, oleje roślinne. Zgodny. LYC, Cist.

  Causticum
  [Potas prep.-acris sine kali]
  Ill afekty sterydy / kortyzon. oparzenia, tłumienie wykwitów skórnych, strach, smutek i żal. postępujące osłabienie siły mięśni i stopniowy paraliż. Surowość lub bolesność skóry głowy, szyi, układu oddechowego, odbytnicy, odbytu, pochwy, cewki moczowej, macicy. Lokalnego porażenia pojedynczych organów lub części. Poprawiają one przez pewien czas, a następnie zatrzymuje się.

  nietrzymanie moczu. osłabienie zwieracza pęcherza moczowego; mimowolne podczas kaszlu, kichania, dmuchanie nosa i śmiech; Moczenie w pierwszym śnie.

 • Zapalenie pęcherza. piekący ból w cewce moczowej, podczas oddawania moczu, a po seksie; drętwienie, uczucie nieobecny podczas oddawania moczu; Mocz z gęstą krwią.
 • Stwardnienie rozsiane (M.S.) Chód jest motania, chwiejny, niepewny, chwiejny, niepewny i trudności z chodzeniem; nieporadność i drżąca chodzenie; podczas chodzenia stawy czuje boleśnie napięta; niestałość mięśni w przedramieniu i dłoni.
 • paralityka Słabość. ze zmęczenia; kończyn, stawów, kończyn górnych, nadgarstka; paraliż pojedynczych części lub nerwów; wypustu z jąkanie; usta.
 • Paraliż. jest lokalny, pojedynczych narządów lub ich części, z utratą siły mięśniowej i stopniowe osłabienie mięśni; sztywne stawy; wyczerpać choroby lub poważnego wstrząsu psychicznego; porażenie (jednostronny paraliż).
 • Wizja. cienie z punktów świetlnych; białe koła potem zielone plamy; dim rano po przebudzeniu lepsza od mycia twarzy, a co gorsza tarcie oczu; podwójne widzenie; patrząc w górę i na boki do prawej; mglisto na początku rozpoczynającego zaćmy; iluzja owadów; widzi iskry na mrugając.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Suche, zimne wiatry, przy dobrej pogodzie, jasny zimny, zimne powietrze, zimne projektu, suchej pogody, suche zimno powietrza, zmiany pogody, ciepła i zimna, ekspozycja na wilgotne, zima; kąpiel w zimnej wodzie, zmoknąć; ranek.
  Lepsze od gt; Wilgoć i ciepło pogoda, deszcz, ciepłe powietrze, mokra pogoda, pochmurno pogoda, zimno, na świeżym powietrzu, ciepłe powietrze, ciepło, latem; zimne napoje.

  Usposobienie:
  Fiery intensywne typu. Prawdziwy idealista z głęboką empatią dla nich cierpienia i głęboko odczuwane poczucie sprawiedliwości, a umysł bardzo analitycznego. Niezwykle zbuntowana idealizm i może być rozczarowany. niemoralność polityczna i wykorzystywanie ich zamachy. Mogą czuć się tak zdenerwowany i zły, w wiadomościach telewizyjnych lub radiowych, które nie mogą angażować się zbyt często, ale mogą pisać wiele listów do gazet i polityków do prawej niesprawiedliwości społecznej. Dedykowane do prawdy i wydaje się być samotnikiem, ponieważ są one zbyt intensywne i moralnym dla większości ludzi. Ich problemem może być również martwić i troszczysz się o innych. Silne poczucie społecznej sprawiedliwości i współczucia dla innych i sympatyczny.

  Slim i żylasty. Twarz kątowe, głębokie zmarszczki na twarzy.

  Niekompatybilny. COFF, PHOS; kwasy, kawa. Nie stosować z fosforan Nie może być stosowany przed lub po fos, zawsze zgadza.
  Antidoted poprzez: AM-M, ANT-T, Asaf, COFF, COLOC, DULC, GUAJ, NUX-V.
  To odtrutki: ANT-T, Asaf, podbródek, COLOC, EUPHR, GRAT, LYC, PLB; Paraliż od zatrucia ołowiem (złe skutki posiadania typ w ustach), kompozytorów i nadużywanie MERC lub SULPH w świerzb (swędzenie szorstka skóra).
  Zgodny. MAG-C; MERC wspomaga działanie.

  Ledum palustre
  [Bagno zwyczajne, dziki rozmaryn]
  choroby z Toksyczność od szczepień. po afekty sterydowych zastrzyków, złego wpływu rany kłute, owadów lub zwierząt ukąszenia i użądlenia, ostatnie lub przewlekłe urazy i stłuczenia i złego wpływu alkoholu i stłumionych wyładowań. Po afekty Zastrzyki sterydowe. bóle artretyczne i reumatyczne rozpoczyna się w kończynach dolnych i porusza się w górę; szczególnie dla małych stawów bólu, które są opuchnięte i sztywne; węzły w stopy i pięty, kolana, skóra na stawach z fioletowym obrzęki; bolesne węzły; Ból zaczyna się w kończynach dolnych i porusza się w górę; Szczególnie małe stawy, które są opuchnięte, sztywny, ze zmęczenia; bóle ścięgien; bolesne podeszwy trudno chodzić; rysunek ból w kościach długich; reumatyczne prawe biodro i lewe ramię. Zaczerwienienie się obrzęk i pulsujący ból. Rany kłute. zwłaszcza podeszwy i palmy; zapobiega tężec; Rany kłute i igły; rannych części stają się zimne, dmuchany, blade, cętkowane.

  stawy. bolesna, zimna i edemic obrzęk; spuchnięte kostki; łatwo skręcona kostka; bóle nadgarstka zwłaszcza wieczorem siedząc; guzy nadgarstka; rysunek ból stawów po winie. Ból biodra i chorobą prawego stawu biodrowego; Ból dnawe; Ból stojących; naciskając ból stawu biodrowego i kości udowej, gorzej z ruchu.

 • Kolano ból i sztywność. na początku, aby przenieść, podczas chodzenia; bóle reumatyczne; z obrzękiem i obrzęków; Ból rozszerzenie do biodra; łzawienie bólu ciepło łóżku; ból rzepki podczas chodzenia; drżące kolana podczas siedzenia; gorzej, ciepło, zimno lepsze aplikacje.
 • Lumbago. bóle bólu i sztywności w ruchu z wstając z fotela, od siedzenia i długo po; słabość w okolicy lędźwiowej.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Ciepło, ciepłe łóżko, kuchenka; na sobie zbyt wiele ubrań; ruch, spacery, ruch stawów; alkohol, wino; wieczorem, w nocy; dotknąć; zranienie; Łóżko z piór;
  Lepsze od gt; Ice Cold aplikacje i kąpiele na dolegliwości (zwłaszcza zanurzenia stóp w zimnej wodzie); zimna sucha pogoda, zimne powietrze; w spoczynku; leżąc na twarzy.

  Usposobienie:
  Optymistyczny i wesoły temperament. Pragnienie aktywności umysłowej i pomysłów na zamykanie oczu. Może być niezadowolony, zwłaszcza w ciągu dnia. Gwałtowny gniew. Pragnienie samotności, unika firmę i może mieć niechęć do nawet przyjaciół w niektórych momentach. Niektórzy obawiają się, że umrą, jeśli idą spać i niepokój sumienia w snach.

  Antidoted poprzez: CAMPH, Rhus-T.
  To odtrutki: APIS, COLCH Hyper.
  Zgodny. LYC.

  choroba z choroby popromiennej i oparzenia, zatrucia i chemicznych. Multiple Chemical Czułości, szczególnie tych silnych zapachów i problemów z oddychaniem. Jest niewłaściwe utlenianie i niskie ciśnienie krwi. Błony śluzowe są podrażnione i stan zapalny. Krwotok. z obfitym krwawieniem z jakichkolwiek otworów ciała (w tym nosa, piersi i pęcherza moczowego) i ran; krew nie koagulacji; rany krwawią swobodnie; niedokrwistość po krwotoku; plucie krwią, jasnoczerwony, ciemne smugi nieskoagulowanego. przewlekła biegunka. która jest męczące, ale bezbolesne i to jest wodnisty, wylewanie, mimowolne, obfite, szare, niebieskawe, a zielone śluzu i może być krwawa. Wymioty. mdłości, po jedzeniu, ciepłe napoje, kładąc ręce w ciepłej wodzie, ciepłe pokoje, Constant, gorsza od nadmiaru soli. Działa na naczynia krwionośne i surowicy, rdzenia kręgowego i kości. Choroba Lou Gehriga. Nowotwory, ostrą białaczkę.

  Niepokój. Panika i-pływające wolne ataki lękowe nie są rzadkością; strach rzeczy jak złodziei, uduszenie, choroba, śmierć, ciemny, w półmroku oraz podczas thunder burz; przerażony w pomieszczeniu pełnym ludzi, jeśli nie mogą myśleć, co mówić; większy niepokój i strach, gdy sam.

 • Alkoholizm. o ekscesach seksualnych, potrzebę natychmiastowej gratyfikacji i firmy, a szczególnie wina pragnienia; z krwotoku i krwawienie z nosa.
 • Kaszel. dolegliwościach górnych dróg oddechowych; zator płuc; Wczesne stadia zapalenie oskrzeli lub zapalenie płuc, z ucisku w klatce piersiowej i kaszlu suchego twardego bolesne; łaskotanie suchy kaszel; zad; dręczący; chrypka; utrata głosu; spazmatyczny; gwałtowny; odkrztuszanie obfite, żółte; śluzową, w godzinach porannych; przewlekły nieżyt z lekkim krwotoku; nerwowy kaszel, gorzej przy obcych; gorsze rozmowy, aktywny, leżącego po lewej stronie, wieczór, zamoczeniem zimnego powietrza, zmiany temperatury, śmiech, ranek, betterwalking na otwartym powietrzu.
 • Oczy. zanik nerwu wzrokowego; krwawienie; zaćma; nowotwór; świąd; rozdzierający; światłowstręt; napięcie; powieki skurcze.
 • Półomdlały. z widokiem krwi; na emocje; od bólu.
 • hipoglikemia. z bólem głowy, czy głód nie zaspokojona natychmiast, osłabienie z nie jeść; dolegliwoĹ z głodu i musi jeść nawet w środku nocy.
 • Żółtaczka. z ostrym zapaleniem wątroby; ból i powiększenie wątroby.
 • Wizja. zasłonić przed oczami; near-widzących (krótkowzroczność); colors- czarny, plamki, plamy, obiekty wydają się szare, zielone halo światła, czerwone halo; szyby, plamy; oślepiający; dim lepiej rano, po seksie, odległych obiektów, podczas bólu głowy; dim czytania, podczas zawroty głowy; obiekty wydają się odległe; widzi morze ognia zamknięcia oczu; miga; migocący; mglisty; błyskawice; utrata wzroku od omdlenia; Iskry w ciemno i na zasypianie; kropki; słaby.
 • Utrata głosu. długotrwałego pobierania. Zapalenie krtani – z bardzo bolesnej krtani, gorszym mówiąc, wieczorami i zimnego powietrza; surowość, ból; ból tchawicy; czułe na nacisk, dotyku, z przewężeniem i podrażnienie krtani. Chrypka – husky, szorstki, głębokie, nosa; chroniczny; od mówienia; gorzej w godzinach wieczornych; podczas katar.
 • wrzody. żołądka i dwunastnicy; wymioty zimnego jedzenia i picia krwi, palenie bóle w jamie żołądka i kwaśną odbijanie.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Lewa strona; leżącej na lewym boku lub bolesne, leżąc na plecach, brzuchu; Zmiany elektrycznych; zimno (z wyjątkiem bólów głowy); wprowadzanie ręce w zimnej wodzie, do prania odzieży, mokrych stóp; zmierzch, podczas zachodu słońca, wieczór, ciemny; podczas grzmotów, burzliwe, nagłe zmiany pogody, zalewając deszcze, zima; sam; rosnąco po schodach; obcinanie włosów; muzyka; zapachy, zapach jedzenia i kwiatów; dotknąć; sól, mleko, masło, zepsute ryby, czosnek; alkohol, jod, znieczulający drugging.
  Lepsze od gt; Ciepło, na świeżym powietrzu; zimnej kąpieli; spanie, nawet krótka drzemka; jedzenie; zimne jedzenie i napoje; w ciemności; pocieranie, masaż; współczucie; i leżącej na prawym boku; magnetyzm; jedzenie; mrożonki, wino.

  UWAGA: Nie pije wino biorąc fosfor (Lub będziesz żebyś nie miał!).

  Usposobienie:
  Są one w zasadzie dyfuzji, rozchodzące się emocjonalnie bez granic, dryfując z prądem. Życie tylko dla teraźniejszości, większość ich namiętności bywają krótko i potem żałowałem. Mogą być psychicznie rozmieszczone-out, rozproszone świadomość często postrzegane w tych miękkich typów sennych. Jest głód uznania i temperamentu danego wykonawcy z wielką wyobraźnią. Z błyszczącymi oczami i ogólne wrzenie, są bardzo przyjazny, otwarty i hojny. Są delikatne, bardzo wrażliwy, ufne i emocjonalnie, co sprawia, że ​​trudno im się chronić. Przewrażliwiony do wszystkiego w ich otoczeniu.

  Cera pojawia woskowa i porządku. Chłodno, zimne stopy i nogi. Spragniony zimnych napojów. Często głodny z chęcią soli i lody. Lewostronne objawy. Niskie ciśnienie krwi.

  Antidoted poprzez: Arg-N, ARS, CALC, COFF, MEZ, NUX-V, wrzesień, TER.
  Niekompatybilny: CAUST & Nie należy przed lub po CAUST; kawa, wino.
  To odtrutki: BRY, CALC, CAMPH, IOD, MEZ, NAT-M, NUX-V Petr, RUMX, Stann, TAB, TER; terpentyny, chloroform.
  Zgodny: Cist, LYC, MAG-C. Przewlekłe się z: ALL-CEP.

  Pyrogenium
  [Sztuczne sepsin-z zepsutego mięsa]
  choroby z sepsis- drobnoustroje chorobotwórcze i / lub ich toksyny, komora warunki i bakteryjne infekcje, zatrucia, Odległe skutki zapalenia wątroby, Błonica, malarii, przewlekłe zatrucie gazem kanalizacyjnej. Zakażenia chirurgiczne, rozcinające ran. Zatrucie krwi lub absorpcja ropą. Dur brzuszny. Ptomaina zatrucia.

  Gorączka. wysoka temperatura gorączka około 106; Gwałtowny chłód następnie ciepła i pocenia się; suche ciepło, oznaczony bóle kończyn, niepokój; z przyspieszeniem tętna spośród wszystkich proporcjonalnie do wzrostu temperatury i nasilenia innych objawów, powolnym impulsu z wysoką gorączką i przyspieszone tętno z niską gorączką; serce wydaje się czuć ciężar ataku, a jego działanie jest znacznie wzrosła; Serce staje się słaby i mięśnie upadł; uczucie gorąca, jakby miał gorączkę 105 ° F, ale to tylko 99 ° C; wielka ciepła z obfitym, jak pot, pocenie się, ale nie powoduje spadek temperatury; Chłód rozpoczyna się w plecy między łopatkami, czuł w kościach potem, w nocy; częste oddawanie moczu. Przewlekłe dolegliwości, które sięgają do warunków septycznych (mikroorganizmy lub ich toksyny). Zajmuje ważne miejsce w każdym przypadku zatrucia krwi będzie go z błonica, dur brzuszny, tyfus lub jakiejkolwiek innej choroby nowotworowej, do którego ludzkie ciało podlega. Horrible obrazę wszystkich zrzutów ciała: oddechu, potu, wymioty, miesiączkowego, lochia, stolce, biegunka i innych wydzielin, mają martwe psucie zapach.

 • Zatrucie krwi. z septycznym gorączka, pierwszy środek, aby być traktowane w przypadku posocznicy z obu porodzie lub zabiegach chirurgicznych lub z innych przyczyn; intensywny niepokój; Zatrucie krwi (gdy inna wskazana lekarstwo nie działa). Zatrucie krwi lub posocznicę (bakterie chorobotwórcze w krwiobiegu), nawet po ekstrakcji zęba, zapalenie otrzewnej, skóry lub zakażenia dróg moczowych. Szambo rany, skaleczenia, ukąszenia.
 • Serce: Słabość serca z septycznych warunkach; kołatanie serca pogarsza ruchu; pulsujące uczucie w głowie i uszach, uniemożliwiając sen; słyszalne głośne bicie serca.
 • Malaria. chroniczny; z wysokiej gorączki i intensywnego niepokoju.
 • Poronienie. poronienia septyczne; późniejszych skutków poronienia.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Zimny, wilgotny; posiedzenie; Ruchome oczy.
  Lepsze od gt; Ruch, zmieniając pozycję, trudno kołysania, spacery; Ciśnienie, rozciągania; ciepło, gorąco, kąpiel, napoje.

  Usposobienie:
  Niepokój. Lęk i irracjonalne poglądy. Gadatliwy; Można mówić i myśleć szybciej niż kiedykolwiek wcześniej; esp. podczas gorączki; rozmowy i szepty w sen. Nie mogę powiedzieć, czy śni na jawie czy we śnie. Aktywność mózgu, co sprawia, przemówień i pisanie artykułów w nocy. Drażliwość, delirium i zamieszanie umysłu o swoim ciele i kończynach. Po gorączce halucynacja utrzymuje, że jest bardzo bogaty i ma dużą sumę pieniędzy w banku: "Złudzenie, że jest bardzo bogaty."

  Bardzo wrażliwy na zimno. Twarz jest blada, zimna i poszarzała, a następnie przepłukać. Policzki czerwone i płonące gorąco. Sucha skóra.

  sposoby:
  gorsze od lt;
  Wstawać; Ciepło z łóżka; 3 rano 4 rano 7 rano 11 rano w południe, w nocy; mycie, golenie; palenie; sięgnięcie.
  Lepsze od gt; W pozycji leżącej, po śnie; nacisk; na świeżym powietrzu, zimne powietrze; kontynuacja ruchu; gorąca kąpiel; mokro na mokro ciepłe aplikacji; zimne napoje, jedzenie.

  Usposobienie:
  Istnieje wielkie pragnienie, aby być z ludźmi. Strach przed samotnością w ciemności, i mieć kogoś w pobliżu. Zmęczony i rozdrażniony. Zepsuty i łatwo zirytowany. Obaw i depresji.

  odtrutki. Rhus-V; POWIEDZIEĆ.

  Siarka
  [Sublimacji siarki]
  Choroba od Toksyczność od szczepienia i chemikaliów. suppressions, alkohol, słońce, łóżko owrzodzenia, nadmiernego wysiłku, upadki, uderzenia, skręcenia, osiągając wysokie, dreszcze. Alergiczne i nadwrażliwość Tendencje do alopatycznego leków zwłaszcza antybiotyków, system poprzedniego alopatyczny drugging oczyszcza; chemikalia. niezdrowe skóry. grzywny, suche, twarde spojrzenie, ze skłonnością do chorób skóry i czerwonych otworów. Pieczenie skóry i ból; gorące stopy. Choroby skóry z świąd i zaczerwienienie. Siarka przeciwdziała lek tłumienie choroby oraz występowania nowotworów i raka. Oczyszcza system chemikaliów i poprzedniego alopatyczny drugging, zwłaszcza antybiotyków. Jest on używany do rozpoczęcia wyleczenie choroby przewlekłej. Na reklamacje tendencję do ciągłego doskonalenia i nawrotów, a następnie pozostają nieruchome. Tendencję do ciepłokrwistych i pocić się łatwo. Alergiczne skłonności. reklamacje nawracającym które poprawiają i nawrotów, a potem ciągle pozostają nieruchome. Przeciwdziałać wystąpienia nowotworów i raka skóry, białaczki. Choroba Lou Gehriga.

  Alkoholizm. chroniczny; biegunka wcześnie rano i przewlekłych problemów, splątanie, niestrawność, choroby skóry; z lenistwa; pragnie, piwo, wino, whisky, brandy.

 • Alergia i nadwrażliwość. do alopatycznego leków zwłaszcza antybiotyków, system poprzedniego alopatyczny drugging oczyszcza; z zakażeniem Candida; chemikaliów.
 • Niepokój. z rozpaczą o śmierci i ubóstwa. Nerwowy, rozdrażniony i niespokojny o małych sprawach. Nie są one łatwe uspokaja. To może pochodzić z omdlenia, obfite pocenie i zapachu ciała; gorszy dzień, 11 rano lepiej ciepło, świeże powietrze.
 • przeziębienie. przewlekłe i długotrwałe; kichanie z płynną cienkiego zakończenia; gęsta żółta wydzielina, klej-podobne; jedna strona nadziewane górę.
 • Kaszel. suchy kaszel, która zwraca okresowo w nocy po grypie.
 • Bół głowy. o słabym wzroku w trakcie i migoczące w wizji przed i podczas bólu głowy; mogą być spowodowane mroczki migocące oczu; z hipoglikemią.
 • Pokrzywka / Pokrzywka: podczas gorączki guzowatym, twarzy, klatki piersiowej, pleców, kończyn, kończyn górnych, ręka, noga kończyn dolnych; gorzej dla ciepła i ćwiczenia.
 • hipoglikemia. bóle głowy, jeśli nie zaspokojony głód natychmiast dolegliwości z tym słabość nie jeść.
 • Bezsenność. z sennością; z działalności myśli umysłu i żywotności; po przebudzeniu; przed północą, z 1-2 późnej porze, po 3-5 późnej porze
 • świąd. zmysłowa, gryzienie, pieczenie, indeksowania; może być bez erupcji; suche, czerwone, łuszczące się, swędzące plamy; Szczególnie ludzie często czuje się zbyt gorąco; w nocy; W pijaków; zadrapania aż surowe; gorsze od stania ciepły, w łóżku, w nocy, po kąpieli, mokre okłady lub ubraniem, lepiej zarysowanie, chłodne powietrze.
 • Kolano ból i sztywność. prawe kolano; sztywna po siedząc i podnosząc się z fotela; obrzęk, biały; bolesne wstając z fotela.
 • Lumbago. bóle ból lędźwiowy z bolesność na wznoszące się z fotela, rysunek ból rośnie; lędźwiowego napięcie na wznoszące się; Ból rozszerzające na krocze; gorsze spacery, siedząc i lepiej wygięte walking.
 • Łuszczyca. Gwałtowny swędzenie, drapanie Powoduje ból i pieczenie; Skóra głowy jest sucha i gorąca z intensywnym świądem; gorsza noc, kąpiel, ciepła, wilgotna wiosna; Skóra wydaje się być sucha, łuszcząca się, strasznie swędzenie skóry i pieczenie w miejscach.
 • wysypki. na ogólnie niezdrowy skóry; sucha, łuszcząca się, pieczenie, swędzenie, zwłaszcza z ciepłem; W godzinach wieczornych, powtarzające się na wiosnę i wilgotnej pogody; przeczos zwłaszcza w fałdach skóry; gorsze drapanie i mycie.
 • Problemy ze snem. z sennością, podczas czytania, podczas jazdy, kiedy siedzi po pracy; wykonuje krótkie drzemki w ciągu dnia; może zasnąć spać w jednej chwili w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, w dowolnym położeniu; 2-3 p.m .; problemy ze snem w nocy; zaburzenia snu; niespokojne sny; wydłużony sen; niespokojny; wypoczętym; czuwający częste i wczesnym rankiem, budząc 3-5 a.m .; budzi o 5 rano, po czym wezwał do stołka.
 • Jęczmień. górna pokrywa blisko wewnętrznej canthi, zaczerwienienie, pieczenie, czerwone marginesie pokrywami; powtarzające się.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Ciepło, ciepło, w ciepłym łóżku, z nietolerancją ciepła w jakiejkolwiek formie, niechęć do ekstremalnego zimna, strachu kąpieli, ciepłym pomieszczeniu, deszczowej pogody, burzliwe pogody; dotykać / ciśnienie; leżącej na lewym boku, leżąc na plecach (ból w klatce piersiowej); kichanie; stojąc, wysiłku, w stanie spoczynku, po długim śnie; pobytu w jednej pozycji, stojąc nieruchomo, nieustannych wysiłków; woda i kąpieliskach; głód, opóźnienia w jedzeniu; 11 rano rano, w nocy; alkohol, mleko; cyklicznie.
  Lepsze od gt; Na świeżym powietrzu, musi mieć otwarte okna; suche ciepłe dni; ciemność; leżącej na prawym boku, leżącego na uszkodzonej części; sporządzanie porażone kończyny, ruch, zarysowania; ruch, spacery; po pocić; cukier.

  Ciepłokrwisty. Wydaje się być chude, słabo, o łagodniejszym mięśni i blada cera. Poci się łatwo, o zapachu ciała.

  Antidoted poprzez: ACON, ARG-N, Bry CAMPH, podbródek, FERR, hydr, MERC Petr, PULS, Rhus-T, wrzesień, SIL, THUJ.
  Niekompatybilny. RAN-B, herbata.
  To odtrutki: ACON, aloesu alumn, BRY, CALC, Canth, podbródek, COP, GUA, hydr, IOD, MERC, NIT-AC, OLND, PHYT, Rhus-T, wrzesień, THUJ.
  Zgodny. LICZ (przed lub w trakcie, ale czy nie pójść), Calc-P, Cham, LYC, MANG, MED, NUX-V, SARS.

  Pęcherz Problemy: zapalenie pęcherza moczowego z częstego oddawania moczu z przepływem obfite; ból i pieczenie czuł pobliżu szyi pęcherza; zapalenie cewki moczowej i obrzęków; moczu, mimowolne moczu w nocy, gdy kaszel; słabe i podzielone strumień moczu.

 • Nadżerek: i dysplazja; Pochwa bardzo wrażliwa i może zapobiec seks.
 • Narkomania. ogólnie złego stanu zdrowia po długich okresów drugging.
 • Infekcje grzybowe. zwłaszcza paznokcie palców; Grzyb / versicolor grzybica; liszaj obrączkowy.
 • Brodawki narządów płciowych. samców i samic (H.P.V.) na penisa, odbytu, moszny, sromu, pochwy, macicy.
 • Zespół Guillain-Barre. wystąpienia po szczepieniu; ale nie ma trudności z oddychaniem; ich połączenia ustąpić podczas chodzenia.
 • Bół głowy. Ból jakby przebita gwoździem, lewostronne; Ból towarzyszy nerwobóle i częste oddawanie moczu; zatok headache- czoło, środkowa, zatok czołowych z przewlekłą katar; Gwałtowne nieznośne intensywne zużycia lub przeszywający ból w głowie, które mogą mieć wpływ na gałkę oczną, a także; migrena; gorzej na stres, nadmierne zmęczenie i nadmierne podniecenie.
 • Torbiele jajników. lub mięśniaki macicy lub jajników; gorsze lewej stronie.
 • Ovaritis. bolesne zapalenie jajnika, gorzej dla lewej stronie, a na każdym miesiączki.
 • polipy. mięsiste narośla, miękkie i łatwo krwawią; uszy, struny głosowe, krtani, szyjki macicy i macicy.
 • brodawki. stary, brązowy, bolesne, krwawienie, czerwony, płaski, wcięte, wilgotny, duży, płynny, miękki; kalafior na karku; na gardle zewnętrznego i szyi; na języku; na nos; figowe brodawki na dłoniach i stopach lub na obszarach odbytu i sromu.
 • Choroby weneryczne. szczególnie rzeżączki z oparzeniami podczas oddawania moczu; tłumione rzeżączka i kiła.

 • sposoby:
  gorsze od lt;
  Po południu, po południu 3-5 nocy, 3 a.m .; zimno, wilgoć, wilgotne powietrze, mglista pogoda, spacery w wietrze; światło księżyca; kończyny stają się zimne; Ciepło łóżko i ciepłe pokoje; lato; szczepienie ochronne; przed i podczas miesiączki; z lewej strony, leżącego na lewej stronie, jedną połowę ciała, poprzeczne górnym lewym i prawym dolnym rogu; na zamknięcie oczu; muzyka; po śniadaniu, jedzenie tłustych potraw, cebulę, kawa, tytoń, jabłka, piwo, wieprzowina, zapach jedzenia, narkotyków, używek, herbata.
  Lepsze od gt; Sporządzenie kończyny; leżąc na chorym; drapanie, dotyk, ciśnienie; ciepła zlokalizowane; światło słoneczne; zimne napoje; gorącej kąpieli; pot; sięgnięcie.

  Cienkie i niezdrowy wygląd. Twarzy może być lekko opuchnięte, pasty lub tłuste. Skóra ma tendencję do brodawek, czerwone moli, piegi. Poci się obficie na całym ciele, obraźliwe i tłustej. Lewostronne objawy. Chłodny.

  Antidoted poprzez: CAMPH, Cham, COCC, MERC, NUX-V, PULS Sabin, gronkowiec, SULPH.
  Niekompatybilny. herbata, cebula.
  To odtrutki: ALL-C, COLCH, IOD, MERC, NUX-V, SULPH, VARIO.
  Zgodny. NAT-M.

  uran Nitricum
  [Azotanu uranu]
  choroby. od Wyczerpany uran. uran i promieniowanie. Wielki wychudzenie z wilczym apetytem, ​​osłabienia i ogólnego obrzęków. Osłabienie i zmęczenie, na wzrost, w ciągu dnia, po jedzeniu, w trakcie miesiączki. Ból jest zazwyczaj spalania wewnętrznego, oderwanie. Nadmierne pragnienie i apetyt. Nerek i pęcherza dolegliwości, w tym cukrzycy. Suche błony śluzowe i skórę. Nowotwór skóry; exedens lupus; przebarwienia stłuczeń; białe pęcherzyki na rękach i nogach z czerwonym areolae tego swędzenia i spalić. Obrzęk gruczołów. zwyrodnienie wątroby. Nudności, wymioty z krwią. Brzucha i ból brzucha z tonącego uczucie; kwasowość; piekący ból w żołądku; wrzody żołądka i dwunastnicy; odbijanie; niestrawność; wodobrzusze (gromadzenie się płynu surowiczego o charakterze wodnym w jamie otrzewnowej, które jest surowiczy okładziny błony w jamie brzusznej); ostre kolki z parcie i surowego czucia w odbytnicy; jelit i otrzewnej z wzdęciem i wielkiej pokłonu. Senność z niezwykłą senność, zwłaszcza gdy pacjent wstaje z łóżka, podczas miesiączki; bezsenność z niepokojem, z ciepła i dreszcze, budząc często; sny są żywe, tętniące życiem i ognia. Mężczyzna impotencja z nocnych emisji, które są nieświadome; może być kompletna bez erekcji w ogóle; genitalia są zimne, zrelaksowany, spocony. Wysokie ciśnienie krwi. uderzenia ciepła.

  Pęcherza moczowego i nerek. ból ból, delikatne; wzywając przy 2 a.m .; oddawanie moczu częste, gorsze dzienne; nietrzymanie moczu i moczenie nocne, mimowolne w nocy, z bólu, gdy stara się utrzymać; zapalenie nerek (zapalenie nerek); cukromocz, wydalanie glukozy z moczem w postaci cukrzycy; cukrzyca i moczówka prosta; fosfaturię (fosforany w moczu); zawierająca odlewane i żółci; gryzący, mleczna; albuminous- konsekutywne z chorobami serca, u kobiet w ciąży; alkaliczny; ciemny lub zielonkawy kolor; obfite, noc, ból głowy; zapach rybi, obraźliwe; kłaczkowaty osad, śluzu, ropne; cukier.

  sposoby:
  gorsze od lt;
  Noc; lewa strona; Walking (głowy); snu, po śnie; wstawać; w trakcie miesiączki.
  Lepsze od gt; Na wolnym powietrzu; głębokie oddychanie; kontynuacja ruchu; gorąca kąpiel; leżeć; nacisk.

  Usposobienie:
  Cierpią złego humoru, który jest niespokojny, drażliwy i ponury i nie czuje się dobrze przez cały dzień. Czują zamieszanie po spaniu i ogólne spowolnienie z trudnością myślenia i niechęć do pracy. Niepokój jest w ogóle, co jest gorszy w nocy. Nie może być przygnębienie przygnębienie depresja i smutek. Mogą czuć oszołomiony, jakby odurzony i śpiączki.

  Pocenie zapach jest słodkawy.

  Prawa autorskie Erika Cena, DHM. 2000

  RELATED POSTS

  • Leczenie homeopatyczne egzemy …

   Wyprysk jak jest stosowane w celu opisania dowolnego rodzaju stanów zapalnych skóry (skórę). Nie wszyscy skóry jest wypryskowe. Wszystkie wypryskowe zapalenie skóry ma podobny wygląd. Ostre…

  • Leki homeopatyczne – leczenie …

   Homeopatyczne leczenie przewlekłą chorobę nerek (CKD) wymaga uzyskania pełnych i szczegółowych informacji od ciebie o swoich poziomu kreatyniny i mocznika dla ostatnich kilku miesięcy, a potem…

  • Leczenie homeopatyczne homoeopathic …

   Dermatofity inwazji keratynę tylko w ogólnym grzybów zoofilnych (te, przenoszone na ludzi od zwierząt) powodują cięższą, ale krótkotrwałą reakcję zapalną niż te antropofilnych (spread od osoby)…

  • Leczenie homeopatyczne za niski …

   Niskie ciśnienie krwi jest nieprawidłowy stan, w którym osoba ciśnienie tętnicze (ciśnienie krwi na ściany naczyń krwionośnych w trakcie i po każdym uderzeniem serca) jest znacznie mniejsza niż…

  • Leczenie homeopatyczne na drożdżach …

   Homeopatyczne leczenie drożdże na skórę wykorzystuje kombinację leków homeopatycznych w leczeniu przerost Candida, drożdże odpowiedzialne za większość zakażeń skóry u ludzi. Zarówno mężczyźni…

  • Leki homeopatyczne na leczenie …

   Leki homeopatyczne stosowane w leczeniu choroby śródmiąższowej płuc 4,73 (94,55%) 11 głosów Leczenie homeopatyczne do śródmiąższowej choroby płuc wymaga uzyskania pełnych i szczegółowych…

  Comments are closed.