Palatab

LASIK Eye i LASIK Eye …

LASIK Eye i LASIK Eye ...

LASIK chirurgii oka LASIK i leczenia oczu z jednego z najbardziej zaufanych LASIK pielęgnacji oczu i ośrodków chirurgii oka Pittsburgh.

Wiele osób ma problemy z widzeniem, czy żyją w Pittsburgh. Wheeling lub Pittsburgh. LASIK jest jednym z najbardziej popularnych sposobów prawidłowego widzenia i AIO wie, jak to zrobić.

Choć LASIK nie jest jedyną formą zabiegu korekcji wzroku, jest to najczęściej wybierane procedura. Termin LASIK jest akronimem dla „lasera wspomaga INSITU keratomileusis”. LASIK wykorzystuje laser do zmiany kształtu rogówki, znany również jako „szyby” oka, tak, że światło wchodzące do oka może koncentrować się lepiej na siatkówce, co pozwala na lepszą widoczność.

Mając laserowej korekcji wad wzroku jest poważna decyzja i tak jak większość ludzi, prawdopodobnie masz jakieś pytania i wątpliwości. AIO nadal jest Centrum Doskonałości, a na czele technologii. Jesteśmy podekscytowani, aby być jednym z pierwszych praktyk w zachodniej Pensylwanii oferować zarówno laser WaveLight EX500 excimerowego i lasera femtosekundowego Wavelight FS 200, przynosząc nasi pacjenci opcję all-laser LASIK. Wavelight załamania Suite to obecnie najszybsza platforma chirurgiczna dostępny w USA

AIO jest jednym z najdłuższych ustalonych oka rozwiązań chirurgicznych, w tym kraju. Nasz Dyrektor Chirurgii załamania, dr Donald Santora. jest certyfikowany przez komisję i wyznacza standardy jakości dla całej załamania zespołu. Dr Santora kraju jest uznawany za lidera w diagnostyce i leczeniu chorób rogówki. Współpraca z liderami branży, rozwijają i oceny innowacyjnych technologii oka, za pomocą tego badania, aby upewnić się, że nasi pacjenci są coraz najlepszych świat ma do zaoferowania.

Jeśli jesteś zainteresowany w poprawie swojej wizji, wybierz AIO. Oferujemy bezpłatne konsultacje, 24 miesięczny finansowania nieoprocentowanej, zmniejszenie okresów ochronnych i więcej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat LASIK Eye i dowiedzieć się, czy jesteś kandydatem, zadzwoń 1-800-246-1000 teraz.

Często zadawane pytania dotyczące LASIK Eye

Tak, robimy Oferta finansowania. Poprzez CareCredit proponujemy niską plan płatności odsetek. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Zadzwoń do naszego biura na 1-800-246-1000 zażądać pakiet informacji ma zostać wysłane, lub kliknij tutaj. Ponadto oferujemy darmowe prywatne pokazy.

Aby być kandydatem do chirurgii refrakcyjnej, oko musi być w dobrym zdrowiu i twoja wizja musi być stabilna. Minimalny wiek dla chirurgii refrakcyjnej w AIO jest 21. Ponieważ niektórzy ludzie są lepszymi kandydatami od innych, pełne rozstrzeniowa egzamin w AIO jest niezbędna. Będziesz przejść serię testów i pomiarów, które określi, czy chirurgii refrakcyjnej jest właśnie dla Ciebie.

Noszenie soczewek kontaktowych może powodować kształt rogówki zostać zmienione. Aby móc podjąć dokładne pomiary oraz umożliwienia rogówki, aby powrócić do stanu naturalnego, należy usunąć soczewki kontaktowe przez określony okres czasu. Jeśli nosisz miękkie soczewki kontaktowe muszą być poza oczy przez co najmniej 5 dni przed egzaminem i znowu przed zabiegiem. Jeśli nosisz twardych lub gazu przepuszczalnych soczewek kontaktowych, muszą być z twoich oczu przez co najmniej 2 tygodnie przed egzaminu i chirurgii.

Refrakcyjna operacja powoduje zmianę kształtu rogówki tak, że może on skupić promieni świetlnych bezpośrednio na siatkówce. Procedura refrakcji, jak LASIK, PRK i jasne wymiany obiektywu może znacznie zmniejszyć lub nawet wyeliminować zależność od okularów lub soczewek kontaktowych.

Alternatywy dla LASIK Eye

Visian wewnątrzgałkowe Collamer Lens (ICL)

"15 minut, które zmienią twoje życie." Visian ICL jest unikalny obiektyw, który jest zatwierdzony przez FDA do leczenia pacjentów z refrakcji tak niskie, jak -3,00 dioptrii do tak wysokie, jak -20,00 dioptrii krótkowzroczność. Ponieważ Visian MLK nie ma żadnego wpływu na rogówce jest odpowiedni dla pacjentów z cienkich rogówki lub przewlekłe suchych oczu. Zobacz, jak działa procedura Visian ICL.

FAQ dla Visian wewnątrzgałkowego Lens (ICL)

Nie, obiektyw nie jest zauważalne po jego wprowadzenia. Nie wiąże żadnej konstrukcji w oku i pozostaje w tym położeniu.

Nie Obiektyw jest umieszczony za tęczówką, gdzie jest to niewidoczne dla Ciebie i obserwatorów. Tylko lekarz będzie w stanie powiedzieć, że miałeś korekcji wzroku.

Idealnym kandydatem do Visian ICL jest pacjentem w wieku pomiędzy 21 a 45, który jest krótkowidzem (krótkowzroczność). Korzystne jest, że pacjent nie miał wcześniej chirurgii oka lub historię z choroby oczu, takich jak jaskra, zapalenie tęczówki, lub retinopatii cukrzycowej. Nasza praktyka oferuje bezpłatne badania przesiewowe, aby dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej procedury. Pełne egzamin rozstrzeniowa jest konieczne do ustalenia, czy jesteś kandydatem.

Usuń Lens Exchange

Jasne wymiany soczewek, znane również jako operacji wymiany soczewek jest procedura, w której naturalna soczewka swojego oka usuwa się i zastępuje soczewka sztuczna interocular (IOL). Procedura ta jest alternatywą dla chirurgii pacjentów, którzy nie mogą być kandydatem do LASIK lub PRK. Ten chirurgii refrakcyjnej jest również zalecany u pacjentów z wysokim prezbiopii lub nadwzroczność (dalekowzroczności). Procedura ta zmniejszy zapotrzebowanie na okulary do czytania i jest powszechnie zalecane dla pacjentów powyżej 45 roku życia.

Podobnie jak w chirurgii zaćmy, istnieje kilka rodzajów soczewek, które mogą być wszczepiane, w zależności od potrzeb wizji i zdrowia oczu. Dostępne opcje to:

Laser-Assisted chirurgii zaćmy klienta z Toric Lens (Astigmatic Korekcja obiektywu)

 • Poprawia widzenie na odległość, gdy występuje znaczna Astygmatyzm
 • Najlepszym rozwiązaniem dla korygowania ciężkie astygmatyzm
 • NIE skorygowania bliży
  • Okulary / Okulary dwuogniskowe potrzebne dla całej bliższej i pośredniej wizji
  • Laser-Assisted chirurgii zaćmy z niestandardowego Lifestyle Lens (wieloogniskowe lub akomodacyjnej soczewki)

   • Zapewnia pełen zakres widzenia, który zawiera blisko, Intermediate, w odległości wizję
   • Umożliwia najlepszą okazję, aby zmniejszyć swoją zależność od okularów
   • Okulary do czytania wciąż może być konieczne w przypadku niektórych zadań
   • Może być również stosowany do korekcji astygmatyzmu, ale dodatkowe leczenie może być konieczne, aby dostroić widzenie z ciężką Astygmatyzm

   Z wewnątrzgałkowych soczewek, nie ma to "jeden rozmiar dla wszystkich", Chirurg oczu zaleci IOL, który jest najbardziej odpowiedni do Twoich indywidualnych potrzeb.

   Często zadawane pytania dotyczące LASIK Jasne Lens Exchange

   Wszystko operacja wiąże się z pewnym ryzykiem. Nasi chirurdzy używać najnowszej dostępnej technologii do tworzenia najmniejszych nacięć, co pozwala na szybsze odzyskiwanie. Nasi chirurdzy wykonano ponad 20.000 refrakcyjnej procedur i ich sukcesy na przestrzeni wielu lat pozwalają nam śmiało powiedzieć możemy zapewnić wysokiej jakości opieki dla twoich oczu.

   Procedura jest w ten sam. Mając przed operacją zaćmy wpływa na widzenie poza pomocą okularów, a następnie za „medycznie niezbędne”, aby poprawić swoją wizję. Jednak z czystym Lensectomy, zaćma nie zmieniając swoją wizję. Dlatego firmy ubezpieczeniowe zobaczyć przyczynę postępowania jako „kosmetyczne”, co oznacza, że ​​okulary będą naprawić swoją wizję, ale są po prostu wybiera się od nich uwolnić.

   Wyraźna wymiany obiektywu oznacza, że ​​nie ma zaćmę wpływające swoją wizję; Dlatego firmy ubezpieczeniowe uznają to „kosmetyczną” procedury i nie pokryje koszty. Większość pacjentów czuje, że to jest warte po operacji wcześniej, pozwalając im wiele lat z stabilnej wizji. Obecnie oferujemy doskonałą 24 miesięczną finansowania nieoprocentowanej, które pomogą Ci cieszyć się najlepszą wizję wolne od okularów do czytania. Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów i finansowania opcji, zadzwoń 800-246-1000.

   Okulary do czytania

   Prezbiopia jest stanem, który powoduje zmniejszenie się twojej sie blisko władzy ogniskowania. Jest to część naturalnego procesu starzenia się i jest powodem, dla którego wiele osób potrzebuje okularów do czytania. Pierwsze objawy pojawiają się zwykle prezbiopii wieku około 40. Można rozpocząć trudności z odczytaniem bardzo drobnym drukiem, takie jak książka telefoniczna, gazetą lub butelki medycyny. Wydruk może wydają się mieć mniejszy kontrast i oczy mogą się łatwo zmęczony podczas czytania książki lub oglądania na ekranie komputera.

   Powszechnym błędem jest to, że prezbiopii jest taki sam stan jak być dalekowzroczny. Dalekowzroczności jest wynikiem rogówki, który jest zbyt płaski lub oka, który jest zbyt krótki. Starczowzroczność, z drugiej strony, jest wynikiem zdolności zmniejszając oka do zmiany kształtu jego naturalnej soczewki dostosowania się do takich zadań jak czytanie wraz z wiekiem.

   Normalny proces starzenia

   Gdy masz prezbiopii, twoja naturalna soczewka nie może już pomieścić, co jest terminem używanym do opisania sposobu oka zmiany jej odległości ogniskowania. Oko zmieni kształt jego naturalnej soczewki, ponieważ skupia się na obiekcie. Z wiekiem włókna mięśniowe wokół naturalnej soczewki oka tracą swoją elastyczność, a tym samym zmniejszając zdolność oka do zmiany kształtu soczewki, albo pomieścić. Ponieważ soczewka staje się mniej elastyczna oko jest mniej zdolne do skupienia się na bliskich obiektach.

   Na początku tego procesu starzenia się, trzymając materiały do ​​czytania dalej od ciebie mogą pomóc odczytać. Dlatego starczowzroczność jest czasami nieformalnie zwany "długa choroba ramię." Ostatecznie, okulary do czytania, okulary dwuogniskowe lub soczewki kontaktowe mogą być potrzebne w ścisłej pracy.

   korygowania prezbiopii

   Pamiętaj, że oczy i wizja są unikalne dla Ciebie. Jak zawsze, zaleca się, aby omówić dostępne możliwości leczenia z lekarzem.

   RELATED POSTS

   • LASIK, PRK, a w … Więcej

    LASIK PRK MLK Laserowe zabiegi chirurgii oka, jak PRK i LASIK są doskonałe alternatywy dla okularów i soczewek kontaktowych dla pacjentów cierpiących na krótkowzroczność (krótkowzroczność,…

   • LASIK Dallas, LASIK chirurgii oka …

    Co to jest LASIK? LASIK chirurgii oka jest to procedura, która poprawia pewne problemy z widzeniem, zmniejszając lub eliminując potrzebę stosowania okularów lub soczewek korekcyjnych. LASIK…

   • LASIK Cincinnati, lasik …

    Szukasz LASIK w Cincinnati? W centrach Tri-State dla wzroku, chcemy, aby osiągnąć najlepszą wizję możliwe i chcemy mieć doświadczenie pielęgnacji oczu, że nie ma sobie równych. Naszym celem…

   • Przewodnik LASIK, LASIK oko dalekowzroczne.

    LASIK jest zabieg chirurgiczny przeznaczony do poprawy widzenia osoby i zmniejszyć ich zależność od soczewek okularów / kontaktowych. akronim LASIK odnosi się do terminu l aser wspierana in…

   • LASIK Eye Surgery Phoenix, lasik …

    Na tej stronie: Co to jest LASIK Eye? LASIK chirurgii oka (Laser-Assisted In Situ Keratomileusis) jest obecnie jednym z najczęściej wykonywanych procedur wyborczych w Ameryce Północnej. Miliony…

   • LASIK Recovery Time – Po LASIK …

    Zdecydowana większość pacjentów zobaczyć bardzo dobrze po LASIK i są zadowoleni z ich wizją. LASIK odzyskiwania jest często minimalne i bardzo mało czasu przechodzi między operacją a gdy…

   Comments are closed.