Palatab

Lash – Brow Gel Aloe Vera tusz do rzęs, tusz do rzęs migdałów oleju.

Lash - Brow Gel Aloe Vera tusz do rzęs, tusz do rzęs migdałów oleju.

Bicz & Brow Gel Mascara Aloe Vera

Naturalny mascara wielofunkcyjny wykonany z Aloe Vera. Wydłuża i podkreśla swój prawdziwy kolor rzęs, dodając jedwabistą połysk marzysz. Idealny dla czystego, naturalnego wyglądu rzęs „wet look” i nadaje się do fałszywych rzęs / rzęs rozszerzeń, soczewek kontaktowych i wrażliwych oczu. Całkowicie weganinem i bezalkoholowego, więc nie podrażnia oczu lub powodować zaczerwienienie. Plus jest odporny na rozdarcia i wodoodporne. Nietoksyczny i bezpieczny dla oczu i młodych dziewcząt, które chcą nosić makijażu po raz pierwszy. Użyj jako groomer brwiowego za dodatkową kształtu i definicji.

Aloe Vera Transparent Mascara

Sarah Wilson. Pisarz, dziennikarz i prezenter telewizyjny

Sarah Wilson

tusz do rzęs jest jednym z moich piątce nie może żyć bez rzeczy. I kocham bronzer … Używam go codziennie!

Townsville oczu październik 2012

ERE Perez migdałów tusz składa się z olejów i wosków, a nie wody i alkoholu, więc nie będą podrażniać tych z wrażliwości. Jest odporny na rozmazywanie i daje rzęsy błyszczącą, kępy wolne wykończenie.

Dzień Kobiet maj 2011

Naturalne składniki są nowe Buzz w tuszu do rzęs. Kochamy odżywcze i pielęgnacyjne składniki takie jak otrębów ryżowych, olej migdałowy i olej słonecznikowy.

Ere Perez Naturalny olejek migdałowy Mascara w kolorze czarnym, pachnie boskie.

Tv tydzień sierpnia, 2011

Jest to całkowicie naturalne. Na moim blogu, próbowałem wielu różnych tusze do rzęs, ale ta jest wykonana z naturalnego oleju migdałowego i jest absolutnie piękne. To działa naprawdę dobrze.

Zielona Lifestyle Awards październik 2012

Zwycięzca: Ere Perez Olej migdałowy Tusz na bazie oleju migdałowego i innych ekstraktów roślinnych, ten tusz jest odżywczy, długotrwała i odporna na rozdarcia. Unikanie szkodliwych petrochemicznych, testów na zwierzętach lub praca dzieci Ere Perez rzęs jest etyczne must-have.

naturalne Mascaras

naturalne Mascaras
  1. Łatwy w użyciu z giętkiego pędzla do nakładania ekspertów. Zawsze stosuj jako ostatni krok w rutynowych makijażu.
  2. Wystarczy zanurzyć różdżkę do pojemnika, wytrzyj nadmiar tuszu na obręczy i zastosować w pociągnięciami w górę do spodu rzęs. Zastosuj kilka warstw budować kolor na górę rzęs oraz pojedynczą warstwę na dnie.
  3. Nałożyć na brwi do kształtu ich ruchami w górę, a następnie wyprostować górną linię.
  4. Usuń maskary ze słodkim olejkiem migdałowym.

woda

Aloes (Barbadensis) Gel

Aloes jest rośliną, pełne witamin, minerałów, enzymów i aminokwasów egzogennych. Jest to naturalny Dotleniacz (rysunek i trzymając tlenu do skóry).

PVP

Ten składnik jest polimerem, który jest również stosowany jako dodatek do żywności. Używamy go jako agenta filmowego dla naszego żelu maskary.

celuloza Gum

Ten komponent roślina jest podstawowym składnikiem błonnika w roślinach. Jest on również stosowany jako emulgator w kremach.

Gliceryna

Gliceryna jest alkoholem bazie cukru i środek pochłaniający wilgoć, który występuje naturalnie w tłuszczach roślinnych.

Panthenol (witamina B5)

Formularz alkohol kwasu pantotenowego. W kosmetyce, pantenol jest środek pochłaniający wilgoć, zmiękczający i nawilżający.

Sorbinian potasu

Przede wszystkim stosuje się do hamowania wzrostu drożdży.

RELATED POSTS

Comments are closed.