Palatab

Laserowe usuwanie paznokieć grzyb …

Laserowe usuwanie paznokieć grzyb ...

Czy Twoje paznokcie lub paznokcie kruche, zagęszczony, mają białe plamy lub są żółte?

Aż do nadejścia lasery modulowane dobrocią, tylko dwie możliwości leczenia brzydki paznokieć grzyb były chirurgiczne usunięcie paznokcia lub bardzo toksyczne leki na receptę. Które mają bardzo niebezpieczne skutki uboczne, a ze względu na ich wysoki poziom toksyczności dla wątroby, wymagają częstych badań krwi. Te dwie inne opcje terapeutyczne mają bardzo niski współczynnik sukcesu, nie wspominając o bólu, czas gojenia i zagrożenia dla wątroby, podczas gdy leczenie laserem nie ma żadnej z nich. Możesz natychmiast powrócić do normalnej aktywności.

Lasery są najbezpieczniejszym sposobem na wyleczenie paznokci i paznokieć grzyb.

Nasz FDA Made in USA lasera Q-switch można efektywnie i skutecznie leczyć zakażenia grzybicze paznokieć w zaledwie 2:59 zabiegów. Laser delikatnie przenika do paznokci i paznokci łóżko, pozostawiając otaczające tkanki praktycznie nienaruszona. Wyeliminuje to zakażenie grzybicze i pozwolić organizmowi na rozpoczęcie produkcji nowego zdrowego paznokcia, która będzie rozwijać się czyste, jasne i zdrowe. Proszę pamiętać, że może normalnie trwać do 6 do 12 miesięcy przez cały paznokieć zastąpić się, ponieważ paznokcie rosną w znacznie wolniejszym tempie niż paznokcie.

Często Zadawane Pytania

Czy zabieg boli?

Zdecydowana większość ludzi nie odczuwa bólu ani dyskomfortu. Niektórzy pacjenci odczuwają lekkie ciepło lub może czuć się bezbolesne przystawki w trakcie leczenia. Nie ma potrzeby stosowania postaci leku bólu lub znieczulenia.

Czy będzie okres zwrotu?

Nie, do tej pory nie ból lub dyskomfort była opisywana po leczeniu. Można natychmiast wznowić normalną aktywność.

Jak długo trwa leczenie?

Czas zmienia się od klienta do klienta ze względu na liczbę gwoździ, które są leczone. Wstępne konsultacje i leczenie może trwać od 20 do 40 minut.

Czy mogę nosić lakier do paznokci lub dostać pedicure po zabiegu?

Tak, z wyjątkiem dnia leczenia (ów). Będziesz jednak musiał wyrzucić Obojętnie Polski, który został użyty na gwoździu (ów), który ma na nich grzyb, albo będziesz reinfeko- wania swoich nowych poddanych łożysk paznokci. To jest zawsze dobry pomysł, aby mieć wszystkie paznokcie narażone, tak aby dokładnie zbadać łożysk paznokci można wykonać podczas konsultacji, zapewniając, że wysoce zakaźną grzyba paznokci nie rozprzestrzenił.

Brak planów na ubezpieczenie zdrowotne nie obejmują leczenie grzybicy paznokci lub paznokieć, ponieważ uważa się, kosmetyczna. Dla Państwa wygody akceptujemy najbardziej popularne karty kredytowe, karty debetowe, pieniędzy rozkazy i czeki.

Ile kosztuje zabieg laserowy?

Laserowe leczenie nie wymaga badania krwi lub regularne wizyty u lekarza w celu sprawdzenia uszkodzenia wątroby jak w przypadku leków na receptę leczenia, co w połączeniu z aktualną receptę, można uruchomić cię w tysiącach. Ponieważ żaden, co jest potrzebne, aby skutecznie leczyć paznokciem lub paznokieć z naszego lasera, to czyni nas bardzo przystępne. Zadzwoń, aby umówić się bezpłatne konsultacje (248.764.3131) lub napisz do nas

Przed i po

Wycena Podsumowanie:

 • 1-2 paznokcie $ 225
 • 3-5 paznokcie $ 325
 • 6-10 Nails $ 525 (plan płatności jest dostępny)

Koszt ten obejmuje do trzech zabiegów. Wszelka dodatkowa obróbka potem będzie 100 $ za leczenie. Wszystkie opłaty są płatne w dniu doręczenia.

Przed każdym zabiegiem

 • Oczyścić paznokci i usunąć wszelkie ślady paznokci i sztucznych paznokci.
 • Za pomocą maszynki do przycinania paznokci paznokci, jak tylko pojawi się nowy przyrost.

Wskazówki dotyczące zapobiegania zakażeniom paznokci

 • Skarpetki muszą być zmieniane codziennie.
 • Właściwa konserwacja obuwia jest kluczowa. Buty powinny być czyste w środku z dużą ilością czasu do wyschnięcia. Buty, które powodują nadmierne pocenie się nie jest zalecane i należy go unikać.
 • Po osuszeniu stóp po prysznic lub nożnym praniu, należy wysuszyć każdy palec osobno i dokładnie w celu zapewnienia suchości.
 • Odpowiednie obuwie dla działalności tj klapki, sandały, buty do pływania są niezwykle ważne, gdy w szatni, klubów sportowych, prysznice publiczne lub basenach.
 • Jakiekolwiek buty noszone, które nie są sanitizable albo z bielonej lub mydłem anty-grzybicze należy wyrzucić lub reinfekcja jest wysoce prawdopodobna.
 • Upewnij się, że wszystkie narzędzia, których używasz na paznokcie, oba paznokcie i paznokcie są odpowiednio oczyszczane i dezynfekowane z fungicydu rozwiązanie, które jest wykonane na narzędzia do paznokci (można znaleźć w większości sklepów kosmetycznych lub on-line). Właściwa dezynfekcja wymaga moczenie przez co najmniej 10 minut w roztworze. Pliki Gwoździe są narzędzia jednorazowego użytku i nie należy używać pilnik (od jednego do drugiego paznokcia) po tym, jak zostały wykorzystane na gwoździu z grzybem. W razie wątpliwości należy ją wyrzucić!

© 2016 – Xink, LLC.

RELATED POSTS

 • Laser Skuteczność paznokieć grzyb

  Jednak Vicks stała się również bezpośrednio związane z grzybem paznokieć i roszczenia, które może pomóc pozbyć się tego uciążliwego problemu. To wciąż dla niektórych dyskusja, jak to działa,…

 • Laser Skuteczność paznokieć grzyb

  Paranoychia lub grzybica paznokci są najczęściej postrzegane w zakażeniach paznokieć grzyb. Chociaż łagodne zakażenie we wczesnym stadium może powodować niewiele ma dyskomfort, a jedynymi…

 • Nail grzyb traktowania – paznokieć …

  Skutecznego leczenia infekcji grzyba paznokci z naszego miejscowego grzyba paznokci śmietaną za jedyne 23,95 W ostatnim produkcie, który zniszczyć paznokieć grzyb . za rozsądną cenę. Zabieg ten…

 • Strona główna zadośćuczynienie za paznokieć grzyb, obieranie środków stóp.

  Warunki To narazić Cię na ryzyko Zakażenia są bardzo częste, zarazy, a czasami dziedziczne. Są powszechne, ponieważ grzyb, który powoduje tych zakażeń jest wszędzie i może zarazić nikogo,…

 • Jak pozbyć się paznokieć grzyb …

  Paznokieć grzyb dotyka do 8% dorosłych. Początkowe objawy to żółknięcie i pogrubienie paznokci. Gdy warunek rozwija się stan zapalny, powoduje obrzęk palców i paznokci kruszy. Paznokieć grzyb…

 • Jak pozbyć się paznokieć grzyb, pozbyć się paznokieć grzyb.

  Grzyb paznokieć, znany klinicznie jako „grzybicy” jest brzydki i kłopotliwe i może spowodować pękanie, rozszczepianie, a nawet całkowitą utratę paznokieć. Dobrą wiadomością jest to, że…

Comments are closed.