Palatab

Laserowa Depilacja twarzy, najlepiej …

Laserowa Depilacja twarzy, najlepiej ...

Zrozumieć Zarost

Niechciany zarost u kobiet często pojawia się na górnej wardze, brodzie i po bokach twarzy. Zanim zdecydujesz się na właściwej metody usuwania najpierw ustalić, że przyczyną wzrostu włosów nie jest hormonalne. Jeśli występują zaburzenia wzrostu włosów na twarzy lub w tych obszarach, jeśli włosy są bardzo grube, należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyn przed rozpoczęcia reżimie usuwania.

Depilacja laserowa może osiągnąć dobre rezultaty

Co warto zwrócić uwagę przed rozpoczęciem leczenia

Przed rozpoczęciem leczenia, należy skonsultować się z lekarzem, aby ustalić, czy jesteś dobrym kandydatem do depilacji laserowej. Warto również upewnić się, że dana osoba traktuje cię (czy jest to lekarz, pielęgniarka lub licencjonowany estetyk) jest doświadczony. Trzy najważniejsze pytania, które należy zadać podczas konsultacji są:

 • Czy jesteś właścicielem lasera lub wynająć? Jeżeli lekarz posiada laser, który mówi mi, że mają wysoki poziom zaangażowania i doświadczenia.
 • Ilu pacjentów czy leczyć?
 • Jakich wyników można się spodziewać?

50-70% ogólnego zmniejszenia włosy po 3 zabiegi

Chociaż laserowe usuwanie zarost często jest zapowiadane jako stałe, zmniejszenie o 50 procent do 70 procent po trzech zabiegach przeprowadzono sześć tygodni od siebie, jest bardziej realistyczny. Na obszarach, na twarz, zabiegi konserwacyjne są zwykle konieczne do całkowitego usunięcia. W zależności od tego jaka część kraju, w którym mieszkasz, opłaty za depilacji laserowej powinny wynosić od $ 150 do $ 350 per obszaru twarzy.

Elektroliza

Elektroliza wykorzystuje niskopoziomowe elektrycznej do zabijania mieszków włosowych. Na plus, wyniki trwać dłużej niż woskowanie i depilatory. Jednakże, proces ten może być czasochłonne i kosztowne. Znalezienie renomowanego lekarza ma kluczowe znaczenie, ponieważ elektrolizy wykonane nieprawidłowo może powodować blizny. Przed rozpoczęciem leczenia, należy poprosić o referencje od poprzednich klientów i upewnij się, że nowa igła jest używany dla każdej sesji. I ogólnie polecam elektrolizy dla kobiet z białym lub bardzo jasnych włosach i dla kobiet, które mają obszary o pojedynczych włosków.

Kremy do depilacji

Kremy do depilacji rozpuszczenia włosów u podstawy mieszków. Są one idealne do rozległych obszarach (takich jak nogi), ale może być problematyczne, gdy stosowany na twarz, ponieważ podrażniają skórę i zwykle nie usuwają wszystkich włosków. Na plus, kremy do depilacji są rozwiązaniem stosunkowo niedrogie. Średnich wyników będzie trwać przez jeden do dwóch tygodni.

Woskowanie

Woskowanie jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań wśród swoich pacjentów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to skuteczna metoda usuwania włosów na górnej wardze i cienkiej sierści na boku twarzy, ale nie jest to zalecane dla obszaru podbródek, gdzie włosy są bardziej gruboziarnisty. Powiększający może być również problematyczne dla ciemniejszych karnacji kobiet, którzy czasami wystąpić przebarwienia z powodu podrażnienia i stany zapalne. W zależności od rodzaju włosów trzeba, woskowanie wyników powinien wynosić od dwóch do sześciu tygodni.

Chodzę na siłownię i regularnie używałem maszynki do golenia moją klatkę piersiową i brzuch. Było to dość czasochłonne i włosy odrosły naprawdę szybko. Wtedy odkryłem depilacji laserowej i jestem uzależniony. To oszczędza mi tyle czasu i zawsze jestem gotowy uderzyć na siłownię, a nie jak wcześniej, kiedy miałem zamiar do niego, więc nie mam wystarczająco dużo czasu, aby golić wcześniej. Po kilku latach po prostu znudziło golenia. Jestem profesjonalnym rowerzystą i bezwłose ciało jest po prostu koniecznością dla mnie. Klatki piersiowej, brzucha, nóg, pleców – woskowanie wszystkie te obszary, w regularnych odstępach czasu był nie do zniesienia, a moja skóra była podrażniona przez cały czas. Potem próbowałem depilacji laserowej i szczerze mówiąc, nie wiem, jak żyłem bez niego wcześniej. Po kilku sesjach zwyczajnych, po prostu muszę iść teraz do konserwacji. Moje włosy rosną znacznie wolniej i mój obszar klatki piersiowej pozostaje prawie nagi przez cały czas!

Postanowiłem się depilacji laserowej dla moich pach jakiś czas temu. Teraz miałem 7 zabiegów, każdy w odstępie około 2 miesięcy, a ja mam zerowe mieszków włosowych w moim pachami. Nie do golenia, bez pocenia się, to niesamowite! Pierwsza procedura była zdecydowanie najbardziej bolesne, ale każdy nowy był lepszy. Po prostu trzeba używać dużo kremu paraliżujący, może niektórzy lodu opakowaniach po zabiegu. W sumie, wyniki są całkowicie warto! Byłem bardzo zaniepokojony, że procedura depilacja laserowa byłaby bolesna i ciągle odkładając go na zawsze. Robiłem wiele badań, o których laser byłby najlepszy na przetwarzanie moich pach i ostatecznie zdecydował o Aleksandryty lasera. Miałem pierwszą sesję w zeszłym tygodniu i wszystko było zaskakująco wygodne. Lekarz powiedział mi, że muszę w sumie 6 sesji, aby usunąć wszystkie włosy od moich pach i nawet dał mi naprawdę dobrą ofertę. Jestem już myśli o innych obszarach będę zrobili następny!

Jestem pochodzenia bliskowschodniego i zawsze miałem gęste ciemne włosy na moich ramionach, odkąd moich młodzieńczych lat. Golenie było zbyt dużo pracy i stosując kremy do depilacji drażnił moją skórę, a czasami skończył rodzaju nierówne … Potem moja siostra, która nie miała ten sam problem próbowałem depilacja laserowa, a wyniki były fantastyczne! Następnym razem poszła, wzięła mnie ze sobą i byłem w stanie pozbyć się wszystkich moich ramion włosy po kilku zabiegów! Nie mogę powiedzieć, jak bardzo cieszę ramiona włosy mniej. Jeśli myślisz o depilacji laserowej i po prostu nie może mieć ostatniego kroku, daję słowo. Martwiłam się o bólu na początku, ale procedury wykorzystują te dni nie są bolesne w ogóle, zwłaszcza z całą śmietanką paraliżujący. Zrób sobie przysługę i dać depilacji laserowej spróbować. To sprawi, że twoje życie jest o wiele łatwiejsze.

Mam dość z golenia nóg każdego dnia. Mieszkam w słonecznym klimacie, a ja nosić spódnice do pracy przez cały czas, więc golenie moje nogi naprawdę była moja codzienność. Dlatego zdecydowałem się na laserowe usuwanie włosów, procedura była trochę niewygodne i wydawało się drogie w pierwszym, ale cały czas mogę zapisać się teraz codziennie rano jest bezcenne! Zacząłem z depilacji laserowej kilka lat temu. Mam dużo włosów i żaden z regularnych zabiegów pracowali dla mnie. Golenie drażnił moją skórę, woskowanie spowodowanych wrastających włosków itd Po kilku latach depilacji laserowej głównie na nogach, moje włosy ledwo rośnie w tych obszarach. Jest jeszcze niektóre z nich, ale jest znacznie mniej i wolniej rośnie sposób. Więc jeśli masz grube włosy, daj Depilacja spróbować, nie pożałujesz.

Moja żona zawsze narzekali na plecach włosami iw pewnym momencie po prostu dość. Cóż, muszę przyznać, że coraz tylną włosy Laserowana off był świetny pomysł. Nie tylko wygląda nieporównywalnie lepiej, ale to o wiele bardziej komfortowe przez lata! Laserowe usuwanie włosów na plecach był najlepszy kiedykolwiek wydane pieniądze! Byłem trochę wstydzi się pokazać moje plecy, odkąd byłem nastolatkiem. Wszystko w rodzinie, mój tata i jego ojciec obaj mieli dużo włosów, a to nigdy nie było to nic wielkiego dla nich. Ale to był inny czas dla nich, nikt tak naprawdę nie zależało wtedy. Mając bezwłose tyłu jest po prostu teraz standard. Więc jeśli masz ten sam problem, po prostu go Laserowana się, że to lepsze niż woskowanie! Chodzę do siłowni często i owłosione powrotem już nie wchodzi w grę. Kiedyś miałem dużo włosów na plecach i musiałam nosić T-shirt przez cały czas. To było niewygodne, spocony i bardzo niehigieniczne. Próbowałem woskowanie, ale włosy odrastają po prostu zbyt szybko. Laserowe usuwanie włosów jest najlepszym rozwiązaniem dla mnie. Wydawało się trochę drogie w pierwszym, ale rezultaty po prostu trwać wiecznie, więc jest to całkowicie godne!

Miałem brodę i szyję obszar Laserowana się i nie żałuję go na chwilę. Procedura była trochę niewygodne, ale wyniki są całkowicie warto. Po 5 zabiegów to prawie nie ma, więc teraz po prostu muszę wrócić do konserwacji. Moja skóra jest znacznie gładsza i po prostu czuje doskonałe! Odwiedziłem kilka różnych miejsc, aby uzyskać depilacja laserowa zrobione, i zawsze było to dobre doświadczenie. Niektóre obszary ciała może być bardzo uparty, ale zwykle po 2 sesjach mogłam już zobaczyć różnicę. Mojej okolicy szyi kiedyś bardzo podrażniona po Ogoliłem i depilacja laserowa była idealnym rozwiązaniem. To trwa bardzo długo, nie trzeba męczyć się z zakupem żyletki cały czas i podrażnienie nie ma! Pierwsze depilacji laserowej na twarzy może być trochę bolesne, ale to po prostu warto. Wrastające włosy zawsze był dla mnie wielki problem i laserowe był to jedyny sposób, aby pozbyć się tych. Robiłem go na chwilę teraz i nigdy nie wrócić do regularnego golenia!

Zawsze chciałem się depilacji laserowej – Jestem byłego zawodnika, ciągłe golenie było niezwykle czasochłonne, a czerwone znaki codziennie po Ogoliłem – po prostu żenujące. Ostatnio mój kuzyn dostał leczenie laserowe usuwanie włosów na jej okolice bikini, a po tym jak zobaczyłem wynik, byłem zachwycony. Musiałem zrobić wiele badań, ale było warto. Zabieg sam w sobie był trochę niewygodne, ale nie do zniesienia ból. Wyniki są świetne i nie mogę być szczęśliwsza. To było moje pierwsze doświadczenie czasu z depilacji laserowej i jestem zadowolony z rezultatów. Moje włosy, a moja skóra jest dość ciemno, więc nie martwiłem się na początku, że leczenie nie wystarczy dla wszystkich pigmentu, ale to działało idealnie. Zrobiłem moich pach i okolic bikini. Procedura jest jak gorący ostrą igłą, nie bardzo wygodne, ale nic nie mogłem poradzić. I teraz, że jest lato, nie trzeba tracić czasu na codzienne golenie! Czytałem wiele opinii przed Dostałem leczenie laserowe usuwanie włosów wykonany na moim okolic bikini. Jestem uczciwa karnacji blondynka, i wiedziałem, że to dobra rzecz, ponieważ im mniej pigmentu, łatwiejsza procedura będzie. Byłem jeszcze trochę boi się jednak, bo mam dużo włosów, nawet w strefie bikini. Ale wszystko poszło zaskakująco dobrze – to dopiero po mojej pierwszej wizyty i Już widzę ogromną różnicę!

Firma

Zasoby

Strumień zdjęć

© Prawa autorskie 2016 Przewodnik pacjenta

RELATED POSTS

 • Depilacja laserowa – 91% warto …

  *Nie uwzględnia Niepewny Depilacja laserowa to zabieg, który wykorzystuje lasery do kierowania korzenie włosów pod powierzchnią skóry. Choć nie jest to gwarancją trwałe, większość nie…

 • Depilacja laserowa – najlepszy …

  BE FREE, BE HAIR darmo z DEPILACJA LASEROWA Inspiracją laserhairremoval.me pochodzi całe moje życie jest świadoma mojego owłosienia. I nie, nie jestem nadmiernie reagować. Mając owłosienia i…

 • Depilacja laserowa – Ethnic skóry …

  Louis Silberman, prezes i założyciel Narodowego Instytutu Laser Medycyna estetyczna specjalistów twarz szeroką gamę problemów w połączeniu z różnymi odcieniami skóry i typów. Kluczem do…

 • Laserowa Depilacja Atlanta, usuwanie mieszek włosowy.

  Dlaczego Depilacja laserowa? Średnio, Amerykanie spędzają 38 minut dziennie wełną. Annualize ten czas i spędzić ponad 230 godzin rocznie, woskowanie, golenie, wyrywanie i inaczej primping….

 • Depilacja laserowa dla uszu …

  Uszy są chyba ostatnie miejsce chcesz zobaczyć bezpańskich włosy. Na szczęście dla ciebie, nie trzeba się martwić o to znacznie dłużej. Laserowe usuwanie włosów w uszach to skuteczny zabieg,…

 • IPL vs Depilacja laserowa IPL usuwanie włosów w domu.

  Wybór stałą procedurę usuwania włosów jest znacznie bardziej skomplikowana z wielu rozwiązań dostępnych na rynku. Pacjenci muszą rozważyć plusy i minusy między IPL (intensywne światło…

Comments are closed.