Palatab

LaserHQ – Odmładzanie skóry …

LaserHQ - Odmładzanie skóry ...

Jacob Rispler MD

Przez ponad 35 lat, Laser HQ został dostarczanie wspaniałe rezultaty pacjentom w Orange County, Los Angeles i Inland Empire. Zawsze na krawędzi natarcia lasera i technologii RF, nasza rada certyfikat dermatolodzy mogą odmłodzić uszkodzoną skórę na prawie każdy odcień skóry, aby skutecznie usunąć ślady blizn trądzikowych, starzenie, luźnej skóry, worków pod oczami, zmarszczki, drobne linie i słońce ekspozycja.

Z ponad 35-letnim doświadczeniem, naszym pokładzie kwalifikowanego dermatologa i niezrównanej umiejętności w dokładnie analizując swoje potrzeby i stosując najnowszą zaawansowaną technologię laserową i RF, aby poprawić swoje problemy skórne. Wyniki są często porównywalne z operacją, ale pociąga za sobą wypełniaczy, żadnych zastrzyków i bez przestojów.

Jesteśmy specjalizuje się w dostarczaniu pacjentom ze wszystkimi odcieniami skóry i typów dramatyczne wyniki poprzez małoinwazyjne, szybkich i niedrogich zabiegów. Czy jesteś zaniepokojony blizny potrądzikowe, zniszczenie słoneczne, linie i zmarszczki, fałdy nosowe lub innych problemów, jesteśmy gotowi pomóc. Wiele razy, nawet pojedynczy zabieg można rozwiązać lub znacznie poprawić problem, który jest przechowywany przed wygląd i samopoczucie najlepiej.

RELATED POSTS

Comments are closed.