Palatab

Laser Grzybica paznokci Leczenie …

Laser Grzybica paznokci Leczenie ...

Czym jest Clearsteps Grzybica paznokci Leczenie?

"Clearsteps" Leczenie grzybicy paznokci jest rewolucyjnym oznacza leczyć infekcje grzybicze paznokci, u pacjenta z dziećmi, szybki i skuteczny sposób, wykorzystując Nd: YAG laser światło.

Laser ma wpływ na zdrowe tkanki i zdrowego paznokcia będzie widoczne w ciągu czterech tygodni.

Światło lasera nagrzewa się równomiernie na całej głębokości dotkniętego paznokci i skóry, tkanek, skutecznie osłabia i zabijając pasożytnicze grzyby, które zainfekowany paznokieć.

Jak ClearSteps działa?

Głębokie, ogrzewanie impulsu profil łożyska paznokcia stymuluje zabijanie pasożytniczego grzyba. Naturalny wzrost i procesy odpornościowe organizmu są wówczas w stanie przywrócić gwóźdź do stanu dziewiczego. W porównaniu z tradycyjnymi sposobami, na działanie światła laserowego równomiernie w tkance i nie podlegają ani w granicach dyfuzji chemicznej, tak jak na miejscowe lub indukcja hepatotoksyczny skutków ubocznych, tak jak w przypadku leków doustnych.

Procedurę tę można prowadzić w trzech krokach:

Krok 1: File dół paznokcia. W wyniku grzybica paznokci (zakażenie grzybicze paznokci) gwóźdź będzie się zdeformować i zarośnięte, może również zagęścić. Złożenie dół paznokcia światła laserowego pozwala w pełni wniknąć w miejscu leczenia.

Krok 2: Podawać Nd: YAG impulsy w kole obejmującego cały paznokieć. Nieco pokrywają belkę tak, że gwóźdź jest całkowicie overed. Pacjent powinien czuć uczucie ogrzewania całej paznokci.

Krok 3: Docelowego Nd: YAG impulsów laserowych na całym obwodzie łożyska paznokcia i wokół palca i palec. Często pasożytnicze grzyby pracował drogę niż łożyska paznokcia i musi być eliminowane we wszystkich tkanki otaczającej paznokieć, aby zapobiec nawrotowi.

Leczenie zazwyczaj prowadzi się cztery razy w odstępach tygodniowych. Wszystkie paznokcie powinny być traktowane, podczas każdego leczenia, na wszelki wypadek. Światło lasera może również skutecznie leczyć grzyba, który zakażonej tkanki skóry.

Nd: YAG gwóźdź wnika skutecznie bezpiecznie i równomierne ogrzewanie łożyska paznokcia do odpowiedniej temperatury, która prowadzi do eliminacji tych grzybów atakujących i przywrócenia paznokcia.

W ciągu 12 miesięcy pacjent ten został całkowicie usunięty z ciężką grzybicę tylko z wykorzystaniem lasera Fotona.

Dlaczego Fotona Linia Lasery poprzez Beehive Solutions, idealny dla ClearSteps?

Profil impulsu, szybkość i moc laserów w linii Fotona pozwalają paznokcie pacjenta do traktowane szybko i skutecznie. Niezrównana szybkość sprawia, że ​​procedura wygodna i pacjenci mogą być w drodze do korzystających zdrowe, estetycznym paznokcie bez niebezpiecznych skutków ubocznych związanych z leków przeciwgrzybiczych.

Wyjątkowe zalety ClearSteps dla Ciebie i Twoich pacjentów

ClearSteps Grzybica paznokci Leczenie jest najbardziej skuteczne i najmniej inwazyjne leczenie infekcji grzybiczych paznokci. Zabieg jest bardzo szybkie i łatwe do wykonania i ma niezrównaną wskaźnik sukcesu leczenia w porównaniu do tradycyjnych metod. Ważną zaletą tego sposobu jest to, że leczenie ClearSteps nie doustne leki lub chemikalia stosowane. W związku z tym, nie ma żadnych niebezpiecznych efektów ubocznych, ponieważ nie są z tradycyjnych metod. ClearSteps jest najbardziej przyjazny dla pacjenta i nieinwazyjne leczenie grzybicy paznokci.

Pierwsze kroki z ClearSteps

Łatwo jest zacząć oferować ClearSteps Leczenie grzybicy paznokci do swoich pacjentów. Szkolenie w ClearSteps znajduje się w Wielkiej Brytanii w jednym z naszych regionalnych klinik referencyjnych

Szkolenie jest dostępne jako danie samodzielne lub jako część pakietu przy zakupie Fotona ClearSteps laserowych. Po treningu będzie można pewnie w leczeniu zakażeń grzybiczych w naturalny sposób.

Obecnie coraz większa liczba badań i prezentacji demonstrujących skuteczność leczenia i laserowej obróbki laserowej clearsteps grzybica paznokci z brodawki.
Kontynuuj tutaj, aby pobrać te badania w celu sprawdzenia.

Kontynuuj tutaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Wprowadzenie Laser grzybicy paznokci może poprawić linię przychodów i zyskuTwójPraktyka lub klinice

Wybierz tutaj. Znajdź obróbki laserowej kliniki blisko Ciebie

RELATED POSTS

 • Nail Laser Fungu Leczenie Encino …

  NAIL LASER FUNGUS (grzybica paznokci) LECZENIE grzybem paznokci, medycznie dalej jak grzybica paznokci i grzybica unguium jest częstym schorzeniem, które często objawia się najpierw na białej…

 • Laser Leczenie paznokieć grzyb, bolesnego paznokieć grzyb.

  Plan Leczenie paznokieć grzyb Kompleksowe podejście do leczenia grzybicy paznokci: oczyszczenie, laser, leki i zapobieganie. Jest dobrze ustalonym faktem w środowisku medycznym, że nie…

 • Dystrofia Leczenie paznokci kruchych …

  Wady Nail Duchenne’a Suche, łamliwe paznokcie ponieść kredowe smugi, gdy styka się z twardych powierzchni Gwoździe są niestabilny i „rzucić” na codzień Paznokcie, które podzielone wzdłuż,…

 • Nail Grzyby paznokci stóp leczenie, leczenie laserem grzyb.

  Jeśli cierpi na paznokieć grzyb, można się zastanawiać, jakie są dostępne dla Ciebie opcje leczenia grzyba paznokci. Wielu naszych pacjentów walczą z problemem paznokieć grzyb. Istnieje kilka…

 • Laser do pielęgnacji paznokci, Grzybica paznokci …

  Długi Pulsed 1064 Laser Leczenie Nail klirens (Grzybica paznokci) * Zapewnia jaśniejsze i zdrowsze Patrząc Gwoździe z szybkiego i bezbolesnego leczenia vertually Nowa technologia diod wyznacza…

 • Laser Leczenie paznokieć grzyb …

  Możemy traktować paznokcie? Jaki jest FootLaser? PinPointe FootLaser Jest to zabieg, którego używamy do leczenia paznokieć grzyb. Jest to opatentowana laser zaprojektowany specjalnie dla…

Comments are closed.