Palatab

L4 L5 S1, L4 L5 lędźwiowego kręgosłupa.

L4 L5 S1, L4 L5 lędźwiowego kręgosłupa.

powrót niski leczenie bólu obejmuje więcej niż jeden mięsień jest napięty. Seria napięte mięśnie są zaangażowane. Korekcja mięśnia lędźwiowego jest podstawowym elementem leczenia bólu lędźwiowo. Chiropraktyka korekty, zewnątrzoponowego zastrzyki i akupunktura nie przedłużać napięty mięśnia lędźwiowego. Masaż nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich załączników mięśnia lędźwiowego. Aktywny Isolated Stretching (AIS) ma najlepszą metodę otwierania mięśnia lędźwiowego. Terapeuta wspierana psoas rozciągnięcie w AIS wiąże klienta r ​​twarzą w dół na stole i silnej terapeuty ciągnąc nogę w górę – oddzielające przestrzeń między zbiegu ud i miednicy (patrz zdjęcie poniżej: powrót wykonuje psoas ). Docelowa psoas mięśni leży do przodu miednicy ale przywiązuje do lędźwiowym vertabrae (L3, L4, L5, S1). Zaciśniętym psoas mięśni będzie ciągnąć w dół na krążkach L4, L5 i S1, ciśnienie to działanie powoduje bóle krzyża.

Po klient otrzymał AIS wspomaga rozciąganie dla psoas, klient będzie nauczał samodzielne stosowane psoas odcinek, ale psoas przedłużenie początkowo wymaga pomocy wykwalifikowanego terapeuty. Self-zastosowane odcinek będzie utrzymywać otwarty lędźwiowego ale nie otworzyć go na początku. We wczesnych fazach ożywienia, klient może zrobić to samo-lędźwiowego rozciągliwości zastosowano dwa lub trzy razy dziennie, aby utrzymać je otwarte.

L4 L5 S1 masaż nie będzie działać. AIS będzie działać.

Kwestie L4 L5 S1 obejmować zaostrzona mięśnia lędźwiowego. Na L4 L5 S1 masaż być korekcyjne, masaż musi być w stanie w pełni naprawić lędźwiowego. Jednak psoas nie można otworzyć poprzez głęboki masaż tkanek. Niektórzy masażyści mają techniki próbuje otworzyć lędźwiowego, ale jest to mięsień, który musi być rozciągnięty. techniki masażu są nieskuteczne, ponieważ psoas ma tak wiele załączników do kręgów, że jest niemożliwe, aby masować każdy załącznik. Ponadto psoas leży głęboko wewnątrz żołądka. Jest zbyt głęboko wpływa z masażem.

L4, L5, S1 Low Back Pain Treatment

Przepuklina Agregaty wybrzuszenie płyty zwyrodnieniowa płytę w dolnej części pleców

Powrót chirurgia lub terapia AIS?

Podejście chirurgia powrotem teorię, że jeśli na płycie wokół L4. L5 lub S1 jest połączony, albo ogoleniu, wówczas zmniejsza ból, ponieważ wysunięcie płyty podrażnienia nerwu. Niestety, teoria ta nie odnosi się dlaczego płyta wystaje. Podejście AIS twierdzi, że zaostrzone psoas jest główną przyczyną L4 L5 S1 bólem krzyża. Jeśli psoas zostaje wydłużona do normalnej pozycji, dysk będzie zachęcać do ślizgania się z powrotem do środka kręgosłupa.

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

23 Responses to L4 L5 S1 leczenie niski ból pleców i mięśni psoas

Mam L4-L5 rozproszone postawę. I odzyskano tylko 60% do fizjologicznego terapii. Jakie ćwiczenia powinienem kontynuować zrobić, aby znormalizować swoje ciało?

Mike Castillo mówi:

Wydawało się, że naprawdę fajne. Jestem 42 yr budowa ol pracownik, który grał wszelkiego rodzaju sportów jak dziecko, aż do liceum. Mam złe s1 L4 i L5. I niedawno miał mój 2nd zewnątrzoponowe strzał i mam zamiar naprawdę działa na strengthing mój rdzeń więc szukam dobrej rutyny i kilka dobrych odcinków, aby utrzymać ten okropny ból z dala. Niedawno widziałem w internecie, że wisienką obszarowi co godzinę na 15 minut to dobrze zrobić.

James bell mówi:

Czy masz wideo mogłem kupić. Muszę L4 i L5 wystających rozdarcie S1. Chciałbym kupić film, aby spróbować tych odcinkach, zanim pójdę na operację. Nie chodzę za około rok. Główne ból w pachwinach pośladków duży palec u nogi i dolną część pleców. W bardzo szorstki kształcie. Zyskały 20 funtów, bo nie może nic robić. Ledwo mogę stać siedzieć w moim biurze pracy dla całej mojej zmiany. Nadzieję, że można zaoferować jakąś radę. Dzięki.

Ja zwalniając film instruktażowy, który pomoże ci w L4, L5 ból dolnego odcinka kręgosłupa problemu. Będzie ona również pomóc w kompresji korzeni nerwów i bólu / mrowienie czujesz w nogach.
Proszę sprawdzić moją stronę internetową w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Seria film będzie dostępny w sprzedaży. Będą dwa filmy. Jeden na górnej części ciała i jeden na dolnej części ciała. Zarówno będzie kosztował dwadzieścia dolarów indywidualnie. I zaleca, aby zakupić zarówno górne i dolne ćwiczenia ciała.
Z poważaniem,

Mam ból dysku L4, L5 i kompresji korzeni nerwowych. Ze względu na to, obie moje nogi są coraz ból i mrowienie. Jestem w stanie chodzić lub stać przez kilka minut. Jak dostać ulgę? Co mogę zrobić?

Anthony Ohm napisał:

Nie znam nikogo w ______ lub nawet ktoś na kontynencie. Ja wychodzę z serii wideo. Możesz być powiadomiony kiedy jego dostępny jeśli dołączyć moją stronę facebook wentylatora lub moją stronę na Twitterze.
https://twitter.com/resolveyourpain
http://www.facebook.com/resolveyourpain

Jeśli okaże się, że jej pomaga, może warto rozważyć podróżowanie na leczenie.

Proszę mi pomóc, byłem w agonii i brzmi jak może masz odpowiedź! Gdzie mogę znaleźć pomoc?

Wielkie dzięki
pozwać

Anthony Ohm napisał:

Jestem przekonany, że twój ojciec znajdzie terapię AIS być bardzo korzystne. Mięśnie mogą zostać utwardzone dla seniorów. Dlatego starsi ludzie tak często doświadczają problemów fizycznych ból w całym ciele.
Wiele osób, które przychodzą do aktywnego leczenia izolowanych Rozciąganie zostały najpierw spróbował konwencjonalnych metod leczenia, które wymienione.
Terapia AIS jest najlepszym sposobem leczenia bólu mięśniowo-szkieletowego, ponieważ wydłuża mięśnie lepiej niż jakakolwiek inna forma physicalrehabilitation.
Mam nadzieję, że do zobaczenia na Hawajach w sierpniu, kiedy wrócę.

Dean Morihara mówi:

Cześć. Mój tata (89 lat) ma problemy z powrotem zwyrodnieniowych. Poszedł thru fizykoterapii, kręgarz, akupunktury, kortyzon strzałów (ostatnie trzy lata) – nie naprawdę pomogło plecach.

Czy uważasz, że terapia AIS mogłoby mu pomóc?

Jestem w Honolulu i chciałby tata do zobaczenia w sierpniu, jeśli uważasz, że terapia będzie mu pomóc.

Witam A. muarleetharan,

Mam podobne e-maile jak twoje dość często. Niestety brakuje praktyków AIS na całym świecie.
Bardzo niewielu ludzi praktykuje AIS poza Stanami Zjednoczonymi. Jeśli nikt nie jest dostępny dla Ciebie. Następnie musisz spróbować, co jest dostępne w danym regionie. Jeśli chcesz przyjść do mnie, jestem w Honolulu na Hawajach.

Z poważaniem,
Anthony Ohm

Jennylyn Dacanay mówi:

Witam panie Ohm. Nazywam się Jennylyn, mam 34 lat i mam cierpi na wypukłości płyty tylnej, L4-L5, z minimalnym brzusznej pęcherzyka Graafa sac wcięcia na około 2 lat. Czuję się tak, jakby moje ciało traci ona zwrócona codziennie walkę z ciężką backpain i obawiam się, że najgorsze jeszcze przed nami. Widziałem wideo z odcinków zrobiłeś tego człowieka na ławce i choć wiem, że wydaje się czepiać prawo do wybranej lokalizacji na uzdrowienie płytę, wydaje się fizycznie niemożliwe dla mnie, aby podnieść nogę jak sposób podniesione że Mans , Pragnę cię zobaczyć, choć nie jestem pewien, w jaki sposób …

Konstantine Stratidis mówi:

Witam panie Ohm. Nazywam się Konstantine, mam 23 lat i zostały cierpi L5-S1 przepuklina około 3 lat. Czuję się tak, jakby moje ciało traci bitwy ona zwrócona codziennie z tej przepukliny i obawiam się, że najgorsze jeszcze przed nami. Widziałem wideo z odcinków zrobiłeś tego człowieka na ławce i choć wiem, że wydaje się czepiać prawo do wybranej lokalizacji na uzdrowienie płytę, wydaje się fizycznie niemożliwe dla mnie, aby podnieść nogę jak sposób podniesione że Mans , Pragnę cię zobaczyć, choć nie jestem pewien, w jaki sposób …

[…] na nerwu kulszowego. Nasycić, ścięgna, łydki, biodrowo-piszczelowego (informatyczną) Kompania, czworogłowego i mięśni lędźwiowych wszystkich odgrywać rolę w tworzeniu nadmiernej presji całego regionu L4, L5, S1 niska […]

Scenariusz Anthony Ohm

Anthony Ohm jest specjalistą ból i terapeuta sportowy. Technika ta nazywana jest Aktywny Samodzielnie rozciągających i wzmacniających (AIS). Leczenie jest dostępny w Honolulu, na Hawajach iw Los Angeles, California AIS metoda jest bardzo korzystne dla: kwestie tarczowych, przewlekłego bólu fizycznego, bólu związanego ze starzeniem się społeczeństwa, zapalenie stawów, zapalenie kaletki, rwa kulszowa, neuropatia, choroba Parkinsona, i wiele wiele więcej. Jednak prezentujemy, czy kalekie lub zawodowym sportowcem, leczenie AIS będzie można umieścić w lepszej kondycji fizycznej niż aktualnego stanu.

RELATED POSTS

Comments are closed.