Palatab

L’Oréal skóry Perfection 15 Second …

L'Oréal skóry Perfection 15 Second ...

Jestem prawie na końcu mojego pierwszego butelkę to i myślę, ogólnie rzecz biorąc, że jest to wystarczające, ale nie niesamowite oleju oczyszczająca.

Plusy:
– Pozbywa się większości makijażu, chociaż walki z moim bardzo wodoodpornej maskary japońskiej.
– Lubię zapach osobiście.
– Nie reagują źle z mojej tłustej / kombi skóry.
– Dobre opakowanie.
– Trwa dość długo. Dostać dobrą ilość produktu za rozsądną cenę.

Wady:
– Dość niechlujny do spłukania, nawet dla oczyszczającego oleju. I zawsze kończyło się wraz z nim spływały moje ramiona i łokcie.
– Zapach jest bardzo silny.
– Czułem się jak to w lewo nieznaczne pozostałości na skórze, więc powiedziałbym, że to na pewno musi być częścią procesu jest oczyszczenie dwustopniowej zamiast stosować jako jedynego środka czyszczącego.

Wolę Clinique Take dnia wolnego Cleansing Balm lub Shu Uemura oczyszczania olejów osobiście, ale nie zawsze można uzasadnić spędzeniu £ 20 + na jednym środkiem czyszczącym i na tamte czasy czuję, że olej L’Oreal jest uzasadniona alternatywa. Chciałbym go kupić ponownie.

Miałem rozmiar próbki DHC Cleansing Oil został zdewastowany, gdy zabrakło, gdyż był to pierwszy olej czystki, jaką kiedykolwiek próbował i zauważyłem różnicę w tym, jak moja skóra świetnie wyglądał i czuł po 2/3 czasach użyciu!

Olej DHC jest bardzo trudno zdobyć blisko mnie, chyba że zakup online i TBH cena była dość nieprzyjemne, więc pomyślałem, że zobaczyć, czy mogę odebrać wersję apteka, która pracowała tak samo dobre!

Natknąłem się na L’Oreal skóry Perfection Cleansing Oil i pomyślałem, że to daje temu jako cena była wspaniała (około 8 o ile dobrze pamiętam), zapach był wielki i czytałem kilka dość niesamowite opinie!

Używam tego dość konsekwentnie około 5/6 tygodni i myślę, że będę zwracać uwagę na oleju DHC, gdy ten skończy się!

Nie zrozumcie mnie źle oczyszcza doskonale, że emulguje każdy skrawek nadrobić Mam na kilka sekund, a zapach jest piękny, ale ten olej wydaje się być tak ciężkie i trwa wiecznie spłukać. To prawie pianę, a ja nie mam na myśli mleczny płyn Wiem, że to co robią oleje, ale to jest jak gęsty olej i czasami wytrzeć zakryte ręcznikiem nadal nie ma pewności, czy nawet spłukać tego wszystkiego!

To dobry drogerii kupić, ale ja zdecydowanie nie polecam tego do przyjaciela z wrażliwą skórą. Zapach jest poważnie silny i mogę sobie wyobrazić to naprawdę irytujące czyjąś skórę i / lub oczy!

Ogólnie jestem zadowolony, kupiłem go i próbowali go za cenę myślę, że to bardzo dobra okazja, ale myślę, że na razie wolałbym zaszaleć i dostać olej DHC!

Używam tego produktu od kilku miesięcy.

To na pewno trwa długo bo jest jeszcze dużo w butelce.

Zawsze miałem skóry tłustej, ale ostatnio moja twarz rozpoczęciem patrząc suche, matowe i bez życia, więc myślałem, że chciałbym spróbować oczyszczający olej.

Po użyciu go, jestem znalezieniem moja skóra wygląda bardziej miękka i odświeżona ale ja proponuję podwójne oczyszczanie co drugi dzień albo tak. twarz może zacząć wyglądać nieco oleista po dalszego wykorzystania.

Ten produkt nie jest cudotwórcą, i wątpię, spowoduje to poszukuje modelu skóry (o ile ów w was genów). ale jej dobrze jest mieć wokół zwłaszcza w zimie i tak długo, jak jego połączeniu z innym łagodniejszego środka czyszczącego (używam St.Ives Morelowy mycia twarzy), The "oleisty" wygląd / nagromadzenie będzie minimalny.

Zmieniano 30/8/16 –
Używam zwykły olej mineralny (a obecnie z Polysorbate 80 dodanej) na chwilę teraz. Moja skóra jest o wiele szczęśliwszy. W końcu poczułem tjat olej ten był nieco zatykanie dla mnie. Ja też wolą używać wstępnie oczyścić, które jest wolne od zapachów. Olej mineralny jest również o wiele tańsze. Nie widzę mnie wracając do tego, ale mam siostrę w to, i kocha go. Jej skóra jest mniej wrażliwa niż moje. Ja zmieniłem ocen aby odzwierciedlać moje uczucia na temat tego oleju.

Używam tego jako pierwszy oczyścić. Używam około 4-5 pomp na suchą skórę i albo usunąć z ciepłym flaneli lub po prostu spłukać. Wiem, że olej mineralny nie zakłócić moją skórę i to działało dobrze, aby usunąć filtry przeciwsłoneczne i uzupełnić itp Miło to faktycznie coś, co jest łatwo dostępne w Wielkiej Brytanii. Nie muszę zamówić go na linii itp i to często na oferty / zniżki w sklepach.
I już prawie skończyłem pierwszą butelkę i odkupienia. Lubię zapach (dla mnie jest to rodzaj moreli węchu), ale podczas gdy moja skóra jest wrażliwa, to nie jest wrażliwy na zapach zwykle, i nie wydaje się być tutaj.
Moja skarga jest tylko opakowanie. Uważam pompę nieco niewygodne w użyciu / trochę irytujące i kształt butelki trudniejsze do zatrzymania w swoich rękach. Trwałych kształt butelki i regularny typ dozownika pompy byłby łatwiejszy w obsłudze. Zwłaszcza jeśli masz już tłuste ręce i potrzebują dodatkowej pompy na przykład ro usunięcia opornych tuszu do rzęs itd Ale w sumie jestem zadowolony z tego.

2 z 2 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Byłem na stałym Idealny makijaż przeszukiwanie usuwania / czyszcząco w ciągu ostatnich 10 lat! Mam bardzo wrażliwą skórę tłustą, ale do teraz (dzięki Murad !!). Najlepszym znalazłem do tej pory Clinique Take balsam dni off, ale o 21.00 Po prostu nie zawsze może sobie na to pozwolić. Postanowiłem więc mieć dobry wygląd wokół moich ulubionych butów sklep! I znalazłem to w ofercie za 4,00! Czytaj składniki widział, że olej mineralny był tam i po prostu pomyślałem ah dobrze tylko 4 w błoto, jeśli nie jest to dobre. Dobrze po 3 miesiącach używania tego każdej nocy i gołe minerały mycia później lub po prostu L’Oreal micelarny większość nocy, zdałem sobie sprawę, to jest niesamowite. I faktycznie, jak zapach i tak to robi oczy trochę rozmyte krótko ale ma wszystkie moje trzy warstwy wodoodpornej maskary off bez śladów maskary czy makijażu na podkładce podczas ćwiczeń.
Używam trzy pompy i kocham skrawek tego oleju, ja stosuje się do skóry suchej i zapisać usuwanie tuszu do rzęs na końcu, wtedy stosuje się masaż wodny w mlecznym tekstury i spłukać. To nie spowodowała zaczerwienienie lub pieczenie i nie miałem żadnych problemów odspajania które było moim zmartwieniem z olejem mineralnym. Naprawdę bardzo polecam ten olej i będę kupując coś, czego nigdy nie zrobić z jakimkolwiek innym środkiem czyszczącym.

1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną.

RELATED POSTS

 • L’Oréal Paris – Doskonałość skóry …

  Więc wygładzanie! Używam ten towar za niewiele ponad miesiąc i teraz zauważyli pozytywną zmianę w dotyku i fakturę mojej skórze. My zwykle kombinacją skóry (czasem tłustej, czasem suchy)…

 • L’Oréal Paris – Doskonałość skóry …

  Wielki nawilżający do skóry suchej! Mam takiego temperamentu skórę suchą i wrażliwą i ten krem ​​był doskonały! Używałem go zarówno rano i wieczorem (nie sądzę robią krem ​​na noc). Super…

 • L’Oréal skóry Perfection Kojący …

  Ten czyszcząco robi doskonałą robotę usuwania makijażu, co dało mi bardzo podekscytowany jak jestem przyzwyczajony do konieczności użycia chusteczki do usuwania nadmiaru fundament mojej skórze….

 • L’Oréal Perfection Skóra 3 w 1 …

  Miałem duże nadzieje na ten płyn micelarny. Miałem wcześniej przy użyciu żelu do mycia Genesis L’Oreal, który był najbardziej skuteczny do usuwania makijażu, jaki kiedykolwiek kupili, i szukał…

 • L’Oréal Magia skóry Beautifier …

  Ok ta recenzja prostu muszę pisać. Ten produkt jest najgorszą rzeczą, która dotknęła mojej twarzy. Zawsze. Mam tłustej DN 15 i najlżejszy odcień skóry był zbyt ciemny dla mnie (z jakiegoś…

 • Jak utworzyć naturalnej pielęgnacji skóry …

  produkty do pielęgnacji skóry może być głównym źródłem toksyn dla wielu ludzi. Najczęściej są pakowane i sztucznych środków chemicznych składników, które mogłyby mieć dodatni wpływ na…

Comments are closed.