Palatab

Knitting I Frezowanie Wedding Bridal …

Knitting I Frezowanie Wedding Bridal ...

Najlepszym może zrobić nadzieję, to dobrze.

Łańcuch 5 dołączyć szkiełkiem st (5 pętli łańcucha wykonane)
Łańcuch trzy * szydełka 1 dc * z * 14 razy. (15 podwójne szydełka w pętli łańcucha właśnie wprowadzony) przyłączyć się do poślizgu ul.
Ch 3 1 sł w tej samej przestrzeni * łańcucha 1, 2 sł w następną szczelinę łańcucha * powtórz od * do końca (32 szwów w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Łańcuch 4 * 1 sł w łańcuchu przestrzeni 1 * Powtórz następnego łańcucha od * do końca (32 szwów DC w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Ch 3 1 sł w tej samej przestrzeni * łańcucha 1, 2 sł w następną szczelinę łańcucha * (64 dc szwów w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Łańcuch 4 * 1 sł w łańcuchu przestrzeni 1 * Powtórz następnego łańcucha od * do końca (61 dc szwów w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Ch 3 1 sł w tej samej przestrzeni * łańcucha 1, 1 sł łańcuch 1 dc * powtarzać od * do końca (95 dc szwów w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Łańcuch 4 * 1 sł w łańcuchu przestrzeni 1 * Powtórz następnego łańcucha od * do końca (95 dc szwów w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Łańcuch 3. 1 sł w tej samej przestrzeni * 2 sł w przyszłym łańcuszek przestrzeni 1 * Powtórz od * do końca (96 dc szwów w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Ramię okrągła przestrzeń w następujący sposób
Łańcuch 4 * Łańcuch 1dc 1 * powtórz od * w kolejnych 8 miejsc łańcucha sprawiają 17 pojedyncze łańcuchy przegap 17 st na głównej rundzie i dołączyć powtarzając * w kolejnych 40 miejsc łańcuchowych. Dodać 17 pojedyncze łańcuchy przegap 17 st przy głównej rundzie i dołączyć powtarzając * w kolejnych 22 miejscach łańcucha. (Wykonane obowiązuje ARM) przyłączyć się do poślizgu st.
Łańcuch 4 * 1 sł w łańcuchu przestrzeni 1 * Powtórz następnego łańcucha od * do końca (93 dc szwów w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Łańcuch 4. * 2 sł w przyszłym łańcuszek przestrzeni 1, 1 sł w następną przestrzeń * powtórz od * do końca (140 dc szwów w rundzie) przyłączyć się do poślizgu st.
Łańcuch 5 w przestrzeni pomiędzy 2 i 1 dc dc (V

I) * Łańcuch 2dc 2 * powtórz od * do końca dołączyć szkiełkiem st.
Łańcuch 1 0,1 single crochet w tej samej przestrzeni I pojedynczy szydełka w następnym st. * 5 pojedynczych crochets ponad dwa łańcuchy miejsca. Łańcuch 2 * powtarzać do końca dołączyć z sl st. Zerwać.
Ramiona
Łańcuch 23 przyłączyć szkiełkiem st.
Sieć 3 1 sł w każdym łańcuchu dołączyć do TS poślizgu.
Łańcuch 4 * Panna 1 sł w następnym dc 2 łańcuchu DC 1 * Powtórz 11 razy od * do końca 1 sł w tej samej przestrzeni co łańcucha 4 przyłączenia szkiełkiem st.
Te dwa rzędy są powtarzane, aż pożądana długość rękawów.

musiał podjąć pioc z thispattern bo nie był w stanie wydrukować wzór na moim komputerze. Wszelkie wskazówki, w jaki sposób mogę dostać go w języku angielskim i beable wydrukować. Dziękuję Ci

cześć
Czy aby jeden z tych instrukcji

Zrobiłem to się wczoraj okazało się bardzo dobre
nr 5 haka
Łańcuch 5 dołączyć szkiełkiem st (5 pętli łańcucha wykonane)
Łańcuch trzy * 1 tr szydełka szydełka * z * 14 razy. (15 tr szydełka w pętli łańcucha właśnie wprowadzony) przyłączyć się do poślizgu ul.
Ch 3 1TR szydełka w tej samej przestrzeni * 2 tr szydełka w następnej przestrzeni * powtórz od * do przyłączenia się do poślizgu st.
Łańcuch 4 * 1 tr szydełka w przyszłym łańcucha Przestrzeń 1 * Powtórz od * do końca dołączyć szkiełkiem st.
Ch 3 1 tr szydełka w tej samej przestrzeni * 2 tr szydełka w następnej przestrzeni * przyłączyć szkiełkiem st.
Łańcuch 4 * 1 tr szydełka w następnej przestrzeni * powtarzać od * do końca dołączyć szkiełkiem st.
Ch 3 1 tr szydełka w tej samej przestrzeni *, 1 tr szydełka w każdej przestrzeni * powtórz od * do końca dołączyć szkiełkiem st.
Łańcuch 4 * 1 tr szydełka w następnej przestrzeni * powtarzać od * do końca dołączyć szkiełkiem st.
Łańcuch 3. 1 tr szydełka w tej samej przestrzeni * 2 tr szydełka w następnej przestrzeni * powtarzać od * do końca dołączyć szkiełkiem st.
Ramię okrągła przestrzeń w następujący sposób
Łańcuch 4 * 1TR szydełka * powtórz od * w kolejnych 8 miejsc łańcucha sprawiają 17 pojedyncze łańcuchy przegap 17 st na głównej rundzie i dołączyć powtarzając * w kolejnych 40 miejsc łańcuchowych. Dodać 17 pojedyncze łańcuchy przegap 17 st przy głównej rundzie i dołączyć powtarzając * w kolejnych 22 miejscach łańcucha. (Wykonane obowiązuje ARM) przyłączyć się do poślizgu st.
Łańcuch 4 * 1 tr szydełka w następnej przestrzeni * powtarzać od * do końca dołączyć szkiełkiem st.
Łańcuch 4. * 2 tr szydełka w następnej przestrzeni, 1 sł w następną * powtarzać od * do przyłączenia się do poślizgu st.
Łańcuch 5 w przestrzeni pomiędzy 2 i 1 tr tr szydełka szydełka (V

I) * Łańcuch 2TR szydełka 2 * powtarzać od * do końca dołączyć szkiełkiem st.
Łańcuch 1 0,1 single crochet w tej samej przestrzeni I pojedynczy szydełka w następnym st. * 5 pojedynczych crochets ponad dwa łańcuchy miejsca. Łańcuch 2 * powtarzać do końca dołączyć z sl st. Zerwać.
Ramiona
Łańcuch 23 przyłączyć szkiełkiem st.
Sieć 3 1 tr szydełka w każdym łańcuchu dołączyć do TS poślizgu.
Łańcuch 4 * Panna 1 tr szydełka w przyszłym tr tr szydełka szydełka 2 * powtórz 11 razy od * do końca 1 tr szydełka w tej samej przestrzeni, jak przyłączyć się do sieci 4 st poślizgu.
Te dwa rzędy są powtarzane, aż pożądana długość rękawów.

Im wciąż stosunkowo nowe na wzorach. co robi V

mam na myśli
nie mogę znaleźć V lub I, jeśli chodzi o szydełkowych tylko Internet V krzyżykowego

Hollie Richardson V ściegu oznacza szydełku 2 podwójne szydełka do tego samego ściegu. Zwykle mają one jeden łańcuch w środku, ale to wszystko zależy od tego, co zaproszeń wzór / wykres dla.

W przypadku korzystania z przeglądarki Google Chrome będzie oferować przetłumaczyć go dla Ciebie. Poprosiłem o tłumaczeniu i to, co mam:

Wygodny prosty sweter "mata" szydełkowane dla dziewczynek 3 – 4 lat.

Im mylić z ramienia / sleeves.i mają plamy ramię. Im przejściem do następnego rzędu. Ale mogę pominąć gdzie rękawy iść? Mają być stuched jako jeden pice? Wsparcie

Muszę powiedzieć, że tłumaczenie Google jest zabawne. Dzielnica? 14 minut? Łyżki. Na prawdziwej nuty, czy to rzeczywiście zrobić rozmiar 3 lub 4T? Również to, co ma numer 5 Hak przetłumaczyć. G, H, I? A czy ktoś ma ballpark na ile przędza jest potrzebne? Zakładam, że muszę więcej niż kilka łyżki (LOL!). Wielkie dzięki za wszelkie opinie!

Mówi ona tak dobrze w standardach amerykańskich, które byłyby palcowania i przędzy wynosi 150 gramów, które przekształcają się do 5.2911 uncji więc chciałbym uzyskać 6 uncji palcowania masy przędzy. Mimo to, w myślach nie widzę 6 uncji palcami przędzy wagowy jest dosyć. Chciałbym mieć pewność, że użycie przędzy, które nie mają wiele umrzeć w ten sposób można łatwo dostać więcej, żeby go skończyć.

Właśnie zobaczyłem tę uroczą wzór na FB ostatniej nocy. Znalazłem to, co wygląda na wzór dorosłych na krople / Garn studios stronie internetowej (dobrze faktycznie mój mężulek zrobił). Nazywa Moonlight mgły. Ale to jest tylko rozmiar dla dorosłych, więc chciałbym mieć wersję dziecka. Mam kilka wnuczki, że to wygląda na urocze!

Update Po zacząłem naprawdę patrząc na 3 zdjęć, które były w poście widziałem, są 3 różne wzory. Jest jeszcze jeden bardzo podobny do tego na sprzedaż Mary Maxim. Mam teraz wzorce dla wszystkich 3! YAY

wyżej wymienione instrukcje nie odpowiadają na wykresie. Jeśli chcesz, aby jeden jak na wykresie, tutaj jest wersja angielska US instrukcji. Zrobiłem to dla mojej wnuczki, która nosi 2 i to jest super! Można dostosować rozmiar przędzy i rozmiaru igły, aby uzyskać różne rozmiary. Można również dodać dodatkowe rundy wzrasta następujące struktury wzrasta. CIESZYĆ SIĘ!

Maluch szydełka Koło Shrug-
Oryginalny wzór był na rosyjskiej stronie tylko wykresie.
Oto kierunki w języku angielskim, terminologii amerykańskiej
Uwagi:

Ch 3 na początku każdej rundy liczy się jako DC

Dołącz każdą rundę z poślizgu ściegu w BEG CH3, chyba że zaznaczono inaczej.

Kiedyś przędzy dziecka sportowy z hakiem ja i mój krąg był 16 „średnicy, w tym granicy. Kiedyś łącznie 17 wierszy na rękawach. Pasuje mój prawie 3-letnia wnuczka świetnie. (Jest ona wciąż ma wielkość 2)

RND 1- Zastosowanie albo magiczny krąg lub CH 5 i sl ściegu w pętlę. Ch 3, 15 dc w okręgu. (16 dc)
RND. 2 Ch 3, sł w samym ściegiem. 2 sł w każdy szew wokół (32 dc)
RND 3 – Ch 3, w każdym dc dc około (32 dc)
Rnd4 – Ch 3, sł w samym ściegiem. 2 sł w każdy sł wokół. (64 dc)
RND 5- Ch 3, w każdym dc dc około (64 dc)
Rnd 6 – Ch 3, * 2dc w następnym dc, 1 sł w następnym dc * powtórz od * w okolicy (96 dc)
Rnd 7 – 3 oł, 1 sł w każdy ścieg wokół (96 dc)
RND 8 – CH 3, sł w samym ściegiem, pomiń następny * DC 2 DC w następnym dc * * powtórz formą wokół (96 dc)
RND 9 Ch 3, sł w następnym 22 dc, ch 17, pomiń 12, DC w następnym 40 dc, CH 17, pomiń 12 dc, dc do końca rundy) (otwory rękawów wykonane)
RND 10 Powtórz wiersz 8. Na przestrzeni łańcucha …. * pominąć 2 łańcuchy, 2 DC w następnym ch * Dla łącznie 5 razy. (5 skupiska 2dc w przestrzeni armhole Ch.
RND 11 Ch 4, * 2 tr w następnym dc, 1 tr w następnym dc * powtórzyć wokół (144 oczek)
RND 12 Ch 3, sł w samym ściegiem, * ch 2, pomiń 2 TR, DC w następnym TR * Powtórz wokół

Wykres granicy -follow lub stworzyć własną
Rękawy-sam wzór jak wzruszając ramionami …. 1 runda dc następnie 1 runda 2 sł w każdy inny dc. Stitch liczba jest zgodna z 24.

Cześć Carol są obserwowani yourinstructions dziękuję UK oparte tak przeliczone według DK (light czesankowej) wkrótce mają temu z uk masywny – pytanie dla ciebie, jeśli kiedykolwiek ponownie stronę – jeśli wzrost befire armholes są wykonane byś wciąż łańcuch 17 panienko 12 łańcuchów czy trzeba zwiększyć armhole jak również nieco mylić poważaniem Andrea w Wielkiej Brytanii

To jest wielkie pytanie Andrea! Kiedy zrobiłem jeden dla mojego 3 y.o. Nie zwiększy pachy, bo nie używać żadnych większy przyrost rund. Myślę, że jeśli twoim celem jest rozmiar znacznie większy niż na 3 y.o. byłoby mądre, aby zwiększyć pach odpowiednio. Istnieje w sumie 12 rzędów o rozmiarze 17 ch więc na każdy wzrost okrągłe was może chcesz dodać co najmniej 2 więcej łańcuchów. Jeśli nie wzrasta, będzie trzeba także dostosować liczbę ściegów przed następnym armhole. Jest mniej szwów na "Top" z wzruszając więc musisz dowiedzieć się, ile szwów chcesz po pierwszy zestaw łańcuchów, aby utrzymać ten sam stosunek. Czy to pomoże?

Dziękuję Carol wracając do mnie tak szybko – nie jestem, że wyśmienity wypracowanie gdzie chciałbym umieścić wzrosty, ale jestem doświadczonym szydełka pani. Więc mają ponownie odczytać wszystkie swoje komentarze i postanowił, że wersja Właśnie skończyłem odbywa się na 5mm hakiem z dk żadne podwyżki jest tak duża mogę iść z dk jak sugeruje dalej w górę wątku będę się rozmiar na możliwie Aran lub masywny aby zobaczyć jak to działa. Nie mam żadnych dzieci, aby uczynić to dla mieć synów / wnuków. Ale mam znajomego, który ma 3 yo g / córka jest to zaskoczeniem – dobór jest bardzo trudne, gdy ślepy roboczego. Mam również wykonane w wersji bez rękawów, która wygląda dość dobre po raz kolejny wielkie dzięki

przestrzenie wymagają ramię 17 łańcuchów otwierania. Po uruchomieniu rękawy, nie umieścić ścieg we wszystkich 17. z postu powyżej. pomiń 2 łańcuchy, 2 DC w następnym ch * Dla łącznie 5 razy. (5 skupiska 2dc w przestrzeni armhole ch.) Masz tylko 12 oczek pomijane podczas wykonany ch 17 tak, że pozostawia 22 szwów na rękawie.

Tak, zrobiłem 3. wszystko wyszło pięknie.

RELATED POSTS

 • Komórka Wedding Hair & Bridal Usługi …

  Odtwórz wideo, aby zobaczyć różne fryzury, które stworzyłem dla moich pięknych panien i ich wesele strony. Chciałbym, aby opiekować się tym szczególnym dniu i jestem szczęśliwy, doradzić i…

 • Lacy Plac Motif 091712 – Dużo …

  Dodać 6 (potrójne szydełka + łańcuch 1 i łańcuch DC + 1), w środku pierścienia, wykonując następujące czynności. Etap A: Łańcuch 5 (liczy się jako 1 st łańcucha potrójne + 1) Etap B:…

 • Koronkowe motywy szydełkowe

  Wymagane materiały: AMERICAN GWINT COMPANY Sławny PURYTANIN CROCHET COTTON, Artykuł 40 lub DE LUXE JAKOŚĆ CROCHET COTTON, Artykuł 346 2 Białe kulki Stal Szydełko nr 4 Czapka współpracuje z…

 • Irish Rose Square – Knitting Bee …

  Irish Rose Plac darmo szydełka kwadratowy wzór. Materiały: wiotki przędzy czesankowej wagi, takich jak Caron Wintuk lub którykolwiek z „miękkie” przędzy. Możesz użyć tradycyjnej białej…

 • Jak Crochet Beanie Tutorial …

  Otrzymuj Wzorzec darmo Crochet kiedy zapisać się do mojego newslettera! http://mad.ly/signups/124360/join Jeśli masz problemy z szydełkowania w rundzie, sprawdź babci kwadratowy samouczek i…

 • Lacy Crochet Crochet serwetka # 6621 …

  Aby to Serweta użyłem rozmiar dziesięć szydełka nici bawełniane i hakiem stalowa 1,25 mm. Moja serwetka wyszedł około dwunastu cali. Zmieniłam kolor po rundzie 10, a na ostatniej rundzie….

Comments are closed.