Palatab

Kid tatuaże, tatuaże dzieckiem.

Kid tatuaże, tatuaże dzieckiem.

Bez względu na to jak bardzo jesteśmy, dzieci mogą wędrować, zaległości lub w inny sposób znaleźć się sam i boi. Obawa i utrapienie czujemy kiedy stracić naszego dziecka ani na chwilę jest niezmierzona.

Tottoos.Org tworzy niestandardowe produkty bezpieczeństwa dzieci, które są przeznaczone do zwiększać szansa na zagubione dziecko, aby znaleźć i zmniejszać można czas i Twoje dziecko być rozdzielone. Nasze produkty bezpieczeństwa są przyjemne w noszeniu i wzmocnić swoje dzieci w zupełnie nowy sposób.

Tottoos Tymczasowe tatuaże są idealnym miejscem na wakacje, parków rozrywki, wycieczki rodzinne, wycieczki szkolne, sklepów i każdej innej sytuacji, w której dziecko może przypadkowo odchodzą od ciebie.

Tottoos.Org głęboko przekonany, nasze produkty są wydajne i praktyczne narzędzie pomagające uzyskać dzieci szybko się do bezpieczeństwa w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach.

Wybrać informacje, które będą drukowane na Twoich produktach Tottoos. (Proszę zobaczyć stronę zamawiania aby uzyskać więcej informacji.)

Informacje o produkcie

Wszystkie produkty Tottoos na zamówienie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów nietoksycznych, tak Tottoos są bezpieczne, trwały i łatwy w użyciu.

Wybrać informacje, które będą drukowane na Tottoos oraz personalizować je ze specyfikacją.

Tottoos są trwałe i odporne wody, dzięki czemu można z nich korzystać na plaży lub w parku wodnym też! (Trzeba stosować Tottoos skóry przed ochrony przeciwsłonecznej!)

Tottoos będzie trwać 12 godzin lub więcej (nawet do kilku dni), jeżeli są stosowane prawidłowo na czystą, suchą skórę. Zalecamy, zwłaszcza z bardzo małymi dziećmi, które usunąć naklejkę kiedy jesteś z nim zrobić, więc skóra może "oddychać" zamiast pozostawienia go na kilka dni.

Tottoos są wykonane z kleju klasy medycznej, w przeciwieństwie do farby stosowanej bezpośrednio na skórę. Okres przechowywania może trwać do 2 lat. Zalecane jest utrzymywanie ich w chłodnym, suchym miejscu i leżącej, tak aby nie zginać lub degradacji.

Nasze naklejki tymczasowe tatuaże są niepowtarzalne i dają nieograniczone możliwości ochrony swoich dzieci!

Specjalne Potrzeby medyczne /

Tottoos medyczne może być wykorzystywane, aby szybko zidentyfikować szeroki zakres stanów chorobowych, w tym choroby Alzheimera, zaburzeń napadowych, cukrzycy i ciężkie alergie w sytuacjach, w których istotne informacje medyczne jest pomocne do wyświetlania.

Można nawet zawierać numer telefonu alarmowego do lekarza lub bliskiej osoby, aby mogły zapewnić natychmiastową pomoc.

Tottoos medyczne są drukowane wraz z powszechnie uznaną medic symbol ostrzegawczy i można dostosować do 3 linii tekstu, 25 znaków w wierszu, łącznie ze spacjami.

Szkoły / Grupy

RELATED POSTS

 • Jak i co do wykorzystania w celu rozrzedzenia dzieckiem …

  Powinienem cienkich przeciery żywność dla niemowląt zanim zamrozić? To jest chyba najczęściej zadawane pytanie o przerzedzenie żywności w żywności dla niemowląt puree. Niezależnie od tego czy…

 • Jak radzić sobie z dzieckiem … Defiant

  Jak radzić sobie z Defiant dziecka Bycie rodzicem oznacza, mając do czynienia z dzieckiem s nieposłuszeństwo w niektórych momentach. We don t zawsze podoba, ale to się zdarza. Czasami nie mamy…

 • Jak obchodzić się z wyzywającym dzieckiem …

  Wszystkie dzieci mogą być wyzywające od czasu do czasu. Ale tylko dlatego, że to normalne, nie znaczy, że jest łatwe do czynienia. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci uporać się z wyzywającym…

 • Jak Bone Cancer Wpływa dzieckiem …

  rak kości podnosi wyjątkową jakość zagadnień życia pacjentów. Po pierwsze, większość pacjentów z rakiem kości są dzieci, które napotykają na wiele różnych zestawów stresów i obaw niż dorosłych…

 • Jak obsługiwać wyzywające dzieckiem …

  Otrzymałem tę wiadomość kilka tygodni temu: Cóż, będę nigdy uważać się za eksperta rodzicielstwo, ale ja mam Kilka lat doświadczenia do czynienia z silnymi woli chłopców. Oto co mi e-maila z…

 • Jak stać się dzieckiem Psycholog pracy w psychologii.

  Czym jest psychologia dzieciństwa? dzieciństwo człowieka jest często bardzo proste, ale skomplikowane czas. Jest to także bardzo wpływowy czas w życiu człowieka, a dzieciństwo większości ludzi…

Comments are closed.