Palatab

Juliana Compact Szklarnie Juliana cieplarnianych.

Juliana Compact Szklarnie Juliana cieplarnianych.

Sklep Juliana Kompaktowe cieplarnianych

* W dolnej 48 stanów

Zaprojektowany dla poważnych ogrodnik, który kładzie nacisk na najwyższą jakość, ta seria daje wspaniałe rezultaty rośnie w przystępnej cenie! Szklarnie Juliana kompaktowe są doskonałym rozwiązaniem dla przedłużenia sezonu wegetacyjnego lub całoroczne zastosowanie. Są one wyposażone w mocniejsze ramy i ulepszony system mocowania poliwęglanu. Kompaktowy i szklarnie Premium posiadają system blokujący uszczelkę, która zabezpiecza poliwęglanu do ramy.

Wystarczy przesunąć w panelach i zabezpieczyć je z uszczelkami zawartych, a cieplarnianych jest gotowy do pracy. Poprawa ta skraca czas instalacji i sprawia, że ​​panele łatwo wyjąć lub wziąć szklarnię dół. Kompaktowe szklarnie obejmują również przesuwne drzwi dla łatwego dostępu i regulowane otwory okienne, które mogą wyeliminować potrzebę zasilanego wentylacji w wielu dziedzinach.

Juliana Kompaktowe cieplarnianych cieplarnianych jest hobby, które jest idealne dla tych, którzy chcą dużo miejsca wewnątrz rośnie ich szklarni. W 7 ‚5" szczytowa pozwala na wysokie rośliny rosną bez przerwy, podczas gdy aluminiowa rama i chronić przed promieniowaniem UV 6mm twinwall poliwęglanu obejmujące dostarczenie pogody sprawdzona wytrzymałość i trwałą ochronę roślin. Dwa okna dachowe (jedno okno dachowe w 7 ‚4" x 7 ‚4" Model) oferują dużo powietrza i są pomocnym rozwiązaniem chłodzenia podczas upału.

Systemy szklenia

Twinwall Poliwęglan:

Nasz 6mm twinwall poliwęglan jest najbardziej ekonomiczne materiały oszklenia. Jest to praktyczny dla `rosnącej greenhouse` ponieważ oferuje 50% więcej izolacji niż pojedynczej tafli szkła i rozprasza szkodliwe działanie promieni słonecznych w lecie. To jest w zasadzie nie do złamania, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny w środowisku rodzinnym. Izolacja zapobiega temperaturę w szklarni zmianę drastycznie i wyniki w możliwie najlepszy rosnącego środowiska.

Około 82% przepuszczalności światła.

cennik

RELATED POSTS

Comments are closed.