Palatab

Jergens BB Ciało Doskonalenie skóry …

Jergens BB Ciało Doskonalenie skóry ...

Przyznaję, że wyśmiewali się trochę na myśl o Jergens BB Ciało Doskonalenie krem. Balsam Ciało BB Cream? BB krem ​​do ciała? Śmieszny! Ale nie próbowałem go i muszę przyznać, że to fajne!

O nie krem ​​BB dla organizmu? To musi być brudny! Znaczy odcień dostanie się na ubranie prawda? I czekać obiecuje nieskazitelna patrząc widoczne rezultaty i korzyści w ciągu pięciu dni? Poważnie?

Evens, firmy, koryguje, rozświetla, nawilża …. ale … ale … Używam tylko krem ​​do ciała dla wilgoci nie coś poprawić czy Pan wie oświetlania ?!

Jergens BB Ciało Doskonalenie krem ​​to nowy zwykła Krem BB do ciała, który nie tylko nawilża skórę, ale zapowiada się stopniowo poprawiać wygląd skóry z dalszego użytkowania.

Dostępne w lekki odcień skóry i Średnich Głębokie wersji odcienia skóry nowa BB krem ​​do ciała sprawia, że ​​jest bardzo ciekawym doświadczeniem nawilżającego.

O delikatnym zapachu świeżego ten balsam ma łatwy wchłonąć formułę, która pozostawia skórę delikatnie zapach i super miękka, elastyczna i nawilżona, ale nie tłuste lub tłuste. To nie tylko wygładza i nawilża skórę, ale także rozjaśnia i rozświetla go podczas wieczór odcień skóry i widocznie ujędrniający skórę, minimalizując jednocześnie wygląd niedoskonałości.

I tak, to naprawdę działa. To po prostu dać skórze wygląd zdrowia, jędrności i witalności!

Delikatny odcień produktu faktycznie nie przenosi się do ubrania. To nie jest barwione jak mogłoby się wydawać, ale ma nadal świadczyć iluzję gładsze nogi. To sprawia, że ​​moje nogi wyglądają bardziej równomiernie stonowanych i nawodniony. Mam widocznych porów do moich kostek i to trochę zaciera przysługującego wygląd i sprawia, że ​​moje nogi wyglądają płynniej. Plus hej, jesteśmy w głębokim Zima tutaj tak moje nogi nie są dokładnie patrząc opalona ale równomiernie uelastycznia je i daje moja skóra zdrowszy wygląd. Nie nazwałbym efekt świetlną, dzięki Bogu, jak lubię niczego glow-y na nogach, to jednak wygląd zdrowej skóry, która ma delikatny dotyk słońca.

Kusiło mnie, aby używać go na mojej twarzy, bo to po prostu się moje nogi i ramiona wyglądają tak gładka i bez skazy … Wiem, że to brzmi dziwnie myśleć o twoich ramionach i nogach, jako być może mniej niż gładka lub nierówna, ale po zastosowaniu balsamu I mógł osobiście zobaczyć poprawę. Moje ręce i nogi tak wyglądał bardziej gładsza! Dla kogoś z włosów skóra jest niczym cud.

Tone średnich i głębokich skóry Swatched Above

Jeśli skóra na nogach mają widocznych porów z goleniem, a może wyglądają Ashy lub matowa jest to świetny sposób, aby utrudnić wygląd tych niedoskonałości jednocześnie nawilżając pomieszczenie.

Nie wiem o długofalowe korzyści, ale Jergens BB ciała Odwracanie krem ​​przede wszystkim o wzmocnienie skóry. Pewnie Twoja skóra może być wielki, ale to może być jeszcze lepiej z tym balsam do ciała. Więc jeśli szukasz swojej skóry, ale lepsze wykończenie, Jergens BB krem ​​do ciała Doskonalenie to produkt nie tylko to.

Mam zamiar iść do przodu i umieścić Approval Muse na ten jeden!

Czy dzielić się swoimi doświadczeniami.

W aptekach teraz.

Byłem badany produkt na chwilę i nadal jestem nieco sceptyczny. Mam bardzo nierówne nogi i ramiona. Są naprawdę blado, gdzie zostały one pokryte rękawami lub szorty i dość tan gdzie są one były narażone na działanie promieni słonecznych. Naprawdę chcę mój stary blady kolor skóry pleców. Czy ten produkt nawet tan części i uczynić moje nogi i ramiona blady ponownie?

Dzięki tak bardzo za wielki stronie internetowej. Cóż, wziąłem ryzyko i stosowane do twarzy, mówić o miłe. Skóra czuł miękki i lekki połysk daje blask bardziej młodzieńczy wygląd bez uczucia suchego napięty, trochę robi przejść długą drogę na twarzy. To musi być w / lato tuż za rogiem
Dzięki jeszcze raz na swojej stronie internetowej i czasu

Nie próbowałem go na mojej twarzy Renee, ale byłem kuszony szczęśliwy słysząc to działało. Aw jesteś bardzo mile widziane dziękujemy za odwiedzenie i komentowania!

RELATED POSTS

 • Ciało Doskonalenie Jergens BB krem ​​BB piankę.

  Łącznie przełom ciała Jergens BB ciała Odwracanie krem ​​zapewnia bezbłędne wyglądającą skórę 5 widocznych korzyści w ciągu zaledwie 5 dni. Ta rewolucyjna balsam do ciała idzie na wzniosu,…

 • Jak rozjaśnić skóry Naturalnie …

  Wielu ludzi ciężko pracować, aby osiągnąć sprawiedliwy i nieskazitelną skórę. Rynek jest zalany z kremów rozjaśniających skórę i balsamów. Jednak takie produkty są szkodliwe substancje…

 • Swędzenie skóry może być korygowana, środki …

  Zespół swędzenie skóry może wpływać na młodych i starych i może mieć wiele różnych przyczyn. Wiele osób pyta: „Co powoduje, że skóra swędzi?” Cóż, wiele rzeczy może spowodować, że swędzenie…

 • Jak pozbyć się suchej skóry na …

  Znajdź najlepsze sposoby, aby pozbyć się suchej skóry na twarzy szybko. Naturalnie traktować bardzo szorstka łuszcząca się skóra wokół nosa i twarzy, należy użyć środków domu, takich jak mleko…

 • Jak rozpoznać raka skóry – Ciało, czerwona plama raka skóry.

  Nieszkodliwe mol Wygląda następująco: symetryczny znaku jednolite w kolorze z gładkich granicach; produkty zwykle mniejsze niż ćwierć cala. Trzeba wiedzieć: Oni pojawiają się we wczesnym…

 • Jak pozbyć się suchej skóry, dostać …

  Porady dotyczące utrzymywania sucha skóra nawilżona i nie łuszcząca | Moja skóra tak suche, że to płatki To najpiękniejszy czas w roku. na moja skóra pęka, nie łuszczy się i swędzi. zima…

Comments are closed.