Palatab

Japoński White Pine SPRZEDANE – Bonsai drzewa, biały bonsai drzewo.

Japoński White Pine SPRZEDANE - Bonsai drzewa, biały bonsai drzewo.

OPIS

Japoński białych sosny mają bardzo pełny wygląd, ponieważ mają one 5 par igieł do każdego klastra zamiast 2 parami w czerni i bieli sosen. Nie tylko istnieją więcej igieł, ale są one również o wiele bardziej miękkie i delikatniejsze pracować.

Ten wzór japońskiej White Pine ma dużo ruchu i zainteresowania. Dno bagażnika jest bardzo dobrze opracowany z dojrzałym kory tekstury.

Stylem w Krzywej Trunk Style (Get książkę Charlesa Ceronio w sprawie stylów bonsai świata tutaj) ten ruch białe sosny jest bardzo interesująca, gdyż oko wędruje w górę tułowia z ogromnej bazy i do wierzchołka.

Drzewo ma wiele oddziałów, każdy z drobniejsze rozgałęzienia. Nie ma potrzeby jakiegokolwiek szczepienia na tym drzewie, a wszystko, co jest naprawdę potrzebne jest rzeczywiście niektóre z drutu przynieść więcej rozkaz baldachim, który po przewodowej prawidłowo stworzy bardzo dramatyczne wrażenie na dowolnej przeglądarce.

Pojemnik, w którym to drzewo jest obsadzone jest wspaniały. Jego bęben stylu japońskim pot z regionu Tokoname, która jest znana na całym świecie ze swojego wysokiej jakości ceramiki bonsai.

Byłoby to moja sugestia, że ​​drzewo to być przesadzane przy najbliższej okazji, jak bryły korzeniowej stał się już dość pełne i doceni nowe, luźne podłoża uprawowego.

WYMIARY

(Pomiary wyklucza pojemnik)

Wzmocniony karton jest wymagane do wysyłki z uwagi na ciężar i rozmiary tego drzewa. To jest wliczone w cenę wysyłki.

Stoisko wyświetlacz i koks cyny, używany do skali, nie jest wliczony w cenę.

RELATED POSTS

Comments are closed.