Palatab

Jak zrobić spinki do włosów, spinki szydełka Lace.

Jak zrobić spinki do włosów, spinki szydełka Lace.

Gość Autor – Melissa Rodriguez

Popularność koronki szpilki do włosów nie spłynęła i płynęła od czasów wiktoriańskich. Jest to wspaniały, prosty, szydełka metoda, która działa się szybko i daje znakomite rezultaty przy dzisiejszych przędzy. Istnieje wiele sposobów, aby Twój koronki szpilki do włosów. Ten poradnik ma na celu wprowadzenie do techniki, jak wykonywać podstawowe pasek i jak przyłączyć go do innych pasków.

Poniższa demonstracja wykorzystuje Boye Spinka Koronka Narzędzie, przędzy czesankowej wagi bawełny i I / 9 / 5.5mm hak i US szydełka ograniczeń.

2. Włóż szydełko pod przednim nici pętli rozpoczynającej się i podciągnąć przędzy pracuje tworząc pętlę na haka.

5. Odwróć pętlę nad od prawej do lewej strony, tak że tylna część pracy jest teraz skierowaną do siebie. Obróć zaczep do pozycji roboczej.

6. Włóż szydełko pod przednim pasma pętli po lewej zęba. Pull up przędzy roboczego w celu otrzymania kolejnej pętli na haka. Nitki skończona.

Czy i kiedy krosno Hair Pin Koronka jest zbyt pełny, aby wygodnie pracować szwy, zdjąć dolną klipu krosnach i zsunąć wszystkich, ale dwa lub trzy pętle z każdej strony. Wymienić zacisk i dalej z taśmy i wymaganej liczby pętli i szwów.

RELATED POSTS

Comments are closed.