Palatab

Jak zrobić poduszkę Plac kanapie, poduszki domowych.

Jak zrobić poduszkę Plac kanapie, poduszki domowych.

Nowe poduszki mogą ożywić starą sofę.

poduszki kanapy uzyskać ciężar zużycia na kanapie, więc mają tendencję do noszenia – eksploatacyjne – szybciej niż w pozostałej części kanapy. Zawierać nowe poduszki nie jest trudne, jeżeli rozumie zasady za nimi. Poduszki są zasadniczo cykl prostymi szwów. Jeśli wprowadzenie suwakiem onieśmiela cię wykorzystywać sewable lub żelazo na taśmę hook-and-loop lub nawet duże zatrzaski, aby zdejmowaną pokrywę.

1

Zdecyduj, jak szeroki, głęboki i gęsty chcesz, aby poduszki być. Większość poduszki sofa są od 4 do 6 cali grubości.

2

Narysuj kwadrat z linią przerywaną, który pasuje do szerokości i głębokości swojej poduszce na kawałku papieru rzemieślniczych.

3

Narysuj linię ciągłą 1/2 cala spoza przerywaną jeden. Jest to linia będzie postępować, kiedy wyciąć tkaniny.

4

Narysuj prostokąt narysowane linią przerywaną, która jest tak długo, jak z jednej strony swojej poduszki i tak szeroki jak twoja poduszka będzie gruba. Na przykład, jeśli poduszka będzie 24 cale na boku i 6 cali grubości, trzeba przerywaną prostokąt, który ma 24 cali długości i 6 cali szerokości.

5

Narysuj linię ciągłą 1/2 cala spoza przerywaną jeden. Wyciąć oba wzory wzdłuż linii ciągłych.

6

Narysuj kolejną długą, chudą, solidną prostokąt wiersza, który jest tej samej długości co bokach poduszki, ale tylko 1 cal szeroki. Jest to tkanina obejmujące aby rurociąg.

7

Złożyć swoją tkaninę poduszka w połowie z prawe strony naprzeciw siebie. Przypiąć swoje wzorce do tkaniny. Wycięte kawałki. Masz teraz szczyt, dno i dwa boki.

8

Usuń szpilki z prostokąta i przypiąć wzór papieru do złożonej tkaniny ponownie. Wyciąć i masz dwa pozostałe boki.

9

Wyciąć dwa zestawy składaną tkaniny, aby rurociąg.

10

Wyciąć cztery kawałki sznurki, każdy Dopóki stronach swojej poduszce plus 1/2 cala.

11

Wchodzisz na długie, chude, dług pokryw w pół niewłaściwym boku na niewłaściwej stronie, na długości sznurki. Pin otwór zamknięty.

12

Przyszyć szwem przebiegający równolegle do cording bawełny wzdłuż każdego odcinka tkaniny. Upewnij się, że masz odpowiedni rodzaj i rozmiar igły. Na przykład, jeśli używasz dzianiny, należy użyć igły piłki. Im cięższy materiał, tym większe wątek będzie trzeba, jak również. Dostosowania naprężenia nici w zależności od grubości materiału. Najlepiej zrobić kilka wierszy praktyk ściegów na skrawkach swojej materiału upewnić się, że naprężenie nici prawidłowo wyregulowane.

13

Usuń wzór papieru w górnej i dolnej części tkaniny. Wsunąć odcinki pokrywanej dług się pomiędzy dwoma kawałkami tkaniny z surowego krawędzi tkaniny pokryte z surowego krawędzi górnej i dolnej części. Przypiąć zapisującą w miejscu.

14

Sew górne i dolne elementy razem wzdłuż cording z trzech stron.

15

Zakasać pianę i zmierzyć jego średnicę. Zostaw otwarcie że szeroka w centrum swojego czwartego boku poduszki.

16

Zamień swoje poduszki pokrycie prawą stroną na zewnątrz. Toczyć pianę i wsunąć go do pokrywy poduszki. Smooth płasko rękoma.

17

Sew otwór zamknięty za pomocą igły i nici.

Rzeczy trzeba

 • Miarka
 • papier Craft
 • liniał
 • Znacznik
 • Tapicerka piankowa, 4 do 6 cali grubości
 • Tkanina
 • Nożyczki
 • przewód bawełna
 • proste szpilki
 • Maszyna do szycia
 • Igła
 • Wątek

Wskazówka

 • Użyj kontrastowym kolorze dla rurociągów dać wasze poduszki trochę więcej popu.
 • Wytrzymała tkanina tapicerki może być coś z twill 6 uncji do 12 uncji płótnie. Na poduszkach, które widzą intensywne użytkowanie, zbudować je z tkaniny, która waży 8 uncji na podwórzu, a korzystają z denim lub rozmiar 16 igieł na maszynie do szycia.

Ostrzeżenie

 • Nigdy wyciąć dowolną tkaninę, dopóki nie mierzone co najmniej dwa razy.

RELATED POSTS

 • Jak zrobić Sofa poduszki, no szyć poduszki obejmuje sofę.

  Żadna część kanapie zajmuje więcej niż nadużywanie poduszek. Na szczęście, poduszki też stało się jednym z najprostszych części sofie przerobić. Tworzenie własnych poduszki sofa pomaga…

 • Jak zrobić ozdobne poduszki na kanapie

  Rzucać poduszkami to kolejny fantastyczny sposób na włączenie słodkie tekstylia i DIY atmosferę w swoim domu bez wielkich inwestycji czasu i pieniędzy. Jeśli kiedykolwiek poszedł do sklepu…

 • Jak sprawić, by okno poduszki fotela, jak zrobić poduszkę fotela.

  Poziom umiejętności: Początkujący Materiały: Dwie poduszki z pianki (wykorzystanie istniejących poduszki lub mają pianką ciętą do żądanej wielkości przy zakupie); centymetrem; oznakowanie…

 • Jak zrobić ozdobne poduszki na kanapie

  Przewodnik Wybór poduszkami Po pierwsze, istnieje kilka dyrektorzy zawsze należy pamiętać: Wybierz jedną spójną paletę kolorów i nie zbaczać z niej. Masz zamiar dostać największy wpływ jeśli…

 • Jak zrobić ozdobne poduszki na kanapie

  Po 10 latach z naszej starej kanapie, to był w końcu czas, by go pożegnać. To była wielka kanapa, ale to było przez tony między naszymi dzieciakami i zwierząt. Gdy nasz pies poszedł mieszkać z…

 • Początek grudnia, jak zrobić okrągłe poduszki obejmuje.

  W moim poprzednim temacie o moim wielkim podłogi fiberfill poduszce (na początkujących forum) Mam wiele odpowiedzi i wygląda na to, że jest to dobry pomysł, aby utworzyć pokrywę poduszki…

Comments are closed.