Palatab

Jak zrobić poduszkę Bay Window …

Jak zrobić poduszkę Bay Window ...

Poduszka sprawia siedzenie wykusz bardziej komfortowe.

Wykusz dodaje specjalne elementy do pokoju. Dodaje, detal architektoniczny na fasadzie domu i trochę mini-pokój wewnątrz. Dzięki wbudowanemu w fotelu, to może być rajem dla czytania lub po prostu relaks i poduszki sprawia, że ​​bardziej wygodne i przynosi wystrój pokoju do wnęki. Potrzebna jest wykonane na zamówienie, aby pasowały do ​​poduszki wykonane na zamówienie zatokę i sztuczki elementów dekoracyjnych z Patternmaking można próbować ten projekt z ufnością.

Cięcie pianki

1

Zmierzyć szerokość całej przedniej części otworu zatoki i nagrywanie tego pomiaru jako poduszka zakończeniu długość. Zmierzyć odległość od przodu otworu do ściany okiennej jak szerokość środkowego. Wyciąć kawałek papieru do tych pomiarów.

2

Złożyć papier na pół wzdłuż szerokości poduszki i gniotą go. Wyrównanie to przetłoczenie na środku zatoki. Taśmy przód papieru do przedniej części zatoki, albo do siedzenia lub na podłodze, w zależności od przypadku.

3

Uruchom marker filcowy spiekanych po dnie zatoki, rysunek szkic to na papierze, aby utworzyć kształt proponowanej poduszce.

4

Przesunąć papier do obrabianej powierzchni i narysować nową linię 1/2 cala od wytyczonej linii kształtu zatoki jeżeli wzór został wykonany na podłodze w przedniej części planszy. To może pomieścić grubość płyty bazowej. Wyciąć wzór na zewnątrz.

5

Znak kształt wzór na pianę za pomocą znacznika filcową końcówką i cięcia pianki do kształtu wzorca za pomocą noża ząbkowanego.

Bądź pokrywy

1

Wycinanie dwóch kawałków materiału do kształtu wzoru + 1/2 cala dookoła uprawnień do szwu.

2

Tworzenie taśmę bokserską poduszki wystarczająco długo, aby przejść dookoła poduszce plus 1 cal i równy szerokości do grubości pianki plus 1 cal. Dołącz fragmenty tkanin, niezbędny do stworzenia długi pasek. Dołącz do dwóch krótkich kończy się 1/2 cala naddatku szwu.

3

Wyrównaj niewłaściwej stronie paska boksu do niewłaściwej stronie jednej sekcji poduszki. Staraj się zachować wszelkie pasek sprzężeń umieszczone w równej odległości od osi przedniej. Szycia na obwodzie o 1/2 cala dodatku szew. Utrzymuj duży kawałek poduszki na górze, jak szyć. Zatrzymaj się na każdym rogu, podnieść stopkę, ale zachować igłę w dół przez obu warstwach. Podnieś kawałek poduszki i ciach taśmę bokserską z surowego krawędzi w kierunku igły do ​​3/8 cala przed obróceniem się na rogu.

4

Oznaczyć punkty narożne na pozostałej dłuższej krawędzi taśmy boksu niewłaściwej stronie z 1/8 cala długim skrawku.

5

Wyrównaj pozostałą część poduszki oraz pozostały długi boks krawędzi paska. Dopasować znaki narożny taśmy naroży części poduszki. Sew na całym obwodzie z taśmy boksu na dole, podnieś część poduszki clip narożniki przed obróceniem.

6

Zostaw sekcję 20-calowy z otwartym szwem. Zazwyczaj otwór ten znajduje się na środku tylnej części, które będą spoczywać na ściany okiennej.

7

Obróć pokrywę poduszki prawą stroną na zewnątrz, włożyć pianę i ręcznie ściegiem otwór zamknięty.

Rzeczy trzeba

 • Tkanina
 • centymetrem
 • wzór papieru
 • Taśma
 • Dobra marker filcowy spiekanych
 • Nożyczki
 • Piana
 • Ząbkowanym nożem (nóż do chleba)
 • proste szpilki
 • Maszyna do szycia
 • igły do ​​szycia ręcznie
 • Matching wątku

Wskazówka

 • Pranie wstępne tkaniny, aby zapobiec kurczeniu później.
 • Aby utworzyć loftier poduszkę, klej poliestrowy kołdrę mrugnięcia do górnej, przedniej i dolnej części pianki.

o autorze

Linda Erlam zaczął pisać instrukcje edukacyjnych w 1979. Pisze także dwutygodnik kolumny gazety, projekt Dylematy w Lakeshore Nowości i został opublikowany w czasopiśmie Pro Projektowanie i Drapery. Erlam jest absolwentem Sheffield Szkoły Wnętrz i jest praktykującym dekorator wnętrz i draperia warsztat operatora.

zdjęcie kredytów

RELATED POSTS

 • Jak zrobić poduszkę T, aby poszewki.

  Ścisłe T-poduszki mówi jakości konstrukcji. 1 2 Rysowanie i wyciąć wzór papieru zgodnie z zarejestrowanych pomiarów. 3 Umieść tkaninę poduszki na stole, zwyczajnym szaleństwie iz wierzchu wzór…

 • Dokonywanie Kostrzewiącą poduszkę Shams, jak zrobić zmierzwione poduszkę.

  Marszczonej poduszki fikcją dodaje miękkości do każdej sypialni zespołu. Nowicjusz kanalizacja ma umiejętności, aby zrobić jeden, i mogą być wykonane z różnych materiałów i kombinacji. Spróbuj…

 • Jak zrobić poduszkę Sham lub okładki …

  Szukasz łatwym wzór odzyskać poduszkę lub dwa w okresie świątecznym? Idziesz uwielbiam to łatwy sposób na jak zrobić poduszkę pozorne lub pokrywa poduszki! Jest to szybki i wolny wzór szycia,…

 • Jak zrobić Box obicia na poduszki …

  Domowe poduszki skrzyni może być tak głębokie, jak chcesz. Szycie poduszek pewne pole, aby Twoje fotele wygodniejsze zajmuje trochę więcej czasu i wysiłku niż zakup poduszki ze sklepu, ale…

 • Jak zrobić Pads Krzesło poduszki, jak zrobić poduszkę.

  Zbierz materiały Oprócz tego, co istotne, zbierać dowolne dodatkowe akcesoria. Na przykład, wstążki przyszyte do tylnej krawędzi poduszki wspaniałe krawaty dla gospodarstwa poduszki na krzesła….

 • Jak zrobić poduszkę siedzenie …

  Umieść kawałek papieru na siedzeniu ławki. Użyj rolki papieru gazetowego lub starych gazet, czy to, co masz. Taśma kilka sztuk razem, aby kawałek, który obejmuje cały fotel. Śledzenie wokół…

Comments are closed.