Palatab

Jak zrobić Palmy rosną szybciej, wzrost drzew palmowych.

Jak zrobić Palmy rosną szybciej, wzrost drzew palmowych.

Wybierz palma wiatr tolerancyjny do sadzenia w pobliżu wybrzeża.

Istnieją setki rodzajów palm (arecaceae), które dobrze rosną w US Department of Agriculture roślin zimozieloność Stref 8 do 10. Średnich palmy rosną od 10 do 25 stóp i wysokie palmy osiąga wysokość od 40 do 70 stóp. Najlepszy czas sadzenia palm jest na wiosnę po ostatnim mróz, więc ma najdłuższy okres wegetacji przed chłodne temperatury przyjechać. Palmy wymagają specjalistycznej żywności roślinnej, która spełnia wszystkie ich zapotrzebowanie na składniki odżywcze i pomaga im rozwijać się szybciej. Biorąc pod właściwą opieką palmy pomoże rosnąć szybko i wypełnić swój krajobraz z wysokiego punktu ogniskowego.

Obszar Sadzenie

1

Posadzić palmę w okolicy z dobrym drenażem, który otrzymuje pełne częściowej słońcu. Wykopać dziurę łopatą, która jest dwa razy szersza bryły korzeniowej i tej samej głębokości jak garnek.

2

Spread korzenie palmy na zewnątrz. Przeciąć wszelkie korzenie, które rozwijają się w kręgu z sekatorem. Dzięki temu korzenie rosnąć na zewnątrz, szybko stają się dobrze założona w glebie wcześniej, i zachęca do nowego wzrostu.

3

Nawadnianie

1

Umieścić wąż moczygęba w kręgu w dorzeczu podlewania.

2

Włącz wąż na niskie i aby woda mogła napełnić miskę powoli. Palmy są suszę, ale rosną szybciej, gdy otrzymują powolny, głęboki podlewania.

3

Zakręć wodę, gdy zagłębia podlewania jest pełna. Sprawdzić wilgotność gleby około raz w tygodniu w okresie letnim i nawadniania, gdy gleba jest sucha w zbiorniku.

Nawóz

1

Nawozić palma po posadzeniu go na wiosnę i dwukrotnie więcej od ostatniego zastosowania w sierpniu.

2

3

Umieść żywność palma w misce lub pojemnika. Posypać nawóz w równej dystrybucji w dorzeczu podlewanie wokół drzewa.

4

Woda jedzenie roślin z węża ogrodowego, aż umywalka jest pełny i granulki topić.

Przycinanie

1

Cut off brązowe fronds palmy w suchej pogody z sekatorem lub loping nożyc o większych dłoniach kierować składników odżywczych z pożywienia i wody palmowego do rosnącego szczycie drzewa.

2

Zbadać drzewo i dostrzec głowę na górze. Wyobraźmy sobie głowę jako tarczy z osią poziomą w środku głowy. Odetnij fronds brązowienia poniżej obszaru 3:00 i 9:00.

3

Ciąć każdy liść się jak najbliżej tułowia, jak to możliwe, ale nie pocięte na pniu.

Rzeczy trzeba

 • Łopata
 • sekator
 • Chochoł
 • wąż soaker
 • Palmy żywności
 • Wąż ogrodowy

Wskazówka

 • Nawadniać dłonie rano, przed popołudniowym upale, więc woda nie wyparuje z basenu.
 • Zatrzymaj podlewania palmy we wrześniu lub październiku miarę zbliżania się zimy. Niektóre rodzaje palm przechowywania wody w ich bagażniku i może zamarznąć i umrzeć.
 • Wybierz sól tolerancyjnego dłoń takich jak karaibskiej palm strzechy (Thrinax promieniować) na obszarach położonych blisko wybrzeża.

Ostrzeżenie

 • Nadmierne cięcie powyżej osi poziomej na dłoni otwiera drzewo na choroby i może zaszkodzić dłoni.

RELATED POSTS

 • Jak sadzić palmy Seeds, zalewania gleby dla drzew palmowych.

  Przegląd Krok 1 Połóż się nasiona i przetestować każdy z nich, aby zobaczyć, czy warto sadzenia. Mocno ściśnij nasiona kciukiem i palcem wskazującym. Wyrzucić ziarno jeśli jest miękkie i łatwo…

 • Jak przycinać królowa palmy, przycinanie drzew palmowych.

  Przegląd Dłonie hetmanów (syagrus romanzoffiana), znany również jako Coco Plumosa, są wysokie, majestatyczne palmy rodzimych do południowej Brazylii i Argentynie. Znany z szybkiego wzrostu i…

 • Jak dbać o palmy, pielęgnacji drzew palmowych.

  Przegląd Palmy są ulubionym tropikalnego krajobrazu, jak i ogrodach przydomowych. Pochodzą one w wielu kształtach i rozmiarach i są doskonałym sposobem, aby dodać atmosferę do Twojego domu….

 • Jak Grow Royal Palm Trees, wzrost drzew palmowych.

  Przegląd Królewskie palmy są popularne decyzje dla krajobrazu w ciepłych klimatach nadmorskich Florydzie iw Kalifornii. Mogą rosnąć do średniej wysokości od 50 do 80 stóp, z spreadów liści od…

 • Jak rosną palmy, jak rosną palmy.

  Przegląd Tropikalne palmy zapewniają cień w słoneczne obszarów i największych palm, takich jak czarny bagażniku lub palmy King Kong, mogą dorastać do 80 stóp wysokości. Większość palmy muszą…

 • Jak szybko Ananas Palmy rosną, szybko rosnące palmy.

  Data palma Wyspy Kanaryjskie (Phoenix canariensis), czasami nazywany palmę ananas, ponieważ tłuszcz na młodych pnia palmy przypomina ananasa, rośnie powoli, pomiędzy 40 a 60 stóp wysokości. To…

Comments are closed.