Palatab

Jak zrobić olej kamfora, jak sprawić, by olej kamfory.

Jak zrobić olej kamfora, jak sprawić, by olej kamfory.

gt; Witam, ja po prostu zastanawiam się, czy ktoś ma jakieś informacje o tym, jak tworzyć własne balsamy i płyny do wcierania.

Od: Shannon Brophy lt; shannon.yoga.comgt ;:

Shannon Brophy, położnej
odwiedzić Roots & Skrzydła WWW w http://www.yoga.com

Od: Andy & Sharon lt; email.naturesway.ukonline.co.ukgt ;:

Jednym z najbardziej popularnych mazidła do mięśniowego, słuchawkowy i pleców jest Maść tygrysia.
Tradycja będzie mieć to, że mongolscy jeźdźcy z Czyngis-chana, roaming równiny Europy Środkowej, miał bardzo skuteczną maść przeciwko siodle i ból pleców. Część tej maści pochodziła z syberyjskiej brzoza. Mieszanina została wykonana z smalec, kamfory i oleju drzewa brzozy. Przez wieki ta maść była używana i dostał dość znany.

Chiński sklep składzie mieszankę salicylan metylu, kryształów kamfory i wazelina, którą nazwał Maść tygrysia. Stało się znane na całym Wschodzie i części Europy pod tą nazwą.
Jak to zrobić: Najpierw trzeba mieszać oleje. Można użyć mieszankę czystego lub dodać go do wazeliny (wazelina) później zrobić balsam.

Maść tygrysia Oil – Naturalne – Przepis 1

Maść tygrysia Oil – Naturalne – Przepis 2

Maść tygrysia Oil – niewielkie naturalne

Nałóż trochę na czole na bóle głowy lub użyć go do bóle mięśni i ukąszeń owadów.

gt; znajdę Maść tygrysia / wazeliny, aby być zbyt tłuste dla mnie. Stworzyłem prostą Rub dla mojej dolnej części pleców (z powodu przepukliny dysku), który zapewnia pewną ulgę. Składa się on z olejek wintergrinowy i olej z dziurawca, dodaje się do podstawy Aloe Vera.
gt; Żel Aloe Vera jest nietłusty i pochłania całkowicie (w dotyku). Mieszanina ta uważa również, jak to pochłania całkowicie i bez barwienia ubraniu jak dotąd.
gt; Mogę sprawić, że powyższe "Maść tygrysia", Ale używać żelu z aloesu? Jak dobrze, moja książka herb wykazały, że olejek wintergrinowy jest dobry na ból i stan zapalny. Można również dodawać co inne zioła są objęci?

Od: email.naturesway.ukonline.co.uk powyżej:
Nie widzę żadnego powodu, dlaczego nie powinno się korzystania z żelu; wazelina jest używany do przechowywania olejów ze sobą.
Oto kilka sposobów, oleje reagują ze skórą; jak widać odtruwa lawendy, eukaliptusa jednocześnie ożywia, odświeża pieprzowej etc.

Olejki eteryczne i ich wpływ na skórę

3. gruba, blada i słaba SKÓRA

4. INFECTED SKÓRA

5. czuły, cienki, SZYBKO podrażnioną skórę

7. pielęgnacja ciała (ogólnie)

RELATED POSTS

Comments are closed.