Palatab

Jak zrobić moją pracę relacjami

Jak zrobić moją pracę relacjami

Takie cele samodoskonalenia są świetne, ale jeśli jedna połowa pary, zdrowie swojej relacji islikely mieć największy wpływ na jak szczęśliwy będzie przez cały rok kalendarzowy.

Więc zebraliśmy kilka prostych „uchwał związek”, które pomogą Ci umieścić więcej miłości w swoim życiu miłości. Jeśli obecnie celownik lub żonaty, te 12 uchwał relacji na najbliższe 12 miesięcy będzie pomóc i ukochanej mieć prawdziwie szczęśliwego nowego roku.

Uchwała nr 1: Sprawdź swój numer jeden związek.

Każdy związek wymaga pracy, a trzeba być skłonni do popełniania potrzebnego czasu i energii na to. Tak więc, pierwszym krokiem jest zapewnienie poprawy twój związek priorytet w tym roku. Jeśli twój ukochany jest naprawdę ważne dla Ciebie, powinny być głównym tematem swojego czasu i wysiłku.

Uchwała nr 2: zaakcentować pozytywne.

Jest OK, aby omówić sposoby twój partner może poprawić lub punkt coś robią, który cię gryzie. Jednak zbyt duża korekta czy negatywność może ktoś czuje niegodne i niekochana. „Jesteśmy do krytykowania i znaleźć usterkę i wybrać na niedociągnięcia, ale spadną na pokazaniu, jak bardzo nam zależy”, wyjaśnia Sheryl P. Kurland, autor wiecznego małżeństwa: Perły mądrości z małżeństw 50 lat lub więcej. Więc upewnij się, że dają dużo więcej komplementów niż krytyki. Kurland zaleca dając trzy szczere komplementy dziennie do swojej ukochanej. „Trzy komplementy dziennie jest prostym przypomnieniem i łatwy sposób dokonać świadomego wysiłku, aby” budować się „relacje zamiast łamania go.”

Uchwała nr 3: Harmonogram tygodniowy randkę.

Uchwała nr 4: regularne relacji badań kontrolnych.

Oprócz spędzania czasu cieszyć się wzajemnym towarzystwem, eksperci zalecają poświęcenie czasu, aby regularnie „check in” i sprawdzić się, w jaki sposób każdy z was robią, zarówno w relacji i życia w ogóle. Jako trener Ken Donaldson relacja opisuje to, że celem jest nie tylko mówić o „powierzchowne rzeczy”, ale do dyskusji „, co naprawdę się dzieje. „Oto rzeczy, ja naprawdę lubię, że did’-akcentując pozytywne-Przetoż oto rzeczy mam zmaga się z”. „Przez planowanie regularnych badań kontrolnych, można zapobiec problemom lub urazy od budowania i być aktywni a nie reaktywne.

Uchwała nr 5: być obecny.

Podczas tych zamierzonych czasach razem, upewnij się, że naprawdę są razem. Oznacza to, że koncentrując się na i słuchanie swojego partnera, a nie myśleć o pracy lub sprawdzenia projektu wyniki piłki nożnej. „Czasami jesteśmy razem, ale jesteśmy ledwo zwracając uwagę na siebie,” mówi psycholog i autor dr Michelle Callahan. „Musimy nie tylko spędzają czas razem, ale jakość czasu”. Zauważa, że ​​w dzisiejszym świecie, który często wymaga odkładania na iPhone lub wyłączanie telewizora, aby dać swojemu partnerowi niepodzielną uwagę.

Uchwała nr 6: Play razem.

Będąc w poważny związek, nie oznacza, że ​​zawsze muszą być poważne. Więc baw się razem. Badania pokazują, że pary, które biorą udział w zabawy i śmiać się razem czują się coraz bardziej zadowoleni w związku.

Uchwała nr 7: Naucz się mówić ich językiem miłości.

Niektórzy ludzie czują się podobało, kiedy pomóc im w prostych pracach domowych, podczas gdy inni woleliby Ci szeptać czułe słówka do ucha. Istnieje pięć języków „miłość”, czyli sposoby, że ludzie pokazują miłość: słowa afirmacji, jakość czasu, prezenty, akty służby i fizycznym kontakcie. Używając języka miłości, że twój partner jest bardziej dostosowane do, będą czuć się kochany i doceniany, i docenić ci więcej w zamian.

Uchwała nr 8: Wykonaj losowe akty romansu.

Będąc romantyczna ma wiele wspólnego z bycia kreatywnym i przemyślane. Na przykład, można napisać trochę miłości notatki do innych znaczących i pozostawić je w nieoczekiwanych miejscach, gdzie będą one w końcu znaleźć, na przykład w szufladzie na skarpetki, zapakowany lunch lub nawet w zamrażarce. Posypać takie romantyczne gesty przez cały rok przypominać ukochaną osobą, co znaczą dla ciebie.

Uchwała nr 9: Zaskocz im prezenty.

Uchwała nr 10: Get bardziej fizycznego.

Chcesz się poczuć bliżej partnera? Następnie bliżej. Kontakt fizyczny, nawet coś tak prostego jak trzymając się za ręce i przytulając, powoduje uwalnianie substancji chemicznych, które pomogą Ci związać się emocjonalnie z osobą. A dla niektórych małżeństw, celem powinno być częściej uprawiać seks. Pastor Ed Young, autor Sexperiment: 7 dni do trwałego Intymność ze współmałżonkiem, mówi, że „Seks jest super glue małżeństwa”, a powinno być priorytetem, który zajęty małżonkowie zamierzony czas na. „Stop wymówek,” Młody mówi, „i zacząć kochać.”

Uchwała nr 11: Nie oczekuj perfekcji.

Nikt nie jest doskonały, a zatem żaden związek nie jest doskonały. Nie będzie stłuczki na drodze, ale to nie znaczy, należy zadzwonić przerywa lub że wszystko będzie lepiej, jeśli były z jakimś innym, podobnie niedoskonałego człowieka. „Stale wizualizacji idealnych małżonków sprawia, że ​​mniej zadowoleni, ponieważ stwarza więcej możliwości bezproduktywnego pożądania lub żalu”, mówi Joshua Coleman, Ph.D. autor małżeństwa Makeover. Bądź gotów wychodzą małe zacieki lub drobne błędy.

Uchwała nr 12: Wybacz swobodnie.

Przebaczenie jest niezbędne dla długoterminowych relacji między niedoskonałych ludzi. Obejmuje to będąc w stanie wybaczyć sobie, gdy złamiesz uchwałę (jak większość ludzi). Jeden błąd nie oznacza, że ​​musisz zrezygnować z uchwałą; po prostu ponownie zobowiązać się do niego przez resztę roku.

Niezależnie od tego, czy twój związek jest na skałach lub cieszą wedded błogość, zobowiązując się do tych 12 uchwał może pomóc twój związek silniejsze i trwalsze, zarówno w tym roku i kolejnych latach.

RELATED POSTS

 • Jak zrobić moją pracę relacjami

  Datowanie College scena jest często związane z szybkimi ups haka na imprezach, tymczasowych wybryki, a nawet skandaliczne „seks” aranżacji. Dodaj w chaosie klas, zajęcia pozalekcyjne i…

 • Jak zrobić moją pracę relacjami

  Przyznać. Kochasz ją, tak naprawdę zrobić, ale czasami chcesz trochę. różnorodność. Być może inny rodzaj ciała. A może chcesz zobaczyć lub usłyszeć, jak ktoś reaguje na Twoje ruchy. Jest to…

 • Jak zrobić moją pracę relacjami

  Życie w Delaware jest dokładnie to, czego oczekiwaliśmy, minus jeden istotny czynnik: Nie jestem wielkim fanem. To nie tak, że nie lubię Delaware, per se. To znaczy, ludzie tutaj są bardzo mili…

 • Jak zrobić moją pracę relacjami

  Jestem niechrześcijańskich, który został szczęśliwie żonaty z pobożnej kobiety chrześcijańskiej okres około dziesięciu lat. Będziesz napotykają przeszkody; Nie będę kłamać. Po pierwsze,…

 • Jak zrobić moją pracę relacjami

  Powiązane wiadomości Czasami jest w związku nie mogą być proste. Łatwiej sądząc z zewnątrz niż sądząc od wewnątrz. Dlatego czasami można zobaczyć relacje, które wyglądają tak wielka, z daleka,…

 • Jak zrobić moją pracę relacjami

  VICE przemówił do ludzi, którzy są w związkach poli, aby dowiedzieć się niuanse swoich ustaleń i jak oni nie monogamia pracy dla nich i ich partnerów. Maria *, 24 Jestem w otwartym związku…

Comments are closed.