Palatab

Jak zrobić Mock Roman Shade …

Jak zrobić Mock Roman Shade ...

Zmierzyć szerokość okna. Wybierz pokładzie drewna Batten ten sam pomiar. Zastosuj stronę hak kij na taśmie hook-and-loop do przodu łaty. Zawiesić płytę ułożoną nad oknem z taśmy typu haczyk i pętla skierowane na zewnątrz.

Mierzyć od górnej krawędzi listwy do długości ma się falbany do powieszenia. Podwoić ten pomiar. Na przykład, Falbana do zawieszenia 20-cali wymaga 40 cali tkaniny. Przeciąć tkaninę do tego pomiaru.

Dodaj 1 cala szerokości listwy. To jest Twój falbany zakończeniu pomiaru szerokości. Przeciąć tkaninę do tego pomiaru.

Hem wszystkie cztery krawędzie tkaniny o 1/4 cala brzegu. Położyć tkaninę prawą stroną do góry na płaskiej powierzchni. Oznacz tkaninę z sześcioma liniami poziomymi. Używając ołówka tkaniny zaznaczyć linie rozpoczynające się co 6 cali 2 cale od dołu. Na przykład, na dolnej krawędzi wielkość około 2 cale i narysować linię na szerokości wartościowości. Od tej linii, mierzyć 6 cali i narysować kolejną linię. Kontynuować aż sześć liniami.

Fold tkaniny dać falbany wygląd rzymskich odcieniach. Podnieść dolną linię i umieścić go 1 cal poniżej w następnym wierszu. Pozostawić tkanina krotnie pomiędzy liniami. Przypiąć linię w miejscu. Podnieś drugą linię i umieścić 1 cal poniżej w następnym wierszu. Kołek na miejscu. Kontynuuj, aż wszystkie linie zostały przesunięte. Spowoduje to utworzenie wygląd rzymskich odcieni w pozycji do góry.

RELATED POSTS

 • Jak zrobić Shade Tie-up, Roman cień związać.

  Kilka miesięcy temu, Mike przyniósł do domu nagroda dla mnie. To był koniec grom z dekorator tkaniny. Off-biały i brązowy, pisanie scenariusza przewijane wszyscy nad nim, i to było idealne….

 • Jak zrobić własną Roman Shade …

  Jak zrobić własną Roman Shade Tak, plany zostały wykonane tworzyć panele do sypialni, aż moja mama wymyślił świetny pomysł na łatwe DIY rzymskimi odcieniach. Tak, powiedziałem proste! To…

 • Jak zrobić DIY Roman Shades Od …

  Czy masz brzydkie żaluzje, że po prostu nie może się ostać? Dobrze, cierpią w niemym bólu, nic więcej. Weź do ręki nożyczki, wstań i oderwać się rolety prawymi wściekłości. Ok, więc może wybrać…

 • Jak zrobić Roman Shades 28 DIY …

  Jeśli masz duży i przestronny salon z dużą ilością okien, te odcienie z skomplikowanych wzorów byłoby trafnym wyborem. DIY Rolety rzymskie Ten drukowane tkaniny sprawia, że ​​wygląd pokoju…

 • Jak zrobić Mock rzymskie rolety Valance, makiety Roman odcień.

  odcienie Roman pozwala na doskonałe dopasowanie wyglądu ze względu na czyste linie i zgrabnych fałdach. Korzystanie rzymskie odcienie w leczeniu okna może oznaczać kilka sznury do zaplątać….

 • Jak zrobić No Sew Okno Shade …

  Przestrzeń okno układ nie jest takie proste, jak myślałem. To zależy od wielkości okna i system otwierania. Ale kiedy znalazłem ten samouczek Myślałem, że może uda mi się coś zrobić z moimi…

Comments are closed.