Palatab

Jak zrobić kwiaty z satynową tasiemką

Jak zrobić kwiaty z satynową tasiemką

Satin Flower Opaski

Zapamiętaj ten post o Pettiskirt? Cóż, wielu z was poprosił o pałąk …….

Ale ponieważ wiele z nich zwrócił się do wersji pałąk. oto ona:

Taka zabawa i żywe akcesoria.

Wiele kombinacje kolorystyczne są na wyciągnięcie ręki.

Te opaski działa szczególnie dobrze, aby utrzymać włosy z twarzy,
podczas gdy twój maluch peeps na sąsiadów.
(Musimy porozmawiać …)

I jak można się oprzeć te wszystkie warstwy płatków … miły i pełnego i idealnie słodkie.

Gotowy, aby własną rękę?

Zrobiłem każde koło stopniowo mniejsze, upewniając się, że mieści się na górze koła po prostu większy niż jest, i nie martwić się o jeden bit czyni go idealnym okręgiem. Nierównomierny-ności każdego okręgu doda na piękno kwiatu. Obietnica.

Wtedy stosuje się lżejsze i nieco stapia krawędzie każdego kwiatka, ten spowodował również krawędzie zwijają się trochę.

Następnie, po jednym na raz, ja klejone na gorąco każdego koła do tego poniżej niej, dopóki miałem warstwowy kwiat.

Potem umieszcza się raczej pełną kropelka gorącego kleju w centrum kwiatu …….

…….Następnie rzucił stertę tych małych perełek wypełniacza prawej na górze. (Wiesz, te same użyłem do wypełnienia „I-Spy” torby tutaj.) Można użyć prawdziwych perełek lub pomiń gorącego kleju i uszyć na kulkach z centrum miasta. Ale miałem tylko te paciorki wypełniacza i uważało, że były idealnym kształcie. I miałem różową kwiecistą opaskę (pokazany powyżej) na chwilę, która została rzucona i rozbita i na dnie torebki …….. a małe kulki są nadal trzymając silna.

Potem puree koraliki do kropelka kleju i tworzą go do kształtu chciałem go palcami.

Chyba może to być tkanina … kopalni nigdy nie stało się czarne. Używasz świecy lub zapalniczki? Świeca często mają trochę dymu do niego i może dodać czarne do krawędzi ….. więc zawsze używać zapalniczki. Ponadto, nigdy nie opuszczają płomień na tkaninie zbyt długo. Tylko przez ułamek sekundy, aby go stopić tylko trochę. Ale może spróbować innego różnorodne satyny też. To może być problem. Powodzenia!

Ja i dwóch przyjaciół wykonane są z białego. Użyliśmy niezależnie długopisy były wokół prześledzić krąg. Obaj mieli czarnego tuszu, ale moje pióro było różowe tuszem. Moi krawędzie, które miały atrament nadal pokazuje odwrócił różowy, podczas gdy ich stało się czarne. My nigdy nie zorientowaliśmy się, gdybym nie miał innego koloru długopisu.

Ponadto, 100% poliester jest najlepszym sposobem, aby przejść. Idę do sklepu z artykułami używanymi i patrzeć przez ubrania, aby znaleźć rzeczy, które są wykonane z 100% poliestru. Można znaleźć kilka świetnych kolorach i wzorach tę drogę i Jego również wspaniały sposób do ponownego użycia. re

Whitney & McKayla mówi:

Twoje kwiaty będą również zmieni kolor na czarny, gdy trzymasz je w górnej części płomienia. W przypadku korzystania z dołu część zaokrąglony płomienia, spalanie nie powinno być problemem. W ten sam sposób ludzie cieplnego, określone wstążkę, aby zapobiec jego przetarcia. Bardzo ładny korzystać z perełek wypełnić! Czasami zrobili dziurę w środku wszystkich warstw i wcisnąć cute scrapbooking brad przez środek.

w jaki sposób zrobili dziurę przez tkaninę? jest pewien narzędzie użyć?

Ashley- dzięki za porady! Kiedy po raz pierwszy spróbował, krawędzie nie były curling, zacząłem oddanie płomień nieco poniżej krawędzi kręgu, a nie tylko na obrzeżach.

Miejmy nadzieję, że ktoś pomoże 🙂

DD i kocham je. )

Właśnie skończyłem podejmowania tego pałąk i kocham go. ) Zrobiłem brązowy kwiat jedwabiu oraz wyłączanie białawy kwiat i pominąłem liści całkowicie. Również użyłem przyciski do środka, zamiast paciorków, które nie wyglądają właśnie dla stylu ja jechałem przez: / Ale wiem, że jak tylko pokazać to do moich znajomych umrą: D: D Zamierzam musiał dokonać jednej dla każdego. ) Ale jestem pewien, że to nie przeszkadza, to było naprawdę zabawne!

Ps. Masz najbardziej urocza dziewczynka kiedykolwiek 🙂 Wygląda tak słodko. re
Dzięki bardzo za tutorial. To było wspaniałe. D: D

Wielki poradnik. Czy mogę dodać sugestię? Można również przykleić kawałek filcu (okrąg, kwiat, cokolwiek) z tyłu na wypolerowanie go trochę!

Również, I zostały zakupu elastyczne opaski w wielu kolorach od sprzedawcy na Etsy zwanych Threddies, mają słodkie te koronki odcinek też! http://threddies.etsy.com

Jeszcze raz dziękuję, mam już tyle zabawy z tym.

po obejrzeniu niektórych opaski w lubił w sklepach Zachciało mi tworzyć własne. Są takie słodkie i okazało się całkiem dobrze. moim jedynym pytaniem jest, jak u dostać go tak, krawędzie arent spalony, altought Jakbym tak, nadaje jej kanciasty wygląd. I nie zrobił jakieś perełki, może muszę spróbować.

Rainbow bekah mówi:

RELATED POSTS

 • Jak zrobić Fabulous kwiaty tkaniny …

  Witamy OPC Better Half . Nazywam się Jocie i kocham do jednostek i DIY mojego domu w coś wspaniałego. Mam nadzieję, że korzystają z tego tutorial jak zrobić kwiaty tkaniny. To był popularny…

 • Jak zrobić proste kwiaty tkaniny …

  Opis produktu Jeśli planujesz dla diy ślubu i postanowiliśmy zrobić bukiet z tkaniny lub papierze, Ręcznie Tłoczone Ranunculus Kwiat poradnik na pewno hipnotyzować swoją rodzinę i przyjaciół….

 • Jak zrobić kwiaty z jedwabiu, co róże wstążki i kwiaty.

  GALERIA czytelnika Darmowa wysyłka na terenie Polski. Dowiedz się, jak zrobić kwiaty z jedwabiu Podobnie jak wszyscy jak świeże kwiaty, są chwile, kiedy tylko zrobi jedwabiu, a ta książka daje…

 • Jak zrobić kwiaty satynowe tkaniny …

  Witamy Christa Brown Sugar Toast. Ona jest tutaj, dzieląc dziś piękny kwiat tkaniny poradnik! No hej! Jestem tak szczęśliwy, że tu z wami wszystkimi w Przejdź do moich Lou! Nazywam się Christa…

 • Jak zrobić przewodowych wstążki kwiaty

  Mąż Jo (a.k.a. McGeeky) był przeglądanie sklepu lub jakiś inny niedawno napotkał element, który był pewien, Jo i mogłem zrobić dobry podstępny użycie. To był olbrzymi zwój świecący, czerwonym,…

 • Jak zrobić kwiaty z kremówki …

  Rzeczy potrzebne dla małych i dużych niebieskich kwiatów Faerie 1. Połącz biały i niebieski modelowania czekoladę stworzyć cztery różne odcienie, począwszy od Aqua światła do bogatej niebieski…

Comments are closed.