Palatab

Jak zrobić kwiatowo-Ribbon łuki, wstążki kwiatowe.

Jak zrobić kwiatowo-Ribbon łuki, wstążki kwiatowe.

Zbierz swoje materiały: Szpule wstążki, ostre nożyczki, koordynowanie szenili łodygi (czyszczenia rur) lub przezroczystego plastiku więzi twist.

Ten łuk jest wielki dla pojedynczego twarzy wstążki, która ma wzór lub kolor tylko po jednej stronie. Można również użyć dwustronnej taśmy, która wygląda tak samo po obu stronach. wstążka przewodowa posiada swój kształt i może być korygowana, jeśli łuk zostanie zmiażdżony.

Jeśli używasz więzi twist, dostać je w różnych długościach, od 4 do 7 cali, dla różnych wielkości łuków lub kupić całą szpulę wyciąć dowolny rozmiar, czego potrzebujesz.

Praca ze szpuli, zmierzyć się jakiś wstążkę (ta staje się ogonem na gotowy łuk) i przytrzymaj go taśmą koloru stroną do góry. Skręcać wstęgę raz, tak, że z drugiej strony widać. Trzymając skręt z kciukiem i palcami.

Ogon może być tak długo lub krótko, jak chcesz. Będziesz trzyma wszystkie wypełnione pętle w jednej ręce, a z drugiej strony sprawia, pętle i zakręty.

Zrób małą pętlę, trzymać go ponownie skręcić taśmę, i zrobić trochę dłuższą pętlę. Twist, i uczynić trzecią pętlę ten sam rozmiar co drugie.

Teraz masz pierwsze (lub centralną pętlę) i jedną pętlę na bok. Za każdym razem dokonać skrętu, skręcasz wstęgę więc bocznych pokazach kolorystycznych.

RELATED POSTS

Comments are closed.