Palatab

Jak zrobić Cheerleaderka kostium …

Jak zrobić Cheerleaderka kostium ...

Czy możesz umieścić na białej liście wikiHow dla bloker reklam? wikiHow opiera się na pieniądzach reklam, aby dać Ci nasz wolny jak do przewodników. Naucz się jak .

Zabierz swoje pomiary. [1] Będziesz potrzebował dwóch podstawowych pomiarów dla tego spódnica: w pasie i długość. Noś bieliznę co będziesz sobie ze swoim stroju, ale nie biorą tych pomiarów w porównaniu z innymi ubraniami.

 • Talia: Zdecyduj, gdzie chcesz pasek spódnicy do siedzenia. Większość spódnice cheerleaderka osiągnąć dość wysoko, aby wokół pępka. Użyj taśmy pomiarowej do pomiaru talii na tym poziomie, trzymając go ciasno. Upewnij się, że nie ssać w żołądku, więc spódnica nie będzie zbyt mocno, gdy nosisz go. Zrób znak piórem lub naklejki Aby zaznaczyć wybraną talii na swoim ciele.
 • Długość: Miara od znaku lub naklejki na swojej talii gdziekolwiek chcesz spódnica spaść na nogi.

Hem dna osłony. Jeśli czekać, aż po tym, jak okazało się, że płaski materiał do rurowej osłony i stworzyła plisy, podszywania spód spódnica będzie bardzo trudne. Zmierzonej hem powinna wynosić około 1 cm powyżej dolnej krawędzi tkaniny.

 • Używając ołówka, aby znaki świetlne wzdłuż tkaniny, aby pokazać gdzie hem powinna spaść. Dodać 1 cm dokładnych pomiarów przez cały czas, więc będzie jeszcze hem.
 • Wchodzisz na spód tkaniny tak, krawędź dotknie znaki już wykonane na wewnętrznej stronie płaszcza. Przypiąć tkaninę na miejscu z szycia szpilek.
 • Albo nawlec igłę i uszyć nową sukienkę ręcznie lub wykorzystać maszynę do tworzenia rąbka.

Oznaczyć naddatek szwu. Po osaczony spód tkaniny, położyć go płasko z lamówką skierowaną do siebie. Po lewej stronie i prawej stronie tkaniny, z tego położenia będą krawędzie, które są zszyte ze sobą tworząc spoinę spódnicy. Daliście sobie 2 cale dodatkowych szerokości, więc pomiar 1 „na każdej krawędzi (lewy i prawy) z tkaniny i zaznaczyć swoją naddatek szwu ołówkiem. Podobnie jak w przypadku oznaczeń Hem, wprowadza szereg dokładnych pomiarów od góry do dołu tkaniny dać sobie linię można później. [3] [4]

 • Zaznaczyć linię pionową w dół środkowym szerokości tkaniny jest w tym momencie, jak również. Znaleźć punkt środkowy, mierzy się na całej szerokości tkaniny i podzielić ją na pół. Oznaczyć linię pionową w tym pół pomiaru.
 • Wszystkie znaki powinny być wykonane na „wewnątrz” spódnicy.

Oznacz swoje zakładki. [5] Pomiar od znaku przydziałami lewy szew (nie krawędzi tkaniny), aby oznaczyć każdy plisą 3 cale, aż dojdziesz do końca tkaniny. Spójrz na plisą wyznacza już wykonane, a myśleć o nich jako wchodzące w 1-2-3, 1-2-3 wzorca. Umieść szpilkę przez każdego znaku „1” plisą na un-osaczony górnej krawędzi tkaniny.

 • Pociągnąć „szew 1 i dodatek na zamek błyskawiczny na prawej stronie tkaniny dół i przypiąć go z drogi.

Wyprasować swoje zakładki. [6] Połóż przypięte płaskiej tkaniny na stabilnej powierzchni i ułożyć fałdy więc gniecenie i kłamstwa, jak chcesz, żeby kłamać. Żelazo ciągu plis stworzyć solidne zagniecenia.

Tworzenie talii dla spódnicy. [8] Po szyte talii, zrobić znak na każdym 2 „w dół od talii. Przyszyć w dół każdej fałdę w linii prostej od talii do kreski 2 „, aby utworzyć wyposażoną talii w górnej części płaszcza. W przeciwnym razie, spódnica popłynie bardziej jak spódnica-line.

Zrób pasie. [9] Zmierzyć szerokość górnej krawędzi spódnicy i wyciąć inny kawałek tkaniny w tej szerokości. Długość powinna być grubość żądanej rzemienie (cala do 1,5 cala powinno wystarczyć) pomnożone przez 2. zwiń tkaniny na pół wzdłuż jego osi pionowej tak, masz szeroki kawałek tkaniny zagięty do połowy jej długości. „Wnętrze” tkaniny powinna być skierowana na zewnątrz. Szyć dwie długie krawędzie materiału wraz z igłowy lub szycia.

 • Po zakończeniu, obrócić materiał prawą stroną do zewnątrz jak przy skarpetce. Będzie to pas na górze spódnicy.
 • Żelazo to mieszkanie również.

Założyć pas w spódnicy. Ułożyć pas nad zewnątrz (co ludzie będą widzieć, gdy nosisz go) osłony i przypiąć go na miejscu od lewej strony do prawej. W górnej części talii należy wyrównać starannie z surowego krawędzi tkaniny spódnicy. Za pomocą maszyny do szycia lub igły do ​​szycia ściegiem tych dwóch kawałków materiału ze sobą wzdłuż górnej krawędzi.

Oznacz zamek. Złożyć swoją tkaninę spódnica nad tak, że „na zewnątrz” części stykają się ze sobą. należy szukać w wewnętrznej części spódnicy ze swojego stanowiska. Odepnij naddatek szwu, który schowany wcześniej. Zorganizować tak surowy krawędzi linii naddatek szwu z surowego krawędzi po drugiej stronie materiału przepony. [10] Pin te dwa surowe krawędzie wraz dół na całej długości naddatku szwu. Dodatkowy zasiłek szew nadal powinien rozciągać się na bok szpilki.

 • Leżał zamek dodatku wzdłuż szwu, gdzie zostanie on umieszczony, a następnie oznaczania, w których dolna część kończy się suwak.

Sew szew. [11] Z znaku, zamek kończy się w dolnej części spódnicy, szyć normalnego prostołańcuchowy ścieg z igłami lub maszyny do szycia. To stworzy solidne spojenia do spódnicy. Jednak stworzyć luźną, tymczasowy szew wzdłuż górnej długości spódnicy, gdzie wciąż potrzebuje zamek ma zostać wstawiony.

Włóż zamek. Naciśnij luźne, górną część pokładu otwartego i położyć zamek wzdłuż niej, gdzie zostanie wstawiony. Upewnij się, zęby zamka błyskawicznego są ustawieni ze szwem i że zamek stoi na zewnątrz. Gdy pin zamek na miejscu, należy szukać w wewnętrznej tkaniny spódnicy oraz z tyłu na zamek błyskawiczny. Trzpienie powinny być z jednej strony zamka – w lewo lub w prawo. Sew dół odpięty długości zamek błyskawiczny. Następnie wyjąć bolce i zaszyć tę stronę.

 • Następnie skręcić w spódnicy prawy bok-out. Ustrzel przez utworzonych wzdłuż górnej części spódnicy ujawnienia zamek luźnych szwów.

Sew zatrzaski w pasie. [12] Chcesz, aby upewnić się, że dodatkowy płat tkaniny rusza się, gdy masz na sobie spódnicę. Najprostszym sposobem osiągnięcia tego celu jest w zatrzaski, które można kupić w trybie online lub w dowolnym rzemiosła sklepie. Mogą one być również nazywane „napy”. Po prostu przyszyć je na miejsce przy użyciu igły i nici. Bądź pewien, że są one umieszczone prawidłowo, więc zamykają równo.

 • Z tym ostatnim etapie, po utworzeniu własnego plisowaną spódnicę cheerleaderek!

Jak zrobić Cheerleading Zapisz się Sheet

Jak zrobić Cheerleading Squad lepsze niż reszta

Jak zrobić Cheerleading Pom Poms

Jak być Cheerleaderka

Jak poprawić Jumps Cheer

Jak wykonywać podstawowe Cheerleading

Jak zrobić igłę w Cheerleading

Jak być dobrym wydruku w Cheerleading

Jak uzyskać elastyczne dla Cheerleading

Jak zrobic skok Toe dotykowego

RELATED POSTS

 • Jak zrobić poduszkę Rzut (z …

  Zmierzyć formularz poduszek wzdłuż przedniej od szwu do szwu. Użyj tego pomiaru wyciąć kwadrat tkaniny. Nie dodawaj naddatek szwu o ściślejszej dopasowanie pokrywie. Naciśnij zwojów…

 • Jak zrobić własną pokrywę dla …

  Cięcia kawałka grubej pianki może być wyzwaniem i może zostawić cię o nierównej wzburzonej powierzchni z wielu metod obróbki, ale to najlepszy sposób, aby mieć rozmiar niestandardowy być…

 • Jak zrobić ozdobne poduszki na kanapie

  Rzucać poduszkami to kolejny fantastyczny sposób na włączenie słodkie tekstylia i DIY atmosferę w swoim domu bez wielkich inwestycji czasu i pieniędzy. Jeśli kiedykolwiek poszedł do sklepu…

 • Jak zrobić związać odcieni, które …

  Taśmy lub taśmy skośnym można przekonwertować cienia do cienia tie-up. Cień tie-up dodaje swobodną i miękkiego elementu łączącego otaczającą ramę okna. Materiały Shade może zawierać odwracalny…

 • Jak zrobić ozdobną krawędź …

  Przed zakupem nowych poduszek, należy rozważyć wydostać maszynę do szycia. Ulubionym projekt domu szycia, dzięki czemu nowe poszewki to szybki i niedrogi sposób, aby odświeżyć wygląd sofą lub…

 • Jak zrobić kostium kwiat (z …

  Kroki Edycja Część jeden z trzech: Daisy Korony Edit Zmierz twarz. Zmierz się wokół twarzy osoby, która będzie nosić kwiat kostium. Jeśli robicie domowy strój stokrotka kwiat lub inny kostium…

Comments are closed.