Palatab

Jak znaleźć Buty do jazdy konnej, że …

Jak znaleźć Buty do jazdy konnej, że ...

Jessica Adcock

Każdy jeździec wie, że odpowiednie buty jeździeckie są niezbędne – czy jesteś jazda dla przyjemności lub dla sportu, twoje buty zapewniają ochronę i stabilność, z których oba są niezbędne do bezpiecznej i szczęśliwej jazdy. Ale tak samo ważne, jak wybór odpowiedniego rodzaju buty jest uzyskanie prawa dopasowanie, ponieważ źle dopasowane buty mogą rozpraszać, niewygodne, a nawet niebezpieczne. Więc co się dzieje na wybranie właściwego dopasowania? W jaki sposób można zapewnić masz wybrane buty, które będą pomocne i nie szkodliwe? Aby pomóc odpowiedzieć na te pytania, rzućmy okiem na różnych typach buty do jazdy konnej, jak powinni czuć, czy spełniają one prawidłowo i jak przełamać w nowe buty!

Część wiedząc, jak znaleźć buty, które pasują jest wiedzieć, jak wybrać odpowiednie buty na początku – co będzie zależeć od sposobu chcesz ich używać. Planujesz jeździć konkurencyjnie, dla przyjemności, lub szukasz niektóre wodoodporne buty do korzystania wokół stodoły? Czy zazwyczaj jeździć

Buty dziedzinie. Zdjęcie dzięki uprzejmości Dover rymarskie.

Buty strój. Zdjęcie dzięki uprzejmości Dover rymarskie.

Buty polowania. Zdjęcie dzięki uprzejmości Dover rymarskie.

Buty padok. Zdjęcie dzięki uprzejmości Dover rymarskie.

Muck Boots. Zdjęcie dzięki uprzejmości Muck Boots Kanadzie.

„Wellies” lub Kalosze są znane również jako buty gumowe i gumboots.

ujeżdżenia, Hunter / skoczek, polowanie na lisy, lub jazdy szlakiem? Aby określić, które buty są najlepsze dla Ciebie, należy rozważyć opcje (i ich wykorzystania) wymienione poniżej:

Tall English Riding Boots

Dostępny w kilku różnych typach, wysokie buty jeździeckie angielskiego są zaprojektowane specjalnie dla ról będą służyć, więc wybór odpowiedniego rodzaju oznacza wybór rodzaju dopasować do własnych potrzeb. Oto rodzaje długich angielskich butach jeździeckich dostępnych:

Buty terenowe: Featuring koronki na przedniej stronie kostki, buty terenowe są elastyczne i wygodne, zaprojektowane tak, aby ułatwić zawodnik flex swoją stopę do głębokiego przechyłu przy skokach konia. Dodatkowy pokój przez kostce jest niezbędna dla jeźdźca skoki, którzy zazwyczaj jeździ z krótszym strzemię. Biorąc pod uwagę konkursach skokach przez przeszkody, jeźdźców i myśliwych, polowanie equitation siedzenia.

Buty Sukienka i buty Ujeżdżenie: podobne do butów terenowych, ale sztywniejsze i bez sznurowadła, buty sukienka i buty ujeżdżeniowe są zazwyczaj czarne i zapewniają wysoki tradycyjny angielski styl bagażnika. Bagażnik ujeżdżenia jest specjalnie zaprojektowany, aby zapobiec upadkowi powierzchni kostki, dając Rider wyższą elegancki wygląd, a także dodano wsparcie. Dziś większość ujeżdżeniowe lub sukienka buty mają stylowy szczyt Hiszpanii, gdzie zewnętrzne górne krzywe bagażniku jest wyższy niż jego wewnętrznej wierzchu. To dodaje jeszcze dłuższą linię z wyrafinowany wygląd. Biorąc pod uwagę wydarzenia ujeżdżenia.

Buty Hunt (aka Ulubione buty): Podobnie jak w butach, ale sukienka z czarnym patentowych skórzane topy czy blatu mahoń, te specjalne buty polowanie są wykorzystywane wyłącznie do formalnego stroju. Większość klubów polowanie mają swój własny zestaw zasad odpowiedniego stroju, więc to zawsze najlepiej sprawdzić w indywidualnej grupy wywoławczej, którą zamierzasz jeździć z. Dobry do oficjalnych imprez polowania na lisy.

Krótki English Riding Boots

Wyposażony w ten sam palec u nogi i pięty strukturę jak wysokie buty do konnej jazdy, ale z krótszą ciała, krótkie angielskie buty jeździeckie są dobre do jazdy praktykę, jak również dla podstawowego utrzymania stodoły. Są one również wybór dla młodych zawodników biorących udział w zawodach.

Buty Paddock (aka Jodhpur buty jeździeckie): zwany też czasami krótkie buty, buty wybieg mogą być noszone na własną rękę lub z pół żuchwy, aby stworzyć poczucie wysokie buty. Obcasy są przeznaczone do jazdy, aby zapobiec stopę przed ześlizgnięciem się zbyt daleko przez obejmy, natomiast gładka, płaska podeszwa pomaga zapewnić stopę nie utknąć w strzemionach albo. Wysokie kostki zapewniają wsparcie i ochronę zarówno jeźdźca w siodle i wokół stodoły.

Paddock buty mogą być noszone z pół żuchwy, aby stworzyć wrażenie wysokich butach. Zdjęcie: Robin Duncan Fotografia

Zazwyczaj małe dzieci będą nosić spodnie Jodhpur z brązowymi butami padoku i dopasowane brązowe pasy podwiązki lub kolanowego na zawody. Choć nie są one do zaakceptowania dla dorosłych w większości przedstawień, buty padoku są nadal przydatne do noszenia między zajęciami lub w domu, ponieważ są one wygodne i długotrwałe. Dobre dla przyjemności i jazdy na szlaku, i konkurencyjnej jazdy dla dzieci.

Krótkie opcje startowe: Buty Paddock przyjść odmian zip i koronki. Buty wybieg pocztowy sprawiają, że coraz buty i wyłączanie wietrze. buty koronkowe są bardziej tradycyjny wygląd, a zawodnicy z cieńszych lub grubszych kostek może warto rozważyć buty sznurowane z powodu konfigurowalny dopasowanie, które oferują.

Muck Boots and Wellies

Są to must-have dla każdego konny, który spędza godziny wokół stodoły. Te wodoodporne buty użytkowych są dobre do pracy w stodole i oferują teksturą podeszwę przed poślizgiem na terenach błotnistych lub mokrych. Zazwyczaj albo ciągnąć lub mieć przednie więzi, choć niektóre nowsze modele posiadają sprzączki. Najlepsze strony o nich jest ich łatwość pielęgnacji. Wystarczy wąż je i wyglądają jak nowe ponownie.

buty Muck (aka buty mucker): Te są w różnych wysokościach od A slip-on obuwia podobny styl do kolana wysokie ciężkich mucker rozruchowej. Całkowicie wodoodporny, styl ten syf bagażnika jest dla ciężkich pracach stodole. Są one wykonane, aby wytrzymać trudne warunki pracy mogą zapewnić stabilny, utrzymując stopy wygodne i suche. Biorąc pod uwagę pracę stodoły, konie karmienia itp

kalosze kalosze (aka): Wellies są lżejsze buty obowiązkiem murszowe, które często Baw wzorców mody i kolory, aby pokazać swoją unikalną osobowość. Są to klasyczne kalosze, które utrzymują stopy suche nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Biorąc pod uwagę pracę stodoły, konie karmienia itp

Zachodnie Buty jeździeckie

Znany również jako kowboj i cowgirl buty, buty jeździeckie zachodnie różnią się od angielskich butach jeździeckich w tym, że mają kwadratowe lub spiczaste palce, wyższe obcasy i ozdobne wzory na zewnątrz. Choć mogą one być stosowane jako mody do przodu modnym akcesorium iść z różnych strojów, ich konstrukcja jest rzeczywiście celowe – im wyższy obcas pomaga utrzymać stopę jeźdźca przed poślizgiem poprzez szersze strzemion zachodnich siodeł. Zabawy kolory i wzory są stosowane sparować stroju jeźdźca, aby w oszałamiającym wyglądem ringu. Dobry do jazdy z zachodnich siodeł.

Po wybraniu rodzaju buty najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb, następnym krokiem jest rozmiaru. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać, aby mieć pewność, wybrać odpowiednie:

Europejska kontra amerykański klejący: Rozmiary w Wielkiej Brytanii i Kanadzie / USA są notorycznie różne; Rozmiar A damska 3,5 w Europie może być rozmiar 6 dla kobiet w Kanadzie. Przed zakupem rozmiar z innego zestawu zaklejania, należy dokładnie sprawdzić wykres porównawczy.

zaklejania Producent: Różni producenci mają tendencję do uruchomienia ich rozmiary nieznacznie nieznacznie mniejsza lub większa niż standardowych rozmiarach. Badania przed zakupem, aby dowiedzieć się, w którą stronę wychyla dany ekspres do rozruchu.

Różne rozmiary do rozważenia: Rozważając wysokie buty, nie będzie brać pod uwagę tylko rozmiar stopy, ale trzeba będzie określić rozmiar łydki, jak również wysokość bagażnika, które będą potrzebne. Pamiętaj, aby wziąć te pomiary przed wybierając następny wysoki but.

Sprawdzanie przypływie Nowe wysokie buty

Nowe buty ujeżdżeniowe powinny mieścić tuż pod rzepkę z przodu, więc będą one wystarczająco wysokie po okresie rozbijającego się w hotelu. Zdjęcie: Robin Duncan Fotografia

Ścisłe dopasowanie: Spójrz na buty, które czują się dość mocno wokół łydek, ale nie tak mocno, że odcięli krążenie. Powinny one być trudno wyciągnąć i wyłączany; zamki powinny zip całą drogę się i przystawki, gdy stoisz.

Wyższy, niż można by ostatecznie lubię: Nie chcesz skończyć z buta, który jest zbyt krótki, gdy pęknie w celu zapewnienia maksymalnej wysokości po łamanie w okres jest dłuższy, należy wybrać buty terenowe, które mają fronty tak wysokie. w połowie swojej rzepki (nie wyższej, a nie niższe) i buty w ujeżdżeniu, które mają fronty tak wysokie, jak tuż pod rzepkę. Na tym początkowym try-on, odpowiednie buty poczują się zbyt wysoki, a oni mogą być niewygodne na krótki okres czasu, dopóki nie zostaną złamane w – ale najlepsze zagniecenia i dyskomfort powinien zniknąć w czasie, bo buty regulacji do Ciebie.

Komfortowa wkładka: Wyobraź sobie buty w podkładce strzemion – będzie można wygodnie trzymać piłkę na nogę w nim? Jeśli rozmiar stopa jest trochę duża, można dodać poduszkę powietrzną lub jedyny wkład, aby wypełnić dodatkową przestrzeń.

Wskazówki dla Hamowanie na nowe buty

Buty mięknie i upuść wokół kostki jak złamać ich. Większość butów terenowych spadnie od jednego do dwóch cali, natomiast buty ujeżdżeniowe spadnie znacznie mniej ze względu na ich sztywniejszej konstrukcji. Zdjęcie: Robin Duncan Fotografia

Nowe buty zawsze wymagają rozłączanie w czasie, ale są kroki, które można podjąć, aby okres ten łatwiejsze. Rozważ następujące:

Skarpety Ovation: Przeznaczony sprawnie zmieścić się pod wysokie buty i dostępne w różnych wzorach, te skarpetki tube-style łatwiej wyciągnąć swoje buty.

Stretch sprayu: Boot sprayu odcinek może pomóc w tych ciasnych miejscach w łydce buta, dzięki czemu łatwiej przesuwać swoje buty, gdy łamiesz je.

Jak chronić swoje buty jeździeckie

Po znalezieniu jazda buty, które pasują właściwie, nie chcą ich puścić. Więc jak go o utrzymanie ich w dobrej kondycji? Co można zrobić, aby je dłużej? Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać:

Regularne wycierania: Przyzwyczajaj wytrzeć zanieczyszczenia (brud, obornika, końskiego potu, kurzu itp) od butów po każdym użyciu, za pomocą wilgotnej ściereczki lub gąbki. Usunięcie tych zanieczyszczeń regularnie będzie chronić swoje buty ze skóry i zgnił doznały uszczerbku szwami.

produkty do czyszczenia Boot: Znajdź produkty czyszczące przeznaczone specjalnie do butów, takich jak odżywek, kremów i innych środków czyszczących. Nigdy chwycić czystsze wszystko dla gospodarstwa domowego do czyszczenia butów – może to spowodować uszkodzenie skóry na stałe.

Ochraniacze: Na mokre, błotniste szczególnie dni, kalosze mogą chronić swoje buty przed żywiołami. Zawsze przed przechowując je usunąć kalosze ze swoimi butami, jednak czy rozprzestrzenianie się wilgoci może doprowadzić do uszkodzenia pleśni i haftu.

Drzewa Boot: Wstawianie drzew startowych na buty pomaga im utrzymać ich kształt, a także żywotność zamki. Co więcej, jeśli zdecydujesz cedr startowych drzew, będą też odpychają wilgoci.

Dobrą wiadomością jest to, dziś łatwiej niż kiedykolwiek, aby znaleźć idealne buty do jazdy konnej, które pasują do Twojego ciała i potrzeb. Kiedy jesteś wyposażony w wiedzę o tym, co szukasz i jak rozpoznać dobre dopasowanie, jak wskazano powyżej, jesteś gotowy, aby znaleźć odpowiedni dla ciebie parę.

Jessica Adcock jest ustawiczne jeździeckich i członek zespołu e-commerce w Dover siodeł, wiodący detalista halsie jakości angielskie konnej, jazda dostaw i odzieży dla konia i jeźdźca na każdym poziomie.

Główne Zdjęcie: Thinkstock / Grafika / Photos.com

Kategoria:

RELATED POSTS

 • Jak znaleźć swoją prawdziwą Rozmiar buta, buty pół rozmiaru za małe.

  Czy lepiej kupić buty, które są zbyt duże lub zbyt małe? Ile razy zdarzyło Ci się zadać sobie to pytanie? Lub pomyśleć teraz, że kupiłem te gorące buty, w jaki sposób można je dopasować i…

 • Jak znaleźć buty z szerokimi Cielęta …

  Dla wielu kobiet, buty są idealnym akcesorium mody. Są one wykonane, aby przejść z niemal każdym stylu od casual szykowny i zakresie jakości od najlepszych projektantów mody na co dzień buty do…

 • Cześć Slim! Buty do jazdy konnej dla cienkich …

  Tak mi przykro, przyjaciół. To był pracowity lato, recenzowanie Buty chude łydki musiała podjąć tylnym siedzeniu. Tylko w ostatniej chwili, choć dostrzegłem tę parę z Sofft – super buty do…

 • Jak zrobić buty bardziej komfortowe …

  Reklama – kontynuować czytanie poniżej Buty, które czują się jak przytulny jak pantofle w sklepie może stać się wręcz przeciwnie po wieczór lub kilka tygodni zużycia. I kilka sklepów, aby…

 • Jak kupić buty do biegania, jak …

  Nie skąpić. Może poczuć się jak dużo wydać do 120 $ na parę butów do biegania, ale inwestycja jest warta. Rozważ to: Niezależnie nowe buty kosztują, to prawdopodobnie mniej niż pieniędzy i…

 • Jak dbać o zamszowe buty, opiekę zamszowe buty.

  Suede jest popularnym materiałem w wytwarzaniu butów. ale jego szczególne właściwości sprawiają, że podatne na uszkodzenia od codziennego noszenia. Aby uzyskać jak najwięcej z zamszowych…

Comments are closed.