Palatab

Jak zdać egzamin leku z domu …

Jak zdać egzamin leku z domu ...

Jeden z dwóch części:
Zrozumienie szanse przed próbą do środka domu Edycja

Znać podstawowe fakty na temat testów narkotykowych. Badanie leku jest często wymagana w ramach procesu rekrutacji. W Stanach Zjednoczonych niektóre agencje rządowe są wymagane przez prawo do wykonywania przesiewowych leków, podczas gdy prywatne firmy mają większą swobodę w tym, czy zechcą przetestować. [1] badania Badania leków na obecność aktywnego związku chemicznego jako leku lub jednej z jego metabolitów (chemikalia organizm wytwarza podczas przetwarzania leku). Najczęściej, badania leków wyszukiwania tych substancji w moczu, krwi (lub inny płyn ustrojowy i / lub włosy.

 • Szereg testów są dostępne dla pracodawców, którzy mogą wybrać sposób dokładnie chcą ekran decydując się na bardziej lub mniej dokładnego testu. W Stanach Zjednoczonych, najbardziej podstawowy test narkotyków jest jednym upoważnione przez Substance Abuse i Mental Health Services Administration (SAMHSA) dla niektórych agencji federalnych. Ten test ekrany do pięciu wspólnych leków:
 • Amfetamina (metamfetamina, amfetaminy, ecstasy (MDMA))
 • Kokainy (proszek i "pęknięcie" formularze)
 • THC (marihuana, haszysz jadalne produkty konopi)
 • Opiaty (heroina, opium, kodeiny, morfina)
 • Fencyklidyny (PCP, pył anioła)
 • Jednak pracodawcy powszechnie poszukiwania innych leków. Testowanie leku może być kosztowne dla pracodawców – im więcej leków an ekrany pracodawcy za, tym bardziej kosztowne badania. Firma, która zatrudnia wielu ludzi i testowanie wszystkich potencjalnych wynajmuje nie może zdecydować się na kompleksowych badań, które mogą kosztować ponad 100 $ każda.
 • Najlepszym sposobem, aby zwiększyć swoje szanse na przekazywanie dowolnych testów narkotykowych, oczywiście, jest do powstrzymania się od narkotyków, tak długo, jak to możliwe przed testem.
 • Czy możesz umieścić na białej liście wikiHow dla bloker reklam? wikiHow opiera się na pieniądzach reklam, aby dać Ci nasz wolny jak do przewodników. Naucz się jak .

  Znać prawo. Paradoksalnie, prawo oferuje narkotyków i alkoholu użytkownikom szereg zabezpieczeń przy ubieganiu się o pracę. Amerykanie Niepełnosprawnych Act (ADA) ma kilka przepisów, które mogą pomóc:

  • ADA sprawia, że ​​nielegalne każdy pracodawca przetestowanie potencjalnego pracownika bez uprzedniego dokonywania warunkową ofertę zatrudnienia. Oznacza to, że żaden test narkotykowy można wymagać od ciebie, chyba że jest to autentyczna oferta na stole. Ponieważ nie każdy wnioskodawca propozycję pracy, który obniża prawdopodobieństwo, że będziesz testowane na danym stanowisku masz towarowego. Dodatkowo, ADA uniemożliwia pracodawcom u źródła ofert pracy w oparciu o wyniki testu alkoholowego. [2]
  • ADA mówi również nie można dyskryminować potencjalnych pracowników na podstawie ostatnich problemów związanych z narkotykami. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli miał problem z narkotykami w przeszłości, nie można użyć tego przeciwko tobie. Jednak oni mogą odrzucić wniosek, jeśli uważają, że jesteś obecny użytkownik lek.

  Poznaj "Okna wykrywania" dla leków używanych. są dostępne dla pracodawców kilka metod badawczych. Najbardziej popularne są testy włosy, krew, i mocz. Każdy ma inny okno czasu, na który może wykryć obecność narkotyków. Patrz tabela poniżej: [3]

  Badane leki mocz Edycja

  Dostać się z niewielką pomocą znajomych. Chyba że są nakazane przez sąd, zwykły pracodawca nie może oglądać dać próbkę moczu. Daje to możliwość skorzystania z najbezpieczniejszych, najbardziej efektywny sposób przechodzenia testów narkotykowych ci: użyj mocz znajomego leku.

  • Upewnij się, że jest to stosunkowo świeże. Jeśli nie zamierzasz używać go przez kilka dni po pobraniu należy ją przechowywać w lodówce.
  • Pamiętaj, aby doprowadzić go do temperatury ciała przed oddaniem próbki. Najlepszym sposobem na to, aby nosić go na skórze przez kilka godzin, zanim będziesz musiał dać próbkę. Spróbuj taping torbę na udzie na łatwy dostęp podczas dokonywania próby.
  • Jeśli jesteś kobietą, możesz spróbować utrzymanie wiązanej w górę prezerwatywę pełną czystego moczu w pochwie, dyskretnie przebijania go na gwoździu, kiedy trzeba wpłacić swoją próbkę.

  Używać substytutu syntetycznego moczu. W sprzedaży są na stronach internetowych różnych syntetycznych substytutów moczu, zarówno w proszku i cieczy. Te zamienniki są produkowane w laboratorium. Są one zazwyczaj wykorzystywane ogrzewając je i utrzymując je w małej butelce, a następnie osadzenie w miejscu własnego moczu.

  • Te może być wykrywalne czy laboratorium postanawia przetestować na nich, więc należy używać z rozwagą.

  Pić dużo wody. Jednym z powszechnie zgłaszane przez środek domu jest to, że picie dużych ilości wody na kilka dni przed, lub w dniu ich badania, może wydalić śladowe ilości leku z dróg moczowych. Jest to mało prawdopodobne – o wiele bardziej prawdopodobne jest, że będzie to po prostu rozcieńczyć przetestowane w moczu substancji chemicznych. Ponieważ większość badań mają minimalne stężenie potrzebne do zarejestrowania pozytywny, metoda ta może rzeczywiście zapewnić niewielką korzyść.

  • Należy zauważyć, że niektóre testy przetestować teraz metabolitów kreatyny w moczu. Jeśli stężenie tego metabolitu ocurring naturalnie nie jest wystarczająco wysoki, będą podejrzewać, starasz się rozcieńczonym moczu. Aby temu przeciwdziałać, zużywają dużo czerwonego mięsa lub proszku kreatyny wyjściowego 3 dni przed testem. Pozwoli to budować swój poziom kreatyny tak, że jesteś mniej prawdopodobne, aby złapać rozcieńczenie. [4]
  • Czasami badanie moczu nawet brać pod uwagę kolor moczu jest. Bardzo jasne czy czyste moczu oznacza ewentualne próby rozcieńczenia, a bardziej żółty moczu jest uważane za normalne. Godzinę lub dwie przed badaniem rozważyć podjęcie 50-100 mg B2 lub kompleks witamin B12, aby pomóc dać moczu do yellower kolor.
  • Nie przesadzaj. Picie naprawdę ogromne ilości wody może spowodować zatrucie wody, stanu potencjalnie śmiertelne. Zaufaj swoje ciało – jeśli czujesz się nieswojo, przestać pić.

  Dieta i ćwiczenia. Jeśli lek z wyboru jest marihuana i masz nadwagę, tracąc tłuszcz z dużym wyprzedzeniem testu może pomóc szanse. Metabolity THC, aktywnego chemicznych marihuany, są przechowywane w komórkach tłuszczowych. Z tego powodu osoby z wysokim poziomem tłuszczu ciała są mają dłuższy okres detekcji dla marihuany. Im wyższa zawartość tłuszczu w organizmie, tym dłużej marihuana będzie wykrywalny w systemie. Obniżenie tkanki tłuszczowej poprzez dietę i ćwiczenia mogą dać marihuanę przewagi długotrwałego podczas robienia testów narkotykowych.

  • Jeśli test jest nieuchronne, nie próbuj się głodzić, aby poprawić swoje szanse. Utrata masy ciała wymaga czasu – ilość tkanki tłuszczowej musisz mieć wpływ na szanse na przejściu testów narkotykowych jest praktycznie niemożliwe, aby stracić w ciągu tygodnia lub dwóch. Jesteś najprawdopodobniej po prostu zrobić sobie nieszczęśliwy bez poprawiając swoje szanse.

  Wziąć diuretyk, jak sok z żurawiny. Diuretyki są to substancje, które stymulują do oddawania moczu. Niektóre źródła sugerują, że środek domu, poprzez stymulowanie oddawanie moczu, leki moczopędne pomagają "spłukać" komputer użytkownika metabolitów narkotyków. Jednak ta metoda nie jest dobrze poparte dowodami naukowymi. Twierdzi, że sok żurawinowy można "przepłukać system" są nieuzasadnione.

  • Nieco lepsze wykorzystanie środka moczopędnego można go używać w połączeniu z zastosowaniem metody rozcieńczania wyżej stymulować obfite wytwarzanie moczu.
  • Inne częste diuretyki są kawa, herbata ziołowa, piwo, i mrożona herbata.

  Wiedzieć, jakie środki zaradcze nie będą działać. Wiele środków domu po prostu nie działają, nawet jeśli są one reklamowane jako cudowne. Metody te nie mają wpływu na wyniki badań. Nie trać czasu i pieniędzy:

  • Niacyny. Nie ma naukowych dowodów, że niacyna pomaga pokonać badanie moczu krwi. [5] Ponadto, wysokie dawki niacyny może powodować swędzenie reakcji skóry (a w bardzo wysokich dawkach, uszkodzenie wątroby).
  • Dodając ocet, amoniak lub wybielacz do moczu. Te substancje chemiczne są kwasy i zasady, więc oni zmienić poziom pH moczu, ale nie są do końca znane, aby wyeliminować metabolity leków. Dodatkowo, Twój tester może być w stanie powiedzieć, które zostały naruszone testu z zapach, wygląd i / lub składu chemicznego moczu.
  • Nie pije wybielacz. Jest toksyczny i może cię zabić.
 • Dodawanie višine do moczu. W obecności višine wyniki fałszywie ujemne uzyskano tylko dla metabolitu 9-THC karboksylowego-THC do EMIT-d.a.u. i TDX testów moczu kannabinoidów. Višine również zmniejszyła się 9-THC-karboksylowy, mierzoną za pomocą testu Abuscreen. Przy niskich stężeniach višine fałszywie ujemne wyniki kanabinoidów można było przypisać substancji chlorek benzalkoniowy o višine. Dodana višine nie był wykrywalny przez rutynowe analizy moczu i nie miał wpływu na aktywność dehydrogenazy narkotyków koniugatu glukozo-6-fosforanu stosowanego w EMIT-d.a.u. testów. Ponadto, analiza za pomocą chromatografii gazowej / spektrometrii masowej nie wykazało zmian lub utraty 9-THC karboksylowego-chemiczną w próbkach moczu višine-zafałszowane. Jednakże višine nie zwiększają przyczepność 9-karboksy-THC do pojemników próbek ze szkła borokrzemianowego. Wyniki badań ultrafiltracji z višine sugerują, że 9-karboksy-THC przegrody pomiędzy wodnego rozpuszczalnika i hydrofobowej wnętrzu miceli chlorku benzalkoniowego, a tym samym na ograniczenie dostępności 9-karboksy-THC w testach opartych na przeciwciałach. [6]
 • Biorąc goldenseal. Goldenseal to zioło, którego korzeń jest używany do leków ziołowych. To nie wpłynie na wyniki badania moczu. [7] To nieporozumienie pochodzi z powieści farmaceutę Johna Uri Lloyda Stringtown na Pike. gdzie zioło służy do udaremnienia test na strychninę trucizny.
 • Biorąc pektyny. Pektyna jest naturalnie występującym chemiczne występujące w roślinach często stosowane w produkcji dżemy i galaretki. Niepotwierdzone historie zastrzeżeń, która pokrywa pektyny ściany albo do żołądka i pęcherza, zapobiegając przechodzeniu metabolity leków. Żadne roszczenie poparte dowodami naukowymi.
 • Dodać sól do moczu. Sól nie będzie miało wpływu na poziom metabolitów narkotyków w moczu. Metoda ta ma również rażące wady, takie jak fakt, że jeśli nie rozpuszczone, sól będzie opadają na dno swojej próby, gdzie jest łatwo zaobserwować. Zdrowym rozsądkiem i nie dmuchać swoje szanse przez posypywanie solą w próbce.
 • Środki zaradcze badanie krwi Edycja

  Wiedzieć okno testowe dla badania krwi. Badania krwi mają zwykle bardzo krótkie okna detekcji, jak badania krwi zazwyczaj szukać obecności samego leku w systemie, a nie jeden z jego metabolitów. Oni często podawana zaraz po wypadku, aby ustalić, czy jesteś pod wpływem jakichkolwiek substancji. [8]

  • Badania krwi podawane po wypadku prawie zawsze zostanie pokazany na alkohol, a także, co jest zwykle wykrywany tylko przez badanie krwi na dzień lub mniej. [9]
  • Z tego powodu, najlepszy i najprostszy sposób, aby zdać test krwi jest do powstrzymania się od narkotyków i alkoholu na dzień lub dwa przed końcem testu. Dla wielu leków, to jak długo potrwa ślady leku zostawić swój system.
  • Badania krwi są najdroższe forma testowania leków. Z tego krótkiego okresu i detekcji danej metody, ponieważ, jesteś mało prawdopodobne, aby być zobowiązany do przekazania jednego jako część procesu rekrutacji.

  Wiedzieć, że badania krwi są często podawane w połączeniu z badania moczu. Badanie krwi jest wykorzystywana do oceny wykorzystania narkotyków lub alkoholu w czasie testu, podczas gdy badanie moczu służy do wyszukiwania narkotyków w okresie poprzedzającym wypadek. Zobacz Sposób drugi powyżej środków badanie moczu.

  Poznać różnice pomiędzy różnymi metodami spożyciu. Leki czasami mogą być podjęte w więcej niż jeden sposób, który może wpłynąć na obserwowalnych poziom leku we krwi. THC, składnik czynny marihuany, przykładowo piki przy bardzo wysokim poziomie w ciągu godziny po wypaleniu marihuany. Jednakże, jeśli jesz marihuanę "jadalny," będziesz mieć znacznie niższą i bardziej stopniowe krzywą dla stężenia THC we krwi, osiągając około czterech godzin po spożyciu. [10]

  • Generalnie, metody połykanie że Ci wysoki szybciej, jak parskanie, palenie tytoniu i iniekcji, mają wyższe, wcześniej krwionośne szczyty stężeniu niż "wolniej" Metody, takie jak spożyciu doustnym.
  • Wiedząc o tym, można zaplanować używanie narkotyków, tak aby uniknąć dłużej działającej metody przyjmowanie w dni przed testem.

  Rozważmy lekarstwo handlowej, znając ryzyko. Różnorodność ziołowych suplementów są dostępne w sprzedaży online, które twierdzą, "usunąć środki trujące" krwi, poprawiając swoje szanse na przejściu testu. Twierdzenia te są dokonywane na podstawie braku dowodów naukowych. Realizować te drogie opcje z dużym sceptycyzmem.

  • Domowe kombinacje ziół cierpią z powodu tych samych problemów – żaden nie jest poparte dowodami naukowymi. Dodatkowo, ponieważ są one wykonane w domu i nie podlegają kontroli jakości, mogą być zanieczyszczony lub niewłaściwie dozowane. Użyj wielką ostrożność z tzw "środki do domu."

  Badane leki włosy Edycja

  Wiedzieć okno testów do badań włosów. Spośród wszystkich metod testowania, testy włosy zazwyczaj mają najdłuższy okres detekcji. Dla najbardziej powszechnie badanych leków, test włosy będą w stanie wykryć stosowanie do 90 dni w przeszłości, w zależności od częstotliwości użytkowania. [11]

  • Jednakże, ponieważ testy włosy sprawdzić obecność metabolitów narkotyków w części włosa powyżej głowy, znajduje się okno kilka-dni po zażyciu leków, w których metabolity są obecne w nasady włosów pod skórę, ale nie w część powyżej skóry. Zatem testy włosy mogą przegapić używanie narkotyków czy to w ciągu ostatnich 5-7 dni / [12]

  Rozważmy cięcia włosów. Testy Włosy zazwyczaj wyciąć mały 1 1 /2 cala (3,8 cm) gałązka włosy z tyłu lub z boku głowy, jak blisko korzenia, jak to możliwe. Testy Długość [13] do włosów do stosowania w przybliżeniu w ciągu ostatnich 90 dni. Jeśli twoje włosy są krótsze niż ta, próbka będzie teoretycznie pozwalają na krótszy okres wykrywalności.

  • Jednak może to rykoszetem. Jeśli głowa jest zbyt krótkie włosy, tester może zdecydować się na szukanie próbki z innego miejsca na ciele (pachy, piersi włosy, itp), ponieważ ciało włosy rosną wolniej niż włosów na głowie, A 1 1 /2 cala (3,8 cm) Próbka ciała włosów może stanowić nawet dłuższy niż okno detekcji próbki z głowicy. [14]

  Spróbuj wątpliwy traktowania włosów. Wiem, że większość agencji badań nie testować podróbkami w testach włosów, ponieważ istnieje Brak podróbkami, które są znane wpływ na wyniki testu włosa. [15] Tak więc, w domu lekarstwo nie może być wykryte, ale jest również bardzo niewiele (jeśli w ogóle) dowód, że będzie działać.

  • Kupić leczenie szampon. Szeroka gama zabiegów włosów reklamowane jako poprawiając swoje szanse na pobicie test narkotyków są dostępne w Internecie. Te mogą być bardzo drogie, a żaden z nich nie zostało naukowo udowodnione do pracy. Jeśli chcesz spróbować jeden, można wybrać jedną z gwarancją zwrotu pieniędzy.
  • Spróbuj improwizowaną umyć włosy. Zobacz nasz przewodnik po przejściu testu włosów na jednym wspólnym domu przepis na włosach. Wszystkie środki domu pokonując test włosów są obsługiwane tylko ze słyszenia. Żaden zostały udowodnione do pracy w warunkach naukowych.

  Jak zdać test narkotykowy

  Jak zdać test narkotykowy na Hioba

  Jak zdać test narkotyków w krótkim czasie

  Jak zdać test na obecność leków

  Jak uzyskać Pot z systemu

  Jak stwierdzić, czy dana osoba jest kokainy

  Jak zdać włosów pęcherzyka Drug Test

  Jak sprawdzić, czy ktoś jest wysoki

  Jak zgłaszać narkotykiem Aktywny

  Jak rozpoznać oznaki używania kokainy

  RELATED POSTS

  • Testy główna leku z Walmart, test domu grupą krwi.

   Walmart prowadzi ponad zestawów testowych domu kilkanaście tym zestawie domu badanego leku, test płodności, wellness zestawu testowego, zestawu testowego domu pleśni, test wykrywający wodę,…

  • Jak zdać test na obecność leków …

   Być może szukasz pracy. Może masz już pracę. A może twoi rodzice postanowili skoczyć niezapowiedzianą test narkotyków na ciebie. Niezależnie od przyczyn tego, jeśli badanie moczu narkotyków w…

  • Jak zdać Drug Test, ilość alkoholu w piwie.

   Jeśli zastanawiasz się, jak przejść test narkotyków, jesteś we właściwym miejscu. Weźmy kilka minut na przeczytanie dół strony, jak już próbowała dać dość obszerny przegląd: • Dostępne opcje…

  • Home Blood Glucose test, test domu krwi.

   Przegląd test Badanie stężenia glukozy we krwi w domu mierzy ilość rodzaj cukru o nazwie glukozy we krwi, w czasie testów. Badanie można wykonać w domu lub w dowolnym miejscu, wykorzystując…

  • Jak zdać Drug Test, pomocy narkotyków.

   Jak zdać test z narkotykami Usuń testowa oferuje produkty i informacje zaprojektowany, aby pomóc ludziom pomyślnie przejść szereg testów narkotykowych. Zabezpiecz się z przypadkowych i…

  • Maszyna do usuwania główna Laser Hair, maszyna laserowa do domu.

   Oszczędność pieniędzy dzięki maszynie używanej w domu Te przenośne urządzenia laserowe usuwanie włosów używać mniej więcej w tej samej technologii, jak te stosowane w wielu klinikach więc…

  Comments are closed.