Palatab

Jak zbudować szklarnię tanich …

Jak zbudować szklarnię tanich ...

Uplifting standard życia ludzi

Poniżej przedstawiono kroki, w jaki sposób zbudować szklarnię z PVC. Wybór materiału PVC rur stosowany w elektrycznych przewodów i rur wodnych jest specjalnie skierowane do osób o niskich dochodach w krajach rozwijających się, ponieważ materiały PCV są tanie i łatwo dostępne tam. Szklarnia jest idealna dla uprawy roślin w tych obszarach, w których ludzie żyją i woda jest dobrem rzadkim. W szklarni można uprawy roślin, takich jak papryka, bakłażany, pomidory, ogórki, kapusta, szpinak, Kales, fasolki szparagowej, grochu, ziół, etc, etc, które powinny iść wzdłuż drogi w uplifting poziomu życia ludzi jak mogą żerują na uprawach one uprawiane, a także sprzedawać produkty do innych rynków, aby zarobić dodatkowe dochody.

Kody budowlane cieplarnianych

Szklarnie może być ustawiony tylko w dowolnym miejscu tylko wtedy, gdy lokalne przepisy budowlane pozwalają na to. Jeśli własność Czyn ten jest sklasyfikowany jako „mieszkaniowe” lub „handlowa”, trzeba będzie uzyskać zezwolenie od władz lokalnych i organów ochrony środowiska. Jeśli własność Czyn ten jest sklasyfikowany jako „rolniczy”, nie trzeba żadnych zezwoleń i są zachęcani, aby przejść do przodu i postawić szklarnie do intensywnej produkcji swoich upraw.

Jak zbudować szklarnię z PVC – budowa szklarni przez ludzi o niskich dochodach

Definiowanie szklarni że musimy

My najpierw określić, co musimy w sposób następujący:

1. cieplarnianych, które będą odporne na średnie prędkości wiatru 15 węzłów i wiatrów, które mogą Gust całą drogę aż do 50 węzłów.

2. cieplarnianych, które będą odporne na intensywne opady deszczu 50 mm na godzinę

3. cieplarnianych, które jest proste w budowie i będzie mieścić się w budżecie w wysokości 350 $

4. cieplarnianych, które w przeważającej części zostaną zbudowane przy użyciu lokalnie dostępnych materiałów z rur PCV, które są tanie i łatwo dostępne, nawet w odległych miejscach w krajach rozwijających się.

Szklarnie wykonane z rur PVC

PVC przewody elektryczne i rury PVC zazwyczaj komercyjnie wytwarzany z maksymalną długością 20 stóp, która jest równa 6,1 m. Jest to maksymalna długość rur PCV można znaleźć w większości sklepów z częściami. Dla cieplarnianych być wykonana z rur PVC i być na tyle silne, aby wytrzymać trudnych warunkach pogodowych, a najbardziej ekonomiczne pod względem przestrzeni, powinien on mieć szerokość podstawy 12 do 14 stóp. Będziemy dokładać nasza mieć szerokość podstawy 14 stóp, która jest równa 4,3 m; – Długość podstawy szklarni rur PVC ‚mogą być wykonane tak długo, jak możesz. Inną rzeczą jest to, że cieplarnianych powinny mieć drzwi na tyle wysoki, aby zmieścić. Nasz cieplarnianych będą miały drzwi 2,1 metra wysokości.

Baza Szerokość szklarni

Szerokość podstawy szklarni – Określić, gdzie ościeżnica wesprze łuku rur PVC.

Niektóre Matematyka

Patrząc na wykres powyżej, promień półkola jest równy 14/2 7 ‚, która jest przeciwprostokątna trójkąta pokazano. Wysokość naszych drzwi jest 6,75 „(równa 2,1 metra), która to wysokość trójkąta przedstawionego. Chcemy obliczyć podstawę tego trójkąta stosując twierdzenie Pitagorasa.

Kwadrat podstawy = (2,15 x 2,15) – (2,1 x 2,1) = 4,62 – 4,41 = 0,21

Długość podstawy trójkąta = pierwiastek kwadratowy z 0,21 = 0,46

= 4,3 (2 x Y) + (2 x 0,46)

Y = 1.69 metrów co stanowi równowartość 5,55 stopy

Szerokość drzwi = 0,46 x = 2 jest równa 0,92 m do 3,0 stopy

Wybór strony uziemienia

Znakowanie ziemi

Dzięki zastosowaniu taśmy pomiarowej i patyków, oznaczyć teren, jak pokazano na poniższym schemacie.

Szklarnia – Znakowanie ziemi z taśmy pomiarowej i drewniane kije.

Kup sobie kilka narzędzi – do metalu i łom

Po zakończeniu znakowania podłoża, dostać się niektóre narzędzia mianowicie piła do cięcia drewna (deski) i rur PVC, łom na kopanie dziur w ziemi i plik stalową lub papierem ściernym, dla których będziesz używać, aby wygładzić ostre cięcie końce drewna i rur PVC. Te ostre końce drewna i rur PVC jeśli nie wygładzone można oderwać polietylenowe arkusz cieplarniany, który jest kosztowne.

Budowanie szklarni – Kup sobie kilka narzędzi – hacksaw i łom

Użyj Crowbar głęboko kopać dziury na ziemi

Poprzez korzystanie z łomem, kopać cztery 2 stóp głębokich otworów, jak pokazano i oznaczone w „terenie” oznaczeniami na rysunku powyżej. Należy wtedy kupił, co następuje:

1. 4 sztuk 4 „x 2” drewna każdy o długości 2,71 m (umożliwiają dodatkowe 0,2 metra na błędy, które można wyciąć lub kopać głębiej bardziej jeśli jego zbyt dużo)

2. 2 kawałki 4 „x 2” drewna każdy o długości 0,92 m (umożliwiają dodatkowe 0,1 metra na błędy, które można wyciąć, jeśli jej za dużo)

Kluczowe wsparcie dla całej konstrukcji szklarni

Budowa tani Greenhouse – mocowanie ościeżnicy pasować do rur PVC

Zakup rur PVC do Palmiarni

Rury dachowa PCV są 1,5 „grubości i 20 stóp długości. Odstęp pomiędzy jednym dachowe rury łuku i następnym wynosi 3,5 stopy. Długość naszej szklarni jest 20 stóp. Oznacza to, że potrzebujemy 7 sztuk 1,5 „grubej PVC po 20 stóp długości; więc trzeba kupić, co następuje.

1. 7 sztuk 1,5 „grubej PVC po 20 stóp długości.

2. Dodać 2 więcej kawałków 1.5 „grubej PVC po 20 stóp długości dla dwóch odcinków poziomych.

3. Dwa poziome szerokości będzie potrzebował 2 kawałki 1,5 „grubej PVC każde 14 stóp długości.

5. Kup jedna tubka kleju PVC

6. kupić te elementy z lokalnego sklepu komputerowego, który ma do czynienia z PVC przewodów elektrycznych lub rur wodociągowych z PVC. Sprzedam rury z PCV, które są w kolorze szarym. Kiedy jesteś w tym sklepie PVC, kupić klej PVC stamtąd.

Złącza PVC

Rury z PVC mają łączniki, które są używane w celu rozszerzenia rur lub w kręty i łączenia rur PCV okrągłe narożniki. dostępne w rurkach PCV Ten sam jesteś. Gdy używasz 1.5 „rury, po podłączeniu za pomocą rury PCV 2” złącza. Sprawdź odpowiednich rozmiarach dla swoich rur ze sprzedawcą.

Budowanie Tanie cieplarnianych – złącza PVC będą potrzebne.

Zakup Złącza PVC i Ground Stakes

Trzeba będzie kupić następujące złącza i udziały naziemnych:

5. Kupuj 0,25 kg z bukietem paznokcie 1 „, 2”, 4 „i 6”

Szklarnia -Laying rur PVC i kołki na ziemi.

Układanie rur PVC i naziemny Stakes

Teraz leżał przewody naziemne, jak pokazano na powyższym schemacie i nie zapomnij podać odpowiednie złącza PCV w odpowiednim odstępie. Następnie ustalić stawkę ziemi, ale dają miejsce dla korekt końcowych raz jesteś przez z mocowania rur PVC dachowe w szklarni.

Budowa tani cieplarnianych – oddanie całą konstrukcję w miejscu.

Bądź Drzwi cieplarnianych i Windows

Budowanie tani Greenhouse – Making drzwi cieplarni i Windows.

Użyj UV Protected Polietylen na drzwi i okna

Snap Clamp – Zastosowanie przystawki zaciski do mocowania polietylenu UV chronione do rur PVC.

Snap Klamry

Przed pokrycie szklarni z polietylenu UV chronione, trzeba mieć wystarczająco dużo zaciski zatrzaskowe. Będziesz korzystać zatrzaskowe zaciski do mocowania polietylenu UV chronione do rur PVC. Poniżej znajduje się zdjęcie z klamrą zatrzaskową. Musisz kupić około 100 sztuk tych z was PVC przechowywania sprzętu lub możesz stworzyć własną. Za pomocą krótkiego kawałka 1,5 „rury, tak wycięte w poziomie około 1/3 1,5” rura PVC i pozostałą 2/3 część rur może być użyte do połączenia polietylenu chroniony UV na 1,5 „PVC. Ale trzeba zapewnić cięte krawędzie są wygładzone, aby usunąć wszelkie ostre zakończenia, które mogą oderwać polietylenu UV chronione. Zaleca się jednak kupić lepsze od tych producentów, zamiast tworzyć własne, które nie mogą pracować także, co chcesz.

Zakup UV Protected Arkusze polietylenowe

Aby zakończyć budowę szklarni, trzeba przykryć UV chronione folii polietylenowej. Są tacy UV chronione arkusze polietylenowe, które są 4 mil i potrwa 3 lata. I są tacy UV chronione arkusze polietylenowe, które są 6 mil i potrwa 4 lata. Do 6 mil UV chronione arkusze polietylenowe oferują lepsze ceny. Nasz zielony dom ma górną powierzchnię 20 ‚x 20’ równej 400 stóp kwadratowych. Musimy dodać dodatkowe 30% na pokrycie przedniej i tylnej, wielkości, które będą trzymać go na ziemię i marnotrawstwa. Oznacza to, że potrzeba około 520 stóp kwadratowych UV chronione arkuszy polietylenowych.

Budowa szklarni przez ludzi o niskich dochodach – Twój swoją UV cieplarnianych polietylenu chronione jest już na swoim miejscu

Układanie chronić przed promieniowaniem UV folii polietylenowej na strukturze

Po podłączeniu rur PVC z łącznikami, nie używać kleju PVC. To dlatego, że chcesz, aby Twój cieplarnianych być łatwe do demontażu, gdyż może to w przyszłości trzeba przenieść szklarnię do innej witryny. Klej PCW jest mało używany tutaj, tylko w kilku przypadkach, gdy można spadną o długości rur PVC i może trzeba przedłużyć rurę z dodatkowym krótkiej rury. Połóż arkusz polietylenu UV chronione odpowiednio do struktury został zbudowany i dołączyć go mocno do rury przy użyciu klamry zatrzaskowe. Twoja pomysłowość i elastyczność jest wezwany tutaj. Polietylen UV chronione powinny być mocno wyprostował się bez wychodzenia z umywalki, które mogą pomieścić wodę (lub śniegu), gdy pada deszcz. I wreszcie masz swoją chronić przed promieniowaniem UV polietylenu w miejscu. Pozostawić około 2 stóp nadmiar UV chronione pokryciem polietylenowym na ziemi, które powinny być pokryte ziemią lub cegieł, aby zabezpieczyć szklarnię w miejscu. Należy to zrobić po wykonaniu ostatecznego dokręcenia kotew gruntowych.

Bieżnikowania Co trzeba kupić do budowy szklarni przez ludzi o niskich dochodach

Mamy teraz podsumować to, co trzeba kupić do budowy szklarni dla ludzi o niskich dochodach. Podane ceny są orientacyjne na podstawie standardów życia w krajach rozwijających się.

(Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować wyniki)

Tanie Szklarnia – bieżnikowania Co trzeba kupić do budowy szklarni przez ludzi o niskich dochodach

Cieplarni $ +253,90

Banki nie lubią ludzi biednych, ale to dobry powód

Małe Transfery pieniędzy za pomocą telefonów komórkowych dla małych ludzi

Zdobyć pieniądze z Kiva zbudować własny cieplarnianych

Kiva jest Global Finance mikro, którego głównym celem jest łączenie ludzi, poprzez udzielanie pożyczek, na szczytny cel złagodzenia nędzy ludziom o niskich dochodach w globalnej społeczności. zwolennicy Kiva to korporacyjnych, takich jak PayPal, Google, Intel, Yahoo, Facebook, Microsoft, Purex, Cisco, Starbucks, itp, z jednej strony, a zwolenników instytucjonalnych, takich jak Clinton Global Initiative, Skoll Foundation, Halloran Philanthropies, Draper Richards Fundacji mikrokredytów szczytu kampania, Mikrofinanse wymiany informacji, Unitus globalna mikrofinansowania akceleratora, itp, z drugiej strony. Kiva pożyczy ci pieniądze, zazwyczaj niewielka ilość począwszy od $ 100 do $ 1000 za można poprawić każdego projektu, takich jak budowa $ 253.90 szklarnię, dla osób o niskich dochodach. pożyczanie pieniędzy Kiva jest nieoprocentowanych, ale pieniądze nie jest wolny, ponieważ musi zostać zwrócona. Partnerzy polowe Kiva będzie wypłaty kredytu do was jak tylko możesz potrzebować kredytu. Partnerzy polowe Kiva są na całym świecie, a może się zdarzyć, że osoba / NGO w twojej miejscowości. Zobacz stronę kivas tutaj, jeśli może być zainteresowany tego rodzaju pieniądze.

Wpatrując się w błękitne niebo, czekając na śmierć z głodu

Jeśli mieszkasz w niektórych zamożnych miejscowościach, można się zastanawiać, dlaczego powinno się pozwolić sobie lub sama przejść przez taki uciążliwego systemu podobnego z Kiva, ale jeśli zastanowić ponownie, co się dzieje w niektórych częściach tej planecie, można zgodzić się z Kiva że bardzo wielu ludzi na tym świecie, uzyskanie kredytu finansowego jest rzeczywiście bardzo doświadczenia trudności. Gdy żyjesz w społeczności, w której nie masz pieniędzy, a sąsiad nie ma pieniędzy, a następna osoba nie ma pieniędzy, jest bardzo niewiele można zrobić dla siebie i swojej rodziny, inne niż patrzeć na błękitne niebo i czekać na śmierć z głodu.

Celem niniejszego artykułu było próbować dać ludziom o niskich dochodach wiedzę o tym, jak zbudować tani szklarni, uprawy roślin, aby nakarmić siebie i swoje rodziny, sprzedaży niektórych upraw wygenerować funduszu, jak również znaleźć tani kredyt finansowy dla niewielkie kwoty pieniędzy, począwszy od $ 100 do $ +1.000 którym banki komercyjne są bardzo drogie i znalezienie ryzykowne pożyczki dla osób o niskich dochodach. Powodzenia.

RTalloni 6 lat temu z krótkiej podróży

Dobre info, ale ciekawe przemyśleć wszystkie pojęcia związane z tematem.

Jaki ma sens dla nas bardzo często nie ma sensu do innej kultury. Oni potrzebują więcej niż jedzenie. Myślę tu o osoby żyjące grupy w jednym z najdoskonalszych klimatów na możliwie najbardziej żyznej ziemi, na ziemi, ale niemal wyłącznie jeść słodkie ziemniaki. Czemu? Ich wyjaśnieniem jest to, że ponieważ nie zawsze odbywa się tak, że nie widzę powodu do zmiany. Nie ważne jak "dobry" dla nich byłoby, aby poszerzyć swoją dietę, bez względu na to, jak łatwo mogliby to zrobić, nie widzą ich potrzeby.

Wszystko to jest poza tematem, ale koncentrator wywołał moje myślenie. Twój wysiłek, żeby pomóc potrzebującym grupom ludzi z ich brakiem pożywienia jest bardzo dobrym uczynkiem. To jest coś, wielu ludzi z całą pewnością potrzebują pomocy. Jednak, gdy spełniony jest ich najgłębsze potrzeby, wszystkie ich inne potrzeby mogą być spełnione łatwiej, zarówno indywidualnie jak i zbiorowo.

Potrzeba ta, która pomaga potrzebującym widzieć i reagować na ich potrzeby fizyczne, psychiczne i emocjonalne? To jest osoba Jezusa Chrystusa. John 10:10

Cedar Cove Farm 6 lat temu z Southern Missouri

Niesamowite! Zamierzam zamówić oznaczyć ten jeden. Doskonałe informacji!

RELATED POSTS

 • Jak zbudować szklarnię, poli poli szklarnię rury.

  Ok zbudować tani szklarnię, to było zabawne. Albo jesteś osobą, która chce rozpocząć przedszkola i zrobić fortunę i planuje się na budowie kilka polietylenowych objętych szklarniach z…

 • Jak zbudować szklarnię, w jaki sposób dokonać cieplarnianych.

  DIY: Można łatwo zbudować własną szklarnię w ciągu weekendu. (Foto: Joi / Flickr) Marzysz o posiadające swoje własne dedykowane miejsce na rosnące kwiaty, rośliny, a nawet własne jedzenie przez…

 • Jak zbudować szklarnię – skok …

  Wystarczy wyobrazić sobie, jeśli trzeba było umieć zbudować szklarnię w sytuacji awaryjnej. W przypadku klęski żywiołowej lub po prostu trudnych czasach finansowych, rosnące własne jedzenie…

 • Jak zbudować szklarnię, jak zbudować szklarnię tunelu.

  Pomówmy szklarnie. Przeciwnie, pomówmy o tym, jak zbudować szklarnię. Marzyłem z nich tak długo, jak pamiętam – po pożądania nie tylko praktycznym aspekcie chronione i inne uprawy, ale także…

 • Jak zbudować szklarnię, house planuje w szklarni.

  Jeśli jesteś typem do-it-yourself osoby, a następnie nauczyć się budować cieplarnianych dostarczy Ci wiele satysfakcji, a także wielkiego projektu. Może chcesz zbudować szklarnię w celu ochrony…

 • Jak zbudować szklarnię tanie …

  Zbierz wszystkie wskazówki i techniki zbudować tani Greenhouse na własną rękę i zaoszczędzić pieniądze To wcale nie tak trudno zbudować szklarnię, czy masz prawidłową planu oraz informacji o…

Comments are closed.