Palatab

Jak zachować front loading Mycie …

Jak zachować front loading Mycie ...

Największą krytykę Ładowana z przodu pralka jest to, że hoduje pleśni i nieprzyjemnego zapachu. Wykonaj poniższe kroki, aby 6 naturalnie zapobiec powstawaniu pleśni i nieprzyjemnego zapachu z coraz budowanie bez dodatkowych kosztów i wysiłku.

Wiadomości mogą zawierać linki partnerskie, które pozwalają mi na prowizję bez dodatkowych kosztów. Pomaga to utrzymać koszty na niskim poziomie, aby można było kontynuować dostarczanie wysokiej jakości treści do Ciebie za darmo. Doceniam zakupu poprzez linki! (pełne ujawnienie informacji )

Pleśni i nieprzyjemnego zapachu w przedniej załadunku prania maszynowego macierzystych od wilgoci nagromadzonych pod uszczelką gumową na drzwiowych, która prowadzi do dodatkowego czasu spędzonego czyszczenia.

Zapobieganie jest najlepszym lekarstwem na ładowacz czołowy

Co jeśli-bez dodatkowych kosztów i wysiłku -można zapobiegać gromadzeniu się pleśni i stęchlizny od zawsze pokazuje się, co eliminuje konieczność czyszczenia? Czy zgłoszone korzyści z ładowaczem czołowym (wody, energii i detergentów) oszczędności sprawiają, że z przodu maszyny do załadunku warta zakupu?

W oparciu o moje doświadczenia w okresie ostatnich czterech latach bycia dumnym właścicielem ładowaczem czołowym, mówię tak.

Uncja prewencji jest warta funta leczyć „, mówi Benjamin Franklin.

Mogę myśleć o milion rzeczy, które mogłyby / powinny / zrobi niż szorować Pustki rejony mojej pralki!

Oto mój no-need-for-łokciowego-smaru, 6 Praktykprzy użyciu naturalnych składników -które zapobiegają powstawaniu pleśni i cuchnące odzieży jednocześnie. To jest moja regularna praktyka-nie pralnicze dodatkowe kroki.

Plus, ja podzielam zaskakujących korzyści finansowe tego planu.

Sześć kroków do czystej ładowana od przodu pralka (plus jeden nie próbować)

1. Za pomocą odpowiedniej ilości detergentu.

Zawsze używaj najmniejszy Zalecana ilość wszystkich naturalnych, detergentu o wysokiej sprawności. Więcej detergentu nie zawsze równa bardziej czyste.

Pralka wysokiej sprawności zmniejsza zużycie wody, co oznacza, że ​​nadmierne pienienie są trudniejsze do zmyć. Jeśli nadmiar piany są tworzone od nadmiaru detergentu, film będzie tworzyć wokół gumowej uszczelki i stać się pożywką dla pleśni i zapachów.

Gdy używam prawidłowe ustawienie prania, nasze ubrania uzyskać czyste bez dodatkowego detergentu.

2. Za pomocą octu jako środka do zmiękczania tkanin.

Biały ocet, nietoksyczny, ziemia w obsłudze alternatywą dla arkuszy włosów i zmiękczaczy tkanin cieczy, zabija 82% formy. 82% może nie wydawać się dużo, ale regularne zmiękczania tkanin ma 0% właściwości formy zabijania, więc w połączeniu z tymi innymi końcówkami, biały ocet pomoże zatrzymać formy przed jej formach.

Nie martw się, nie pozostawia zapach na ubraniach i jest tak samo skuteczny jak zmiękczania tkanin!

3. Zastosowanie nadtlenku wodoru w miejscu wybielacza.

Można by pomyśleć, że dodatkowy surowość wybielacza oznacza, że ​​spełnia swoje zadanie lepiej, ale to nie zawsze jest tak. Nadtlenek wodoru działa świetnie jako wybielacz, ale to jest nietoksyczne, bezzapachowe i nie zostawia pozostałości chemicznych na ubrania jak wybielacza.

Nadtlenek wodoru zabija formy, a także przeciw-grzybicze, przeciwwirusową i antybakteryjny. Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że wybielacz chlorowy nie jest tak skuteczne w zwalczaniu pleśni jak nadtlenek wodoru.

Spośród wszystkich rozwiązań przeciwpleśniowe wymienionych do tej pory, z drzewa herbacianego, olejek ocenia się najbardziej skuteczne w niszczeniu pleśni. Mówi się również, aby antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Dodać 5 kropli olejku do mojego płynnego detergentu w komorze detergentu.

Prawdopodobnie słyszeliście, że olejki eteryczne są drogie, ale jeśli są stosowane prawidłowo będą one trwać bardzo długo. Kupiłem butelkę 4 uncji tego olejku, który da mi 2400 krople, trwający przez 480 ładunków prania …. to ponad 2 lata! To kosztuje mnie tylko 4 centów na obciążenia.

5. Użyj prać zdezynfekować ustawień raz w tygodniu.

Raz w tygodniu biegam ładunek ręczniki i szmaty na ustawienie zdezynfekować. To ustawienie podgrzewa wodę ponad 140 stopni i utrzymuje ją tam przez około 2 godziny. Te wysokie temperatury zabija 99% bakterii.

Gdy zacząłem ten zwyczaj, zauważyłem, że moi wcześniej mildewy pachnące ręczniki wyszedł śmierdzący zdecydowanie świeże i nie stęchlizną! Dowiedziałem się, że forma zostaje zabity w temperaturze około 150 stopni. Więc gdy ta opcja Sanitize nie miał zabić formy, wierzę wysokie temperatury tego obciążenia raz na tydzień-dodatek do korzyści płynących z wszystkich innych rozwiązań wymienionych powyżej.

6. Powietrze na zewnątrz maszyny.

Umożliwiając cyrkulację powietrza wewnątrz urządzenia pozwoli resztki wilgoci uciec. Nie zamykaj drzwi, gdy urządzenie nie jest używane. Ponadto, po każdym obciążeniu, wysunąć szufladę i zrzucić z zebranej wody.

Przechowywać szufladę na górze urządzenia, gdy nie jest w użyciu, dzięki czemu otwarcie Szuflada może wyschnąć. Niedziele są moje dni do prania, a na koniec dnia, to upewnij się, aby utrzymać go przy dostępie powietrza w ciągu całego tygodnia.

Wysunąć szufladkę po każdym obciążeniu i wylać wodę.

Nie Spróbuj: Nie używaj Basketclean funkcję.

Propozycja od producenta jest uruchomienie tego cyklu raz na miesiąc przy filiżance wybielaczem. Zrób to, jeśli chcesz, ale przede Wspomniałem, że wybielacz nie jest najlepsze rozwiązanie anty-forma, plus jedna szklanka jest dużo wybielacza. Będziesz napełnieniu powietrzem domowego z dużą ilością neurotoksyn!

Bonus: Cost Benefit

Korzystanie wszystkie naturalne detergentu do prania, ocet zamiast arkuszy suszących, nadtlenek wodoru w miejscu wybielacza i dodając olej z drzewa herbacianego kosztuje tylko 20 centów za obciążeniem. Dokładnie taką samą, jak działa obciążenie korzystając Tide detergent, snuggles arkusze do włosów, i generycznych chlorowych wybielaczy. Ta analiza była oparta na ceny sprzedaży za prąd, tuli i rodzajowego wybielaczem. Jeśli kupiłeś te przedmioty w ich normalnej cenie, moje rozwiązanie jest rzeczywiście tańszy.

FYI. Mój tata jest specjalistą od powietrza w pomieszczeniach z dużą ilością doświadczenia czynienia z krytym testowania formy i usuwania pleśni. On potwierdza moje 6 porad jak najlepszej ochrony przed pleśnią!

Podczas korzystania z tych 6 prostych praktyk pralnia, można zapobiec pleśni od zawsze budowanie. Nietoksyczne, przyjazne dla środowiska opcji może faktycznie działać lepiej, daj nam czystsze ubrania i zaoszczędzić pieniądze.

Czy miałeś doświadczenie bije pleśni w przedniej pralce ładowanej?

Powiązane posty:

Naprawdę ładne wskazówki. Wypełnij podkładkę z gorącą wodą. Dodać 1 litr wybielacza żadnego detergentu – i niech maszyna mieszać przez minutę, a następnie pozostaw na godzinę. Po upływie jednej godziny, pozwala podkładki przechodzi swój najdłuższy cyklu płukania i wirowania. Natychmiast wypełnić podkładkę z ciepłą wodą ponownie i dodaj 1 litr destylowanej octu. Niech mieszać przez minutę, i znowu, pozostaw na godzinę.

Te przednie-ładowarki są takie, obosieczny miecz!

Wysoce wydajne wodą, ale to także ich największy problem. Nie zawsze wypłukać ubranie (lub siebie) bardzo dobrze.

Musiałem nauczyć moją drogę przez tych samych kwestii zapach! Gdybym miał podsumować, dla mnie to sprowadza się do utrzymywania podkładkę tak czyste i suche, jak to możliwe, ale to oznaczało również bez produktów – zamiast się u podstaw tego, co robił smród!

Tak samo, jak znaleźć wszystkie typowe propozycje – pozostawienie otwartych drzwi do wyschnięcia wnętrza, czyszczenie filtra pompy, prowadzenie cykli czyszczenia z wybielaczem / etc – pozostało mi śmierdzącym podkładką.

Oto co znalazłem:

1) O ile nie znoszę pachnące produktów czyszczących, tak zwane „Wolne i Clear” detergenty mają tendencję do opuszczenia własnego smrodu i trudno się wydostać. Łatwiej do płukania nieprzyjemny zapach (np) regularne wysokosprawnych Tide z ubrania. Choć nie jest doskonały, regularny przypływ jest on bardzo skuteczny, niedrogi, mogę dostać go w dowolnym miejscu oraz (a może przede wszystkim) można przemyć go w czystości!

2) Woda w „misce”, która pozostaje z myjni do myjni wydaje się zakazić nowsze praniach. Stało się oczywiste, gdy moja podkładka została wezwana do prawdziwego „heavy-liftingu” z pieluszką prania. (FYI, że poopy te są już wstępnie płukane.) Byłem zauważając późniejszych obciążeń rozwijające się „pewien zapach”. Fuj!

Lekcja? Uruchom wyraźne przemyć niewielką ilość detergentu do prania wstępnego obciążenia i uzyskać najprzykrzejszy brud w pierwszej kolejności. Następnie należy uruchomić cykl, który chcesz (heavy duty do pieluch) i wszystko wyjdzie rosey – bez smrodu. Mam nadal używać 2nd opłukać, ale teraz to naprawdę działa! (A ja w końcu sprawdzić, czy mogę to zrobić bez niego).

3) pozostawienie wypranej bielizny do pralki na mokro może promować pleśń. Dodać do tego czasu był jak najkrótszy. I już nawet zaczął używać „Opóźnienie startu”, funkcji, jeśli zaczynam ładunek przed snem, tak, że to właśnie skończył kiedy jestem wstawania.

To w zasadzie to dla mnie!

Mam jeszcze zostawić otwarte drzwi, aż do mycia bębna wysycha.

Mam religijnie wyciągnąć włosy i szarpie się z drzwiami-uszczelki ponieważ szybko i poważnie utrudnia odprowadzanie wody myjącej z uszczelką.

Rzadko zdarza mi się używać czyszczenia lub sterylizacji cykl – i nigdy do zwalczania pralko-smród. (Który nigdy nie wydają się mieć więcej. Yay!)

Postscriptum Szkoda, że ​​nie byli sąsiadami!

Kim mówi Hawkins

Zawsze otwarte drzwi do powietrza na zewnątrz, i użyć znacznie mniej niż „Recommended” ilością detergentu. Kiedy dostałem zapach stęchlizny, ja spryskać bęben z Tilex i prowadził gorący cykl. Zadziałało. Ale wolałbym spróbować ocet i wodę utlenioną. Ile z siebie używacie? Zwłaszcza, ile używasz octu jako środka do zmiękczania tkanin? (Mój mężulek jest uczulony na wszystkich komercyjnych zmiękczania tkanin & Arkusze suszarka.)

I wlać ocet do komory do zmiękczania tkanin do „max” linii. Nie pamiętam, ile to jest. I również wypełnić komorę wybielacza do linii „max” z nadtlenkiem wodoru, co stanowi około 1/3 szklanki. Jeśli chcesz dodać naturalny zapach do pralni, warto dodać kilka kropli cytryny lub olejku lawendowego z octem w komorze do zmiękczania tkanin lub dodać kilka kropli olejku do kulek suszących wełny. Chciałbym wiedzieć, w jaki sposób te naturalne rozwiązania pracować dla Ciebie

Widzę, że jestem spóźniony przybysz do tego artykułu. Mam pytanie. Czytałem, że olejki eteryczne jeść w gumie w maszynie. Czy to prawda, bo już ich używania przez długi długi czas i nie mogę sobie pozwolić na inną maszynę. Kopalnia jest Malber pralko-suszarka kombi …. Dziękuję …..

Użyłem olejek z drzewa herbacianego w każdym obciążeniem przez wiele lat i nie miałem żadnych problemów do tej pory.

Cennych wskazówek, dzięki za dzielenie!

Raz na tydzień przed i prać ręczniki kładę trochę octu na zmywakiem i wytrzeć dookoła uszczelki, wydaje się, że cały materiał brutto w zatoce.

RELATED POSTS

 • Jak do czyszczenia front loading …

  W ubiegłym miesiącu napisałem post jak do czyszczenia z pralkami. Jednak dostałam kilka uwag, że wskazówki, że dałem nie są w stanie pracować z przodu pralki ładowania, ponieważ nie można…

 • Jak do czyszczenia front loading …

  Hej tam … masz ładowaną od przodu, o wysokiej efektywności pralkę? Ja też! Ostatnio moja Honey Bee i nie były zbyt zadowoleni z naszego praniem. Po nasze ubrania, ręczniki i pościel były…

 • Jak pozbyć się front loading …

  Pozbyć front loading podkładkę pachnie Łał! Mam okropne, spleśniałe Smells Moje ładowane od frontu Washer! Uruchom dla Nok-Out całkowicie odwaniania i dezynfekcji, jak dobrze! Te Spiffy front…

 • Jak czyścić mój front loading …

  Gdzie mogę kupić produkty off-line? Nasze produkty są dostępne w lokalnym supermarkecie, aptece, sklepie klubowym, Walmart czy Target w przejściu dodatki piorące. Czy Kościół Dwight Co. Inc….

 • Jak czyscic front loading Mycie …

  Zanim zacznę Dzisiejszy post, możemy udawać, że celowo niech moja podkładka uzyskać ten brutto? Fuj. Jestem tak zażenowany! To było na mojej liście na chwilę … widocznie looooooooong…

 • Jak prać w Mycie …

  Oddzielna i podzielić na sukces prania Nie wszystkie tkaniny są takie same, więc trzeba tworzyć stosy przedmiotów na podstawie koloru i rodzaju tkaniny: Osobne światło kolorowe ubrania z…

Comments are closed.