Palatab

Jak zabijać Mold Lawn, zabić czarną pleśń.

Jak zabijać Mold Lawn, zabić czarną pleśń.

Przegląd

Krok 1

Kosić trawę jesienią, aż przestaje rosnąć, aż do pierwszego śniegu. Utrzymuj trawę na tyle krótki, że ostrza nie łatwo zginać i stają się matowe.

Krok 2

Usuń słomy i innych ściółek z trawnika przed pada śnieg. Rake trawnika oraz po każdym koszenia późną jesienią do usunięcia liści i skoszonej trawy.

Krok 3

Łopata śniegu z chodników i podjazdów na niewykorzystanych odcinków nawierzchni lub obszarów na podwórku bez trawy. Unikać palowania śniegu na górze trawniku.

Etap 4

Zerwać suchy śnieg z dróg w całej pokrytej śniegiem trawniku. Użyj ostrze łopaty śniegowej; Nie kopać w trawę spod śniegu.

Etap 5

Sprawdź obszarach, które pojawiają się zlepione i przebarwione na wiosnę po stopnieniu śniegu. Rake obszary zerwać maty i kępy tak pleśń nie mogą rozmnażać.

Etap 6

Przycinanie drzew wiosną i latem na obszarach dotkniętych objawy puszysty pleśni. Przycinanie tyle z drzew, aby umożliwić światło, by dotrzeć do dotkniętych obszarów i zabić formy.

Krok 7

Zastosuj środek grzybobójczy chemicznej dotkniętych obszarach, jeśli nie wykazują oznak poprawy, lub jeżeli nie można usunąć źródła cienia od obszaru. Zakup fungicyd na dostawcę ogrodu i zastosować go według wskazówek na opakowaniu.

Wskazówki i ostrzeżenia

  • Nie stosować nawozy azotowe o wysokiej trawy jesienią, czy powierzchnia jest podatna na zimowe trawy formy.

Referencje

  • Penn State Extension
  • Penn State Ag Science

Słowa kluczowe: zabija pleśń trawników, usuwanie pleśni śniegowej, zapobiegając mączniaka

O tym autorze

Jenny Harrington został pisarzem od roku 2006. Jej opublikowane artykuły ukazywały się w różnych publikacjach drukowanych i internetowych. Wcześniej jej posiadaniu własnej firmy, sprzedając ręcznie przedmiotów online, hurtowych i na targach rzemiosła. Harrington specjalności obejmują niewielką informacje biznesowe, Crafting, dekorowanie i ogrodniczych.

RELATED POSTS

Comments are closed.