Palatab

Jak zabijać karaluchy szybko, sposoby zabijania karaluchów.

Jak zabijać karaluchy szybko, sposoby zabijania karaluchów.

W tym artykule omawiamy kilka sposobów zabijania karaluchów szybko i skutecznie. Karaluchy lub karaluchy są tego samego rodzaju. Nie jesteś jednym z problemami z samych karaluchów. Karaluchy są jednym z najbardziej regularnych owadów domowych na całym świecie. Średnio karaluchy mogą różnić się od ½ do 3 cali. Trzy najpopularniejsze są karaluchy karaluch niemiecki, amerykański i Oriental. Karaluchy mogą być przyciągane do domu dla różnych przyczyn. Znając rodzaj karaluchów mogą pomóc zdecydować, jak się ich pozbyć.

Karaluchy przychodzą do domów w poszukiwaniu wody, żywności i schronienia. Kiedy już zainfekowany obszar, mogą rozwijać się szybko, co stwarza zagrożenie dla zdrowia i komfortu. Istotne jest, aby pozbyć się karaluchów, zanim następuje porażenie. Karaluchy są znane do przenoszenia bakterii, które mogą powodować biegunkę, zatrucie pokarmowe, wysypki skórne i alergie. W dużych ilościach mogą również generować nieprzyjemny zapach. Przed przyjazdem do wszelkich decyzji dotyczących sposobu zabijania karaluchów w domu, najlepiej jest zrobić plan. Najbardziej skuteczna kontrola płoć zwykle wymaga więcej niż jednego rodzaju metod.

(A) Strona główna zadośćuczynienie zabijania karaluchów Szybko i trwale

Większość odstraszający karalucha lub metod profilaktycznych dostępnych na rynku zawierają niebezpieczne substancje chemiczne, a wielu z was na pewno unikać ich pozbyć karaluchów czy karaluchy. Istnieje kilka domu środków na karaluchy bez użycia szkodliwych substancji chemicznych. Oto różne naturalne lub domowe środki na karaluchy.

1. Cukier i sody oczyszczonej na stałe sterowania karaluchy

2. laurowe leczyć karaluchy szybko i naturalnie

Jest to tani i łatwo dostępny środek do leczenia karaluchy stałe. Liście laurowe są perfumowane liście najczęściej używanych w kuchni. Ma mocny, ale przyjemny zapach. Można umieścić liść laurowy mielony proszek blisko gnieździe i innych miejscach, gdzie karaluchy przychodzą częściej. Aromat uczyni karaluchy wyjść z domu. Karaluchy będzie odejść bez ich zabijania.

3. Mydło rozwiązaniem, aby pozbyć karaluchów Naturalnie

4. Amoniak Rozwiązanie uniknąć karaluchów Naturalnie

Amoniak ma również silny zapach, który będzie odpychać i podrażniać karaluchów. Aby skorzystać z tej metody, należy dodać dwie filiżanki proszku amoniaku w pojemniku z wodą i uruchomić go za pośrednictwem gniazdka w łazience i zlewozmywakiem. Zapach amoniaku uniemożliwi karaluchy od nadchodzi ponownie. Czy ten sposób raz na dwa tygodnie, aby utrzymać karaluchów z dala od domu. Jest to doskonały środek, aby pozbyć karaluchów szybko i naturalnie.

5. Kwas borowy Przynęta zapobiec karaluchów Szybko

To domowych przynęta do zabijania karaluchów czy karaluchy. Aby wypróbować tę metodę, wymieszać jedną część sproszkowanego białej mąki i kwasu borowego. Teraz zrobić ciasto z tym. Zrób małe kulki i umieścić w kilku obszarach, w domu, w którym przebywają karaluchy powszechnie pozbyć karaluchów szybko. Cukier i mąkę w roztworze, który złapie karaluchy i kwasu borowego w mieszaninie będzie ich zabić. Kontynuuj używając roztworu przez co najmniej przez 1-2 tygodnie, aby upewnić się, że wszystkie karaluchy są niszczone. mieszaniny trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych, gdyż mieszanka może być trujący dla zwierząt i ludzi.

6. pieprz, czosnek i cebula zabijania karaluchów Trwale

Dodać roztworu sporządzonego z jednej łyżce jeden ząbek czosnku, pieprzu cayenne w proszku i pasty cebulowa z jednego litra wody. Utrzymać go przez jedną godzinę. Teraz, dodać łyżkę mydła w płynie do tego roztworu i umieścić tę mieszaninę, gdzie można zobaczyć karaluchy wizyty bardzo często. Perfumy tego rozwiązania spowoduje, że karaluchy wyprowadzić się z domu.

7. Korzystanie Listerine leczyć karaluchy Szybko

Listerine działa najlepiej pozbyć się karalucha. Aby skorzystać z tej metody, zmieszać równe ilości Listerine i wody i 2-3 kropli płynu do mycia naczyń i wymieszać to dobrze. gdzie roaches wizyty regularnie umieścić roztwór w butelce ze sprayem i rozpylać na zaatakowanych obszarach. Będą one z pewnością uciec z domu.

8. Pinesol I Bleach naturalnie sterowania karaluchy

Pinesol i wybielacz rozwiązanie ma bardzo mocny zapach, który pomoże Ci pozbyć się karaluchów stałe. Aby wypróbować tę metodę, wymieszać 2 szklanki Pinesol, wybielaczem i jedną filiżankę gorącej wody. Umieść to rozwiązanie Roach obszarach zakażonych w domu. Otwórz okna swojego pokoju, ponieważ ma bardzo silny zapach. Teraz oczyścić powierzchnię po 30 minut. Jest to jeden z skutecznego środka pozbyć karaluchów.

9. Wazelina Pułapka pozbyć karaluchów Trwale

10. Ogórek Pułapka zabijania karaluchów Szybko

Weź pojemnik aluminiowy i umieścić kilka kawałków ogórka lub skórki wewnątrz niego. Trzymaj go na noc. Soki ogórka, a następnie reagują z pojemnika z aluminium i wygeneruje zapach, który pozwoli karaluchy lub karaluchy wyprowadzić się z domu. Jest to jeden z najlepszych sposobów, aby zabić karaluchy W domu szybko.

Metody (B) Chemia zabijania karaluchów

11. Środek owadobójczy spray pozbyć karaluchów Trwale

Istnieje wiele spraye chemicznych dostępnych na rynku, które składa się z cyflutrynę, który jest bardzo skuteczny w pozbyciu karaluchy całkowicie. Spray owadobójczy w zakątku, takich jak pęknięcia w ścianie, odpowietrzniki, zlewni, kosza itp Karaluchy ogólnie rasy w pomieszczeniach wilgotnych i ciepłych. Istotne jest, aby śledzić wszystkie lekcje bezpieczeństwa podczas zraszanie insektycyd. Trzymaj swoje zwierzęta i dzieci z dala od środka owadobójczego. Jest to jeden z wielkich środków, aby pozbyć karaluchów szybko.

12. karaluch syfony zapobiegające karaluchy Naturalnie

13. Karaluch przynętę Destroy karaluchy Trwale

Przynęta karalucha albo przynęta składa się z żelu chemicznego, który pomaga zabijać karaluchy powoli. Karaluchy, będą pochodziły z łatwością kierunku przynęty i zabierze wszystkich członków jego rodziny do przynęty. Cały karaluchy zostaną zabite w ciągu dwóch tygodni. Umieścić przynętę w pobliżu obszaru, gdzie często odwiedzać jak kosza pod zlewem, pęknięcia na podłodze łazienki, szafki, itp Gdy karaluchy zje przynętę, będzie go przenieść do innych karaluchów. Pomoże to zabić karaluchy szybko i naturalnie w domu.

14. Płynne Koncentraty leczyć karaluchy

Jest również doskonałym lekarstwem pozbyć karaluchów lub karaluchów szybko. Zastosowanie ciekłego koncentratu, który działa jako środek odstraszający lub trucizną dla karaluchów, pomaga trzymać z dala karaluchy na okres do 2-3 tygodni po jednokrotnym użyciu. Przed użyciem tej substancji chemicznej rozcieńczyć go wodą i posypać go do szczeliny w ścianie i potencjalnych powłok i na wejściu do karaluchów. Użyj tej mieszaniny do mopa lub przetrzeć podłogi i inne obszary. Czy ten proces czasem w celu zapobiegania ponownej inwazji.

15. Pestycydy profesjonalne pozbyć karaluchów

Jeśli mieszkanie lub domu jest o najuboższych inwazji płoć, a następnie można używać silnych środków owadobójczych zawodowych, które składają się z substancji chemicznych, takich jak cypermetryny. Wpływ tych substancji będzie trwać co najmniej dwa do trzech miesięcy i zniszczy wszystkie rodzaje owadów i robactwa w domu. Środek ten powinien być stosowany tylko jako ostatnia opcja. Należy unikać stosowania tego środka, jeśli masz zwierzęta i dzieci w domu.

RELATED POSTS

Comments are closed.