Palatab

Jak zabijać karaluchy jako dobre, …

Jak zabijać karaluchy jako dobre, ...

Karaluchy są budowane dla przetrwania. Mogą przetrwać miesiąc bez jedzenia. Mogą wstrzymać oddech pod wodą do 40 freakin ‚minut. Można nawet odrąbać głowę, a oni wciąż żyją na tydzień lub dwa!

Dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba dużo broni – mimo wszystko, nie masz czasu na dilly guzdrać z miernych zabójców Roach podczas inwazji płoć rośnie z każdym nowym dniem. Masz lepsze rzeczy do roboty.

Więc przygotuj się zniszczyć ten karaluch inwazji z zaledwie 5 śmiertelnych sposobów, aby zabić karaluchy – oto jak zabić karaluchy na dobre!

Zarówno kwas borowy i boraks pracy, ponieważ obie mają boru w tym, co jest, co zabija te buggers. Uzyskaj która z tych wielkości można znaleźć.

Jak zabić karaluchy z kwasem borowym: Wymieszać kwasu borowego z cukrem, miód, galaretki, masło orzechowe, tłuszczu boczek, lub cokolwiek innego atrakcyjny dla karaluchów i pozostawić go w obszarach Roach porażenia. Wymieszać naprawdę dobrze więc karaluchy nie może jeść wokół niego. I pójść na wysokie stężenie trucizny (czyli 3 części świdrowe na 1 część cukru).

Jeśli chodzi o zabijanie karaluchów, ten materiał jest sprawa! Poważnie, Advion za karaluch Gel Przynęta może być najlepszym zabójcą płoć kiedykolwiek wynaleziono.

Wszystko co musisz zrobić, to stosuje się żel wokół popularnych miejsc karalucha spotkania. Karaluchy będą wówczas święto na tej pysznej żelu, który zawiera substancję czynną Indoxacarb. Najlepsze strony o tego żelu jest to, że nie zabijają zainfekowane karaluchów od razu – oni mogą żyć wystarczająco długo, aby powrócić do swoich gniazd karalucha i infekują wszystkie swoje karaluch znajomych również.

Czekaj, nie, to nie jest najlepsza część. Najlepsze jest to, że tylko jedna dawka tego środka owadobójczego może zabić trzy pokolenia karaluchów!

Oto jak to działa: Karaluch # 1 zjada żel, Poops i umiera. Inne karaluchy przyjść i zjeść karalucha nr 1 na rufie i ciało, a potem się otruł się, zapewniając bardziej trujące poops i ciała dla jeszcze większej liczby karaluchów umierają z.

Każdy płoć, że styka się z tym żelem przynęty mogą zanieczyścić do 40 innych karaluchów w ten sposób, który pozbywa się problemu płoć szybko. Dostać trochę !

Jak zabić karaluchy z Advion za Gel Bait: Nałóż żel według instrukcji. Bądź przygotowany na przyczyny całkiem makabrycznych scen ‚wszystkie karaluchy nie wiedziałeś żyło w domu będzie indeksować na śmierć. To obrzydliwe, ale nie zmiecie martwe karaluchy – zostawić je tak inne karaluchy mogą je jeść i rozprzestrzenić truciznę.

Przechowywać ponowne nałożenie żelu, gdy jesteśmy wszyscy jeść aż zobaczysz populacja płoci tuszy spada i żel już opuszczone całkowicie nietknięte.

Okrzemkowe (DE) to wszystko jest naturalne, że płoć zabójca zabije żadnego błędu z krytym egzoszkielet, ale jest wystarczająco bezpieczna dla dowolnego ssaka do jedzenia, w tym zwierząt i dzieci.

Gdy ta miękkiego proszku wchodzi w kontakt z karaluchów, przebicie ciała, powodując ich odwodnienie do śmierci.

Jak zabić karaluchy z ziemią okrzemkową. Posypać cienką, równą warstwę DE gdziekolwiek widziałem karaluchy hang out (powierzchnia musi być najpierw na sucho). Użyj butelkę sprej lub dozownik pyłu, aby upewnić się rozprowadzić go równomiernie – karaluchy mogą uniknąć nadepnięcia na niego jeśli odkurzanie jest zbyt ciężki.

Można także skorzystać DE wszędzie karaluchy mogą się ukryć, jak również do linii żadnych bramach do domu tak, że karaluchy musiał przedzierać się przez nią, aby dostać się do domu.

Powyższe zabójcy płoć są fantastyczne – ale oni nie działają natychmiast. Więc co zrobić, jeśli pojawi się na żywo płoć pełzają i chcesz go martwe jak najszybciej?

Ten materiał został permetryny i działa bardzo dobrze. Nie zabije karalucha w kontakcie, ale to nawet lepiej – wszystko co robisz jest rozpylać w krótkich seriach, gdzie obejrzałeś ten karaluch, a potem odejść. W około 15 minut, to płoć (oraz wszelkie inne karaluchy w sąsiedztwie) będzie całkowicie, kompletnie martwy.

Pamiętasz, jak dobre są karaluchy na przetrwanie? Jeśli uwolnić pełną moc powyższych zabójców Roach, istnieje duża szansa, będzie wymazać swoją płoć inwazji.

Ale jest też szansa, że ​​może być kilka brzydkie przeżyli. Nie wspominając wysiedziany jaja karaluch, że udało się uniknąć rzezi. Ostatnią rzeczą, którą chcę, to dla tych, którzy przeżyli rozmnażać i tworzyć kolejne zakażenia płoć.

Jak zabić karaluchy z IGR: Uzyskaj Gentrol punktem źródłowym a wycisnąć podniesiony końcowy z tworzywa sztucznego, aby zwolnić Gentrol IGR na bibułę filtracyjną. Rzeczy będą poruszać się w górę do 75 stóp kwadratowych, uszkadzając karaluchów dla dorosłych, więc nie może się rozmnażać.

Użyj tego w połączeniu z powyższymi zabójców Roach całkowicie wymazać inwazją płoć raz na zawsze.

RELATED POSTS

 • Zabijać szkodniki Yourself, jak zabić karaluchy z boraksu.

  Termity może powodować znaczne szkody w drewnie, jak również meble w budynkach. Raporty wskazują, że w niektórych krajach straty w wysokości do 10% całkowitych nakładów kapitałowych budynków…

 • Jak zabijać karaluchy, jak w naturalny sposób zabijania karaluchów.

  Co sądzisz o karaluchów? Czy mają ładny wygląd i atrakcyjne? Nie ma mowy, nie lubimy karaluchy, w rzeczywistości, nikt nie lubi karaluchów. Gdy idziesz do miejsca krewnych widzisz małe…

 • Nigdy więcej karaluchów, co trzyma karaluchy dalej.

  Tak, karaluchy spać, jeśli zdefiniować go w ten sposób. Karaluchy mają rytmy aktywności, tj regularne razy w ciągu dnia, gdy są ciche i ukryć się od reszty świata, jak i czuwający czasach, gdy…

 • Jak zabijać karaluchy w trawnik, spray na karaluchy.

  Przegląd W południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, Azji karaluchy i pluskwy tzw Palmetto uwielbiają panować trawnik, a następnie przenieść się do domu, jak również. Chociaż te…

 • Jak zabić karaluchy sam …

  Pozbycie się karaluchów w każdym domu może być bardzo frustrujące zadanie. Choć może wydawać się zadaniem zabijania termity być zbyt duży dla avrage właścicieli, to nie musi być tak długo, jak…

 • Jak karaluchy Uzyskaj w domu …

  Jak Roaches dostać się do domu Czy jesteś zakłopotany, że masz karaluchy? Nie chcesz, żeby ktokolwiek wiedział, bo będą myśleć, że jesteś nieczysty. Jeżeli to pasuje do Ciebie, jesteś we…

Comments are closed.