Palatab

Jak zabić pluskwy, co chemiczny zabija pluskwy.

Jak zabić pluskwy, co chemiczny zabija pluskwy.

Bed Bug Patrol jest w 100% naturalna bug zabójca, sprawdzone w celu wyeliminowania Bed Bugs (Cimex lectularius) bez trudnych pestycydów znajdujących się w wielu tradycyjnych metod leczenia. Większość produktów do obróbki Bed Bug używać Permethrins i Pyretryny, które stanowią poważne czynniki rakotwórcze i pestycydy. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Permethrins z Cornell University.

Nasza firma została pomaga ludziom przezwyciężyć inwazji pluskiew od lat i ma doświadczenie, aby pomóc w leczeniu. Po spędzeniu lat badań nad bezpiecznymi metodami leczenia pluskwy, opracowaliśmy ekskluzywną formułę nie znaleziono w żadnym innym produkcie.

Przeszukiwania pyłu kontroli insektów ® jest dla długoterminowe zabezpieczenie pluskwa. Przeszukiwania pyłu kontroli insektów Jest to naturalny, nietoksyczny, 100% bezpieczna substancja składa się ze zmiażdżonych skamieniałości muszli organizmów słodkowodnych i życia morskiego. Rozdrabnia się na drobny proszek widziane pod mikroskopem, cząstki podobne bitów śniegu przez obiektyw. Szkodliwe dla dowolnego owada i całkowicie nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, ryb, drobiu lub żywności. Owady woskowej powłoki zewnętrznej powłoki ciała, Przeszukiwania pyłu kontroli insektów przecina powłoka, powodując pluskwę odwodnienie i matrycy.

Przeszukiwania pyłu kontroli insektów „S tryb działania jest ściśle mechaniczne. pluskwy nie można budować immunitetów tej metody zwalczania szkodników, takich jak tradycyjne pestycydów. Mikroskopijnie ostre krawędzie stykowe pluskwę lub pasożyta, a przebić powłoce ochronnej, powodując ich odwodnienie i śmierć. Larwy wpływa w ten sam sposób. To sprawia Przeszukiwania pyłu kontroli insektów doskonały i całkowicie naturalny zwalczania szkodników i można je stosować w postaci pyłu do wielu innych szkodników zewnętrznymi, a także takich jak pchły, roztocza, pająki etc.

BED BUG 1-2 PUNCH
1 – Spray wszystkie powierzchnie Bed Bug Patrol Do natychmiastowej zabić
Pył z 2- Przeszukiwania pyłu kontroli insektów dla długotrwałej ochrony

Nie więcej nieograniczone swędzenie tak złe, że to doprowadza cię do szaleństwa!
Nie więcej rany, z których zostałeś zaatakowany pluskwy!
Nie więcej niepokój & bezsenność, które nękają cię!

Porównaliśmy nasz system oczyszczania do czołowych zawodników:
Bed Bug Patrol system ma wszystko, co chcesz. nic nie robić.

Jak długo trwa Patrol Bug i czołganie się kurzu kontroli owadów do pracy?
Bed Bug Patrol i indeksowania kurz szkodnikami zabija pluskwy ciągu kilku minut od aplikacji.

Jak mogę pozbyć się pluskwy w moim pościel, prześcieradła i poszewki?

Przemyć wszystkie przedmioty w boraks mydła do prania w 120 stopni wodą i wysuszyć na najwyższym ustawieniu.

Jakie są składniki aktywne w Bug Patrol?

100% naturalne ekstrakty roślinne Euginia Carophylla Mentha piperita i laurylosiarczan sodu z orzecha kokosowego ekstraktu.

Jakie są składniki aktywne w indeksowania kurz zwalczania owadów?
Naturalne zgnieciony skamieniałości organizmów słodkowodnych i życia morskiego.

Dlaczego Bed Bug Patrol zwolnione z obowiązku rejestracji EPA?
Bed Bug Patrol zawiera tylko 100% EPA zwolnionych składników. Ten produkt jest zwolniona z rejestracji w Federalnej Agencji Ochrony Środowiska zgodnie z § 25 (B) FIFRA, i jako takie, nie jest zarejestrowany w Agencji Ochrony Środowiska. Natury Innowacja, Inc. oświadcza, że ​​ten produkt i jego składniki kwalifikować się do zwolnienia z obowiązku rejestracji zgodnie FIFRA. Produkty nie są sprzedawane w stanie Michigan.

Zabijanie Bed Bugs: Chemical przeciwko naturalne.

Są to wszystkie naturalne produkty, które działa, a wszystkie naturalne produkty, które nie pracy. Jedną z najlepszych rzeczy na zakup, jeśli łóżko problemy błędów okrywająca jest materac. Te narzuty są naukowo opracowane, aby upewnić się, że nic nie może przejść przez to, do (lub z) materac. To ulubione miejsce ukrywanie pluskwy jest dobrym pierwszym miejscem, aby rozpocząć. Pluskwy mogą żyć nawet rok bez karmienia, ale jeśli pułapka je wewnątrz materaca będą ostatecznie odwodnić i umrzeć.

przeszukiwania pyłu do zwalczania owadów jest doskonałe uzupełnienie osłonowego materaca. Produkt ten przełamuje woskowej powłoki pluskwę i pomaga je odwodnić, powodując śmierć. Jedynym minusem do indeksowania kurz zwalczania owadów niebezpieczeństwo wdychania go. Jest inny sposób bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Oczywiście opcja naturalne jest droga. Chociaż może to być wygodne dla kogoś przyjść i robić, co trzeba, aby pozbyć się szkodników, przeważająca ryzyko przewyższa tę zaletę, nie trzeba męczyć się z któregokolwiek z niego. Biorąc piętnaście minut ze swojego dnia, aby rozpylać w domu się z produktami, które są całkowicie nietoksyczne jest całkowicie warto. Plus, zapach mięty z Bed Bug Patrol może pomóc Ci przez cały dzień ze swoim perfum skąpane sąsiada wiedząc masz łóżko-bug-free-miętowy pachnący dom oczekujemy!

RELATED POSTS

 • Jak zabić Bed Bugs, czy pluskwy zabije.

  Wiem, że zalęgły swój dom, ale nie myśl, że jesteś sam. Ukąszenie pluskwy znacznie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat i teraz, co świat myśli poszła w połowie 20 wieku właśnie wrócił do ataku….

 • Jak zabić pluskwy, howtokillbedbugs.

  Naprawdę nie chcę tych maleńkich krwiopijców mieszkających w swoich arkuszach. Oto sposób DIY do ich pozbyć. (Foto: Smith1972 / Shutterstock) Mrówki są bolesne, karaluchy są niehigieniczne, ale…

 • Jak pozbyć się pluskwy w ciepło, ciepło zabić pluskwy.

  Identyfikowanie i eliminowanie Bed Bugs i roztoczy Umieszczenie wszystkich przedmiotów suszarka, odpowiednio w suszarce. Zgodnie z University of Kentucky, umieszczania obiektów, takich jak…

 • Jak pozbyć się pluskwy, pestycydów, aby zabić pluskwy.

  Dokonaj pluskwy. martwe robaki. Jeśli nic nie zrobisz, tysiące pluskiew może panować pokój jednoosobowy. Wcześniej, eliminując pluskwy oznaczało wyrzucenie materace, zasłony, sofy, rozłożone…

 • Jak zabić Bed Bugs, jak gorąco zabić pluskwy.

  Pluskwy są owalne, pasożytnicze owady, które żywią się krwią. Wchodzą do mieszkania poprzez bagażu, mebli i odzieży, i uczynić swoje domy w miejscach, gdzie ludzie i zwierzęta snu. W nocy,…

 • Jak zabić Bed Bugs, pestycydów, aby zabić pluskwy.

  Jak zabić pluskwy Nikt nie chce wiedzieć, jak zabić pluskwy, ale może być wśród tych, którzy już byli zrobić czyn. Jak zabić pluskwy na dobre, jeśli jesteś nieszczęśliwa gospodarzem tych…

Comments are closed.