Palatab

Jak zabić Eucalyptus drzewo, wysokie drzewo eukaliptusa.

Jak zabić Eucalyptus drzewo, wysokie drzewo eukaliptusa.

eukaliptusy rosną bardzo szybko, często osiągając wysokość 80 stóp lub więcej w ciągu 10 lat.

1

2

Wlej trochę roztworu herbicydu w podręczny sprayem i ustawić go na bok, więc jest gotowy do użycia zaraz po zakończeniu przygotowania pnia drzewa.

3

Wywiercić otwory w pniu drzewa eukaliptusowego w dół pod kątem 45 stopni z zastosowaniem 5/16 cala płaskie łopaty wiertła i wiertarki. Przestrzeń otwory około 3 cali od siebie wokół obwodu pnia. Każdy otwór powinien wynosić co najmniej 2 cale głębokie, że wcina się miazgi, wewnętrzna tkankę drzewa.

4

Ustaw ręcznego rozpylacza do ustawienia squirt i używać go do wypełniania dziur po prostu wywiercone z roztworem herbicydu.

5

Pozostawić na kilka tygodni na rozwiązanie herbicyd wsiąkanie miazgi drzewa eukaliptusowego. W ciepłych miesiącach wiosennych i letnich, powinna ona trwać od dwóch do czterech tygodni na drzewie umrzeć.

6

Cięcia dwa równoległe rowki na obwodzie z drzewa eukaliptusowego do głębokości co najmniej 1 cal przy użyciu piły. To drzewo, zabijając wywoływana jest metoda obrączkowania.

7

Spray rozwiązanie herbicyd do rowków lub pasy, w bagażniku, nawilżające narażoną kambium całkowicie. Jeśli nie chcesz korzystać z herbicyd zabić drzewo, użyj łańcuchową lub topór usunąć korę pomiędzy dwoma pasami.

8

Wprowadza szereg cięć pod kątem w dół, dookoła obwodu pnia eukaliptusa z siekierą, pozostawiając kawałki wycięte z korą. Metoda ta nazywana jest Frilling, a najlepiej stosować drzew więcej niż 4 cale średnicy.

9

Spray mieszaniny herbicydów do cięć lub falbanki, aż do miazgi jest całkowicie mokre. W zależności od średnicy drzewa, sposób ten może trwać kilka tygodni, aby zabić drzewa.

10

Obniżyć martwe drzewo za pomocą piły łańcuchowej i rozporządzania bagażniku zgodnie z zapotrzebowaniem.

11

Grind pozostałego kikuta w dół do poziomu terenu przy użyciu szlifierki kikut.

12

Rzeczy trzeba

 • Glifosat lub trichlopyru herbicydem
 • Handheld sprayem
 • 5/16 cala płaskie łopaty wiertła
 • Wiertarka elektryczna
 • Piła łańcuchowa
 • Topór
 • frezarka do pni
 • usuwania stump

Wskazówka

 • Jeśli używasz metody wiercenia zabić eukaliptusowych drzew w okresie zimowym, przestrzeń otworów w pniu tylko 1 cal od siebie. W zależności od temperatury, drzewo może być uśpione w okresie zimowym, a większa ilość herbicydu, będzie konieczne, aby spowodować śmierć.

Ostrzeżenie

 • Zawsze należy nosić odzież ochronną i zachować ostrożność podczas pracy elektronarzędzi jak wiertarki i piły.

RELATED POSTS

 • Jak zabić drzewo, Royal Palm Royal Palm drzewo.

  drzewa Royal Palm (Roystonea regia) często znajdują się ulice podszewka i w środkowych. Te tropikalne palmy są odporne na amerykańskiego Departamentu Rolnictwa roślinnych strefy mrozoodporności…

 • Jak Transplant z drzewa eukaliptusowego, wysokie drzewo eukaliptusa.

  Przegląd Eukaliptusowy jest popularnym drzewa hodowano przez jego drewna, jak również do jej wartości ozdobnych. Została ona uprawiana w Południowej Kalifornii, z dużym powodzeniem, ale to…

 • Prowadzenie Eucalyptus małe, wysokie drzewo eukaliptusa.

  Miałem drzewo eukaliptusa wcześniej. Zrobiło się około 50 cm wysokości w ciągu zaledwie kilku lat i nie posiadała żadnych oddziałów w moim zasięgu. Nie wiem, jak wysoki byłoby zdobyć gdybym nie…

 • Jak Grow eukaliptusa drzewo …

  Przegląd drzewa eukaliptusa należą do rodziny Mirtowate, który obejmuje około 700 gatunków obu szybko rosnących drzew i krzewów. Zdecydowana większość odmian są australijskich tubylców. Drzewa…

 • Jak wysoka Czy rzut Ficus Drzewo Get, wysokie drzewa kryte.

  Ficus może być bardzo wysoki, w zależności gdzie i jak jest uprawiana. Drzewo Ficus jest wiecznie zielone liściaste pochodzi z Australii, Indii i Azji Południowo-Wschodniej. Ze względu na jego…

 • Jak zabić Palmetto Palmetto drzewo, palma.

  Brak wody i korzeni pomaga zabić drzewo Palmetto. Rośnie drzewo Palmetto (Sabal Palmetto) w stoczni wymaga bardzo minimalnej konserwacji, ponieważ ta palma wytrzymuje wiele rodzajów gleby i…

Comments are closed.