Palatab

Jak wyposażyć kanapie z …

Jak wyposażyć kanapie z ...

Czy zauważyłeś, że poduszki na kanapie są jak lukier na ciasto, a jeśli nie są one doskonałe kanapa wygląda dziwnie? Chociaż wiele osób nie myśleć zbyt wiele o rzucać ani poduszki dekoracyjne, to wyposażyć swoją kanapę i sprawić wrażenie kompletne. W zależności od stylu projektowania indywidualnego lub stylu kanapy, wybierając poduszki może być wyzwaniem. Oto kilka wskazówek, aby wyposażyć sofa z poduszkami, które pasują do Twojego stylu projektowania i zapewnić dobrze umieścić obszar wraz siedzenia.

Zbierz ten pomysł

 • Niech Twój styl projektowania prześwitywać: W ostatnich latach, poduszki miały być tylko miejscem do przeprowadzenia tego samego koloru materiału co reszta kanapie, i były bardziej dla wygody niż akcentem. W dzisiejszych wnętrz poduszki ty i twój styl projektowanie refleksji. Od liczne odmiany różnych wzorów i kolorów do różnych rozmiarach i kształtach, pozwól sobie widoczne! Jeśli zdecydujesz się skorzystać eklektyczne podejście, należy rozważyć użycie kolorów w tej samej palecie kolorów lub wybrać tkaninę i wyciągnąć z niej kolory, więc wygląd jest jeszcze ujednolicone, ale unikalne dla Twojego domu.

Zbierz ten pomysł

 • Dodaj swój dramat poduszki: Accent poduszki są piękne sposób, aby dodać oświadczenie oczywistą rzeczą. Na ciemnym kolorze kanapy i wystawne tkanin, należy rozważyć mniej znaczy więcej podejście i wybrać kilka dramatycznych poduszki ze śmiałym wzór, subtelne szczegóły, lub zadziwiającej bezpłatne koloru na kanapie. Jeśli szukasz zachwytu, sparować się kolory, które są naprzeciwko siebie, aby natychmiast zwrócić oko na kanapę.

Zbierz ten pomysł

 • Ile kanapie chce powiedzieć: W niektórych domach, kanapa jest głównym aktem pokoju i nie chce konkurować z żadnym innym meblu. Jeśli masz kanapę inspirujących, że nie potrzebuje konkurencji, należy rozważyć użycie zaniżone poduszki, które dodadzą komfort, ale wtapiają się w kanapie i to otoczenie. Pamiętaj, że Twój styl pokoju jest do ciebie, może zadecydować, jaką rolę chcesz kanapie grać, a potem mieć swoje poduszki naśladownictwa.

Zbierz ten pomysł

 • Podziel się swoją kreatywność: Chociaż wiele poduszki są oznaczone jako projektant i korzystać z najlepszych tkanin i ozdób, niektóre poduszki nie muszą być. W rzeczywistości, jeśli jesteś osobą, rzemiosło i cieszyć się tworzyć własne poduszki, kanapy jest idealnym miejscem, aby je pokazać! Od twórczych dzianiny poduszki do tych, które przypominają głazy lub kamienie, kanapy, gdzie się zrelaksować i zabawić gości. Wyraź swoją poduszki powiedzieć coś o sobie, jak i domu. Kanapa nie zawsze musi wyglądać jak to jest w muzeum!

Zbierz ten pomysł

Pień zastosowania rzutu lub dekoracyjne poduszki na kanapie można naprzemiennie, a nie musi pozostać statyczne. Specjalnie dla sezonowych pomysłów, rozważyć zmianę ich na wakacje, wizytowej, albo tylko dlatego. Piękno jest to, że poduszki mogą być przystępne cenowo, lub mogą być luksusowe. Tak czy inaczej, to daje szansę na wprowadzenie w nowej estetyki we własnym salonie, bez konieczności kupowania zupełnie nową kanapę! Użyj tych pomocnych wskazówek pozwalając twoje poduszki mówi się o twojej kanapie i ty.

Freshome czytelnicy, jaki rodzaj chłodnych poduszki ozdabiać swoją kanapę?

RELATED POSTS

 • Jak zrobić ozdobne poduszki na kanapie

  Przewodnik Wybór poduszkami Po pierwsze, istnieje kilka dyrektorzy zawsze należy pamiętać: Wybierz jedną spójną paletę kolorów i nie zbaczać z niej. Masz zamiar dostać największy wpływ jeśli…

 • Jak Reupholster kanapie, no sew kanapa poszewki.

  Dlaczego Reupholster? Reupholstering może być doskonałą alternatywą do zakupu nowych mebli: Oszczędza czas spędzony na zamawiania mebli Pozwala wybrać dokładny rodzaj tkaniny i amortyzację…

 • Jak spać na kanapie 8 kroków …

  Może skończyć się spania na kanapie, bo trzymała się dłużej niż ty i twój przyjaciel oznaczało że można upaść. Może jesteś w podróży, a ktoś zaoferował lub wynajmowane ci ich salonie kanapa….

 • Jak narzuty kanapie z …

  Arkusze wykonywać proste, stylowe slipcovers. Slipcovering sofę jest jednym z najprostszych sposobów ochrony lub zaktualizować kawałek, ale nawet Najtańsze slipcovers premade mogą być drogie….

 • Jak zrobić ozdobne poduszki na kanapie

  W nauce, jak zrobić poduszki, najpierw zdecydować liczbę poduszek potrzebne. Najlepsi projektanci wnętrz wyznają, że siedem dekoracyjne poduszki są wygodne Numer na sofie. Jeśli tkanina sofy…

 • Jak pozbyć się pluskwy, pluskwy na kanapie.

  Po kilku dekadach bycia na przerwie, pluskwy dokonały comeback, a oni dyskretnie ukryte w domach, kompleksy mieszkalne, biurowce, domy towarowe, motele, pokoje w akademikach uczelni, transportu…

Comments are closed.